E papritur: Melisa, skena xhelozie dhe inati kundra Mevlanit - Përpthuen, 13 Janar 2021

13. jan. 2021
1 739 500 Ogledi

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • Kurzho sjom ka marr vesh me melisn dhe me fatoni

  o ho hPred 3 dnevi
 • Po me del ne enderr serojzishte e ke Mevli o njesh

  Xhuliano CiliXhuliano CiliPred 3 dnevi
 • Fatjoni tall ka..n me te gjith.ishalla po gjen mevlani nuse

  Luli YmerajLuli YmerajPred 5 dnevi
 • Po kjo ml shif ca ka hudh ke syt mor po kujt i hyn n pun per nuse,kjo as dreqit si n pun🤣😂

  Rexhep KullajRexhep KullajPred 6 dnevi
 • Jo

  Kristi CankaKristi CankaPred 8 dnevi
 • Kemi bere nje Parody me titull "le te put*en" Kush deshrion pak argetim me shume, le te shikoje ne videon ne kanalin tone :) love you! :)

  Barcaleta ShqipBarcaleta ShqipPred 11 dnevi
 • Pa Melisen nuk do kishte show .

  Sallah HalitiSallah HalitiPred 12 dnevi
 • Melisa tlumt 😍😍😍❤❤

  Mervete ShukolliMervete ShukolliPred 17 dnevi
 • Kenga dmth

  pranvera mustafarajpranvera mustafarajPred 19 dnevi
 • Sa bukur

  pranvera mustafarajpranvera mustafarajPred 19 dnevi
 • Është e vërtet se Melisa është e vetmja goc në për puthen që sulmohe.

  Elmihane QosaElmihane QosaPred 21 dnevom
  • 😥

   Elmihane QosaElmihane QosaPred 21 dnevom
 • PLAKU ESHTÊ KOTÊ.

  Kim. RoniiKim. RoniiPred 21 dnevom
 • Te mungoj

  Anasta RinaAnasta RinaPred 22 dnevi
 • Melisa ti nuk meriton dhurata se djemt e din qe kur dalin me ty duan puthje perqafime po edhe ti ashtu don njejt puthje perqafime etj etj. Me ta shpif

  saliji merxhansaliji merxhanPred 23 dnevi
 • Tea eshte vajza me e mir aty dhe e bukur

  Albany AkakakaAlbany AkakakaPred 23 dnevi
 • Bravo lediana bravo se per ndjenja edhe perqafime e puthje e kemi Melisen numer 1 qe nuk ja prish askujt,dhe ju dy shkoni shum me Mevlanin je shum e bukur dhe e menqur

  saliji merxhansaliji merxhanPred 23 dnevi
 • Ti pik e pare grim ke vu si katunare 5 kilogram dhe Nuk meriton ti se na ke dal nga qefi me ate qe bere me atdheun ne takim ma shpife gjdo takim puthje perqafime vetem sexi te mungon me be para kamerave pfffff atdheu as nuk din me fol eshte i pa shkolluar katunar

  saliji merxhansaliji merxhanPred 23 dnevi
  • Sindi publiku se kan pa ate qe ti qka ke pas me melisen debat,po ti nuk je askundi hiç djer sa zgjedh atdheun me dal e zgjedh djem qe jan nga dy metra e ti je shum e vogel. Mevlani aty eshte djali me i mire vetem se ngutet nanjeher por eshte me i miri

   saliji merxhansaliji merxhanPred 23 dnevi
 • Je kjo

  Leureta EjupiLeureta EjupiPred 24 dnevi
 • Ka tedret melisa se epara ukan ajo e ti mevlan nuk eki mbroj se ti duhet me da ma shum per ta ok

  Bajraktari MergimBajraktari MergimPred 24 dnevi
 • Bukur kjo keng emozionante kjo Muzik bravo

  nusha gjokanusha gjokaPred 25 dnevi
 • Melissa 🤢🤮🤮🤮🤮🤢

  My tararaMy tararaPred 25 dnevi
 • Jo ne fakt melisa esht vertet ni vajz shum e bukur lle e mir lle e dashur ajo gjidhmon I do njerzit pa ile por njerzit kshu jan jo se kshu por erdi koha kshu ni gjo e mir kthet per te keq po ti melisa je vertet vajz e thjesht e mir bravo te dua ty 🙏❤❤❤❤💥

