Ofroj jetë modeste dhe seks të mirë, e pranon? - Përputhen

13. okt. 2020
834 001 Ogledi

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • Lene se bat berllog

  Sherif QarriSherif QarriPred 13 urami
 • More shejtana qfar muhabeti kshtu pe bani

  Avdi SejdiAvdi SejdiPred dnevom
 • Respekte te pershendes je gjigant

  Kacakuu kacakuuKacakuu kacakuuPred dnevom
 • Je I modh mevlan

  Kacakuu kacakuuKacakuu kacakuuPred dnevom
 • Arjani :"eshte gjithe kjo kope ktu " 🤦‍♀️😂😂

  dcoog anmldcoog anmlPred dnevom
 • Sa permendet emri "skenat" bora ngrefet

  Anonymous be likeAnonymous be likePred 2 dnevi
 • Fjorela:E kam thene 1000 here nuk dal me cunat e vjeter Prap Fjorela: Do i jap nje mundesi te dyte Mevlanit

  Ailsa NiAilsa NiPred 2 dnevi
 • Kjo Shqipja definitivisht është nje psikopate

  dafina sutajdafina sutajPred 2 dnevi
 • Nobody: Mevlani: Shqipe plas nga inati... Arushi: I will be back b....es 😜

  Rock girlRock girlPred 3 dnevi
  • Plas Shqipe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   dcoog anmldcoog anmlPred dnevom
 • Qfar leshi ky berati si me kon femer

  V KyV KyPred 3 dnevi
 • Ardi daullexhiu duhet te martohet me shqipen duket nje goce shum e mire por ka ca si pordha kjo shqipja

  Sajmo MisterSajmo MisterPred 3 dnevi
  • Faleminderit miq per mbeshtetjen 🍷⭐💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video

   Ailsa NiAilsa NiPred 2 dnevi
 • shqipe shum te kan inat por ti mos ndrysho tipin karakterin tend je super

  nansu boonansu booPred 3 dnevi
 • A mendoni se Fjorela shkon shume me Beartin 😍😍😍😍😍😍😍👍😍😍

  Hello 7777Hello 7777Pred 3 dnevi
  • Fiorela ka pir pak se i ka qr 😂

   Rock girlRock girlPred 3 dnevi
 • Bora qetsou moj moter ..je ber si kujdestari te lulkuqet mbi mure

  Eriona MehmetiEriona MehmetiPred 3 dnevi
 • Te lutem Anan mos e le Fatjonin pas dore

  Kristian MenaKristian MenaPred 4 dnevi
 • MENDON KESHTU

  foopyu noouifoopyu noouiPred 4 dnevi
 • Mevlaniii I thjesht I sinqert Me kemb ne tok Bravooo Zoti trujt 🙏🏻 Nk thojn kot se robi i sinqert nenvlersohet...

  dueeh nyyudueeh nyyuPred 4 dnevi
 • Fjori: Merr fryme. Berati: Shif!

  Dios BeatzzDios BeatzzPred 4 dnevi
 • MENDON KESHTU

  huttio srreuhuttio srreuPred 5 dnevi
  • Fjorela: Nuk do zgjedh me asnje nga djemte e vjeter Perseri Fjorela: Zgjedh Mevlanin...🤔

   foopyu noouifoopyu noouiPred 4 dnevi
 • A nderruan pijet kta te dy apo me ben syt mua

  Brikena CerrikuBrikena CerrikuPred 5 dnevi
  • slworlds.info/net/zZqThJasf6PGrso/video🔥🔥🔥

   dueeh nyyudueeh nyyuPred 4 dnevi
 • Ju lutem behini subscribe ketu posht nuk ju kushton asgje veçse do merrni informacione 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 m.slworlds.info/wiki/kC7MXLSw8pYNuVziD-uKqg

