Një takim me epsh e puthje mes Jasminës dhe Andit, ish e fejuara në studio - Përputhen, 2 Mars 2021

2. mar. 2021
1 223 283 Ogledi

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • 🤣

  Albin BeqiriAlbin BeqiriPred 13 urami
 • Andi si milaim zeka 😂😂

  Gonxhe GashiGonxhe GashiPred 2 dnevi
 • hahahhahaha llapiten deka tu kesh e hajt

  Urim DernjaniUrim DernjaniPred 7 dnevi
 • Qekjo asht shum negative pse nuk i lajn njerzit me e zhgjedh jani tjetrin qo ishtijn hunt mw byth te gjithkuj ather jan problemet ma te mdha te meshkujt per menimin tem

  leonard hodajleonard hodajPred 19 dnevi
 • Pudhje

  Blerim XhafaBlerim XhafaPred 21 dnevom
 • Ai djali mbarapa andit isht gjith kohes me mikrofon ne dor edhe sja dhan iher mundesin 😂

  Free fire DRINIFree fire DRINIPred 23 dnevi
 • Te gjith cunat jan tbukur cdo njeri ka bukurin e vet mpelqejn

  Lati PrezjaLati PrezjaPred 24 dnevi
 • O Arjan je për tu admiruar me të vërtetë...😂😊👏🏻

  Linda BaqajLinda BaqajPred 25 dnevi
 • kjo italionia paska nje qen shume ekonomik me dy qofte e shtyka mujin 😂😂😂

  Fabion VokaFabion VokaPred 26 dnevi
 • Erlind na rrufsh topat qetash. Nuk te pelqej qe u desh e tjer e tjer. Po edhe ti a bone te njejten ne takimin tend. Edhe ty te deshi ne gjys trupi po moa fol palidhje o Erlind kastraveci

  Qazim BryliQazim BryliPred mesecem
 • Elvisi te largohet nga perputhja

  Ermonela BareErmonela BarePred mesecem
 • SnbabmAjbaabsajnJbaibsisbjjajs

  Agnesa SelmaniAgnesa SelmaniPred mesecem
 • JASMIN TI SHUME E DON ANDIN TE TREGOJN SYT SI TIGSER UNE TE KISHA THAN ME ANDIN ME QU JETEN TENDE EDHE MOS MI JEP TJERVE TAKIME VETEM ANDIT POR GJITHASHTU EDHE ANDI MOS MI JEP TJERAVE TAKIME VETEM TY JASMINA TE KEMI GJITHCKA POR NA BOHET QEFI EDHE MIJUV PA QE JENI MARTU BASHK SEPSE SHKONI SHUME ME NJANIN TJETRIN UNE TE KISHA THAN MOS JEP AS TI JASMIN E AS TI ANDI TAKIME TJEREVE VETEM JU DY

  egzona avdullahiegzona avdullahiPred mesecem
 • Ky paska qene toy boy kesaj spogliareles

  aresaresPred mesecem
 • O erlind shaum folish mshe pakës gojën

  Ruhide SadikuRuhide SadikuPred mesecem
 • Andi, je King! Erlind, ish shko ruaj dhite!

  Sabit IsakajSabit IsakajPred mesecem
 • U bo turini i Jasminit, dava qelbësin e klubeve të nytës, që pale sa e ka shit zogun për me hyp në makina lluksoze,me përdor Erlindin me bo xheloz Andin, sepse e ka mendjen te Amerika, se nuk është Andi më i bukur se Erlindi.Po dhe kto fare budallenj me çin meren.

  Xhaferri DritaXhaferri DritaPred mesecem
 • E qavi italishten ariani 😨

  j sj sPred mesecem
 • Seç ka nje kimi mes Andit dhe Titanikit e keni vene re😂😂😂... 👇

  Petrit PerdodaPetrit PerdodaPred mesecem
 • Omg melisa dhe fatjon jan kthyer ahahahahaha ❤❤🥰🥰

  Leonora KrasniqiLeonora KrasniqiPred mesecem
 • Edhe rusja desh me tregu mbas kaq kohesh , qe une jam ketu duke folur me superlativa. Ajo e beri punen e saj. Trokiti tek R. THENIA E arjanit per Eliz. TEJLOR GODITI BUKUR.

