Atdheu mes vajzave, puthje dhe injorime - Përputhen, 19 Shkurt 2021

19. feb. 2021
1 191 500 Ogledi

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • Merrni mar qunat mos I lini as nje pa puthje se ju ngel merak oh dalshi fare mjer prinderit qe ju kan keni dal të kerku burra ne tv se sen gjeni se jeni të dalme fare turp turp mjer familja qe ju ka

  Hyrije BiciHyrije BiciPred 3 dnevi
 • Nje big up per MURATIN dhe MEVLANIN 👏 kan mesu me i tregu vendin ketyre pordhaceve

  dolita windodolita windoPred 6 dnevi
 • O Mevlan mavria, kur do ta kuptosh qe Antonela sdo tja dij per ty fare, po fare, shiko si u be tym te takimi Atdheut, xhelozi e paster jo tallje e batuta si te takimet e tua

  abbsnn coseabbsnn cosePred 7 dnevi
 • Antonela dmth eshte 24 vjece. Antonela dhe Lediana minimumi ngjajne 38

  doire aintudoire aintuPred 8 dnevi
 • Mevlani sun e baj kishe jam dikushi ik more dy ftyrsh

  Zima NzrZima NzrPred 8 dnevi
  • anen, Bora po ashtu dhe gjithe konkurentet me radhe. Se takimi ishte nje nga me te merzitshmit ne historine e PP 👎👎👎 nuk fitohen followersat me mik Ervis

   dolita windodolita windoPred 6 dnevi
 • Juli eshet shpirti bardh and we have protect him at all costs. Arian Konomi you are a legend 🙌🏼

  Nora KrasniqiNora KrasniqiPred 9 dnevi
  • O mevlan po ti po ben vetem television aty ..nusen e gjen dhe jasht mor kok tul

   abbsnn coseabbsnn cosePred 7 dnevi
 • Arjan me fal per emisjonin por nuk i ben shqiptaret europjan se varet nga edukata e familjes atdheu eshte nje mashkull qe e ul femren ne tok vetem kur flet eshte shum seksual

  Gentjana LazajGentjana LazajPred 9 dnevi
  • kontestuestit por edhe populli qe e shikon te nxjerri disa leksione te thella per jeten. Kurre mus i jepni vemendje nje NARICISTI. Dhe mos harroni se nje narcist kurre nuk mu

   doire aintudoire aintuPred 8 dnevi
 • Vetem un se kam par kte programmin perputhen po ka dhe persona qe se kan iden?

  Dora kleaDora kleaPred 9 dnevi
 • Shyqyre qe I doli zeri Marisiiiit Bobo nipi I marisit cfare do ket menduar per ate takimin atdhe-sara

  Mr. MorningstarMr. MorningstarPred 9 dnevi
 • E puth Atdheun qe ne takim te parë ,dhe menjeher thot ,e kam pak te veshtir ti ul ato barrierat e mija SARA Pffff 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  bilinas minibilinas miniPred 9 dnevi
 • Atonela as nje nuk ki si atedhui munde thome oshte 1 ska mo aty

  Urim SalihiUrim SalihiPred 9 dnevi
 • Emision kushtuar atyte qe s kan familje dhe atyre qe s dine SHQIP do mesojne prandaje po vine nga ana eanes per ... E ANES

  Akexandra SitnovaAkexandra SitnovaPred 10 dnevi
 • E ky qingji vogel tani Andi 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Kralb OzKralb OzPred 10 dnevi
  • BORDELLË

   bilinas minibilinas miniPred 9 dnevi
 • Atdheu osht injorant e idiot me sjellje. Gjynaf se qka pelqen sot ni femer shqiptare! Ska faj Ky Atdheu a naj injorant tjeter si ky!

