Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin - Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

21. feb. 2021
1 309 920 Ogledi

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Komentarjev
 • Hey we appreciate you using our music but you must credit us to use the music otherwise you could get a copyright claim

  Bass RebelsBass RebelsPred 20 urami
 • shqipja Queen

  Thomas MinecraftThomas MinecraftPred dnevom
 • Μαnfund i dol fjala vllezerve lleshi plasi dhe dajaku😂😂😂jan super yje

  ALBI KOCI FILE TEMAALBI KOCI FILE TEMAPred 2 dnevi
 • Data 28

  Zylfi SadikajZylfi SadikajPred 3 dnevi
 • ♥️

  Rimesa Rinesa_shalaRimesa Rinesa_shalaPred 4 dnevi
 • Ishalla nuk kthehet ai harbute ERI AI ESHTE GANGO

  Laci 33Laci 33Pred 4 dnevi
 • Andi ,Atdhe respekt per ju shum me pelqeni te dy. Ju lumte per kurajen djem te shkelqyer. Bravo kosova jam me ju. Pse ska vajza nga kosova, me guxim vajza ndryshoni boten. Pershendetje per epinionistin, po harroj coronen me ju. Hvala.

  Hotel VelkomHotel VelkomPred 4 dnevi
 • Po pres sot dua te kthehet ai djali eri e ka shpirtin te paster kurse emocionin impulsiv. Dua te prputhen mevlani me Ledijanen .Antonela te dua shum, pershendes te ghith te rinjt ,bravo per kurajon dhe deshiren per ndryshime. Ju lumt,faleminderit per kurajon.emision i bukur ju shof , ju ndjek nga mali i zi. Djemte te stilizuar vishen me bukur se vajzat. Djem te shkelqyer, bravo Juli bukur qe je ndryshe. Mevlan je favorit i im. Bravo MEVLAN, shembull je . Madheshtore

  Hotel VelkomHotel VelkomPred 4 dnevi
 • Palim total nga Juli

  Dren MorinaDren MorinaPred 5 dnevi
 • Ky mund te jet lexuhesi i madh i librave por duket qe esht thjesh nji debil

  Anna AnnaAnna AnnaPred 5 dnevi
 • Kto puthjet si pa shije dhe lezet. Arjani thot fjal me vend.. Ejo kto puthje kalamaqesh

  Blero DurajBlero DurajPred 5 dnevi
 • 15:17 "Te ngrihesh, te ikesh, te kercenosh, jane te gjitha tiatro" -tha mjeshtri, shikoni pak perqeshjen ne 18:13. Nuk e di ku i keni syte e veshet ju o njerez, po ky gjate gjitheee kohes eshte perpjek tja ngeci dopjo gjashten Sindit, hiqet si viktime dhe vazhdon e perbuz me ironi dhe nuk mban pergjegjesi. Burracak

  Marjo.Marjo.Pred 5 dnevi
 • Sindi ka arfhe te jape llogari apo te kerkoje llogari perseri nuk don mos e pranoni.

  Drane GjergjiDrane GjergjiPred 5 dnevi
 • Bravo Arjan Konomi po shpjegon shume drejt .Te lumte! je shume i mire!

  Drane GjergjiDrane GjergjiPred 5 dnevi
 • Ik moj sindi ti nuk din te jspesh llogari.

  Drane GjergjiDrane GjergjiPred 5 dnevi
 • O sindi ti a erdhe per te kerkuar falje spo te kerkosh falje?

  Drane GjergjiDrane GjergjiPred 5 dnevi
 • Kjo sindi nuk po din e as me ich as valle 😂😂

  Ikra SaitiIkra SaitiPred 5 dnevi
 • Si i shkojne servilat mrapa

  keli zhurikeli zhuriPred 6 dnevi
 • Turp, turp turp te gjithe ju bulizuat nje 22 vjecare! Sikur po e kryqezonit...

  Teuta LukaTeuta LukaPred 6 dnevi
 • Badigarded e sindit lol 🤣🤣🤣

  Anny GjokhilajAnny GjokhilajPred 6 dnevi
 • Arjani u zhduksh se ske fjal me vend qe ofendon sindin turp 😡

  Dona RudiDona RudiPred 6 dnevi
 • κ ευ ξδ νρξ τ βρητ β η ❤️❤️💋💋❤️❤️🇦🇱🇦🇱

  Jonida BallaJonida BallaPred 6 dnevi
 • Ka arritur koha e 2021 edhe sindi qe esht nje vajz qe per moshen qe ka esht shum e zgjuar dhe me shkoll dhe fakti qe esht e vjergjer nuk vlersohet por nenvlersohet dhe ofendohet! Kush ka mendje ne kok e shokon shum qart se juljani esht nje "hippie" per ata qe nuk e din bomethenjen e fjales hippie munden te futen ne google hippit jeton neper qadra duke ber camping dhe duke pir hashash !