  Liljana PrezaLiljana PrezaPred mesecem
 • Sara me shkathet se Atdheu !!!! Cfar behet keshtu.Do nderroni partneret e njeri tjetrit.Cfar emri ti veme emisionit. Mbaruan gocat jafht ???!!!!

  Liljana PrezaLiljana PrezaPred mesecem
 • O super djali na cudite sot Sara me e shkathet se ty apo ti me i shkathet se asara. Na e spjego pak !!!!!!Nuk i dhe nj puthe pelqimit tend por prisje nga ajo ???!!!. Falem.per mirkuptimin. Bravo.

  Liljana PrezaLiljana PrezaPred mesecem
 • Andi osht bo si Mevlani

  gaming shqipgaming shqipPred mesecem
 • Arlindi dul si 💩

  Krenar latifiKrenar latifiPred mesecem
 • Qka budalli si je o erlind🤦‍♂️

  Xhuli BallazhiXhuli BallazhiPred mesecem
 • 🤨

  Sonila XheleshiSonila XheleshiPred mesecem
 • Jasmina femer pa nivel🤮🤮🤮

  Sose KantoSose KantoPred mesecem
 • 👏👏👏👏❤️🇦🇱❤️❤️❤️🇦🇱❤️🇷🇺❤️🇷🇺❤️🇦🇱🇷🇺

  Monda Delija PjetriMonda Delija PjetriPred mesecem
 • Άστα τώρα ξεχασετο ζωή μου εσύ λάθος κάναμε πού δεν τού είπαμε για την ορα πού φεύγαμε

  Andreas BraholliAndreas BraholliPred mesecem
 • O Bora,jepja fjalen atij mbrapa Andit ka gjithe episodin i shkreti matet per te folur dhe e ul mikrofonin,

  M CM CPred mesecem
 • jam i sigurt qe do ju pelqeje slworlds.info/net/s3LZpbVpl5zQic4/video

  Enjoyed the momentEnjoyed the momentPred mesecem
 • Andi ❤️

  Marjana KryemadhiMarjana KryemadhiPred mesecem
 • Ky djali permas andit nervoz me mikrofonin shum agresiv djali

  Albanian KingAlbanian KingPred mesecem
 • O bora o idjote po djali ri ka 4 or krk te flasi ca dreqin prezantuese je nenvleresim për atë djal.

  Artiola CobajArtiola CobajPred mesecem
 • Aman mori vajza me mire vishuni ne kostume banje.

  drita gjyriqidrita gjyriqiPred mesecem
 • Me ikjen e sares nga emisjoni u kuptua mir e bukur qe pas olses rolin kryesor ne kte emisjon falls e ka atdheu sepse jo me kot te gjith e din qe mes olses dhe atdheut luhet nje loj e pist qoft ajo e te qenurit te dashur apo thjesh managjer te ktyre kafsheve qe gjenden ktu ne kte studjo

  Vasilis VasilisVasilis VasilisPred mesecem
 • Perthithen e jo perputhen

  Reshat IslamiReshat IslamiPred mesecem
 • po jepjani fjalen atij te shkretit mbrapa se plasi

  xhensila prokoposxhensila prokoposPred mesecem
 • Erlind 🥲🥲

  Liridon SylejmaniLiridon SylejmaniPred mesecem
 • Atij djalit pas Andit iu mpi dora ne mikrofon se nuk e la kush me fol. Mbaroi emisioni: Djali-Po un ? Bora-Jo per ty skemi koh.Na japin me shume klikime Jasmini me Andin sesa ti.Kismet neser deri javen tjeter