  Kralb OzKralb OzPred 10 dnevi
 • Antonela 24 vjec ndrkoh duket 30😂

  Djana TushaDjana TushaPred 10 dnevi
 • Po marisi cbn akoma aty 😂

  Djana TushaDjana TushaPred 10 dnevi
 • Puthje mirseaedhje 😂

  Djana TushaDjana TushaPred 10 dnevi
 • ilahi

  Agnesa RashitiAgnesa RashitiPred 10 dnevi
 • Si qesh kjo sara shum fallco, mos u mundo aq shum o goc

  Inna DInna DPred 10 dnevi
 • anen, Bora po ashtu dhe gjithe konkurentet me radhe. Se takimi ishte nje nga me te merzitshmit ne historine e PP 👎👎👎 nuk fitohen followersat me mik Ervis

  sokin jonsokin jonPred 10 dnevi
 • O mevlan po ti po ben vetem television aty ..nusen e gjen dhe jasht mor kok tul

  Valentina BeguValentina BeguPred 10 dnevi
 • U bet Zar I botes pfff

  Valentina BeguValentina BeguPred 10 dnevi
 • Nje observim per kete vajzen e re por edhe per fenomenin perputhen ne teresi: Me beri pershtypje nje moment i cili u kalua pa u vene shum re. Vajza e re tha ne takim, "A mund ta xhirojm edhe nje here kete skene sepse nuk doli ashtu sic doja une" Ky moment eshte shum i rrendesishem sepse tregon ate cka eshte kjo vazje ne te vertete. Harrohet dicka ne kete emision, shumica e kontestuesve te cilet shprehen se kan ardhur per te gjetur dashurine, ne te vertete jane personalitete NARCISTE te cilet kan rene ne dashuri me EKRANIN. Por pse lidhet dashuria ndaj ekranit me narcizmin? Ekrani per personalitetin NARCIST eshte si pasqyra ne doren e personazhit te shtriges ne perrallen e borebardhes. Ne fakt simbolikisht kjo perralle perfaqson dy anet e femres, pastertine dhe narcizmin. Pra kamera per nje NARCIST eshte si pasqyra, ai ose ajo dashuron vetveten permes pasqyers. NARCISTET kan nje kualitet po aq te semure aq sa edhe te cuditshem. Ata dashurojne vetveten po ashtu si nje person jo-i semure dashuron partnerin e vet. Pra kur shikojne veten (ose kameren) atyre fillojne tju krijohen flutura ne stomak, i qesh fytyra etj, pra simptomat e nje te "dashuruari" Nese doni nje ilustrim briliant te nje NARCISTI klasik shikoni Edi ramen. Shikoni se sa vemendje i kushton ai KAMERES. Shikoni se si ai del neper emsione jo per te DEBATUAR, por per te perjetuar dashurine e shfrenuar ndaj vetvetes nepermjet KAMERES. Shikoni se si ai dialogon me KAMEREN sikur me nje partner qe do ta bej pe vete. E shikon shkarazi, gati sa e injoron, dhe e josh me perulesi fallse dhe me lavderime boshe. Pra keto personalitete te semura si per shembull kjo vajza e re, apo sindi edhe shumica e vajzave ne kete emsion jane njerez me komplekse narcizmi te theksuar, kjo shpjegon se pse ato gjithmone shfaqen te dashuruara ne cdo takim. dhe keta BUDALLET mendojne : "Ja e shikon se si me sheh, ajo me dashuron mua" Ne fakt ajo nuk dashuron askend pervec kameres pra vetvetes. Prandaj ajo shfaqet e dashuruar ne cdo takim sespe, aty pervec partnerit qe ndryshon cdo here, gjendet PARTNERI i VERTETE i cili kurre nuk ndryshon dhe eshte gjithmon prezent, PASQYRA pra kamera. Si konkluzion ju bera kete shpjegim qe kontestuestit por edhe populli qe e shikon te nxjerri disa leksione te thella per jeten. Kurre mus i jepni vemendje nje NARICISTI. Dhe mos harroni se nje narcist kurre nuk mund te dashuroje dike. Zemra e tij apo e asaj, eshte gjithmone e dashuruar vetem me partnerin e jetes, VETVETEN, dhe perball ketij partneri, cdo gje tjeter eshte vecse nje dicka pa vlere.

