Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

17. feb. 2021
3 777 465 Ogledi

❌ Follow Tayna:
instagram.com/tayna​
❌ Follow Flori Mumajesi:
instagram.com/iamflorimumajesi
❌ Music produced & mixed by CRICKET:
instagram.com/cricket.music​
❌ Follow Friends Entertainment:
instagram.com/friends.ent​
Music & Produced by Cricket
Lyrics & melody by
Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
Mixed by Cricket
Master by Lorenc Aliaj
Executive Producer Rinor Hykolli
Video Imagine Films
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Komentarjev
 • TAYNAAAAA u fucking did it again!!❤❤❤

  always winningalways winningPred 5 urami
 • O FLOR BUDALLA VEQ TU KAJT TU DASHT ME NEJT A

  LEART RLEART RPred 5 urami
 • 🤩

  Florina MuhoFlorina MuhoPred 6 urami
 • 0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

  Ptao TomPtao TomPred 8 urami
 • Tayna me autotune nk bahesh kengtare repin mirboll e boshe kengen jo

  XhoniXhek FikuXhoniXhek FikuPred 18 urami
 • 🎶🎶🥰🥰🎶🎶

  Magdalena V.D.Magdalena V.D.Pred 19 urami
 • Tayna shum e bukur jee o shpirt

  Anisa AliiAnisa AliiPred 23 urami
 • Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞

  soinhu foitusoinhu foituPred dnevom
  • Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

   Ptao TomPtao TomPred 8 urami
 • 😍❤️❤️🌹💥💥

  Filiz ÖncüFiliz ÖncüPred dnevom
 • Pak pak dhe pse zgjati shume pak dashnia ishte nalt nalt🔙🔜

  Eni SulajEni SulajPred dnevom
 • Tayna ti je perandoresh i vipave shqiptar

  Tayna kida xhensila QueenTayna kida xhensila QueenPred dnevom
 • Like kush po e degjon kengen duke lexuar komentet.

  Kejsi IsufajKejsi IsufajPred dnevom
  • Une tani po lexoj dhe degjoj kengen na kishte munguar zeri I Flori Mumajesit ♫

   Klea BaciKlea BaciPred 3 urami
  • 0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

   soinhu foitusoinhu foituPred dnevom
 • slworlds.info/net/35u_ZcSDsmy5nco/video

  ShqiperiaShqiperiaPred dnevom
 • TAYNA JU JENI SHUMY E BUKUR 😘😍☺️🇦🇱

  ShqiperiaShqiperiaPred dnevom
 • Kenget e taynes jane hiti i vitit Tayna-Kida👍 Melinda-Rina👎

  Kejsi IsufajKejsi IsufajPred 2 dnevi
  • Ke pelqeni me shume Tayna-Kida apo Melinda-Rina. Une Tayna-Kida ato po qe jane kengetare.

   Kejsi IsufajKejsi IsufajPred 2 dnevi
 • ...♡...

  Shpetim LushiShpetim LushiPred 2 dnevi
 • Si ka mundesi qe Flori edhe kur renkon "Magdalenaaa", tingellon aq bukur!

  Elife SherifiElife SherifiPred 2 dnevi
 • Hit🔥

  Melek MobileMelek MobilePred 2 dnevi
 • Super bashkpunim🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Melek MobileMelek MobilePred 2 dnevi
 • Wow

  Melek MobileMelek MobilePred 2 dnevi
 • Qit naj keng me te bukur vetem vet

  Shqiponja BogiqiShqiponja BogiqiPred 2 dnevi
  • Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

   bodoti qwiubodoti qwiuPred 2 dnevi
 • Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

  Anila ThaciAnila ThaciPred 2 dnevi
  • QWX

   bodoti qwiubodoti qwiuPred 2 dnevi
 • Zeri embel flori

  Vaide AhmetajVaide AhmetajPred 2 dnevi
 • We missed Florii😍😍😍

  Xanadu ColorXanadu ColorPred 2 dnevi
 • ma te miret jeni

  Tuana XheladiniTuana XheladiniPred 2 dnevi
 • 0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

  Dee99nDee99nPred 2 dnevi
 • Love u tayna from algeria 🇩🇿

  Adas DzwAdas DzwPred 2 dnevi
 • du bist di schonzte fon der welt

  Esther Bumann HänniEsther Bumann HänniPred 2 dnevi
 • Flori mumajesi si gjithmon i papam me kenget e tij

  Bardhyl DyrnjajaBardhyl DyrnjajaPred 3 dnevi
 • 🇦🇱

  No NameNo NamePred 3 dnevi
 • Shikoni kanalin tonë për videot me të fundit 👇👍

  Xixa TVXixa TVPred 3 dnevi
 • Tayna Magdalena Flori???????