  Andreja BeratitAndreja BeratitPred 25 dnevi
 • Melsa 😘👊

  Hateme ShamolliHateme ShamolliPred 25 dnevi
 • Hello

  Apo esh prej ktuhi akukuApo esh prej ktuhi akukuPred 26 dnevi
 • Edhe tea

  Aneta AjvaziAneta AjvaziPred 26 dnevi
 • Mu me pelqen melisa

  Aneta AjvaziAneta AjvaziPred 26 dnevi
 • Jo nuk esht melisa kuder po esht kudur kush e xhelezon

  Aneta AjvaziAneta AjvaziPred 26 dnevi
 • Pun gaforresh

  Englis HushaEnglis HushaPred 26 dnevi
 • Kwje keh keg ishe ❤️🌹👇🥂👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍

  Bala LazimeBala LazimePred 26 dnevi
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Bala LazimeBala LazimePred 26 dnevi
 • 👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

  Bala LazimeBala LazimePred 26 dnevi
 • , 🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂

  Bala LazimeBala LazimePred 26 dnevi
 • Kwj kehf kehf 👇❤️💍👌🙏👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

  Bala LazimeBala LazimePred 26 dnevi
 • jshf hdhf bfhf hty hey he hryt jry jry hey hey jry jry brh jry jry hryt beg brut brh jry jry by brh hey hey hey hey he hehe hrjg hty brh beg he hey brh jeht hey ht

  Bala LazimeBala LazimePred 26 dnevi
 • O kush ka bur qe ju mer per siper juve bre .per tu martu ju vallaj kurrrrr

  Etleva PershakuEtleva PershakuPred 27 dnevi
 • Kush e pelqen Melisen Like 👇🏻

  Rukia RukiaRukia RukiaPred 27 dnevi
  • Jashte mase shum vajz e mir Melisa e sinqert, po ana ja ka shum inati, ja marrte te keqen.

   Nazmie NeziriNazmie NeziriPred 21 dnevom
 • Ka dal melisa 2tonit me kohe... hahahaha o mevlan boje melises dhe anes o annaaaa 🤣🤣🤣🤣

  D29D29Pred 29 dnevi
 • O goca veshnu mir e trash se na moret nqaf tu bo rolin gjentil ne meshkujt duke ju ngroh jush u mberdhifem vet😁🤣

  alajdin limanialajdin limaniPred mesecem
 • lediana me mevlanin 😧😨😩😰🤤🤢👽😈👹👺👿

  dona dakodona dakoPred mesecem
 • MELISA ME FATJONIN 😘❤💓💕💖💗💞💝💌

  dona dakodona dakoPred mesecem
 • 😘😍😘🤗😘🤗😘😍😘🤗😘😍😘😍😍😘🤗😘😍🤗😘😘😣😘

  dona dakodona dakoPred mesecem
 • Jeni super

  dona dakodona dakoPred mesecem
 • Qyqa un cka jan kto 😂

  Bleona BurgajBleona BurgajPred mesecem
 • Remeber to Co kee. mmsnt resb ftul ofollowour

  Fati KadriFati KadriPred mesecem
 • Remebr to cc keep . restful adn tofollowuri

  Fati KadriFati KadriPred mesecem
 • Remeber to Co keep

  Fati KadriFati KadriPred mesecem
 • Remeber to le respr Co.emmstc

  Fati KadriFati KadriPred mesecem
 • Remeber to Co msnt.

  Fati KadriFati KadriPred mesecem
 • Remebr to keep menst

  Fati KadriFati KadriPred mesecem
  • Remeber. to Co keep.