  To travel around the worldTo travel around the worldPred 5 dnevi
 • Fjorela , 21 vjeqare 😟😟😟 tbetohem qe ngjan sikur te kishte 33 🤦‍♂️

  bssni touirbssni touirPred 5 dnevi
  • Dhe flet si 12 vjecare😂

   Elisabeta 21Elisabeta 21Pred 5 dnevi
 • Plas Shqipe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Mimi BeMimi BePred 5 dnevi
  • zakon qe na lane amanet te paret tane. Baxhellat duan dru dhe ti mbash ne litar sepse femra Shqiptare eshte specia me e ndyre ne Bote po i dhe liri

   huttio srreuhuttio srreuPred 5 dnevi
 • Qa o ky emer berat jo po tavolin

  Agron HoxhaAgron HoxhaPred 5 dnevi
 • Faleminderit miq per mbeshtetjen 🍷⭐💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video

  Ana BebaAna BebaPred 5 dnevi
  • Lottt kush e degjoj ne fund duke u mbyllur emisioni mevlani duke thene , plas shqipe nga inati😂😂

   bssni touirbssni touirPred 5 dnevi
 • Fjotela , femra me koti aty.🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Elida HoxhaElida HoxhaPred 6 dnevi
 • Fiorela ka pir pak se i ka qr 😂

  hdhssh bdbsbshdhssh bdbsbsPred 6 dnevi
  • @sotuur aeeimir e the ata per te tallur kam vajte 😅

   hdhssh bdbsbshdhssh bdbsbsPred 5 dnevi
  • Vk dava kurvash dhe bythqirash...

   sotuur aeeisotuur aeeiPred 5 dnevi
 • Andrusha XD!!! What language is it?

  Andrew SosninAndrew SosninPred 6 dnevi
 • Shum mir ju the kope a e majn veten per luana e tigra hahahaha

  3 693 69Pred 6 dnevi
 • Ai djali nga kosova duket gay Qfar Don ne at program🤣

  Resa LoraResa LoraPred 6 dnevi
 • Fatjon ta ci xhakin

  Besmir MisimiBesmir MisimiPred 6 dnevi
 • Bravo fjorela ik mos dil me pederat

  Besmir MisimiBesmir MisimiPred 6 dnevi
 • Keto goca nuk duhan burre jane aq te gopura sa nuk hyne ne sy njeri aty

  Marjana ShkozaMarjana ShkozaPred 6 dnevi
 • Fjorela: Nuk do zgjedh me asnje nga djemte e vjeter Perseri Fjorela: Zgjedh Mevlanin...🤔

  mijuo rouimijuo rouiPred 6 dnevi
  • Mijuo ju lutem behini subscribe ketu posht nuk ju kushton asgje veçse do merrni informacione 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 m.slworlds.info/wiki/kC7MXLSw8pYNuVziD-uKqg

   To travel around the worldTo travel around the worldPred 5 dnevi
 • slworlds.info/net/zZqThJasf6PGrso/video🔥🔥🔥

  Adriano GucciAdriano GucciPred 6 dnevi
 • Shqipetaret u shkaterruan nga degjenerimi dhe jane bere si Amerikanet vetem lek dhe seks. Shqiptar shkeputuni nga Perendimi Satanist se po shkelni mbi cdo tradite, dhe zakon qe na lane amanet te paret tane. Baxhellat duan dru dhe ti mbash ne litar sepse femra Shqiptare eshte specia me e ndyre ne Bote po i dhe liri

  Albo StrikeAlbo StrikePred 6 dnevi
 • Ky Mevlani si palle.Pa mashkull kisha mbetur Mevlanin nuk e kisha zgjedh.

  missymarsi redmissymarsi redPred 6 dnevi
  • Ket shishan nk ngeli njeri pa e provu, kamarjeri, fiori, berati . Sa mire kujdesen per higjenen e sidomos ne kte kohe

   mijuo rouimijuo rouiPred 6 dnevi
 • Ca do thoj kjo fiorela a pikaaa

  Saimo CoboSaimo CoboPred 6 dnevi
 • Lottt kush e degjoj ne fund duke u mbyllur emisioni mevlani duke thene , plas shqipe nga inati😂😂

  sotuur aeeisotuur aeeiPred 6 dnevi
 • Vk dava kurvash dhe bythqirash...

  Elton GoxhaElton GoxhaPred 6 dnevi
 • Fjorela : Dua nje mashkull qe ta duan dhe miklojne femrat e tjera 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Mashkulli i Fjoreles : Mbaroj pune me ty zogu dhe vrap te tjetra 🙈🙈🤣🤣🤣 Te rrofte mashkulli qe e preferojne te gjithe Fjorela, paske nje shije te veçante ne perzgjedhjen e tyre 😜😜😜

  EsmeraldaEsmeraldaPred 6 dnevi
 • Ndonese e shikoj si emision(dmth kaloj kohen),eshte totalisht deshtak.Cdo gje eshte fallco...vajzat 🤨 Tea me duket e zgjuar dhe luan bukur,Shqijka shume e sinqerte(pak e cmendur),me kot po kot fare eshte Fjorela...kur flet sikur eshte me 3-klase shkolle.Nje me dy: mashkulli im,mashkulli im.......fallco dhe me 100 fytyra.

  Aurora FerkoAurora FerkoPred 6 dnevi
  • Berati te ofro seks te mir per Fiorelen se do marri dhe Gracianon me vet..

   sotuur aeeisotuur aeeiPred 6 dnevi
 • Pershendetje te gjith suportuesve te mij, ky eshte kanali im ne youtube do jua dija per nder neqoftese do te me benit subsciribe. FALEMINDERIT!

  Berat BehramajBerat BehramajPred 6 dnevi
 • Faleminderit miq per mbeshtetjen 💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video

  Ana BebaAna BebaPred 7 dnevi
 • plas shqipe nga inati 🤣🤣🤣

  ____windflower____windflowerPred 7 dnevi
 • Aj aj si boni si femijet ne qerdhe kur ziren per kukullat ose djemt per autot sa turp paska mbet te boni emision te zgjidheni per nje bashk jetes veq per show keni dal aty🤦🏻‍♀️ ... dashurija eshte me shikim te par e jo keshtu si boni juve e ma keq se qent kur ziren rrugeve palidhje sa turp 🤪🤪🤪🤪🤪

  Medine MedineMedine MedinePred 7 dnevi
 • Hhahahhahahhahahhaaha sa kam qesh me mevlanin plas shqipe nga inati

  Erjona SinaniErjona SinaniPred 7 dnevi
 • Kto qenkan te pa ngrena...kur dalin ne takim e paskan barkun bosh e pordhen e madhe

  Areti BajoAreti BajoPred 7 dnevi
 • Sa lotoj me kto komentet 🤣. Me bukur eshte te lexosh komentet se sa te shofesh kete emision pidhmotre

  seeriu ciihyseeriu ciihyPred 7 dnevi
 • Na mungon Tea ☹

  Lete PeciLete PeciPred 7 dnevi
 • 30:40 Thank me later 🙏🏻

  Stellar SatisfactionStellar SatisfactionPred 7 dnevi
 • Ket shishan nk ngeli njeri pa e provu, kamarjeri, fiori, berati . Sa mire kujdesen per higjenen e sidomos ne kte kohe

  Chris chrisChris chrisPred 7 dnevi
  • Ka nis mem pelqy shqipja... haha kjo ana qfar ftyre si shtrig smund ta duroj

   seeriu ciihyseeriu ciihyPred 7 dnevi
 • Mund te me beni sub..

  Ana LleshiAna LleshiPred 7 dnevi
 • Kope lopesh tha arjani 😂😂

  Xristos foreverXristos foreverPred 7 dnevi
 • Aakush : Berati:vllacko,real,fake

  esc Kristiesc KristiPred 7 dnevi
 • Sa turp per nje femer qe thote : “Po edhe po spati dicka se shof dot”! Matrialiste...! 🤮

  Durrës AlbaniaDurrës AlbaniaPred 7 dnevi
 • Berati te ofro seks te mir per Fiorelen se do marri dhe Gracianon me vet..

  toto Altoto AlPred 7 dnevi
 • O arjan je shum gardap

  bardhi kocibellibardhi kocibelliPred 7 dnevi
 • Une Jam prej kosoves Veq qit beratin e kisha vra fort pederr 🤮🤮🤮

  Arlinda TerholliArlinda TerholliPred 7 dnevi
 • plas shqipe nga inati 😂😂😂👏

  AnxheloAnxheloPred 7 dnevi
 • Pa shqipen ska lezet emisioni

  elezi elezielezi eleziPred 7 dnevi
 • Spo durohet kjo fjori ,shuuum fallco njeri

  Rex le méchant loupRex le méchant loupPred 7 dnevi
 • E padrejt per Fiorelen ju be gjith ai presjon per te dal me te . Shum e padrejt turp te manipuloni dhe ti béni gjith ate presjon vajzes, u ndjeh E detyruar te dilte me ate djalin mevlan .. TURP per emisjonin

  Besmir CelBesmir CelPred 7 dnevi
 • Ca bohet per I cop dhip

  999 diablo999 diabloPred 7 dnevi
 • po ky berati eshte gay ca ben aty me femrat

  Tao DrizaTao DrizaPred 7 dnevi
 • Pershendetje te gjitheve ! Se pari dua tju falenderoj shum te gjithve per mbeshtetjen dhe komentet pozitive ndaj meje !❤️❤️Ky esht kanali Im edhe kush ka deshir te bhet pjes do ju lutesha te me benit subscribe ❤️ faleminderit ,zot ju ruajt te gjithve ✌️❤️

  EniEniPred 7 dnevi
 • Ka nis mem pelqy shqipja... haha kjo ana qfar ftyre si shtrig smund ta duroj

  Mia OloMia OloPred 7 dnevi
 • Sipas meje Fjorela me djalin e luleve natyrale mund te shkonin. Ai eshte I bukur , I embel , duket i qete por Jo I fjetur.

  Suna ShiniSuna ShiniPred 7 dnevi
 • Plas Shqipe nga inati 😂😂😂😂, ka gallata ky emision me shume se cdo gje tjeter . Me shume se emocione dashurore po e po 😂😂😂😂 .

  Aldi HoxhaAldi HoxhaPred 7 dnevi
 • Shqipja si Kiçja 🤣

  Angela HarfiAngela HarfiPred 7 dnevi
 • Se di si e kerko msshkullin kjo fjorela spo e kuptojm

  Xhevahir HodiXhevahir HodiPred 7 dnevi
 • Vallahin Shqipja Filem njeri shume i drejt

  Gold GoldGold GoldPred 7 dnevi
 • Ruani pak burrnine o trima se ato laraskat provokuese jane.

  Kaçaku MatjanKaçaku MatjanPred 7 dnevi
 • Keto aq shum q flasin si merr vesh dot njeri fjalit te bores shqipes fjoreles dhe fatjonit andit

  benita masllanibenita masllaniPred 7 dnevi
 • Cfar emisioni u bo per tmos e par, kjo vjen nga udheheqesit, jan bo bashk.... vec perputhje ska ktu, kjo fjorela me beratin sish kec

  Sevdali AziriSevdali AziriPred 7 dnevi
 • Jeni shum rrota kaa ttaastrofff

  BET1NNABET1NNAPred 7 dnevi
 • BERATI DHE FJORELA bejne per njeri tjetrin Ju dua te dyveeeeeeeeee

  Linda HeartLinda HeartPred 7 dnevi
 • 30 çuna për 4 goca. Po ka goca sa dush o pallosha

  Bledar KajaciBledar KajaciPred 7 dnevi
 • Kto femra jan per zgjedhje ?? Kto Qihen me lek ca thu o dak

  London ALBLondon ALBPred 7 dnevi
 • Better “kope” than “ti je per te psikiatri” duh 🤓

  Henri ArizajHenri ArizajPred 7 dnevi
 • Hajde perputhen hajde kta sikur flasin per politik skan then asnje llaf per dashuri

  kristjan djellajkristjan djellajPred 7 dnevi
 • Fiorela Kucova hahahaha lot nuk e kam pare ndonje here kucove Fiorelan do zoti nuk eshte dhe Shqipja 🤣🤣🤣

  Armand ToshaArmand ToshaPred 7 dnevi
 • Bravo ana .

