Incidenti në studio ndërpret programin, Fationi përplaset me djalin e ri - Përputhen, 18 Janar 2021

18. jan. 2021
1 836 242 Ogledi

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • Melisa - ca e ka emrin ky me ? Ahhaha

  Katerina DKaterina DPred 6 dnevi
 • Keke n er if kehf nej key neh n er kr meje në

  Jonida BallaJonida BallaPred 7 dnevi
 • Ooo Bora, nuk ishte qellimi asaj aq shum fakti qe e pam duke u perqafuar se sa fakti qe asaj i kan thene kamerat jan te fikur mirpo ende kan qene te hapur. Dhe te gjithe e sulmuat duke u fokusuar te fakti qe ajo nuk ka dashur te shiheshte duke u perqafuar. Po pergjigjeni te ajo pse i kan thene kamerat jan te fikur duke i mbajt hapur ende. