Emocionuese, me një vals e llokume Tea dhe Andi çifti i parë që përputhen - Përputhen Prime

24. jan. 2021
1 692 614 Ogledi

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Komentarjev
 • O zot qfar goje kjo ana

  Plaurat Leka DeliuPlaurat Leka DeliuPred 41 minuto
 • O kjo ana mashtruse osht

  Plaurat Leka DeliuPlaurat Leka DeliuPred 41 minuto
 • Ju lumtë!❤️❤️

  Ela BuqajEla BuqajPred 3 dnevi
 • Tea humbi shum pesh ne kohen e saj ne perputhen

  Fludi EldoradoFludi EldoradoPred 3 dnevi
 • Emerin ndroheni, vejeni “Trillimet e Olses “

  Flori AsllaniFlori AsllaniPred 3 dnevi
 • O aktore e keqe

  Halime AvziuHalime AvziuPred 5 dnevi
 • Shikone si e mshttoj andin 😡😡😡kur**** e pa ftyra e ka tradhtuuu 😏😏😏

  Frau MahrFrau MahrPred 7 dnevi
 • U Pèrputhen: Lesh.

  GD KaciGD KaciPred 8 dnevi
 • ANDI TEA PLEHRAT.

  Georgo AleksandrisGeorgo AleksandrisPred 12 dnevi
 • andi dhe tea 🥰🥰🥰🥰🥰🥰💏

  Muhamet SadikajMuhamet SadikajPred 12 dnevi
 • Shum selak je o Atdhe nuk din me u shpreh me fol 🤮🤮🤮🤮

  saliji merxhansaliji merxhanPred 13 dnevi
 • Hiqne nga studio kte idijote Anen se ajo per fam aty ka ardhur per reklam kuder

  saliji merxhansaliji merxhanPred 13 dnevi
 • Ana ti je e shpifur slen askend me fol moj idijote femer

  saliji merxhansaliji merxhanPred 13 dnevi
 • Kush eshte ktu pas fotove te Beartit me Tean

  Denis BeckmanDenis BeckmanPred 15 dnevi
 • slworlds.info/net/1ICwpsB7qJWlhpc/video

  Beauty tips !Beauty tips !Pred 19 dnevi
 • 😂😂😂😂😂😂na vjen dhe per te qeshur sa bukur e luanin rolin.Te pa arritshem.Aktor per cmim Oscar.

  Merushe ResnjakuMerushe ResnjakuPred 22 dnevi
 • Historia e tyre do ngeli ne memorie per gjullurdin se sollen.

  Merushe ResnjakuMerushe ResnjakuPred 22 dnevi
 • Jam tu e shiku prap andin dhe tean un jam i sigurt 100% andi dhe tea kan pas diqka skan bo loj po tea ka qen me andin edhe beartin me te dy

  BesIm Ch 1991BesIm Ch 1991Pred 22 dnevi
 • Ja qit nonen vetem tu fol italisht o bora ti bashk me arjanin shum qesharak kur flisni hahahahaha

  Zaian BellunoZaian BellunoPred 23 dnevi
 • Program kurvash

  Zaian BellunoZaian BellunoPred 23 dnevi
 • Ishalla i kane pa naj regjizor turk kto te dy .Ti marin te bojne nje telonovel turke 🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥

  ani Tiranani TiranPred 23 dnevi
 • Ca I mani aty ato dy plerat. Skan byth as me gjet gru dalin aty pulat e tregut. Kputi kokat dhe nuk cicorojn mo. Apo kakarrisin si gjela. Kuc jasht hahahahahahahah si legena dolen

  regi biciregi biciPred 23 dnevi
 • Ordinera,mashtrusa ,te pafytyr ,tamam aktor ,por dihet qe ne TV pothuajse cdo gje eshte fake !

  Erjol NuroErjol NuroPred 25 dnevi
 • bravoo ju koft ktynev femrav shum sinqerta kta djemt as pak te sigurt ne vete shum me vjen keq ama foiranta

  Ilir MavriqiIlir MavriqiPred 26 dnevi
 • Ua ca aktrimi o zot dhe cmimi oskar shkon per Andin dhe Tean pa fjale 👏

  Linda lindaLinda lindaPred 26 dnevi
 • Skenari juaj deshtoi,per mendimin tim keni mashtru dhe jeni tallur me nje publik te madh, mos e shtoni me urretjen ndaj publikut sepse jeni shum te pa moralshem

  asioe kiouasioe kiouPred 26 dnevi
 • Lereni te shkojne se tean nuk po e ban vendi te shkoje te kosovari

