Ledjana shpërthen në të qara, çfarë i bëri Mevlani në takim - Përputhen, 7 Prill 2021

7. apr. 2021
1 347 161 Ogledi

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • A ky Mevlani. Smuj pa thon sa bajat njeri osht. Sincerisht. Mfalni per fjalorin.

  Kralb OzKralb OzPred 17 urami
 • Juli esht me i miri

  Kostandino MurriziKostandino MurriziPred dnevom
 • More Blerim edhe ti paske PA andrà shum dashke me udashurue me nji vajz si Antonella morte Blerim po kur EPA at ander

  Mustafa ShabaniMustafa ShabaniPred 2 dnevi
 • qe 1 vjet kerkush su perputh FAKE TOP CHANEL MUT

  BomlakaBomlakaPred 4 dnevi
 • E nanen qysh I tuten ardheut kta tjert

  Agron gashi AdemiAgron gashi AdemiPred 4 dnevi
 • Ledijana asht si Tea

  Ajnur EsatiAjnur EsatiPred 5 dnevi
 • Oj Ledjana Mos hin ne gjynah me mevlanin po sillu mir

  Lytafete KershiLytafete KershiPred 5 dnevi
 • O blerim Allahu te falt vlla po ama edhe ta shperbleft se jep shembull pr disa aty

  bilishu alissbilishu alissPred 5 dnevi
 • ALBESA😍😍 ERINA🤩🤩

  erza salihuerza salihuPred 6 dnevi
 • Ore ku esht ky liqeni kush e di 😂

  minato kakashiminato kakashiPred 6 dnevi
 • Bravo blerim bravo metvertet je yll lum nana qetka lind dhe teka rrit me fjalen qe the un si friksohem kuj vetem ZOTIT hallall te qoft terujt ZOTI bir🤲🤲🤲🤲🤲

  doliio volaydoliio volayPred 6 dnevi
  • Kjo mbeti Duke qar si kare per nje cope loqe

   bilishu alissbilishu alissPred 5 dnevi
 • I ka lot krokodili Mevli

  Oksana BroshkaOksana BroshkaPred 6 dnevi
 • Duket qe e ben loj gjith kete

  Oksana BroshkaOksana BroshkaPred 6 dnevi
 • Mevlan kuptoje se esht fallco nuk do t'ja dijë fare për ty

  Oksana BroshkaOksana BroshkaPred 6 dnevi
  • Ket mut te maqedonis hiqne ptej ktu

   doliio volaydoliio volayPred 6 dnevi
 • Na u gerdite edhe ti

  Maria KwstouMaria KwstouPred 6 dnevi
 • Jasmina dhe andi jane cifte me te mire

  Gjovalin NdrecaGjovalin NdrecaPred 6 dnevi
 • Ledjana je personi më i shtirur që mund të egzistojë...jam kurioze sa lekë të paguajnë për ato lot krokodili....je për të ardhur keq🤦‍♀️të lutem mjaft me lot se na e shpife😑2 metra femër duke u sjell si adoleshente 13 vjeçare me hormone të çakorduara🐐

  Pamela NdreuPamela NdreuPred 6 dnevi
 • Jeta ime lediana

  Denada Kqira Denada KqiraDenada Kqira Denada KqiraPred 6 dnevi
 • Ma idiote femer kjo lediana mos thot nji fjal se ajo direkt do qaj

  Franceska KasejaFranceska KasejaPred 7 dnevi
 • kur shikon Ledianen dhe Sindin ne nje kolltuk duken si miu me elefantin 😂😂😂

  dolita windodolita windoPred 7 dnevi
 • Kjo rrugaçja e Italis Antonela Sa ftyr e potsher 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  TNTNPred 7 dnevi
 • Ska pik profesjonalizmi Bora Princi pershendet Aristelen Bora Ok mir

  e lizae lizaPred 8 dnevi
 • My song

  TeoTeoPred 8 dnevi
 • I lumte asaj atdheu iulargu eti olsa ben cfar don imoralja kjonuk jep tek vaja

  Suzana CinariSuzana CinariPred 8 dnevi
  • Antolea dhe Atdheu jan intriga aty

   dolita windodolita windoPred 7 dnevi
 • Je e tmershme Antonella blerim po tallet

  Suzana CinariSuzana CinariPred 8 dnevi
 • Kjo mbeti Duke qar si kare per nje cope loqe

  Eva EvisaEva EvisaPred 8 dnevi
 • Kjo ngjan si mom

  Adde SadikuAdde SadikuPred 8 dnevi
 • Mos e kurse fare o Blerim se edhe e ema si kjo eshte

  Violeta SeitiVioleta SeitiPred 8 dnevi
 • Ket mut te maqedonis hiqne ptej ktu

  Refki AhmetajRefki AhmetajPred 8 dnevi
 • Ani kur po thojn Lediana nuk qan me lote ,per menimin tem sosht ashtu. Nese Loti 💧nuk pikon nuk do te thot qe nuk kan jasht por brenda i qan zemra &shpirti ishalla e keni shti mir kopf.....