  Ada KasmiAda KasmiPred 6 dnevi
 • Bora paska lexuar me ne fund komentet tona e i thote Arjanit flm.Bravo Bora po fute edhe Olsen ti lexoj ndonjeher te mar ndonje ide

  e se sPred 7 dnevi
 • Të pafytyrë -tē pafytyra në krye me turpin e Shqiptarisë që po na shpalos të gjitha, Olsa 👏👏

  Xh. HXh. HPred 7 dnevi
 • Ashtsex

  Isa M.Isa M.Pred 7 dnevi
 • Me mbrojt

  Isa M.Isa M.Pred 7 dnevi
 • Glückli

  Isa M.Isa M.Pred 7 dnevi
 • Vellamoterbashkim

  Isa M.Isa M.Pred 7 dnevi
 • Veqesesesenipluher

  Isa M.Isa M.Pred 7 dnevi
 • Bota eshte

  Isa M.Isa M.Pred 7 dnevi
 • moetren sindit 🤮🤮🤮🤮🤮

  Armend BllacaArmend BllacaPred 7 dnevi
 • Punpapun

  Isa M.Isa M.Pred 7 dnevi
 • Ejsidi

  Isa M.Isa M.Pred 7 dnevi
 • Segzistonledhatime

  Isa M.Isa M.Pred 7 dnevi
 • Gabimeat

  Isa M.Isa M.Pred 7 dnevi
 • Gabimeat

  Isa M.Isa M.Pred 7 dnevi
 • Sesh zakonisht

  Isa M.Isa M.Pred 7 dnevi
 • ξεξτ βρητ η τη ηρ η τη μη τ η τη νηε η ή τη η ξεξτ ξεξτ βρητ η τη κτ η ευ ηρ βρητ βρητ Ν τη η ή ευ ηρ η τη κτ ❤️❤️💍💍❤️❤️💋💋

  Jonida BallaJonida BallaPred 7 dnevi
 • Pravo juli

  Kujtim KananiKujtim KananiPred 7 dnevi
 • Kjo sindi thot po' te njejten gje edhe pse ja shpjegon prap nuk kupton gje😂😂

  Sara ItalySara ItalyPred 7 dnevi
 • arjan konomi mkalli hahahahhaha

  Hasani BleronHasani BleronPred 7 dnevi
 • Ksaj sindit i rroft shkolla po' esht shum kalama nga trut🤷

  Sara ItalySara ItalyPred 7 dnevi
 • o zot i madh po pse e merrni ket anen se me vjen me vra veten kur e shoh

  Besa QinamiBesa QinamiPred 7 dnevi
 • Une erdha te gjej nje shoqe jo te puth nje njeri per dite’bravo juli fjal me vend

  Ylli BullaYlli BullaPred 7 dnevi
 • Na e shpifet me Anen dhe shqipen. Emision I degjeneruar 😢😢😢😢😢😢

  abbsnn coseabbsnn cosePred 7 dnevi
 • Aman per opinioniste mos na i ftoni ma kto dy ordineret se e degjeneruat komplet si emsijon

  Coco JumboCoco JumboPred 7 dnevi
 • Sindi perversja e virgjer qe Ka fantazi seksuale me fatjonin i pelqen murati vlerson locon por don te zhvirgjerohet nga atdheu 🤣🤣🤣🤣🤣

  Lani lenaLani lenaPred 7 dnevi
 • Kur te pyten sindi cka te merziti me shum the vet komenti ti ke bullizuar me kete koment etj etj tani po na thua qe se kisha per komentin po per perversitetin nje koment qe e tha Arjan Konomi

  Coco JumboCoco JumboPred 7 dnevi
  • @abbsnn cose Pse mendon qe esht shume e mire.?