  Sidita DMSidita DMPred 26 dnevi
 • Mbi 5k komente ne kaq pak dit Dhe video ku u sulmua kombetarja shqiptare serbi nk mori kaq komente Turp ca brezi dhjer po rritemi fallciteti on top👏👏

  eddy edwardeddy edwardPred 27 dnevi
 • Arian😚yll bote. Opinionisti me i mir. I doli surrati ksaj teas. of of ku ka shku ky popull🙄🙄

  Yanlış Hayat.Yanlış Hayat.Pred 27 dnevi
  • So that was a fucking lie

   asioe kiouasioe kiouPred 26 dnevi
 • O zot tani qe e shikoj me vjen mos ta them i mban doren tea o tea pse pse pse fama sesht azgje o vajz cfar thot gjyshi esht krenar o zot o zot

  Lila SotaLila SotaPred 27 dnevi
 • Krejt Loj ish kan kjo Tea me Andin Aktor te Pa par Turp i Madh me Mashtru nje publik 😡😡😡😡😡😡

  Kenan RizahiKenan RizahiPred 27 dnevi
 • stop ahengu nusja doli e shpume ,,, i futi rakun bearti 😝

  dcoog anmldcoog anmlPred 28 dnevi
 • Do ishte fitore zbythja e Melises nga emisioni, BRRAVO Elvisi.

  Fatdrit ShahmaniFatdrit ShahmaniPred 28 dnevi
  • ca t duhet ty o nuse..

   Yanlış Hayat.Yanlış Hayat.Pred 27 dnevi
 • 👏👏 çifti pare i ropqimave......

  Mini JackpotMini JackpotPred 28 dnevi
 • Flet TEA ne nje tjeter vidio studio.slworlds.info/wiki/ykTrE6cWiW1g4-VrhNplsw

  Fation KuqariFation KuqariPred 28 dnevi
  • Tea meriton çmimin oskar per aktrim. E ka luajtur shume bukur rolin, te shikosh gjestet, buzeqeshjet dhe shikimet qe i jepte Andit dukej sikur kishte pelqim te vërtetë.

   dcoog anmldcoog anmlPred 28 dnevi
 • Qfar rrene....!!! Po qysh moj Bora nuk pot vjen marre me rrejt? A mos vall edhe ty te pagun Olsa.....

  Shyhretja ShalaShyhretja ShalaPred 28 dnevi
 • Veq qe spaskan guxu me tregu Tea e Andi. Krejt paskan tregu. Veq kush don mos me kuptu e me gjyku Tean dhe Andin shikojeni dhe degjojeni te verteta sa mir i kan than veq me kan pa vesh njeri !

  Rukie HoxhaRukie HoxhaPred 28 dnevi
 • Ore keta te dy ja kalojn edhe ish ciftit brad pit me anxhelina jolie per zotin se ata duke lujt film u dashurun po keta paska qen me te fort

  Daniele SulkaDaniele SulkaPred 28 dnevi
 • Min 54 , ka Te Bej me gjuhen e Trupit

  Gezim PrishtinaGezim PrishtinaPred 28 dnevi
 • Sa shum antipati km marr per kte tean Sa gjynaf ky andi Cmim oskar per aktrim Telenovel shqiptare Sa bukur e ka then arjani Thengjill i mbuluar

  Melo KapoMelo KapoPred 29 dnevi
 • 🤣🤣🤣

  Aviation Fans AlbaniaAviation Fans AlbaniaPred 29 dnevi
 • Fatjoni shum i zgjut aj e ka dit qe andi dhe melisa jon bashk dhe tea me beartin. Andi prandaj 1 vjav nuk erdh perputhem se ka pas frik se fatjoni ju tregon te gjithve qe melisa dhe andi ka fjetur bashk hotel. plot persona i kan pa tu puthur. perputhem is fake falco njerz. njerz shum te keq

  ELENA Toys and FunELENA Toys and FunPred 29 dnevi
 • So that was a fucking lie

  tobio senpaitobio senpaiPred 29 dnevi
 • Nqs programi do ishte real duhej qe keta qe kane lidhje jashte skene te gjobiteshin 5000Euro....Sepse c kuptim ka ky program tani qe shumica e atyre qe dalin rezultojne"te lidhur"...Fjoralba,Arjoni,Ana,Tea ,Beart....Dmth program fals

  ICED SKYICED SKYPred 29 dnevi
 • Shit! Nuk ka disiplin 0!!!!