  Adrian CeveliAdrian CeveliPred 7 dnevi
 • Fiorela kokre bushtres

  Albert CurriAlbert CurriPred 7 dnevi
 • O melvlan mos e ul veten kaq shum o burr me ate fjorelen se hiqet si goca.qet e mir po esht thngjill i pa zbuluar

  Ramazan BardhiRamazan BardhiPred 7 dnevi
 • Ky Berati na doli bosh fare, foli me Fjorin sikur kishte dal ne rruge dhe po bente pazar me nje ordinere nje turp i math ,ndersa per Fjorin ishte nje ulje e madhe ,dhe ulje pikesh,prisja nga Fjori qe ti thoshte atij 10 pikshit ketu mbaron muhabeti jon ,dhe atehere vlerat e saj,do te ishin ne vendin e duhur,me ate oferte ai ti uli vlerat moj goce,mbaje veth ne vesh,dhe sa per Mevlanin ,ai eshte ne nivelin me te larte si ,mashkull,po deshe experienca go ahead,

  Sajde VenariSajde VenariPred 7 dnevi
 • Shqipja flet shum po met vertet ben showin me interesant

  Diant MDiant MPred 7 dnevi
 • Puuu Fjorela sa e humbur " lost in space" Per Beratin nje bravo,pa bere falco ne asnje momet real gjerr ne pyken e fundit,99% te cunave kete e mendojn✌

  beast catalanobeast catalanoPred 8 dnevi
 • Me qen taman krejt çunat duhet me i refuzu takimet me anen ose me fjorelen

  Arnold LushiArnold LushiPred 8 dnevi
 • Ajde berat ajde aaa

  Talla LapiTalla LapiPred 8 dnevi
 • Ne minuten e 33.00 gjeja qe meberi pershtypje me se shumti ne kete pjes ka qen NARGILJA ose "Shisha" a ka njeri qe mun me tregon se ku muj me gjet nje te till per ta blere.. ose linkun per me porosit ju faleminderit.

  cuki ramadanicuki ramadaniPred 8 dnevi
 • Mevlan esht xheloz se don per vete fjorelen

  Nevila MucaNevila MucaPred 8 dnevi
 • Plas shqipe nga inati hahahahhahhahahahhhhahah

  Juventus Cr7Juventus Cr7Pred 8 dnevi
 • Ee o Berato paske rrjell fare

  Arlind BajramiArlind BajramiPred 8 dnevi
 • Kjo Fjorela copa e injorantes

  Anna LitaAnna LitaPred 8 dnevi
 • Fjorelen nxireni me gomarin do thot ishte nje takim super u ndjeva shume mire

  erald rreperierald rreperiPred 8 dnevi
 • tu kullotur delet ishe qe i mblodhe ato lulet

  Lenci MuratiLenci MuratiPred 8 dnevi
 • ofroj seks thot ai c,hajde kurrufa hajde ,komplet injorant ,kush eshte ai qe nuk ban seks or klluf vjen na rrot e sames spo di as shqip dhe tregon aty seksin ,kush te tjeret nuk bejn seks ahhaha car kllufi ,per mendimin tim ,ky injorant por edhe ajo kllufe na meent ,ose materialiste ,pffff te pelqen seksi ahhahaha

  NewWorldNewWorldPred 8 dnevi
 • Ky mevlani ta shpife o plak ti je 33 vjec kjo 21 nuk te pelqen ajo ty edhe kaq

  Ajo SikjoAjo SikjoPred 8 dnevi
 • Ne min 2:14 hapni dritaret ju lutem, dhe vendosni maskerinat😷

  Eglantin IsaEglantin IsaPred 8 dnevi
SLworlds