  Sh AmerSh AmerPred 8 dnevi
 • Qikjo episode edhe para saj kane qene ma realistet deri tani se po dalin shesh senet sit vjen djemt po dalin fakt mat sinqertit qaty

  Visar KalludraVisar KalludraPred 8 dnevi
 • Ike moj budoll mos qaj per nje djale

  Arber GjokolaArber GjokolaPred 8 dnevi
 • po lotet ku i ka kjo qyçe sa ma shpifeeeeeeeeeeeeee

  R GjR GjPred 8 dnevi
 • jeta ka halle ka saktifica hahahah uuuaaaaa qfar fjal te pleqve haha

  Xheladin EleziXheladin EleziPred 8 dnevi
 • mevlan nje person kur föet te verteten shikon ne sy tjetein dhe nuk mendon kahtuqe ti genjen mos harro

  Xheladin EleziXheladin EleziPred 8 dnevi
 • Ledjana tani po e tepron mi zemer mos u tall me zemren e Mevlanit un edi shume mire qe ju te dy e doni njeri tjeterin mos shkatero dashurin tende ledjana

  Daniela MetaDaniela MetaPred 8 dnevi
 • Po edhe un te njejten gje mendoj.Sidomos Ledjana dhe Mevlani nuk din te aktrojn.Blerimi vjen nga Maqedonia.Atje djemt dhe vajzat fejohen qe nemoshe te re.Vajzat 16 vjec dhe djemt 19 vjec dhe fjala qe ato perdorin kur fejohet djali thon: eshti forcum.un kam jetu ne Shkup disa koh.Ata jan shum fanatik dhe kurr djemt etyre nuk mund te martohen me vajza te tilla !!!.

  Leila ShehuLeila ShehuPred 8 dnevi
 • Antolea dhe Atdheu jan intriga aty

  Daniela MetaDaniela MetaPred 8 dnevi
 • Blerim o djale mos u mer me intrigen e gjalle sic eshte Antonela

  Daniela MetaDaniela MetaPred 8 dnevi
 • Ky cifte shkojne shume ❤❤❤❤

  Desilda MykajDesilda MykajPred 8 dnevi
 • M’falni por Ledjana çdo ditë e më shumë si trans po duket.

  ShënShënPred 8 dnevi
 • Ledjana qan se kujton drurin qe e pret nga burgaxhiu i Hollandes. 😂😂👊

  missymarsi redmissymarsi redPred 8 dnevi
 • Se kuptoj Ledianen si ben se çan r nuk mund te nxjer lot se kuptoj skenari si shkon si do ..... As nuk e do Mevlanin ska pik ndjenja per te 🤔🤔🤔😏😏

  Florim RraciFlorim RraciPred 9 dnevi
 • Ishalla qet takim e javes sha vjen na dalin me takim Ma te bukur 🔥🔥🔥🔥🔥🥰

  Albion BajraAlbion BajraPred 9 dnevi
 • Ledjana : " Ne nje moment me dukeshe sikur po talleshe " Nji shaka sbohet dot !! O ledjana mos qaj per gjera koti o vajz akm se kpt qe ai nk te do. Ky emision eshte bo per mos tu pa fr Ishte me sppr ne fillim me shqipen tean,andin, anen 1 ...