   Fati KadriFati KadriPred mesecem
 • 😭😭

  Fati KadriFati KadriPred mesecem
 • Remeber to keep e s t. respect f

  Fati KadriFati KadriPred mesecem
 • Remeber. to keep

  Fati KadriFati KadriPred mesecem
 • Hit

  Fati KadriFati KadriPred mesecem
 • Remeber to keepnts. om.e

  Fati KadriFati KadriPred mesecem
 • skandalizoheni per nje perqafim

  arnold kociarnold kociPred mesecem
 • Melisa love you 💕 me me e forta

  Delvina ElektronikDelvina ElektronikPred mesecem
 • - filma.aksion

  Adelina BetiAdelina BetiPred mesecem
 • Une po jap mendimin tim po kete Melisen me duket se e mbani per te be si buce dhe asaj i palce vetja me femna kote ajo ashte aty .po turp te kehet emisjoni si e le ate fere femne te beje garipen aty 👎👎

  Antoneta MAntoneta MPred mesecem
 • Qitash pemavesh milaim zekn

  Rrahim KadriuRrahim KadriuPred mesecem
 • Vajza që unë dua slworlds.info/net/3aSXabN2haexmKQ/video

  Adrian KoniAdrian KoniPred mesecem
 • Mjere prinderit. per kto kucka

  Evangjelia KostandinosEvangjelia KostandinosPred mesecem
 • Melisa per mendimin tim eshte me fallco aty edhe nuk e meriton fare famen melisa e ka vendin tek ure dajlanit ne durres jo atyy

  Ladi kingLadi kingPred mesecem
 • Kujto se a ledjana si kto zhgarravinat tjera qe zihen , i hidhen ledjanes pse nuk puthet qa kurvash kto tjera , i vini anash ledjanes me sjellje ju

  Elidon JakuElidon JakuPred mesecem
 • Mevlan je Nr 1

  Gashi AfetditaGashi AfetditaPred mesecem
 • Po ke dhe surrat ti te te ngacmojen

  Marjo gjerga.Marjo gjerga.Pred mesecem
 • Brravo Ana ke drejt done me provu gjithe edhe ku shofi me mire se lendon naj njonin ska problem se done me knaqe Melisa ndrysho bohu burrnesh shkodre se nuke te ka hie

  Arlind SelitaArlind SelitaPred mesecem
 • Pe

  Mersel DemriiMersel DemriiPred mesecem
 • 🥰😋

  Hoti AtifeteHoti AtifetePred mesecem
 • ooo melisa je ylle vagjdo keshtu mos e ndrro karakterin ylle je

  Hoti AtifeteHoti AtifetePred mesecem
 • ka henger shum suflaqe me majonez hahahaaha si jan shqiptaret uau

  Well SeeWell SeePred mesecem
 • holy fucking shit

  Well SeeWell SeePred mesecem
 • Melisa ka te drejt met vertet 😊

  fisnik jasharifisnik jashariPred mesecem
 • Melisa po na behet Shqipja numer 2. Do te jet ne qender te vemendjes cdo puntat, goc e dashur si ke shpik ti perqafimet as puthjet dhe jo cdo gje eshte ne lidhje me ty .

  bcvbb hyuibcvbb hyuiPred mesecem
 • Tea thot nuk e di Pse por sme pelqeu cfare that Ledjana. E dime pse sepse je xheloze dhe e ndjen konkurencen ashtu sic e ndjeve me Shqipen.

  LisaLisaPred mesecem
 • Ana te lutem ti te pakten Mos fol mi Vajze nji njeri pa vlere je me hyn me nerva vetem kur ndegjoj zerin tend me ngrin nervat ne qiell

  Laura KlobocishtaLaura KlobocishtaPred mesecem
 • Lediana shum e matur por duhet te jete me e lirshme

  sehhi vootysehhi vootyPred mesecem
  • Melisë mos ta nin se për qiftin e Mevlanit se kejt e din që jon ka dojn me kop me dal vetem 1 takim e ti spi len qata jon qart ✌🏻✌🏻✌🏻

   bcvbb hyuibcvbb hyuiPred mesecem
 • Shume kot Melisa, te Mendoja ndryshe, por je ndryshe ... Shume xheloze ku s'duhet, shume mire te tha Ana, mire ta beri, je verbuar nga Xhelozia.