  Elvis KodraElvis KodraPred mesecem
 • Erlindi i ka te gjitha teori

  rodla Aldorrodla AldorPred mesecem
 • qpo ndodh me. atdheun

  Indrit GashiIndrit GashiPred mesecem
 • Ehh mor erlind sorkallja eh gamor ee gamor

  Metti SalijuuMetti SalijuuPred mesecem
 • Ai djali i ri qe eshte pas Andit ka tere kohen qe do te flase po sja jep kush fjalen😅🤣

  peaceuli 2002peaceuli 2002Pred mesecem
 • Eee per zotin jasemina sikur esht burri aty

  Beautiful StareBeautiful StarePred mesecem
 • Defenitivisht nuk mundem me kuptu Andin per Jaseminen qe as nuk e meriton me jap kete deklartat...!! Erlindit thuni dikush qe ja nguli edhe Jasemina ;)

  Dardan HaliliDardan HaliliPred mesecem
 • Gjithmone kur kaloj nje dite stresuese ne pune, shikoj komentet ketu dhe humori im alteron në mënyrë drastike 🤣🤣 o zot lot 🤣🤣

  Ethnic AlbanianEthnic AlbanianPred mesecem
 • o cfar femre mjer kush do e fus ne shpi

  Altin KumarakuAltin KumarakuPred mesecem
 • #jasmina%andi

  zinxzinxPred mesecem
 • Ha

  Klajdi PeqiniKlajdi PeqiniPred mesecem
 • Andi i ke humbur gjithe respektet qe kemi pasur, nje rrugaçe te ofendon publikisht, sillet me ty si te jesh mashkull qe ajo luan per te treguar se eshte garipe, rrugaçe e rrugeve. Ne fund ajo do te lere te injoruar para miliona njerezish qe ju ndjekur

  antoneta hofstetterantoneta hofstetterPred mesecem
 • Ne perputhen i gjithe lezeti eshte Arjan Konomi,ju te tjeret beni vec zhurme

  Boni's GamesBoni's GamesPred mesecem
 • Opo si nuk e la njeri te fliste ate cunin mbrapa te shkretin . Sa u mundua ai me t veten . O bora o boraa . .po halli o olsa para o djal 🤣🤣🤣🤣😂

  King Kiki8King Kiki8Pred mesecem
 • Jasmina luan me te dy, Andin dhe Erlindin.

  Kujtim BaloshiKujtim BaloshiPred mesecem
 • kta pse nuk qihen bashk

  klevis. sefaklevis. sefaPred mesecem
 • kto vajzat nuk jan te vendosura si te thot jasmini qe asht per andin se dihet me dal jasht ajo don ala te rri ne emisjon nuk don me u perputh me asnje don me marr rrog ala aty

  Jeton BytyqiJeton BytyqiPred mesecem
 • E Cuditshme qe doli kjo rusia ish e fejuara e Rinianit, duke bere komplimente per Rinianin masi refuzoi kerkesen e Anes per te dale jashte.

  DebianDebianPred mesecem
 • Mua. Erlindi me duket si gey 😹

  Remuel kush nk me njehRemuel kush nk me njehPred mesecem
 • Mos llapitni🤣

  Faton AgolliFaton AgolliPred mesecem
 • Aman kur do iki ky erlindi nga perputhen

  Amarda GolemiAmarda GolemiPred mesecem
 • Takimi me i bukur deri tani.

  Flamur BajraktariFlamur BajraktariPred mesecem
 • Pyeteni njer kte erlindin ku e blen mallin se shum dru po m duket 😂😂

  MarinMarinPred mesecem
 • 27 8

  Selina MoserSelina MoserPred mesecem
 • Dhe me ne fund arjani u perputh pas kaq shum muajsh kishte kimi me italianen 😅

  Ylber DurajYlber DurajPred mesecem
 • Takim ma t keq nuk kum pa kurr ,ekan ba flliqt ,nuk kshyret ma ksi takimi ,ma edhe Aq largg si ,Jasmina me Andin