  Joise AmaruJoise AmaruPred 9 dnevi
 • Dhdhdgdydyyddyd6eduuduuxduyddydyyxyudduxudydudyxud7xu😚

  leo._. gamingleo._. gamingPred 9 dnevi
 • Na rrufshit kokrrat me gjith ate aplikacionin ju ka thar goja per leke akoma flliqesira.mir me pages por dhe me € mesa di une ne shqiperi paguan me leke e jo me €

  Nail RexhoNail RexhoPred 9 dnevi
 • Po ky tipi qe flet kot gjithmon kush eshte 😂

  perputhen 1perputhen 1Pred 9 dnevi
 • Ky skenar dihet qe esht falls, jam kurjoz a morin noj lek per kte loj nervash nga topet e chanel kto aktoret? Sepse esht lodhje modhe!

  adriatik ishmakuadriatik ishmakuPred 9 dnevi
 • Mevlani tap fare mduket ose drru nket takim

  Ahmadi MahmutAhmadi MahmutPred 9 dnevi
 • Si e duron kjo ledriana ket mevlanin qe se perkra as nje sekond!? Dhe zgerdhihet me abtonelen!? Cncnc

  Lulzim AjvaziLulzim AjvaziPred 9 dnevi
 • Ti je vetum ni burekgji more Blerimovski se kot ekije qije xheloz ne Atdheun more blerimovsik se tekisha qkoq dajak.hupu

  Muja CurriMuja CurriPred 9 dnevi
 • Rrespekt juli trurin semens. E ke.

  Nebi HajdiniNebi HajdiniPred 9 dnevi
 • jeni njerzit me te felliqur n glob Top chanell je programi mi i degjeneruar nga po shkon kjo bot ncncncnc

  Nura AaaaNura AaaaPred 9 dnevi
 • Ledjana nje genjeshtare emadhe

  Sonela SeitSonela SeitPred 9 dnevi
 • Nese doni me shiku anime me boni sub se postoj episode te narutos dhe one piece dhe dragonball te plota.

  Anime shqipAnime shqipPred 9 dnevi
 • Ke proplem nervor thote arjani prandaj qan ledjana

  cookiecookiePred 9 dnevi
 • Vk e pash dhe sot.. nji dit tjeter kot e jetes time

  Fabian PriftajFabian PriftajPred 9 dnevi
 • Kjo lediana një dhelpër

  Valentine mexhajValentine mexhajPred 9 dnevi
 • Kjo Lediana qan sikur po vajjtoneper Dike .nAe shpifet aman more paskeni qene

  Eva RriskaEva RriskaPred 9 dnevi
 • Na e shpifi kjo Lediana shum femer pa sens

  ami amiami amiPred 9 dnevi
 • Po ku mos me kesh 😅 qfart kajtni oka bon ledjana😅 ma mir qik tishe fut diku kater qysh me shperthy kaq shtremt .

  Shqipe ThaqiShqipe ThaqiPred 9 dnevi
 • Ca të qar që bën kjo Lediana moj Aman😤😪🤮🤮

  Xristina TsaousaiXristina TsaousaiPred 9 dnevi
 • Valla ledjana te duket vetja aktore po jo nuk dukesh se kan si pela per mevlanin e andej thu nuk e dashuroj po sje ma e mir si mevlani as pak ki qef me bo ma interisant po spote ka hijr hiq ma shije

  Shqipe ThaqiShqipe ThaqiPred 9 dnevi
 • Humbje kohe ky emision koti

  Valon NuraValon NuraPred 9 dnevi
 • Qan ju kujtua dashnori

  Lucy PashaiLucy PashaiPred 9 dnevi
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤1 perputhen 💎💎💙💙💚💚❤❤

  Enejda XhatufaEnejda XhatufaPred 9 dnevi
 • Vetem kancer dhe reklama ka ky program :)

  VetemFunVetemFunPred 9 dnevi
 • Sa viza I ke fut e mevlan ????

  FF QUEENFF QUEENPred 9 dnevi
 • Bravo Blerim me i zgjuari je.

  adan adanadan adanPred 9 dnevi
 • Lot krokodili

  fieraku philadelfiafieraku philadelfiaPred 10 dnevi
 • Na i shpifi kjo lediana aman po bashkou me Mevlanin dhe dil mos bej interesanten.

  Liri LilaLiri LilaPred 10 dnevi
 • kur Arjan permend "Seks", mevlani tu i lepi buzat ahahah shiko -> 48:21

  VideoEntrainementVideoEntrainementPred 10 dnevi
 • Bravo Blerim je djal me vlera dhe karakter te fort mir ia bere gjirafes Antoneles hahahahaha sa kam qeshur me Ledianen dhe Mevlanin jan te papar 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Odeta OdetaOdeta OdetaPred 10 dnevi
 • Kete Ledjanen është me qu ne mal dhe me ik me lan atje te qaje 😄😄 Sa njeri negativ ma shpif sa her e shoh

  elton kukaelton kukaPred 10 dnevi
 • Antonela si loqk aa

  Xhemile MuqolliXhemile MuqolliPred 10 dnevi
 • Taman si femij ben o mevlan mir ledjana qe ska mendje dhe nuk te pse nuk mer vendimin e duhur kujdes mevlan se do behesh pishman me lidhjen qe do vezhdosh me ledjanen