  Klea SulajKlea SulajPred 3 dnevi
 • Vetem per florin e pelqej kte keng 👏

  Esmerald EleziEsmerald EleziPred 3 dnevi
  • Mbehet qefi 😁

   Esmerald EleziEsmerald EleziPred 2 dnevi
  • Edhe une :P

   Elife SherifiElife SherifiPred 2 dnevi
 • Beni like🤩🤩😚😚😇😇

  Huanito BuciHuanito BuciPred 3 dnevi
 • QWX

  X__X __X__5 HDX__X __X__5 HDPred 3 dnevi
 • Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

  Horse PowerHorse PowerPred 3 dnevi
 • Flori I love u but this is one is a big disappointment 😩 limonatë Tayna girl your voice rocks ❤️ Hot babe💋

  viktoriaramaviktoriaramaPred 3 dnevi
 • Like kush do taynen

  lauralauraPred 3 dnevi
 • Bukur Flori..

  Frances XhFrances XhPred 3 dnevi
 • Palidhje😫😝

  Esjana DautiEsjana DautiPred 3 dnevi
 • 🙏🙏🙏⭐️⭐️⭐️🌎❤️❤️❤️👼🌷🌷

  Xhevaire MenkshiXhevaire MenkshiPred 3 dnevi
 • Jom myt tu pi per ni dashni

  Rifat RufaRifat RufaPred 3 dnevi
 • Most love from india 🇮🇳🇮🇳🇮🇳

  Rishav kumarRishav kumarPred 3 dnevi
 • Kush mendon se tayna me kenget e fundit e ka Prishur fare?

  Aneri BalaAneri BalaPred 3 dnevi
  • Vetem ti

   bardhyli77bardhyli77Pred 2 dnevi
 • ky tingulli me kujton Burrat me te zeza😅

  Bjorna DraciBjorna DraciPred 3 dnevi
  • 😆😅🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣😅😅😅😂

   Melina VisaMelina VisaPred 3 urami
 • 6/10

  Mangekyou SharinganMangekyou SharinganPred 3 dnevi
 • 🥰🥰🥰❤❤🥰❤

  Rinesa BeqiriRinesa BeqiriPred 3 dnevi
 • Alle Songs bis jetzt Baba

  Helan GuruHelan GuruPred 3 dnevi
 • please let the next song be Linda ....☺️🤪🥶 .nice 🎧🤩🥰

  ar. lindaar. lindaPred 3 dnevi
 • YLBETËShYIIKA

  Yllka MustafaYllka MustafaPred 3 dnevi
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Yllka MustafaYllka MustafaPred 3 dnevi
 • Flori✨

  Saranda Jaha - HasaniSaranda Jaha - HasaniPred 3 dnevi
 • me pelqen tayna vetem te kjo keng.Cuditerisht........

  Eljana BuciEljana BuciPred 3 dnevi
 • Uau ka dal shume e bukur kenga

  alket molialket moliPred 4 dnevi
 • Subcribe kanalin tim nese mendoni qe tayna ish reperja ma e mir kurse melinda dhe Rina nuk mund t'i afrohen tayness

  lyrics songslyrics songsPred 4 dnevi
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Lea AnaLea AnaPred 4 dnevi
 • [Si no quieres sub *** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

  bodoti qwiubodoti qwiuPred 4 dnevi
 • Tayna është Baba i repit tayna 💋❤️💋❤️💋💋💋💋💋💋

  Romesa HalitiRomesa HalitiPred 4 dnevi
 • 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰😘😘😘yje te dy

  Xhuana MazelliXhuana MazelliPred 4 dnevi
 • Lyrics / Teksti [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 1: Flori Mumajesi] Edhe pse nuk kena guxu me qen bashke Prape kemi jetu Une pa ty ti pa mu Pak pak Edhe pse zgjati shume pak pak Dashnia ishte nalt, nalt Edhe pse jemi te lendu Kujt i thu te dua nga mrena ? Kujt i thu te du? Jena jеna Si ma bon jeten pa mu Jetеn pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 2: Tayna] Pi hapi syte Kur po te sheh ty me t’tjera Lule s'ka mo Bashke me ty shkoj pranvera Ajo t'ka thone harrom E mrena menime t'tjera Po rren vec kot Ajo zemer e ndjera Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Gabimin e njejt na t'dy e perseritem Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Ku gabum qysh me rujt na nuk ditem Bridge: Flori Mumajesi] Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Chorus: Flori Mumajesi, Tayna] Magdalena Jom myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t’dhemb zemra kur menon Magdalena ime Nuk e thu po prape e don

  Dormer TekstDormer TekstPred 4 dnevi
  • Tajna quen👸

   bodoti qwiubodoti qwiuPred 4 dnevi
 • Kur profat na thojn kom prit ma shum prej teje, edhe un kom prit ma shum from this duo ✌🏻

  alalal alalalalalal alalalPred 4 dnevi
 • wow

  nazmie karajnazmie karajPred 4 dnevi
 • Un niño le preguntó a una niña en una biblioteca: "¿Te importa si me siento a tu lado"? La niña respondió con una fuerte voz enojada; "¡¡No quiero pasar la noche contigo !! Todos en la biblioteca empezaron a mirar al chico y se sintieron avergonzados. Después de unos minutos la chica caminó tranquilamente hacia la mesa del chico y dijo: estudio psicología y sé lo que El hombre está pensando, supongo que te sentiste avergonzado, ¿verdad? El niño respondió en voz alta: $ 300 por una noche ¡Eso es demasiado! y toda la gente en la biblioteca miró a la niña en estado de shock y el niño le susurró al oído: estudio leyes y sé cómo hacer culpable a alguien ... 🤭 Si te gusta el comentario, por favor "escribe" en mi canal ... Sé que escribí mal la ortografía y la gramática 🤗 Pero SLworlds no permite la promoción ... Solo toma 5 segundos, gracias ❤️🙏🏻 [Si no quieres sub ***** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

  OFFICIALLY SPARSHOFFICIALLY SPARSHPred 4 dnevi
 • Very nice👌🏻👌🏻👍🏻👍🏻. Greetings from Italy🇮🇹

  Giaco MoneGiaco MonePred 4 dnevi
 • Shume e bukur me pelqen shume

  Lea AnaLea AnaPred 5 dnevi
 • Jav qifsha nanen

  lapo geelapo geePred 5 dnevi
 • Shum bukur ❤️❤️❤️😘

  Arijeta AhmetajArijeta AhmetajPred 5 dnevi
 • Love it ❤️

  Elion EnadaElion EnadaPred 5 dnevi
 • parritshem trujt zoti yll bote ....

  bofooit gojobofooit gojoPred 5 dnevi
 • Kkmjcxtzfgx6z5d41ifooo3lfok3eo

  Senad ArifiSenad ArifiPred 5 dnevi
 • Magdalena 💕

  Angjelo DajaAngjelo DajaPred 5 dnevi
 • α ΚΙ ΜΕ ΒΟ ΝΙ ΚΑΝη ΜΟ

  Ruana SulaRuana SulaPred 5 dnevi
 • O Prishtine e dashur 😍! Wow shume kenge e mire ✨✨✨✨✨

  LiraLiraPred 5 dnevi
  • MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena ,

   bofooit gojobofooit gojoPred 5 dnevi
 • Tajna quen👸

  Isnije OsmaniIsnije OsmaniPred 5 dnevi
 • ❤❤

  SokolSokolPred 5 dnevi
 • Si ma bon jeten pa mu???? O zot kur thirr FLORI MAGDALENA RRENQETHIE MISHI!!!

  Nila NilaNila NilaPred 5 dnevi
 • kenge e bukur por ajo melodia te yp nervat kur e digjoj me kufjet e veshit

  Aldo BandilliAldo BandilliPred 5 dnevi
 • Katastrof muzik

  Problex AlbProblex AlbPred 5 dnevi
 • Flori e paska akoma zarin ne fyt 🤪

  KKKKKKPred 5 dnevi
 • Nuk e di Tayna pse je kaq e mrekullueshme!

  Kejsi IsufajKejsi IsufajPred 5 dnevi
  • she is amazing

   matilda lulimatilda luliPred 5 dnevi
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙💙💙💙💙💙💙

  Blend AbdullahuBlend AbdullahuPred 5 dnevi
 • Shum vari lesht si kenge

  keli merkokeli merkoPred 5 dnevi
 • Tayna... ky nuk është stili jot. Flori 🤮 i shfrytezon të tjerët duke nxjerr vetem veten mirë dhe kete ka bërë dhe më ty.

  Herbal LifeHerbal LifePred 5 dnevi
  • Tayna eshte bombe fare me kete stil, ajo tregon qe mundet te kendoje ne disa fushe jo vetem hip hop dhe rap

   bardhyli77bardhyli77Pred 2 dnevi
 • Noch nie so schön Tayna 💖💘

  Azra ZendeliAzra ZendeliPred 5 dnevi
 • Special❤tayna

  Berat QufajBerat QufajPred 5 dnevi
 • Tayna a jena shqipe🇽🇰🇦🇱🥂 shkatrim Serbia🇷🇸🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Besim GerqinaBesim GerqinaPred 5 dnevi
 • Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena CKEMI 🤣😁😂😍

  BESABESAPred 5 dnevi
  • Qyqja😂

   Edisad DelajEdisad DelajPred 5 dnevi
 • Kenga e melises ka ber me shum like edhe views se Tayna wtf 🤯

  Luca CelsLuca CelsPred 5 dnevi
 • Flori ja ka ul vlerat Taynes.. nuk i shkon kjo keng Taynes Nuk jan taku as ne video clip as ne studio... Flori ka dasht me tregu veç vlerat e veta asgjè mè shum Tayna nuk e ka pas nevojshme kèt bashkpunim 👎

  buuu lalibuuu laliPred 5 dnevi
  • Shumë e vërtet 👏

   Arton AArton APred 5 dnevi
  • @Herbal Life Koment i shkëlqyer 👏

   Arton AArton APred 5 dnevi
  • Ke shumë të drejtë 👏 Flori i shfrytezon të tjeret dhe ne kete rast Taynen. Ai i merr të gjitha meritat për vete siç bëri dhe më Elvanen... pastaj ajo e la dhe pasi u shkeput prej tij fitoi madhështi sepse Flori ja humb shkelqimin duke nxjerr vetem veten mirë. Tayna nuk shkon fare me Florin dhe kjo kenge është flop sepse Tayna nuk është ne stilin e saj.

   Herbal LifeHerbal LifePred 5 dnevi
 • TAYNA je më e mira e botës 😍😘 je shumë e mirë dhe shumë e bukur shumë e shkathët😍😍😍❤❤❤❤💓💖

  Shanel IsmailiShanel IsmailiPred 5 dnevi
 • 90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

  CassieCassiePred 5 dnevi
 • Follow ne Instagram shqipet__knej1 NEW

  Drin HyseniDrin HyseniPred 6 dnevi
 • xtgf f

  Blerina KostagianniBlerina KostagianniPred 6 dnevi
 • Esht hera e par qe nje muzik nuk me pleqen lu esht flori. 👎

  shqip tarshqip tarPred 6 dnevi
 • Hi

  Alexandra KristaqiAlexandra KristaqiPred 6 dnevi
 • Flori🥰

  Marjus StafukaMarjus StafukaPred 6 dnevi
 • sellma a je ti moter P p

  genta anagenta anaPred 6 dnevi
 • Përshendetje, unë jam një lexuese intuitive e letrave Tarot. Ky eshte kanali im i ri, ku mund të shihni leximin e letrave në shqip për shenjën tuaj. Kam vetëm disa ditë që e kam hapur, hidhini një sy, dhe nëse ju pëlqen mos harroni të më bëni subscribe 😊🥰

  Intuitive TarotIntuitive TarotPred 6 dnevi
 • 👌🏻😍 me ne fund ndyshe flori 😍supeeer tayna ❤️

  Esii GogaEsii GogaPred 6 dnevi
 • ❤❤🔥🔥 Greetings from Spain

  Xheii C RXheii C RPred 6 dnevi
SLworlds