Debate dhe keqkuptime në studio.“I thithur” në qafë Sara braktis në takim Geljanin - Përputhen6Prill

6. apr. 2021
992 626 Ogledi

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • Bravo Geljan qe s're pre e ksaj zuskes

  D. HD. HPred 12 urami
 • uk e di si e lejoni at princ mullarin aty hiqeni nga aty ooooooo perputhen

  Xheladin EleziXheladin EleziPred 14 urami
 • bravooooo Arian deri me sot kurr me mir ske fol jepju edukat dhe gjuhe shqipe se si duhet te flitet ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻🇦🇱✌🏻🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Xheladin EleziXheladin EleziPred 14 urami
 • ylli geljani

  xhensila sulajxhensila sulajPred 16 urami
 • Edhe une boks baj edhe shenja kam

  xhani ibershimixhani ibershimiPred 20 urami
 • Bleriam hallallllll nuk te duhet Antonela

  InaInaPred dnevom
 • Te ha blerimi hahahahah

  Loris MaliqiLoris MaliqiPred dnevom
 • Një herë në javë duhet të lënë të zgjedhin meshkujt femrat !

  Nertila FjerzaNertila FjerzaPred dnevom
 • GELJAN VELLA TE LUMTE 👍👍👍 JA BERE SHAH MAT KSAJ SHTRIGE TE FLLIQT!!! TI BLERIM SHKO FALE NAMAZIN DHE MOS HA MUT KOT E KOT.. GELJANI ESHT TOP DJAL 👍👍👍

  Bes BauBes BauPred dnevom
 • slworlds.info/net/t5eXbsyfh5bLhqg/video

  Travel with ANNATravel with ANNAPred dnevom
 • Giljani 💥👏

  Linda JetaLinda JetaPred dnevom
 • Bravo te qoft ty Gelian 👏👏👏👏

  Mirvete DodaMirvete DodaPred dnevom
 • 1

  Piera MatteoniPiera MatteoniPred dnevom
 • O bora thirri mendjes. Ku shkon me ate veshje skandaloze. Moj fshatarke

  Piera MatteoniPiera MatteoniPred dnevom
 • 👑ARIAN KONOMI 👑 Mëndje ndritur 👏

  Leila KopshtiLeila KopshtiPred dnevom
 • Se ka provu t harixhiut kjo sara pranaj fol kshu😂

  Tiktok OfficialTiktok OfficialPred 2 dnevi
 • Arjani ka lujt mendsh me kta kllufa😂😂😂😂😂😂

  Albert MinceAlbert MincePred 2 dnevi
 • O geljan cja bere mir asaj lepirses qe lepijet me te gjith ashtu ben ajo me te gjith , loj e ka ajo po lere per tu ber e famshme 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮doli dhe dhia me bisht perpjet mortja la fanaret ne greqi dhe tha prit te behem e famshme qe te rritet klientela te gjitha kshtu e duan ato arrogantet llumi i shqiperis shiko per pak fam ca bejn si femra hith e prit rrasuni bananen mesa mudesi te krni cuna dhe ne fund te dites heeec vazhdo rrugen 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Νίκος ΓαλαίοςΝίκος ΓαλαίοςPred 2 dnevi
 • O princ te lumte goja sa mir jua bere ketyre ...

  Laura KasemiLaura KasemiPred 2 dnevi
 • Oooooj poshtersina o perbindsha. Pse bre spe fshini emisionin kejt veq reklamat edhe emrin perputhen me lan. A n400 an doni me nuk pare e me fitu a. Me shikime e klikime tona . Na emisionin dojm me kqyr se dyqanet e reklamat i kqyrem ne tjeter kanal

  Liridon StubllaLiridon StubllaPred 2 dnevi
 • Antonela je shum shum femer fallco . Je shum e flliqt 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Ansel AnselAnsel AnselPred 2 dnevi
 • A Jasmine shko moj se nuk ke ftyr te efendosh Princin ti se je nje femer e ulet ke ftyr ti ik... Budallaqe 🤑🤑🤑🤑

  Leda RoukaLeda RoukaPred 2 dnevi
 • Princ mos bjer preh e llumit të shoqërisë . Ato janë plehra

  Franceska KovaciFranceska KovaciPred 2 dnevi
 • 54:15 kush e pa shikimin mes Rinianit dhe Blerimit

  Mer VaaMer VaaPred 2 dnevi
 • Po cfaj ka ky qe kto jan baxhella

  apollonia fierapollonia fierPred 2 dnevi
 • Mir e tha Princi, llumi Shqiperis!

  Food For the soulFood For the soulPred 2 dnevi
 • Po miza ne koken e Arjanit !! Boni ulje parkimi !! Hahahaah min 41

  Ervin KacoliErvin KacoliPred 2 dnevi
 • slworlds.info/net/n2O1jcZ_r2jdi6g/video

  Majlinda KociMajlinda KociPred 2 dnevi
 • Bora ... a me vaj je ly qe zdret qekaq shum a qka u ba ...??!!

  Orhan VeapiOrhan VeapiPred 2 dnevi
 • Ky blerimi me ngjan sikur esht nga komuna e likoves dsht e vertet apo jo..seps ekam pasur ne gjenerat me duket

  Lindita AzemiLindita AzemiPred 2 dnevi
 • Shum mirë ja bërë Arjani këtyre femrave

  Lala MimiLala MimiPred 2 dnevi
 • Une jam Genis 6t vjec. Ju lutem me beni like dhe subcribe 🙏🙏

  Genis AlijaGenis AlijaPred 2 dnevi
 • Shume fake po behet emisioni me aktrime e shantazhe qe ska nevoj

  Naim KicaNaim KicaPred 2 dnevi
 • 18:10 e andej shifeni super pjes Bravo Arjan

  The JokerThe JokerPred 2 dnevi
 • Të lumtëëë o Giljan të lumtëëëë 👍👍👍

  123123Pred 2 dnevi
 • Antonela ma mire eshte me dal pi perputhen

  Ihedina BashaIhedina BashaPred 2 dnevi
 • Rinian i love u Je i vetmi djal i vertet aty brenda

  Eneida GjekaEneida GjekaPred 2 dnevi
 • Prap u ben shoqe keto laraskat 🤮🤮🤮🤮

  Andreas ShqipetarAndreas ShqipetarPred 2 dnevi
 • na keni ca trapin me ket perla shopin

  Davidoff667kingDavidoff667kingPred 2 dnevi
 • Moj sara ta paska ba 8m2 🤣🤣🤣🤣

  valdet ademivaldet ademiPred 2 dnevi
 • Princi te lumte goja!

  Fire BoyFire BoyPred 2 dnevi
 • Antonela shko pastro ne Itali

  Blerim MazrekuBlerim MazrekuPred 2 dnevi
 • Arjan po këto vajzat ketu meqe nuk vinkan për këta djemtë për ke paskan ardhur?! Per kameramanet apo gazetaret e Top Chanel?! 🤔🤔 Kini respekt dhe per djemt. Flas si femer.

  EriEriPred 2 dnevi
 • Bravo Geljan qe siu dhe provokimeve te sares, edhe ajo q thot po jam femer, vetem femer qe sje

  M FM FPred 3 dnevi
 • Arjane sote me to pelqeve qe ja mbydhe gojen ketyre vajzave dhe Mevlani bravo qe need ja in mbydhe gojen Antoneles

  MONIKA KOSMONIKA KOSPred 3 dnevi
 • Antonela te kisham nje vanjes si ti do ta beja hash ke be kujte ti ngjash eshte dhumbe ne Shqiperi ike andej se keni len shume cuna ne Itali po ju presin

  MONIKA KOSMONIKA KOSPred 3 dnevi
 • Antonela Jasimina Sara duet te iki Sidomos Antonela eshte and pler sa plastiko ke ber te surati te buzet Antonela sa makjaxhe ke be ven mo plake moj pa edukate kushe e la nga fsmilja jote qe ta maresh ti edukaten

  MONIKA KOSMONIKA KOSPred 3 dnevi
 • O Antonella, ti nuk i vin te kpucët Rinianit

  Sajmir Leta DeliuSajmir Leta DeliuPred 3 dnevi
 • Bravoooooooo Gilian

  Sajmir Leta DeliuSajmir Leta DeliuPred 3 dnevi
 • Bravoooooooo Arian Konomi

  Sajmir Leta DeliuSajmir Leta DeliuPred 3 dnevi
 • Giljan je fantastik....po Sara nuk është me nivel me ty...ti meriton më shum !

  Sajmir Leta DeliuSajmir Leta DeliuPred 3 dnevi
 • Merni kto gocat e qoni me noj maje mali te kullosin lop apo dele se nga fjalori jan .0.

  Erdi InihashErdi InihashPred 3 dnevi
 • U ka dalë boja ,thjesht skenar

  Alex Smith SmithAlex Smith SmithPred 3 dnevi
 • Hiqeni ket antonelen se na e qau trapin

  Gonn BerdGonn BerdPred 3 dnevi
 • Sara Antonela te degjeneruar goje shpuze mendje femije hipokrite

  Rovena GushoRovena GushoPred 3 dnevi
 • Sikur sara me jaminen ishin armiq🙄😂😂😂fucking hell sa fake jan

  B13 TeamB13 TeamPred 3 dnevi
 • HIQINI DHELPRAT SE E FLLIQET EMISIONIN OOOOOO TCH

  Lori VojkoLori VojkoPred 3 dnevi
 • Kush mendon si un qe:Bora eshte e dashuruar ne Mevlanin apo un jam tull krejt???

  Mergim GashiMergim GashiPred 3 dnevi
 • Oooo idiote femer ooo antolela

  Lorisjana KalotiLorisjana KalotiPred 3 dnevi
 • Do shof bishtalecin tim esht me interesant MOODDDDDD🤣👑

  Adelina CokaAdelina CokaPred 3 dnevi
 • Bravo Rinian

  Bunajmin ShabaniBunajmin ShabaniPred 3 dnevi
 • Shyqyr o Arjan qe u zgjove, se kishim kohe qe e prisnim kete reagim. Nuk mbahen keto “ tre mosketieret “ 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  Goca ShqipetareGoca ShqipetarePred 3 dnevi
 • Une kam qene kunder Antoneles “ since day one”... thjesht na e peshtirosi gjinine femerore

  Goca ShqipetareGoca ShqipetarePred 3 dnevi
 • Ne pjesen e 3 te takimit e dalloi thithjen ne qaf kjo karja 😏😏😏

  Kica NebiKica NebiPred 3 dnevi
 • Pak me te shkurter duhet ta kishte vesh fundin Antonela😂😂😂😂

  leonida ajazileonida ajaziPred 3 dnevi
 • Ato 3 goca po e prishin emisjonin

  Fatjon ColiFatjon ColiPred 3 dnevi
 • Llum i shqiperis jan ato 3 gocat nxirreni mor jasht se jan flliqesina edhe jan shemulli keq

  Fatjon ColiFatjon ColiPred 3 dnevi
 • ARJAN SA SHUM ME PELQEN KUR FLET!!!!!!! ♥️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Sara Antonela Jasmina femra me koti nuk kam par ne jeten time !!!!!!! 🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢

  Μαρια ΜεταΜαρια ΜεταPred 3 dnevi
 • Kushe e vuri re ne minuten 41:19 arjanit I kalone nje mize ne koke 😀

  Klevin ResuliKlevin ResuliPred 3 dnevi
 • 55:29 presori shpjegon mesimin un e nderpres me pas i kerkoj falje presorit edhe e nderpres prap dhe keshtu dal me shqelma jash

  Erlind ElezajErlind ElezajPred 3 dnevi
 • E.more blerim po ma qon mallin e gomarit te babes gjysh. Edhe mundohesh me gramatik hahaha fol more blerim čisti ship hahahaha

  S PS PPred 3 dnevi
 • 👍🏻

  Najsi BorakuNajsi BorakuPred 3 dnevi
 • Shikoni min 45:23 🤣😂😂😂😂 po i ha menderja se ka fshir mir

  Erlind ElezajErlind ElezajPred 3 dnevi
 • Bravo Mevlan sa Bukur i Tha Qepe 🤣🤣

  Sy KaltriSy KaltriPred 3 dnevi
 • Obobo Jazmin,,,, Antonela,,,, Sara na hapen barkun 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👌🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  OSI MoellerOSI MoellerPred 3 dnevi
 • Ju jeni Tmerri Shqipris Tmerri

  Kujtim KrasniqiKujtim KrasniqiPred 3 dnevi
 • E me Bora ca problemi ke ti. Llumi i shoqerise Shqiptare jane keto Shembull per tu shmangur.

  Θωμα ΚονδιλιΘωμα ΚονδιλιPred 3 dnevi
 • Princ i leshit te pshurrsha kulturen tane qe kaske duhet ndonjera nga gocat te hyn ne kok me at mikrofon. Kok bosh qenke meore kali...

  S PS PPred 3 dnevi
 • O bobo Antonela sa idiote obobo 😂😂😂😂😂

  OSI MoellerOSI MoellerPred 3 dnevi
 • Kjo antonela flliq shkodren se ne i majm vajza e i edukojm persmari po kjo ska pas bab per njat ka dal kshtu

  EpabazuarEpabazuarPred 3 dnevi
  • Me e rrit vajzen me e ba sa i pel edhe me te dal kare nga mend e kokes veq antonelen kam pa

   EpabazuarEpabazuarPred 3 dnevi
 • Kush e dgjon tqeshuren e jasmines ne cdo situat 😂

  Alexa KasaAlexa KasaPred 3 dnevi
 • Pershëndetje miq Çudi UNË prisja ndonjë sub nga ju Megjithatë, ju mirëpres Jeni të mirë ju🙋‍♂️👍👁👈👈👈👈👈

  Background video SKBackground video SKPred 3 dnevi
 • Ti Sara mos kujto se Jan budallenj djemt ti tallesh ti surrat mute

  tsiou tsioutsiou tsiouPred 3 dnevi
 • Princi bravooooooo

  blina kblina kPred 3 dnevi
 • Bravo Riniani...

  Kristi GrizhajKristi GrizhajPred 3 dnevi
 • Kush nuk e ben dot lidhjen e pamjes se aristeles nga prime ku eshte shfaq per here te pare dhe tani Ps.vajza me e mire e emisionit

  Daniela Daniela PanaDaniela Daniela PanaPred 3 dnevi
 • Riniani shume djale i vendosur eshte treguar, s’ka pse lepihet kot me nje femer.

  ariela elmaziariela elmaziPred 3 dnevi
 • Jav kalli zemrat Atdheu.i lumt vendasit tim nga kosova po pse jeni xheloz oodjem Jepnja doren Atdheut se asht facer vlla mosubani xheloz ju djemt se pomdoket qe dotju bahet kancer Atdheu Respekt

  Muja CurriMuja CurriPred 3 dnevi
 • Nje gje se kuptova une, gjithe keto cuna bosa, per 3 femra qe tallin b..., ne emision.

  Ritvan RrapiRitvan RrapiPred 3 dnevi
 • O Giljan dhe jo vetem ti por te gjithe djemte ne studio,mos beni si ju thone keto laraskat e shemtuta fallco pamja (jo natyrale por te bome)fallco sjelljet vec rrugacerine kane te veten keto.Hajde ketu te une ta shoh mire shenjen Sara dhe Giljani I shkon,jo Giljan kush eshte ajo te urdheroj ty 'eja ketu'te shohin shenjat e veta ato se duket kush jane kur flasin,ne sjellje,gjestet qe bejne..jane shume te ulta.

  Genève SuisseGenève SuissePred 3 dnevi
 • turp

  Soni ElbasanSoni ElbasanPred 3 dnevi
 • Ku jan femra per shpi kto mer pajzotin e modh

  Mimmo RelaxMimmo RelaxPred 3 dnevi
 • Antonela te lan cunat pranoje....dhe sa per ju vajza qe shikoni shenja te thithura ke djemt shikoni veten qe puthi ne emisjon edhe prap dhemt dalin me ju ...edhe respekti fitohet nuk blihet po umbas kohen duke ju ndjekur juve 😏

  Gch VbGch VbPred 3 dnevi
 • Aaaa arjan ta baft zoti hallall krejt arrogante jan

  Love LiveLove LivePred 3 dnevi
 • Pse si hiqni kto fmena sarà,jasmina dhe ANTONELA... Antonela ne fillim thoshte jan bo grupe sepse sishte pjes e nje grupi dhe ndersa sot qe esht bo grup me Saren dhe Jasminen duket me e qeshur nga kjo gje Po i pleqen

  Mimmo RelaxMimmo RelaxPred 3 dnevi
 • Qfar femra rugaqet kto treja marre ju qoft marre si budalleqe folin ofendime pa fund Turp ju qoft

  B AB APred 3 dnevi
 • Keto vajzat sa vin dhe fustanet i veshin sa me te shkurta po u del ne shesh terrrr gjeja

  Suela GegaSuela GegaPred 3 dnevi
 • Mir ja bone Princ

  Mimmo RelaxMimmo RelaxPred 3 dnevi
 • Ky Blerimi met vertet koka burekgji vlla

  Muja CurriMuja CurriPred 3 dnevi
 • si perfundim ja u ktheu juli bakllavan

  pc nevepc nevePred 3 dnevi
SLworlds