  Anna23 Anna23Anna23 Anna23Pred 10 dnevi
 • Mevli 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎☝️☝️☝️✌😎

  Pullum LeciniPullum LeciniPred 10 dnevi
 • Po lat nam 6 muaj keni qe na genjeni boll se edhe nje femije 10 vjec si ha keto ,🤮🤮

  Kostas BashalliuKostas BashalliuPred 10 dnevi
 • Obobo çfare nivelesh, çfare personash, basso nivel....shkoni ma mire e punoni dhe merrni diten e punes me djersen e ballit. Emision artificial .

  Agron Mario AliajAgron Mario AliajPred 10 dnevi
 • Edhe tea thonte nuk ndjehem mire me intimitetin para kamerave.po kur ishte me beartin ca sbente. Sa per show do dalin cift.

  Hekri TropliniHekri TropliniPred 10 dnevi
 • Qan Pa lidhje kjo ledjana

  Enti MetaiEnti MetaiPred 10 dnevi
 • Ledijana oj rrence je; kto femra lujn rol kurvash shikoni dhe degjoni mir.

  Behije AdemiBehije AdemiPred 10 dnevi
 • kur perputhen bohet big brother

  Angela L.Angela L.Pred 10 dnevi
 • Blerim Rinian ju bekofte zoti sa te mire qe jeni (shembull) po mos harxhoni fryme kot me ate Antonelen se per nje sekond ajo ekthen boten ne anen tjeter si ti interesoj

  Me And meMe And mePred 10 dnevi
 • Po ti vetem grua qe sje .Ne cfare familje kafshesh ben pjese? asgje pesonale me kafshet i kam xhan

  Diamanta EmmaDiamanta EmmaPred 10 dnevi
 • Hahahaha ju ndal zani bores kur princi e pershendeti aristelen hahah bora okoo 😅e veri re ndonje

  Valdete MehmetiValdete MehmetiPred 10 dnevi
 • Bravo blerim

  Luljeta BahushiLuljeta BahushiPred 10 dnevi
 • Ledjana ben sikur qan :::me vete thot::mevlan me ha mun::::un me tjeter kam pun

  ColiColiPred 10 dnevi
 • Ooooo sinqerisht keta ta shpifin qe te dy ledjana thote nuk te dashuroj dhe qe 2 muaj lau studion ke lot ndersa mevlani te dua po kam dashuruar personin e gabuar rrumpalle

  Bashkim DurakuBashkim DurakuPred 10 dnevi
 • Lediana : nuk qava kur bente ato veprime po per kundrazi qava kur bente keto veprime ???????

  Arber IArber IPred 10 dnevi
 • Julo je I modh për shprehjen: "Që kur janë liru biletat për në Tajlandë" LOL

  GentiGentiPred 10 dnevi
 • Bravo Rinian te lumte goja je yyyll ne cdo drejtim , sa mirre ja bere asaj antoneles qe si mbyllet gpja , por sonte ja mbyllet ti me shkeqimin bravii te dyve 👏👏🌟🌟

  Tia KokaTia KokaPred 10 dnevi
 • Aman o Bora ose produxioni sa te pa ngopur jeni , boll po i shohim cdo nate na lodhen 😒

  Tia KokaTia KokaPred 10 dnevi
 • Qyqja , ca e do Ledjanen mor biri nenes 🤦🏻‍♀️

  Elinda QosajjElinda QosajjPred 10 dnevi
 • Pershendes Aristelen ,shpresoj t jet mir ,puc. Bora-ok mir.

  Simela KazaferiSimela KazaferiPred 10 dnevi
 • dashuri e kohes e xhaxhit enver puthje ne faqe....perputhje qafe

  Soni RamiSoni RamiPred 10 dnevi
 • Dy pjeset e para te takimit Mevlani duke tall me nderen me Ledianen kurse ajo duke qare sikur i kishte ndodhur ndonje vaki

  Saida GohanSaida GohanPred 10 dnevi
 • AJO PO TA DESHTE DICKA DO DOTHTE AJO ESHT AKTORE... 😡😡😡😡😡

  Klea LekliKlea LekliPred 10 dnevi
 • Po kjo shiringa e gjalle nuk ka dashuri per mevlanin ...

  Klea LekliKlea LekliPred 10 dnevi
SLworlds