  My tararaMy tararaPred 29 dnevi
 • 1:21:22 as 2-3dite nuk zgjati..😂

  I Sinqert për të KritikuarI Sinqert për të KritikuarPred 29 dnevi
 • Mevlan e percolle Vlajn Mos traft nafaka si Andit se do pendohesh deri ne vdekje .gjunah per tardhur keq ky peogram. Koti 😷🤮

  Viva GirlViva GirlPred 29 dnevi
 • U dhame 1.5 m shikime ketyre mashtruesave,sa e piste e gjithe kjo ,kjo Tea llufa flinite me Beartin dhe vinte ne studio si engjell,Andi ka mesuar skenarin e Olses permendsh ,sa e flliqur ,si tha Andi pika jone me e forte eshte sinqeriteti ,sa te ndyre, qe nga Olsa ,Bora ,dhe keta aktore te flliqur, pjesa e llokumeve me vjen per te vjelle

  amarda amardaamarda amardaPred 29 dnevi
 • Me shum se 2 -3 muaj tha zoti arjan ata nuk e mbyllen jave bashke pas programmit🙄

  Shaze metajShaze metajPred 29 dnevi
 • Tea meriton çmimin oskar per aktrim. E ka luajtur shume bukur rolin, te shikosh gjestet, buzeqeshjet dhe shikimet qe i jepte Andit dukej sikur kishte pelqim te vërtetë.

  virs jonuvirs jonuPred 29 dnevi
 • Jeni shume te bukur edhe pse sjeni bashke dukeni shume te vertete dhe dukeni sh te dashuruar😢😢😢😢

  Romela XhaniRomela XhaniPred 29 dnevi
 • Haram ju kofshin kto 1.5M klikime more tposhterr

  XLLL XxXLLL XxPred 29 dnevi
 • E gjeti arjan konomi thjielli mbuluar tea

  Dolce GabanaDolce GabanaPred mesecem
 • min 1.52 ia la ngref bora Arjanit😂😂😂

  j sj sPred mesecem
 • Bobobo cifti haha cfare shtirje, si keta jargavelet dhe analistet, turp, te trashegohen andi, tea dhe berti

  Daily ThingsDaily ThingsPred mesecem
 • Ketu andi dhe tea heke krejte

  m km kPred mesecem
 • Kush ktu pasi ka degjuar per beart dhe tea dhe po shikon emisionin 🤣😒

  Sky JurichildSky JurichildPred mesecem
 • Po fshijeni fare tani keto pradhat e juja eshte turp te boni emisjone ku sjan te verteta sa me mar klikime merni ju fusni nai lek ne xhep dhe ato te tj fitojn nai followersa fitojn lek reklmash ca bohet keshtu me lla ju dhjefsha emisjoni qe rreni

  Serxho SerxhioSerxho SerxhioPred mesecem
 • Kush hini ketu per ta par qfar tha arjani per beartin 😂

  Lea SeferiLea SeferiPred mesecem
 • O televizion i degjeneruar

  Blerina AvdiajBlerina AvdiajPred mesecem
 • pas asaj qe ndodhi me tean nuk besoj se duhet shikuar me ky emision pasi jan falsoo!!!!!

  Dielli KuqiDielli KuqiPred mesecem
 • 1:20:20 "Por mungonte ne ate klip Bearti". Perfundimisht Arjani eshte opinionisti me i zgjuar ne Shqiperi. Tea djallushja na e shiti te gjitheve sapunin per djathe, po vec Arjanit jo

  elena elenaelena elenaPred mesecem
  • Ai e dinte, prandaj e tha kete. E dinte ai

   Aurora BorealisAurora BorealisPred 27 dnevi
  • Djalli vete tea

   Era PanajotEra PanajotPred 29 dnevi
 • Sindi po vdes per Atdheun. Atdheu i vjen keq per Sindin ose i pelqen virgjerimi. 😂

  bcvbb hyuibcvbb hyuiPred mesecem
 • Vallaj per kete Andin e dinim qe ishte aktor por Tea ia merr ne kthes. Se nese Andi ka pas qindra raste qe e ka treguar fytyren e vertete, kjo Tea ka qene gjithmone ne rol. Nuk ka dal nje sekonde te vetme nga roli. Vetem qeshte dhe bente si e dashuruara e dheut me Andin. Hallall vallaj👏👏as aktoret e Holliwood nuk aktrojne kaq perfekt

  Serena PinkSerena PinkPred mesecem
  • Hahahah ate Po shikoja edhe une , Me teper i Kane detyruar por edhe e kane luajtur shume bukur