  Bahrije ZeqiriBahrije ZeqiriPred mesecem
 • Jasmina e puth e puth e puth dhe pastaj thot trhiqe fjalen mbraba se kuptoj ktu ka cifet kur dalin cifit kur shvishen po kta puthin njri tjetrin jan ber dashnore me njeri tjetrin..ooo

  Minna FatiMinna FatiPred mesecem
 • Bravo ❤shum t mir bashk❤

  NoelGNoelGPred mesecem
 • 💋JASMINA♥️ANDI💪🏻🇦🇱💋FLAAAK FAREEE🔥💋🔥💋🔥💋

  19 9819 98Pred mesecem
 • p6eITFJZGJHNM WN QN QBEB3B3JQ13³ BIGPJLC BN

  Visar MeciniVisar MeciniPred mesecem
 • Hakerri.i.zem.deshtoi.me.jasemin.

  Flutra KovaciFlutra KovaciPred mesecem
  • Nuk ka deshtu, por thjesht luan rolen e regjis

   Fatmir AzFatmir AzPred mesecem
 • slworlds.info/net/25-Wa7qdn6jHorQ/video

  PikepamjePikepamjePred mesecem
 • Obobo fiks si bur duket Lediana sot🤦🏻‍♀️

  Bieta TiranBieta TiranPred mesecem
 • Antonela parzotin leni rehat syt oj goc se dukesh Se je ne siklet nga dhimbja e kokes prej tërheqjes🤦🏻‍♀️

  Bieta TiranBieta TiranPred mesecem
 • iiiiiiii me tbo pordh jasemini

  GitowGitowPred mesecem
 • Po kjo Lediana ca ka qe spo I mbyllet goja. Ngeli tu fol . Ndoshta do te krijoi shoqeri te ngusht me Jasminen.

  Saida GohanSaida GohanPred mesecem
 • Me cte drejt merrni nje person tjeter ne tel , me cre drejt hyni ne nje ceshtje qe nuk ju takon? Njerez te flliqur, pyesni dhe tjert per pislleqet e tjerve qe i din mir por dojn me ba demek si te ndershem dona me dit se si eshte puna

  Lori LorenaLori LorenaPred mesecem
 • Andi: Me zhveshe e tash? Jasemina: Tash tja fusim nje turr😝

  Granit CanolliGranit CanolliPred mesecem
 • Me keto Dibranet duhet pajtur kuhjdes, se edhe Nexhmia Dibrane ishte...

  The Black Rat InnThe Black Rat InnPred mesecem
 • Po arjani ka lyer floket🤣

  Ela MartiniEla MartiniPred mesecem
 • E mi bora shyqyr Zotit njeher u veshe si duhet.. Se krejt me te zeza... Shum bukur dukesh keshtu vazhdo ngjyren e zez eliminoje krejt se nuk je plake ok 👍

  Ay gibiAy gibiPred mesecem
 • Jasmina eshte lule qe varet deg me deg Jo te lidhen per 1 huri Andi do tja ndej aromen Por nuk edi qe gith kafshet e pyllit I kan ber gati hunjet per jasminen te varet

  Leo BegajLeo BegajPred mesecem
 • 5:11 hahaha groza me kill mesage

  B4RDH1B4RDH1Pred mesecem
 • Quando sei bella bora bellissima 🌹❤

  nusha gjokanusha gjokaPred mesecem
 • slworlds.info/net/uKmparNtgaO2gtI/video&lc=UgyUUAlf9uhyu5Ch_214AaABAg

  Fakte intersante Neper botFakte intersante Neper botPred mesecem
 • E qeshura E Jasminës🤔 Si Kiara goca Simbës 😂 kiakiakia

  Inxhi TafaInxhi TafaPred mesecem
 • Per mendimin tim digjenerim komplet qoft per femre qoft per mashkullin te vjen per te vjelle kur i shikon dy te rrinj njihen njere nuk kalojn direkt ne puthje .qe te japesh ate puthje eshte e shenjt .po keto jane bere si ato ro...t.puth 7.a 8.dhe gjejne ndonje mashkull lolo dhe martohen me pas