  Ascension of the EagleAscension of the EaglePred 11 dnevi
  • Hera par qe pash nje reklam dhe kjo ishte e ARJAN KONOMIT

   sokin jonsokin jonPred 10 dnevi
 • Mbarove mu puth moj @Sara A kujton se ishte nje arritje e madhe me Kap Atdheun 😅qe erdhe flak fare

  Bely DanceBely DancePred 11 dnevi
 • Jasemina me nxjerr mallin e nje shoqes time. Ngjan goxha me te😍

  Saida GohanSaida GohanPred 11 dnevi
 • Fgq222ŕre

  Miftar AliuMiftar AliuPred 11 dnevi
 • Fg

  Miftar AliuMiftar AliuPred 11 dnevi
 • BORDELLË

  entri bouletsientri bouletsiPred 11 dnevi
 • Sara :ky emision quhet perputhen Marisi dhe ne : Perputhen jo pall*m

  Leda JoriLeda JoriPred 11 dnevi
 • Bravo Marisi

  Leda JoriLeda JoriPred 11 dnevi
 • Like eshte per JULIN ❤

  Sallah HalitiSallah HalitiPred 11 dnevi
 • Ktu askush nuk don mu perputh Po jan ardh veq me dal ne Television

  Sadije SejfijajSadije SejfijajPred 11 dnevi
 • 😂😂😂

  Kaloshi ArapiKaloshi ArapiPred 11 dnevi
 • Shembull i bukur per rinin Puthuni

  Kledio 32Kledio 32Pred 11 dnevi
 • Kush u Q/Robt Turqve na kane vrare dhe prere per 500 vjet,Produksioni duhet te fuse aty Shqiptaret e Malit te Zi si djemt dhe vajzat se jane si Yje, Turqit te vene ne Turqi

  marino leskajmarino leskajPred 11 dnevi
 • Nderkoh olsa ne vesh antoneles Olsa:Zgjidh julin qe mos te na shajn me ne rrjete sociale. Antonella:Ok shefe 🤣🤣🤣🤣

  Amarda GolemiAmarda GolemiPred 11 dnevi
 • Shqiptaret nuk jane akoma gati per keto lloj programesh. Deri ne fund te shekullit te kaluar ishim nje vend me me shume se 90% te popullsise me banim ne fshat e zona rurale. Kemi kaluar nga feudalizmi ne komunizem dhe nuk mjaftojn keto 20 vite (kapitalizem atipik) per te pjekur e konsoliduar civilizimin social. E them kete me keqardhje sepse po digjen etapat dhe ne kete menyre me shume demtohet se kultivohet civilizimi i shoqerise.

  pinko palinopinko palinoPred 11 dnevi
 • Hera par qe pash nje reklam dhe kjo ishte e ARJAN KONOMIT

  Endi ZhukriEndi ZhukriPred 11 dnevi
 • Marisi është shumm cun i mir dhe. Mir thot këto puthen me të gjith cunat pse nuk e zgjidhni marisin si skan turp këto qelbesira puthen me të gjith këta çunat shqiptarë janë ber dhosha si do ti merni ato tu u puth me të gjith po kaloni kohën sa të merrni famën o cuna

  Diana ZeliaDiana ZeliaPred 11 dnevi
 • SARA: kam veshtire te ul muret e mia 🤦nderkohe puthje franceze qe ne takimin e pare

  mikea hiooimikea hiooiPred 11 dnevi
 • Me i miri eshte juli

  Leku TepelekuLeku TepelekuPred 11 dnevi
 • Marisit si ka ardh shanca me puth asnihere aty ne emision prandaj flet

  Ismal BerishaIsmal BerishaPred 11 dnevi
 • Lediana e bukur si kur zana shikimin edhe zemren te ti e ndala e bukr dhe magjike

  Era DurakuEra DurakuPred 11 dnevi
 • Jasmina si gjel deti kur qesh hahahhahahha

  emb Ediemb EdiPred 11 dnevi
  • do jet nje takim shum i bukur i Julit me Antonelen

   mikea hiooimikea hiooiPred 11 dnevi
 • Bora: a esht e tepert kjo puthje qe n takim t par Marisi: un mendoj qe po, kte emision mund ta shikoj edhe nipi imm

  Aurela KryeziuAurela KryeziuPred 11 dnevi
 • kjo n takim t par para ni publikuu del puthet me ni person qe se njeh as sun pe paramendoj qa ka ba me djem tjer mas kamerav 😩😩 tmerr e vin ktu n emision me gjet burraaa po kush ju merr juve oj t mjera

  Aurela KryeziuAurela KryeziuPred 11 dnevi
 • Antonela a super

  Rory MashajRory MashajPred 11 dnevi
 • O arian do te pelqente ti puthte te gjith bashkshortia jote

  Aleks GjiniAleks GjiniPred 11 dnevi
 • Ekeni ber bord..... jopo te puthen me gjth aty dhe ta mare nje pastaj por ta njohesh por jo ta puthesh njifi nje her pastaj puth kush te pelqen

  Aleks GjiniAleks GjiniPred 11 dnevi
 • sara shum femer terheqese edhe komunikative br te koft vajz ishalla ke te ardhme te bukur 😎

  Fatlum SejdiuFatlum SejdiuPred 11 dnevi
 • Olsa trego njeriun qe ta dorzoj arushn mos eshantazo Meblanin

  Monika KnapMonika KnapPred 11 dnevi
 • Dde

  Dream EagleDream EaglePred 11 dnevi
 • 43:42 aju dok si zhurm qeni kjo ulerim?

  Aesthetic EditsAesthetic EditsPred 12 dnevi
 • Juli shum bad boy....cuna te hedhur keta ka jugu

  B14 PowerB14 PowerPred 12 dnevi
 • Dua ti them Anes te jesh me e ngrohte ne takimin me Rinianin. Ai mezi pret nga ty nje sinjal pozitiv..E kupton ?

  Liljana PrezaLiljana PrezaPred 12 dnevi
 • Me fal per komentin e sekondes se fundit. Ok ?

  Liljana PrezaLiljana PrezaPred 12 dnevi
 • ANDI--- Doren ne qafe, dhe gishtin ne bythe. JULIT. U ben te gjithe shoket me te mire te JULIT. Aaaahhh ta dinte SINDI qe JULI kishte emer. Do i kishte kerkuar paracetamol tek HOTEL.😙😘😘😘😘😚😗😎

  MR.FLORI.33MR.FLORI.33Pred 12 dnevi
 • do jet nje takim shum i bukur i Julit me Antonelen

  Katerina PapajorgjiKaterina PapajorgjiPred 12 dnevi
 • Like kush e pa qe njeri nga stilolapsat nuk e kishte ate tapen siper😂😂

  Keng ShqipKeng ShqipPred 12 dnevi
 • Hahahahhaha akuarium pa uj e pa peshk

  Bossi DidBossi DidPred 12 dnevi
 • Atheu ka ngaterru Spanjen me Cuben sepse ne Spanj ben edhe dimer Bile bile sivjet ka pas edhe zona qe ka shkuar deri ne temp -35 , sa per kuriozitet 😅😅

  Nozg PapaNozg PapaPred 12 dnevi
 • Sara : e kam veshtir ti ul ato muret e mija Nderkoh Sara ne sekonden e 38 me Atdheun u zhveshen u puthen ngeli shtatzan

  Nozg PapaNozg PapaPred 12 dnevi
 • Kur bëjnë publicitet kuptohet sa të vërtetë janë !

  Kliton BylykuKliton BylykuPred 12 dnevi
 • Shqipja dhe ju na tregoni kti edukatën:" sara une nuk i pyes prinderit fare"..oo me mire se te prinderit muk ka dhe kush te rriti ty..Qe para disa viteve kishim vuajtje per buk e gjëra..dhe del tv nuk pyes..Ke pak turp nga prinderit..Atdheu qe ben puthje si e lejojne femrat te ulen aq poshte per nje djal qe ta shpifff...Dhenqe nuk i intereson qe femra e tij qe e puth te puthet me te tjere...Kete ju tregone te rinjeve sepse te rinjet e shohin..Ketu flasin per sinqeritet..besnikeri.dashuri..gjithqka mund te kete vetem dashuri bindje sinqeritet nuk kaa.. Me vjen keq...nje njeri ne mosh duhet te servoje te rinjeve diqka te mire jo diqka degjeneruese dhe per te vjell..turp atdhe turp sara..turp jasemina turp andi..turp te gjithh perveq Muratit sindit anes elvisit erit dhe ledjanes..Dhe turpi me i madh i qoft olses..bores qe ka femije opninionistit kane familje mesa duket...siju duket qe femijet e juaj te rriten keshtuu apo juve ju interesojne vetem femijet e juaj jo te tjereve...gjyhna do ta kuptoni fama..like..paraja dhe asgje nuk eshte e vlefshme sesa fjala e mire..dhe nje rruge e drejte per ta percjell nje rini..

  krasniqi Krasniqikrasniqi KrasniqiPred 12 dnevi
 • Ishalla svje sindi edhe nja 1 jave se na ran veshet qetesi

  Klajd TiranaKlajd TiranaPred 12 dnevi
 • Aman Arjan je ber dhe ti nje i poster,te pelqejn shum keto putanat po me duket. Aaaa Arjan aaaa

  Aliu EmiljanoAliu EmiljanoPred 12 dnevi
 • Ajo Antonela preferon shum groshet dhe ka shum p****

  Sergen AdriSergen AdriPred 12 dnevi
 • Min 49 Atdheu bobo car loje jan tu bo mor burr 😄 😄🤣

  Albion VeliuAlbion VeliuPred 12 dnevi
 • Ti Lediana rri kot se ty të pret tjetri jasht

  mia miamia miaPred 12 dnevi
 • O popull hajdar po shifni Marin Memen lerini kto plehra pervec (Arjan Konomit)

  Busi LondonBusi LondonPred 12 dnevi
 • Si 7-13 off -.-

  z.0z.0Pred 12 dnevi
 • Per Rinjanin dhe Anen:. Çifti simpatik

  Ana YmerAna YmerPred 12 dnevi
 • slworlds.info/net/rJ2-ha-Zhni1aso/video

  BennyBennyPred 12 dnevi
 • JULI🔥

  hamzi asanihamzi asaniPred 12 dnevi
 • Bora kur se ka pi at freeze, gjkth vetem e mban n dor

  Eddie AEddie APred 12 dnevi
 • Antonela: une jam me e zonja ne publik. Olsa :shpejt hapni kamerat t'a filmojme. Eri:ore ca thoni ju mo, ajo na cavi koken dit e nate. Arjani me friz ne dore duke pare filmin. Bora: eeee kur do filloj përputhen. Murati: halla bismilah .Tobet sta furullah. Perfundimi:te gjithve jane trapa dhe se Dine ca behet

  Ana YmerAna YmerPred 12 dnevi
  • Fiks fare

   Ana YmerAna YmerPred 8 dnevi
 • Per Lediananen:ben mire te sillesh pak me ndryshe me Mevlanin. Per Mevlanin:mos e merr Antonelen ,hap syte se nuk ishte e mire. Mua me pelqeu me shume Lediana. Ajo shkon me shume me ty.😲😲😲😉

  Ana YmerAna YmerPred 12 dnevi
 • Maris Eksperti: Ban praktik me doren. Ka 30 vjet eksperienc.

  UnkownUnkownPred 12 dnevi
 • Antonela ervisit je i virgjer 😂😂😂😂😂😂😂😂

  Lolo 82Lolo 82Pred 12 dnevi
 • Marisit i mungon nje bllok per te shenuar kush vjen dhe kush iken ti mbaj shenim.

  Elmi HamzajElmi HamzajPred 12 dnevi
 • 👏🏼👌🏼🤙✌👏🤘

  Kledi DudiKledi DudiPred 12 dnevi
 • Asht ba si ne po..... O

  Nikolin LekaNikolin LekaPred 12 dnevi
 • Olsa :Me thoni ca ka ber Love story me shum se ne??? Ata jane puthur 💋💋💋💋💋 Olsa: Urgjentisht dua puthje ne emision

  bilishu alissbilishu alissPred 12 dnevi
 • slworlds.info/net/qHqyjbZomprKprg/video Ju pershendesin Vllezerit Lleshi

  Gezim HykaGezim HykaPred 12 dnevi
 • Aman ate acaiuanin mos na e nxirni me se na nxivet jeten na hapet barkun

  marsel2 kokamarsel2 kokaPred 12 dnevi
 • si 7 ne 13 shprehja e vitit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Klodian ZefiKlodian ZefiPred 12 dnevi
  • Ky Atdheu dy lidhje si ka 😅

   bilishu alissbilishu alissPred 12 dnevi
 • kjo antonela ta cpif shum mos te raft ne der nusja shkodrane

  Gabriela DajlaniGabriela DajlaniPred 12 dnevi
 • Artiste Anna complimenti

  Niko KrojiNiko KrojiPred 12 dnevi
 • Srz jemi poplli ma i quditshem ne bote se kuptoj si ka mundesi qe hargjojme kaq shum kohe me nje emision te tille ,7 muaj sa ka ky qe ka fillu dhe spo gjejme kuptimin ,turp

  Martin MartinMartin MartinPred 12 dnevi
 • Nese ka akoma persona qe sdin me porosit Acai one . Ateher me vjen keq sje per kte bot.👍👍

  annaannaPred 12 dnevi
 • 5:40

  Arber KingArber KingPred 12 dnevi
 • Arjan Sara esht Vajza me e embel ne te folur

  Blero DurajBlero DurajPred 12 dnevi
 • 🤮🤮🤮

  Jesjon PurballariJesjon PurballariPred 12 dnevi
 • Moj antolea moj , po çte duket vetja moj e dashur , mos fluturo kaq shum se sje me e bukura botes pse ben si e bukur mi amannn , pse e ke kaq shum veten ne qef se kuptoj ? 🤔

  123123Pred 12 dnevi
 • Sindi ka ik te cvirgjerohet qe kur te kthehet te thot sjam me e virgjer 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Saliu FationSaliu FationPred 12 dnevi
 • Një pyetje për publikun: A është përputh ndonjë deri tani apo luajn si macja me miun.

  BESABESAPred 12 dnevi
  • Jashtë ndodhin përpputhjet se aty ka vetëm përlesh*je. Trillime, mashtrime gjithçka fake

   five starsfive starsPred 12 dnevi
 • 😂😂😂😂😂

  Brunilda PokaBrunilda PokaPred 12 dnevi
 • Hey guys 👋ATTENTION foli Marisi! 😮

  Borjana ShehajBorjana ShehajPred 12 dnevi
 • Ka ca djem ktu qe humbin kohe kot....po dhe vajzat...jane pak...5 laraska aty qe si mer vesh dreqi....se kerkojne partner..ose leshko tu plotesoje tekat!

  Ramadan HasaRamadan HasaPred 12 dnevi
 • Ky Atdheu dy lidhje si ka 😅

  vala nokajvala nokajPred 12 dnevi
SLworlds