  Zana DautiZana DautiPred mesecem
 • Me duhet ta them, pot ksaj here Ana ka folur shum me vend dhe drejt. Rrespekt

  54ProGamingHD54ProGamingHDPred mesecem
 • Po ti je e dalme rruges

  hava dakajhava dakajPred mesecem
  • A per ju dmth e lejon ligji

   sehhi vootysehhi vootyPred mesecem
 • Si vishet ne kte koh vacca

  Alessia oAlessia oPred mesecem
 • Më vjen keq ,,por nuk shof asgjë pozitiv në këtë program. Ia kam ndaluar dhe fëmijëve ta shohin. Asgjë edukative vetëm sherr e shamatë, duke kujtuar kohrat e munizmit

  Herman Lazaj pizzaioloHerman Lazaj pizzaioloPred mesecem
 • Kjo Ana esht mistrece. femer

  guardianguardianPred mesecem
 • Melisa qenka shum e eger nervoze dhe gjeloze.

  Beta TemajBeta TemajPred mesecem
 • Ca jan keto gore kshu

  Zamira MerdhoqiZamira MerdhoqiPred mesecem
 • Emisione te degjenerueme ehe vajza e djem te degjoneruem pa Pike morali. Turp qa po beni

  no nameno namePred mesecem
 • Pse merzitet Melisa kur ben ate qe pelqen?!

  Lulzim SadikuLulzim SadikuPred mesecem
 • te jeni te sigurt keto Emisione nder 10 vite e ardhshme do te ket shum ndarje dhe pak martesa reale dhe do shuhemi si popull ngadal ngadal

  Leonard PantinaLeonard PantinaPred mesecem
 • ☹️ me vjen keq per veten time qe po harxhoj koh tu pa kto qent tu lef kot m kot 😂😂😂

  Kevin ShijakuKevin ShijakuPred mesecem
 • Melisa : un puthem,ledhatohem,shkerdhehem me kë te dua dhe sme plas fare. Po ti Mevlan si guxon te besh këngë per vajza tjera 🤬 ....... oboboo qfar krahasimi 🤣

  vbddfy euuytvbddfy euuytPred mesecem
 • 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 femra ma kot fare nuk kam pa ndo nje her ku i keni gjet mor aman

  Kev MKev MPred mesecem
 • Melisë mos ta nin se për qiftin e Mevlanit se kejt e din që jon ka dojn me kop me dal vetem 1 takim e ti spi len qata jon qart ✌🏻✌🏻✌🏻

  Abaz BeqaAbaz BeqaPred mesecem
 • Serjozisht melisa e ka me vend mevlani gjdo femnes i ka ber dhurat ndersa melises as njeher e vetmja eshte melisa qe e ka perqaf mevlanin kurse mevlani thot ku e dib qfar surprize kam per te ber ty kur vitin 2025

  manfred wernermanfred wernerPred mesecem
  • Melisaaa 😍 Mevlan...wth brother 😊 Një këngë për Melisën a.s.a.p, se të mbytën gratë vëlla 🤩

   vbddfy euuytvbddfy euuytPred mesecem
 • Oj Bora me bon nervoz te ta j...ne Goj Te qr

  Azbi AzbiAzbi AzbiPred mesecem
 • A per ju dmth e lejon ligji

  Azbi AzbiAzbi AzbiPred mesecem
 • Nje gje ta them Nese e prek nje femer pa dashjen e saj Eshte ngacmim seksual KSHU E THOT LIGJI NUK E THEM UN

  Azbi AzbiAzbi AzbiPred mesecem
 • Aaa Melisa Per Perqafimet je Gabim Sbon me Secilin me u perqafu

  Azbi AzbiAzbi AzbiPred mesecem
 • E ktu i jap te drejte melises Nuk ka koh o as ni minut per ty o Mevlan Bravo Melisa

  Azbi AzbiAzbi AzbiPred mesecem
 • Fatjon edhe ti je Pak Lojtar Po je me fer Me i Paster se Mevlanin

  Azbi AzbiAzbi AzbiPred mesecem
 • E Ktu a problemi i Shqiptarve E dun Famen Shum E dyta E Shfrytzojne Talentin e Vet O Mevlan Shoku kot se e ke Talentin Por e ke Shpirtin E zi Ashtu mendoj un

  Azbi AzbiAzbi AzbiPred mesecem
 • O zot mjer kush i mer per nuse kto gocat tamam si gjinkallat bojn

  zame gjurajzame gjurajPred mesecem
SLworlds