  Mirela LelaMirela LelaPred mesecem
  • fatkeqsisht ki te drejt, por menyra e keti formati teliviziv keta dy po lujn shum mir rolin, dhe per Lek nuk pytet morali e kultura shqiptare

   Fatmir AzFatmir AzPred mesecem
 • Sa respekt ka Marsela ne te folur,e degjon tjetrin kur flet deri ne fund,nuk ja nderpret fjalen dhe qetesisht i kthen pergjigje

  Angela SelimiAngela SelimiPred mesecem
 • Mendoj qe Jasemini per derisa puthet me Andin ka nje ndjenj mes tyre dhe Andi ku specifikoj qe eshte vetem per Jaseminin si mundet te shkoj me te tjeret?

  Nora Mustafa ArifiNora Mustafa ArifiPred mesecem
 • O flliqesira se lat namin 🤮🤮🤮

  Ylli DemajYlli DemajPred mesecem
 • Djemt e mir po rrin ne stol

  luiz dodaluiz dodaPred mesecem
 • Italjane goce ri jep llogari ktu je ne perleshen dum te dim qe nga koha qe je lidh me Rinjanin e deri kur ke hum kontaktet me te ,mer vesht ti apo jo?????

  Dardan LekaDardan LekaPred mesecem
 • Me vje keq moj ledijana po tremb njerz me at surrat full silikon fake femer

  Laura ImeriLaura ImeriPred mesecem
 • Mevlani ish je

  Nardi BerberiNardi BerberiPred mesecem
 • Pse kaq shumë bicha n'Shipni?

  kosovëkosovëPred mesecem
  • @Fatmir Az po qfar dashurie po fol ej,pos shtazt qe jan qkarravit ,e tash njerzimi jan bo edhe ma tzi,fara ju hupt . Show per kurvni? Per me i marr n'qaf rinin ? Pom dhimen qikat e reja prej Kosove se kto t'shipnis me ka 12 vjet jan bo gra

   kosovëkosovëPred mesecem
  • @kosovë po dashuria eshte gjëja me e bukur, por gjithsesi ne kohen e vendin e duhur, keta dy ma së miri po aktërojn, pasi e gjitha kjo një show është.

   Fatmir AzFatmir AzPred mesecem
  • @Fatmir Az fatkeqsisht mir eki se edhe t'Kosovs pp dojn me u ba qishtu njerz pa marre e pa marifet. Pse a shumë mire pot doket Ty a

   kosovëkosovëPred mesecem
  • Mos ban dallime mor, se shqipar andej kufirit e kendej kufirit jem

   Fatmir AzFatmir AzPred mesecem
 • Kjo Jasmina qenka perveluar per burre e shkreta arrin sa ju heq rrobat e trupit djemeve forca jasmina te perputhesh se je perveluar shume p🤮🤮😉😉

  Mirela ÇelajMirela ÇelajPred mesecem
 • Sara Atdheu jon perputh jasht emisioni‘t 😅😅😅

  lil locolil locoPred mesecem
 • Cfar ironie o zot sikur riniani nuk dinte gje per kte lidhje ne Skype...poooo stafi ku e gjeti kontaktin me kte vajze🤔🤔🤔

  A AA APred mesecem
 • A nuk e keni kuptu qe kta bejn skena atu vetem e vetem per te ndejtur sa me gjat. per ket nuk dojn qe dy veta te perputhen se ju duhet te dalin nga atu.sa kalojn shum mir bashk s din q te thojn dua ta shof me tjerat ,ku ka njer qe don ta shof at qe e don me tjerat at qe e pelqen.pastaj po bejm takim sqarues, pastaj duam te bejm nje pauz.kjrejt kjo jon kot sa per te qendru sa me gjat atu.

  Begu BegolliBegu BegolliPred mesecem
 • Te lumte Elvis ,vajzat kane drejte shume e juve ju mohojne te drejtat !!!

  Dalmate KastratiDalmate KastratiPred mesecem
SLworlds