   Coco JumboCoco JumboPred 7 dnevi
  • Sindi eshte shume e mire

   abbsnn coseabbsnn cosePred 7 dnevi
 • E verteta eshte qe vajzat ishin yje kur PO kercenin

  Lani lenaLani lenaPred 7 dnevi
 • Kur qesh krejt ironi dhe kjopuqrraxhije e ka ftyren si trans

  Ben BeniBen BeniPred 8 dnevi
 • Sidi ke shum dret

  Matilda MoniMatilda MoniPred 8 dnevi
 • Kjo Aristela me mik do ket vajtur aty

  Erisa QoseErisa QosePred 8 dnevi
 • kush e vrejti 1:26:10 mevlani duke shiku mbrapa ledianen 😂😂😂😂

  Albanian BloodAlbanian BloodPred 8 dnevi
 • Skenderbeu a Sulltani? Qka osht puna ktij Julit more ! Vazhdo udhto vlla, ta kisha pas lakmi e e jo ktu ku me shprehje e gjuhe urretje ne mnyre te ndersjellt!

  Kralb OzKralb OzPred 8 dnevi
 • nuk po e kuptoj fare qfar don ana dhe shqipja aty ....ju lutem mos i merreni më në Perputhen

  Sevda BerishaSevda BerishaPred 8 dnevi
 • ik moj Anna nuk u cua edhe gjuaiti Fatjonin me pdhemb

  mirela ismailimirela ismailiPred 8 dnevi
 • .

  Dt Lideri YTDt Lideri YTPred 8 dnevi
 • E kan qa

  Arigona KasajArigona KasajPred 8 dnevi
 • Kjo o super perverse vari karse fare plenaxhija

  Andi TironAndi TironPred 8 dnevi
 • Pjesa me e bukur ishte kenga e vellezerve lleshi 😂😂

  ermenisa fekaermenisa fekaPred 8 dnevi
 • Arjani ka shum te drejt, Sindin e ka mesuar mami ca te thoj dhe erdhi si zonje e bukur per tu folur kot per se koti, ky njeri nuk di te shjegoj te jam argument,kapet me gjera qe kane kakuar me jave dhe i kthen prape 100 %

  Anton GAnton GPred 8 dnevi
 • Kjo Sindi Eshte bere e pa durushme Si do gra te lagjes llafazane 😂😂Juli ja la see 😂😂I madhe je julo

  aola wiliaola wiliPred 8 dnevi
 • Sindi eshte shume e mire

  Valbona NurcellariValbona NurcellariPred 8 dnevi
 • Sindi te gjithe e dime dhe ti e pare qe nuk ke per te dal me dike per tu perputhur. Vetem ke ardhur per show se te duket vetja shum e mencur ...te ze koka me ty. Hiqeni nga emisoni ju lutem 🙏

  Anton GAnton GPred 8 dnevi
 • O ana 1 zhduku nga perputhen ZHDUKUUU

  Alb123Alb123Pred 8 dnevi
  • Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

   aola wiliaola wiliPred 8 dnevi
 • Kjo sindi ne vend ti kerkonte falje julit I kerkon muratit. Hej zot sa pa tru kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Sidorela sidaSidorela sidaPred 8 dnevi
 • Sa shume shkon sindi dhe murati👫❤👑

  Megi DapiMegi DapiPred 8 dnevi
 • Ne qoft se sindi eshte vaj extra i virgjer!!! Un them se eshte koha per te nderruar vajin se i ka plotesuar kilometrat 🤣🤣🤣

  Gotshot 83Gotshot 83Pred 9 dnevi
 • Gjeja me e bukur eshte Juli Edhe Se si kercen ne 1:24:35 😃😃

  Mr. MorningstarMr. MorningstarPred 9 dnevi
 • Virgjeresha na ka lodh trurin pz ik moj bjeri vjolines se na qan drrasat

  Ali JaanAli JaanPred 9 dnevi
 • 15:20 hahahahahah nuk te kam kercenuar thot sa e pa ftyr🤣🤣🤣 "A me njef mu se kush jam apo don me ta tregu"🤣🤣

  nairodMusic.nairodMusic.Pred 9 dnevi
 • Tju vije turp qe nga bora e te gjithe qe e detyruan te kerkoj falje me ngulm pa pike lidhje . Per nje emision shfrytezojne ndjesite e nje vajze. Dhe aman mos i nxirrni me anen1 dhe shqipen se si duroj dot me han internetin🤣🤣🤣

  Mishtaku EterindaMishtaku EterindaPred 9 dnevi
 • Aman per cfare e merni kete anan qe la nam ! Eshte per professionin e arjanit nje turp qe nje si Ana Te quhet e Te japi opinion Ajo grua eshte shume fallco Edhe me zi do Te duket e Te dali ne tv Ajo kembgullja falco e asaj e ben Te Padurushme ta shikosh

  Mr. MorningstarMr. MorningstarPred 9 dnevi
 • Veq Arjani enman ket emisjon perndryshe per lesh babo

  Bleron FetaBleron FetaPred 9 dnevi
 • O arjan ate dite te debatit ishe ti qe the nuk ishte ne momentin e duhur batuta tani e ndryshon

  Mishtaku EterindaMishtaku EterindaPred 9 dnevi
 • Arjani be like: hajdeni te baba

  butrint beshiributrint beshiriPred 9 dnevi
 • Duhet me i pas katror me u shty me julin oooooo sindi

  butrint beshiributrint beshiriPred 9 dnevi
 • Jo cdo ofendim meret me sportivitet o arjan konomi kush te ka vene ty aty o zot na hapi barkun .... emision dashurie shpjegoja julit o zotri se nuk e di se ku ka hyre

  Mishtaku EterindaMishtaku EterindaPred 9 dnevi
 • Ky Juli mund te ket shkolle e sa dush po pike respekti nuk ka per te kthyer nje pergjigje nje femre dhe ne kete pike nuk ka sindi fare faje kur se di sesi fuksionon emisioni o vlla cdo aty. Lereni ca mbroni julin se po e mbeshtet nje pjese e publikut. Ktu arjani ka fol kot pse kompliment eshte 5 apo 6 cuna ke dal

  Mishtaku EterindaMishtaku EterindaPred 9 dnevi
 • Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

  X xxX xxPred 9 dnevi
 • Sindi esht shum e ndjeshme , lejeni gocen rehat ngelet tu e sulmuar Kot🥺🌝 Juli esht i cuditshme🙄🙄

  Ina Bimbela GrijalvaIna Bimbela GrijalvaPred 9 dnevi
 • naten e mire te gjithve pervec atyre qe mbajn anen e julit.

  your dadyour dadPred 9 dnevi
 • Kush e vuri re reagimin e Mevlanit në 1:32:41😂 Lot😂

  Amarilda GjeciAmarilda GjeciPred 9 dnevi
 • Dhe nji gje tjeter ,per boren shum respekt je e mbrekullushme per mu je prezantusja me e mir ,urime dhe suksese ne karieren tende...

  Albany AkakakaAlbany AkakakaPred 9 dnevi
 • o Juli ti qenke tip ore bravo prz

  Moza MozaMoza MozaPred 9 dnevi
 • O zot pz edhe njeher te ngriheshin te putheshin e kisha thy s 10 na kan qar koken boboo heren tjeter te sjellin krevatin ne mes te emisionit fundi botesss🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤯🤯

  Korina YmeriKorina YmeriPred 9 dnevi
 • Ana je as

  Albany AkakakaAlbany AkakakaPred 9 dnevi
 • Kjo sara eshte shum eronike ,je shum e bukur po mos I umb piket e tua

  Albany AkakakaAlbany AkakakaPred 9 dnevi
 • Ana patriotia ime po me ben krenar me kete qendrim ,bravo ashtu te dua zemer je njish

  Albany AkakakaAlbany AkakakaPred 9 dnevi
 • Super

  Best Sisters ForeverBest Sisters ForeverPred 9 dnevi
 • ♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😘😘😘👌👌👌👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏👏

  Best Sisters ForeverBest Sisters ForeverPred 9 dnevi
 • O Sindi ik mi k*** femer rregjistrohu edhe nje her ne shkolle 8 vjecare se te nevoitet nje Rishkollim.

  Fatjan BashaFatjan BashaPred 9 dnevi
 • Gjith kta bura me karakter nee thonjsa shkojn pas nje femer degjenerate qe ska len njeri pa ofenduar atje ne studjo lereni te shporet dhe MOS ijepni rendesi nje femre qe ska as dinjitet per veten esaj

  Adriatik DikuAdriatik DikuPred 9 dnevi
 • H

  denis berberidenis berberiPred 9 dnevi
 • Do ishte me I bukur emisjoni te kishte dhe djem nga jugu I shqiperis ,te me falin djemt e kosoves respekte ,

  Albany AkakakaAlbany AkakakaPred 9 dnevi
 • Respekte Arjan konomi je shum I mir

  Albany AkakakaAlbany AkakakaPred 9 dnevi
 • Kengetaret shum Mir me vin Mir qe shiptaret Jan bashk

  Stelio TobliStelio TobliPred 9 dnevi
 • Kjo eshte e fort skenderbeu sullatni 🤣

  Rroni RroniRroni RroniPred 9 dnevi
 • Iqeni kte sindin perzotin se do na beni me i ven flaken tpit se na cavet trapin me ket legene

  Rigel HoxhajRigel HoxhajPred 9 dnevi
SLworlds