MIRSEVINI NE ENDRREN TONE ... - Couple.rn

2. maj. 2021
203 725 Ogledi

A ju ku pelqen salloni?
Shkruni krejt komenet❤️❤️❤️❤️
Edhe mos harroni, WE LOVE YOU!
Per me shume:
Instagram: instagram.com/couple.rn
TikTok: www.tiktok.com/@couple.rn
Direct: couple.rn@hotmail.com

Komentarjev
 • Jeni shum te mire

  Hira XhemajHira XhemajPred 8 urami
 • Njomza ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋

  Meridiana Halilaj 2171601Meridiana Halilaj 2171601Pred 10 urami
 • Pershendetje Couple rn jeni me te miret ju dua ju deshiroj shendet fat dhe gjithë te mirat e botes Urime Njomza zemer salloni e gezofsh zemra ime Ju dua pa fund nga yllka❤💙😘😘

  yllka gashiiiyllka gashiiiPred 15 urami
 • Tvetmit youtubera shqiptar ma tmir qe bleni klikimet 🤣🤣🤣

  Baki MemishiBaki MemishiPred 17 urami
 • Urime dyqani i ri une e pash videon me 9 maj

  sara krasniqisara krasniqiPred 20 urami
 • A ban numri i njomzes ju dua 😍💋❤

  Ibadete LumaIbadete LumaPred 22 urami
 • Bojeni nje challenge food challenge me sushi 🍣 edhe dashta me ju thon veq vaszhdoni se ma tmirt jeni❤️❤️👍

  Elton SylaElton SylaPred dnevom
 • Jeni qifit me i bukur youtuberat me te mir ne bot qe zbukuroni youtuben dhe ju dua shum falemi derit shummm qe humbni koh per neve dhe jeni shumm te mir ju dua shum ju falenderoj shum per gjith kto video 😘😘🥰 jeni nje qift i mrekllueshem Allahu ju dhasht shum te mira ❤❤💗💗💎💎💎☺🦋⚘🌹 suksese njomza dhe videot ja u pelqej shumm love keni pozitivitet gjithmon jeni te mrekullueshem loveee❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😉❤💗💗💎

  Agnesa MamutiAgnesa MamutiPred dnevom
 • Oj njomz kur ki me ingjizu lokalin

  Sofie SopaSofie SopaPred dnevom
 • Oj njomz kur e qel lokolalin

  Sofie SopaSofie SopaPred dnevom
 • Jeni një qift shumë i mir me plot energji shpresoj që Njomzes ti shkoj puna sa ma mir qysh ka qef ajo edhe nje her jeni shum te mir shpresoj edhe nje her ti shkoj njomzes sallloni qysh ka qef ajo bye

  Genta PukajGenta PukajPred 2 dnevi
 • ❣️❣️

  anisa preducajanisa preducajPred 2 dnevi
 • Tëlumt njomza rinor ♥️💙🌟⭐

  Nehat TuanaNehat TuanaPred 2 dnevi
 • Tëlumt njomza rinor ♥️💙⭐🌟

  Nehat TuanaNehat TuanaPred 2 dnevi
 • Tëlumt njomza rinor♥️💙🌟⭐

  Nehat TuanaNehat TuanaPred 2 dnevi
 • Ju dua shumm me te miret veq vazhdoni😍😗😙😙😙

  Gjeva KrasniqiGjeva KrasniqiPred 2 dnevi
 • Since e ka emrrin salloni

  Seid ArifiSeid ArifiPred 2 dnevi
 • Jeni shum tmir zoti ju rujt ju dhe familjet e juaja ju dua shum nuk mshokn dita pa ju a pa videot ju uroj fat ne jet I LOV YOU😍🤩❤❤❤💋💋💋

  Anjeza NuriAnjeza NuriPred 3 dnevi
 • Urime jetaatt

  Trinti_ AldaTrinti_ AldaPred 3 dnevi
 • Jeni të mahnitshëm dhe të mrekullueshëm shpresoj që të jeni të lumtur gjithmonë☺☺☺

  Bajraliu BlerimBajraliu BlerimPred 3 dnevi
 • a muni me bo edhe kur ti noni mobiljet qera

  Adora MustafiAdora MustafiPred 3 dnevi
 • Shum ebugurje rinor njjomza

  laurent Bytyçilaurent BytyçiPred 3 dnevi
 • Shum mir vazhdoni

  Amar KrasniqiAmar KrasniqiPred 3 dnevi
 • 😙😙😙

  Sadik HaziriSadik HaziriPred 3 dnevi
 • Ju pafsha gjithmon te lumtur ishallla sa ma shpejt ju sho kur te vini ne kosov

  Shpresa MalushajShpresa MalushajPred 3 dnevi
 • Jeni qifti ma i miri ju dua shum edhe ju i kem 101 video tona i kqyri gjdo dit 😂😂mdoket si mi pas 5 video 💖💖💖💖

  Izabella GashiIzabella GashiPred 3 dnevi
 • Shum tmir jeni dyt

  Memeti MehmetiMemeti MehmetiPred 4 dnevi
 • O zot sa te bukur ni qift super i mir ❤️Sa per sallon njomz kurr sallon ma te mir deri qetaj skom pa😍Jeni njerzit ma te bukur dhe ju uroj ma te mirat ne jet😘Suksese❤️

  Sumeja MustafaSumeja MustafaPred 4 dnevi
 • Bukur njomza love you në zvicër a në Kosovë

  Arleta Besim BytyqiArleta Besim BytyqiPred 4 dnevi
 • Ju dua

  latif shehollilatif sheholliPred 4 dnevi
 • si dukesh pa mejkap

  Iraldo MitaIraldo MitaPred 4 dnevi
  • kthe pergjigje☝️

   Iraldo MitaIraldo MitaPred 4 dnevi
 • Hala e paska qet zanat edhe edhe edhe 🤣😆😆

  Harbin BardhiHarbin BardhiPred 4 dnevi
 • Ju dua shum jeni qifti ma i mir shpresoj me pas sukses Njomza me dyqan jeni shum njerz pozitiv njerz jo shum te dopt njerz shum te fuqishem ju deshiroj fat sukses ne karrierr Ich libe dich ❤😍🖐

  Artiola RexhepiArtiola RexhepiPred 4 dnevi
 • Ishallah mbare te ecte , edhe une e kam enderr te hap dyqanin tim ashtu si ty ketu ne Belgjike ama ndryshe nga ty une nuk kam mbeshtetje 😔. Te uroj me shpirt gjithe te mirat qe ti don zemra💗💖.

  Esa EsaEsa EsaPred 4 dnevi
 • E gzofshi shum mir po duket po krejt me Gold ta kishit len me mir do vinte ama edhe kshtu mir duket e gzofshi e u shkoft puna mbar 🎉

  I.M.E ZI.M.E ZPred 4 dnevi
 • Ku Me i rezervu terminet ?

  E BE BPred 4 dnevi
 • endrra jone endrra jon ne ja dolem jena munu per qet sen ja arritem blla blla blla po seke ba namin oj moter sallon ke qel kur e pash titullin thash mos ka qel hotele luksoze kur e pash ni sallon t pordht

  dafinaa islamidafinaa islamiPred 4 dnevi
 • Po kallxoje krejt numrin hahhahahahaahhahahahahha

  geni ineggeni inegPred 4 dnevi
 • qona adresen njomza ku gjendet bash ky ven zvicer ndoshta vi kysmet ju pershendes tina 🥰

  Ferizaj ArtinaFerizaj ArtinaPred 4 dnevi
 • wow is prfekt ilove kjo me pelqen shum dhe une ju dua shum ong

  Hatixhe HysenajHatixhe HysenajPred 4 dnevi
 • Jeni qift i mrekullueshëm ju duam shum😘❤💜faleminderit qe merrni koh mu mirr me ne 💗💓💕

  Erina NebihiErina NebihiPred 4 dnevi
 • Ju lumt jeni jutuberat dhe qifti më i mir shqipetar dhe do jeni gjithmon

  Andri DobroshiAndri DobroshiPred 4 dnevi
 • Ju rujte zoti te dyve ju uroj fate edhe pune te mbar

  Migena DragushaMigena DragushaPred 4 dnevi
 • Pershendetje Rinor ❤️Njomza jeni nje qift perfekt keni nje pozitivitet te embel 💋Ju falenderoj nga zemra per kohen🤩 qe e kushtoni ndaj neve jeni qifti me i mir💟 ne bot sdi AS qysh me shpreh dashurin ndaj 😘juve aq te bukur🧡 qe jeni jeni si princi me princeshen 💝mezi Po pres te shikoj sallonin e kompletuar Ju kam loqka ylla zemra gjithqka Ju dua shum shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë Ju kam ne zemër❤️🧡💝💝💋💋🏅🏆💟💟😍💥✨🌟⭐⭐💫🔥🔥🔥🔥❤️🧡💛💚💙💜🖤🖤♥️💘💘💝💝💖💗💗💋❣️💟💌💕💕💞💞💓👅👄👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍💋‍👩🌼🌻🌻🏵️🌸🌸🌺🌺🌷🌷🥀🌹💐💐💐💐💐💐

  Elma AliuElma AliuPred 5 dnevi
 • Shum mir qe smani ramazan shum

  TT ANORMALTT ANORMALPred 5 dnevi
 • E pse e keni bo NK

  angry JOKERangry JOKERPred 5 dnevi
 • mas 2muje ja qet drynin njomza lokalit se zvicrankat tu e lyp rinorin mejau hek puqrat😂 HJG jeni qift perfekt vetem suksese ne jet❤️❤️

  Katan aKatan aPred 5 dnevi
 • a ke me qel ni sallon nkosov?

  tuana shabanituana shabaniPred 5 dnevi
 • rinor njomza shum te bukur dhe shpresoj ti bëni raalitet andrat e tjera. e jap jeten per ju dy te bukur love ju💓❤️💓❤️💓❤️ une ju dua me zemer 💖💖💖

  Erina KabashajErina KabashajPred 5 dnevi
 • Shum jeni te mir emm pse ja keni lan sallonit NK studio po jeni shum te mir ju dua shumm🌛🌜🎉🎁💜

  Leorina UgzmailiLeorina UgzmailiPred 5 dnevi
 • Sa tmir qe jeni bre 🥺

  Tayna. luana_Tayna. luana_Pred 5 dnevi
 • Rinori xhelozz qe ka me pas edhe meshkuj ne studio 😂😂😂😂😂😂. Suksese ne pun Njomza e shendet ne jet ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  Diana TahiriDiana TahiriPred 5 dnevi
 • 12:13 deka qetu 🤣🤣🤣

  Tayna. luana_Tayna. luana_Pred 5 dnevi
 • kurrt bohet kollona deri te migrosi 😂😂

  Stickmann BrosStickmann BrosPred 5 dnevi
 • JENI QIFT SHUM I MREKULLUSHEM 🔐VETËM SUKSESE 🌎SHENDET VAZHDONI KSHTU QYSH JENI 💙JU DUA PA FUUNNDD ♥ LOVE U

  Alketa TafaAlketa TafaPred 5 dnevi
 • Nuancat e videove shum te ftofta pi perdorni kohve tfundit kisha thon me i ndrru i guess🤔

  Elizabeta KastratiElizabeta KastratiPred 5 dnevi
 • Urime shum Bukur suksese reklamoje te Labi

  London cityLondon cityPred 5 dnevi
 • Ju dua shum jeni shum te mir 💖💖💖💖💖

  Eda SekiraqaEda SekiraqaPred 5 dnevi
 • njomza & rinor videoja e juve u mka pelqy shum

  enea tahirienea tahiriPred 5 dnevi
 • Ju jeni qifti me I mir ne bot ju dua shum

  Ajla GamingAjla GamingPred 5 dnevi
 • e keni bo shum mir ket vidjo ju dua shum si cift dhe jeni shum te mir❤❤❤💋😙😘ju duam shum vazhdoni keshtu😘

  Hatab AsaniHatab AsaniPred 5 dnevi
 • Suksese ❤️❤️! Sa me mbare salloni 😍😍.

  Olta & XheniOlta & XheniPred 5 dnevi
 • Zoti ju ruajt sa te mir e te thjesh jeni ❤❤

  Klaudio NikaKlaudio NikaPred 5 dnevi
  • And I beam estate

   Bajram HumajBajram HumajPred 3 dnevi
 • Jeni me te miret cift ju duam shume dhe do ju perkrahim sahere ju duam couple rn❤️❤️❤️❤️

  muhamed lokimuhamed lokiPred 5 dnevi
 • Mat mirt jeni veq vazhdoni❤️❤️❤️💙💙💙

  Flori SelmaniFlori SelmaniPred 5 dnevi
 • Qfar domethenje ka NK studio

  Vlera GacaferiVlera GacaferiPred 5 dnevi
 • A mundeni mi bo vidiot me kamer si ma heret se ngjyra e ftyres po ju del shume e bardh si w verdhe

  Fatime BashaFatime BashaPred 5 dnevi
 • Ku osht lokali oj Njomz?!

  Fitore KastratiFitore KastratiPred 5 dnevi
 • Ju dua shumë

  Ena QenajEna QenajPred 5 dnevi
 • Ju jeni nje qift shum I mir ju dua shum❤ gjithmon Menxi se I pres videot e juaj argetohem shum me vidot e juaj.Edhe per sallonin e ri te uroj fat e sukses Njomza te dua shumë❤❤

  Lorena AliuLorena AliuPred 6 dnevi
 • E na qe jena ne shkup si kena me ardh te ti aaaaaaa

  Almir AliuAlmir AliuPred 6 dnevi
 • Suksese me sallonin Njomza e inshallah do Zoti te shkon sa ma mbar e sa ma mir... 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🥳🥳🥳. E gezofsh se teper bukur, Cdo detaj i menduar.!

  Egzona RashitiEgzona RashitiPred 6 dnevi
 • taman per ditlindje teme u hapka hahaha

  itsbotilekitsbotilekPred 6 dnevi
 • Bravo cifti ma i bukur ne gjith shqiptarin! Ju uroj jet sa ma të gjat bashk me njeri tjetrin! 🥰🥰🥰🤲🏻🤲🏻

  Egzona RashitiEgzona RashitiPred 6 dnevi
 • A po na boni vizen po vina te ti njomz ne sallon veq qona vizen😂😂😂

  Fatime MakiqiFatime MakiqiPred 6 dnevi
 • 💟💟💟🥰🥰🥰💑💝💖💝💖💗💓

  Lejla BesjanaLejla BesjanaPred 6 dnevi
 • Wo ist das studio

  Valbona MorinajValbona MorinajPred 6 dnevi
 • Të lutemmmmmmmmm sa më shumëëëë video me studion edhe më fal nëse të ofendoj por pak si e ke bëre studion “sallonin “ je bërë pak mendje madhe më fal nëse të ofendoj jeni më të mirët ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  Enes RamadaniEnes RamadaniPred 6 dnevi
 • O ma te mirit ❤️ju du shum i love ju njomza ent rinor

  Nihade PajazitiNihade PajazitiPred 6 dnevi
 • I love you

  Tringa UkTringa UkPred 6 dnevi
 • Hi

  SHQIPET ME PLISSHQIPET ME PLISPred 6 dnevi
 • 💗💗

  Medina RashicaMedina RashicaPred 6 dnevi
 • Ma shum video me qesi

  Gafurr MorinaGafurr MorinaPred 6 dnevi
 • ca ka rinori qe shtremrohet 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  rey halilajrey halilajPred 6 dnevi
 • Cifti me i mire qe kam par 😘jeni si dy⭐⭐qe kan rene nga qielli🌌uroj qe jeta juaj te jet embushur me lumturidhe dashuri⚘⚘🥰🥰

  xhesikaxhesikaPred 6 dnevi
 • A keni me qel ne Kosove sallon nese po kur perafersisht?

  Oltion SelimiOltion SelimiPred 6 dnevi
 • Qka dmth logo NK

  Noli NikiNoli NikiPred 6 dnevi
 • ❤Me ne fund tu ka realizu endrra shyqyr se e meriton tii se e ki zemren shume te madhe dhe me dashni💘🌍🌍🌍te dua shume shume shume suksese edhe me te larta ne jett💜💛💟💞

  ꧁Anesa꧂꧁Anesa꧂Pred 6 dnevi
 • SUBSCRIBE DHE LIKE NE KET VIDEO TE MREKULUSHEM😊

  Rozana GjurajRozana GjurajPred 6 dnevi
 • 🥰🥰

  Kaltrin SherifiKaltrin SherifiPred 6 dnevi
 • shum mir♥️❤❤❤❤❤❤❤

  Zade BegajZade BegajPred 6 dnevi
 • Per hajer ju ecte mbar 🙏

  rey halilajrey halilajPred 6 dnevi
 • Kape qie

  Ylli PajazitiYlli PajazitiPred 6 dnevi
 • Je bent een geweldig stel❤️🌹

  LEKI PRODUCTIONLEKI PRODUCTIONPred 6 dnevi
 • As per 24h 120k views

  BleondGashi -BleondGashi -Pred 6 dnevi
 • Ohhh zoti ju rujt jeni qifti ma i buker i kesaj bote ju dua pafund ishalla do te jeni te lumtur pergjithmon🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😍😍😍😍❤❤❤💗💗💓💓💞💞💕💕💝💝

  Fitim HalitiFitim HalitiPred 6 dnevi
 • Njomzaaa😮😮😮 behet edhe eleminimi i strijave??? Der ne sa % e tyre mund te zhduken te lutemmmmmm? Lov uuu

  Arta AArta APred 6 dnevi
 • Jeni qifti ma I bukur ne bota Ju da shume ❤❤

  leonita Maliqileonita MaliqiPred 6 dnevi
 • Shum mir e keni rrugullu

  Sofie SopaSofie SopaPred 6 dnevi
 • Cifti ma i mir un bot ju du shum❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Almonda MondaAlmonda MondaPred 6 dnevi
SLworlds