   EL EldaEL EldaPred mesecem
 • Mevlan dil prei kti emisjonit se vish e hup vlerat tua se skuka kurgjah ky emisjon

  hava dakajhava dakajPred mesecem
  • Mevlani njish fare me oriz bravo

   bcvbb hyuibcvbb hyuiPred mesecem
 • Kur pe shoh ket tasht ket emisjon sa i turpshme qysh mun ni tv me lujt me djenjat e njeriut ana je e sinqert ta percjella reagimin kur dul jasht tea edhe andi

  hava dakajhava dakajPred mesecem
 • Arber me anan esht humbje kohe

  Rudi ZavalinaRudi ZavalinaPred mesecem
 • Thyeja brinjt fatjon

  Rudi ZavalinaRudi ZavalinaPred mesecem
 • 🥺🥺😂😂😂 cift i bkr shum mos e pyt mo

  Tan CerriTan CerriPred mesecem
 • Ooo rece e madhe marred du met ardh e pa bes

  Bleona PalushiBleona PalushiPred mesecem
 • Bravo Tea Bearti yllë hajde hajde nuse në Kosovë në fillim të kam urryer ama më ket veprim ke tregu që vertet je e mençur ja le te koka Andit një 💩 😂😂😂

  Jon KosovaJon KosovaPred mesecem
 • Bravo Tea Bearti yllë hajde hajde nuse në Kosovë në fillim të kam urryer ama më ket veprim ke tregu që vertet je e mençur ja le te koka Andit një 💩 😂😂😂

  Jon KosovaJon KosovaPred mesecem
 • E re arjan konomi ta shikosh si ishte fytyra e teas kur fole per beartin dhe te imagjinosh qe ishin bashk, tallje me publikun kan ber te gjith 👎🏻👎🏻

  Alba AlbaAlba AlbaPred mesecem
  • 👏🤝

   Era PanajotEra PanajotPred 29 dnevi
 • ore eshte e vertete qe tea iku me ate beartin se spo m'besohettttt😭

  eljona masatieljona masatiPred mesecem
 • Oooo mevlan te shkoi kot orizi 😂😂🤣🤣e tradhetoi tea andin😒

  Tinna aTinna aPred mesecem
 • Mos e kshyrni ma ket emision fake

  d. j.d. j.Pred mesecem
 • Skenari juaj deshtoi,per mendimin tim keni mashtru dhe jeni tallur me nje publik te madh, mos e shtoni me urretjen ndaj publikut sepse jeni shum te pa moralshem

  Fatjon LaciFatjon LaciPred mesecem
  • Shum e vrt

   Fatmira SaliajFatmira SaliajPred 19 dnevi
 • Ju qe shani Olsen pse na servi ket gje fallco,besoj olsa nuk e dinte qe Tea ka qen e lidhme me Beartin dhe Olsa eshte mashtruar ne ket rast🤔🤯

  jona greva begujona greva beguPred mesecem
  • O zot seriozisht e beson kete qe ke shkruar??🤦‍♀️Po Tea (dhe te gjithe ne Perputhen) eshte nje hic pa Olsen. Jane te gjithe lodra ne duart e saj. Ata nuk guxojn as fryme te marrin pa lejen e Olses. Le qe Andi e vertetoi me deklaraten qe postoi ne IG ku tha qe u detyrua nga produksioni te dilte cift me Tean prej kontratave qe kane.

   Serena PinkSerena PinkPred mesecem
 • Dasma e Sakos

  Mandi MandiMandi MandiPred mesecem
 • Mevlani njish fare me oriz bravo

  Tony LikaTony LikaPred mesecem
 • Tea:Bearti Bearti Bearti!!!!!ku eshte Bearti Andi:Mua si And m ka hyr n zemer ca t boj tani un o Bora😩😩 Bora: Po mbaje me dor o Andi ca t them une

  All of you boysAll of you boysPred mesecem
 • Dhe oskari shkon per..... ANDI DHE TEA🍾

  Jennie KookieJennie KookiePred mesecem
  • Army 💜💜

   Luboci ArmyLuboci ArmyPred 26 dnevi
  • Femer e pacipe

   Era PanajotEra PanajotPred 29 dnevi
 • Hahahhahahah Cifti par hahahahahah

  shefki kurtishishefki kurtishiPred mesecem
 • Tea si nuk ja leshon doren 🤢. Gjeja me e keqe eshte qe tani keta bejn sikur jan viktima jeni viktima te lekut o legena mos u tallni me

  Rosy Apple KitchenRosy Apple KitchenPred mesecem
 • 1:27:30 Hahaha Shum kan Zgjat🤣🤣🤣

  NairodAlb TVNairodAlb TVPred mesecem
 • Hahahahah fis derrat tu kercy fallso

  Bruksel ParisBruksel ParisPred mesecem
 • A I hengret llokumet e legenave lypsaret e ajo buca tall trapin me shqiptart puh ju q........ kina mizat e shpis njerz me dy ftyra

  Bruksel ParisBruksel ParisPred mesecem
 • Arjan Konomi , këtu doli fjala juaj . *Shikojeni në minutën **1:20:25*

  Xhoni DervishiXhoni DervishiPred mesecem
  • Tea shikon posht tregon se ka dicka ktu hahah

   Rosy Apple KitchenRosy Apple KitchenPred mesecem
 • Ee more and tka kan keq 💔😂

  gjelbrim ibrahimigjelbrim ibrahimiPred mesecem
 • stop ahengu nusja doli e shpume ,,, i futi rakun bearti 😝

  Miri BMiri BPred mesecem
 • 1:20:28 arjani e hodhi shashken

  Alb AlbAlb AlbPred mesecem
  • Kur ben gjith kete aktrim ca pret ti qe te bejn nje sqarim te sakt ta shpifin prz🤮🤮🤮

   Alb AlbAlb AlbPred 29 dnevi
  • @Alb Alb e hajrit jo por diçka qe te ngjallte emocion batuta, por çdo gje fake me mire shikon nje telenovel tani se e di qe eshte film sesa keta pa lidhje, veç Po pres Cfare sqarimi do japin kuriozitet dhe pastaj nje ❌ te madh harxhim kohe kot

   EL EldaEL EldaPred mesecem
  • @EL Elda ma shpifen tv fare thash se do shtyja kohen me dicka te hajrit po vl

   Alb AlbAlb AlbPred mesecem
  • Fiks ate po degjoja edhe une , dhe nuk e kuptoj pse si lane qe te perputhej me Beartin qe ne fillim dhe te vazhdonin gjerat natyrshem dhe mos ti detyronin te benin gjith kete show dhe te sfrocohen te dy

   EL EldaEL EldaPred mesecem
 • Boo sa fake paskan qene

  Gimi BGimi BPred mesecem
 • Kush u kthye me a pa te gjithe kte aktrim te Teas mbasi dolen fotot me Beartin? Waaaw 🧐

  Advanced MumAdvanced MumPred mesecem
  • Kjo foto e famshme e tetushes dhe betritit u bo si mode

   weebabobaweebabobaPred 29 dnevi
  • @Selena Aurora poooo amazing ! Ato veshtrimet me Andin, prekjet e duarve , just wawww 😅

   Advanced MumAdvanced MumPred 29 dnevi
  • Meriton çmimin osKar apo jo? 😂

   Selena AuroraSelena AuroraPred mesecem
 • O çi hengret kot ato llokume ... Bravo Olsa per kete gje kaq pa vler dhe fallco qe i servir publikut🖕🏼

  AriAriPred mesecem
 • 😂😂😂 cfare loje me popullin e shkret e ti Bora je ma plehera 🤮🤮🤮

  valbona kolavalbona kolaPred mesecem
 • Jam ber cunat si dele para bushtrave🤦‍♂️🤦‍♂️Mevlani paska I fije burri kta te tjeret e humbin fillin fare para ktyre buceve te vogla 🙋‍♂️ooo cuna gocat d'un kap pe fyti jo prej faqe🍾🥳🥳

  Kristjan CelaKristjan CelaPred mesecem
 • Nuk i besoj hiq , se gjatë kjo lidhje e Teas dhe Andi , shpresoj bile nje muaj let shkon 😂😂 Po ashtu fallco , dhe skenare e Oles 😂!

  Florentina BeqiriFlorentina BeqiriPred mesecem
 • 1:13:25 explains alll, too fake

  tox icetox icePred mesecem
 • U tallen me ne legenat tea ndyrsira

  xhovani gremixhovani gremiPred mesecem
  • E pafytyra

   Era PanajotEra PanajotPred 29 dnevi
 • Kush u kthye ketu pas fotove te Teas me Beartin ? 😅

  Bona BonBona BonPred mesecem
  • MEGJITHESE KAM QENE KEHERENT NE GJYKIMIN PER TA. KUSH DESHIRON PER KURIOZITET DO GJEJE KOMENTET E MIJA.

   Georgo AleksandrisGeorgo AleksandrisPred 12 dnevi
  • Tani qe e shoh me vemendje ,duke e qarte qe Tea nuk ehste fare e emocioniar as qe ka ndonje ndjenje. Realisht ka aktruar shume bukur. Ne perputhen ka marr diplome akrimi.

   Bona BonBona BonPred mesecem
  • 1:20:28 ca thot arjani

   bruno veizajbruno veizajPred mesecem
SLworlds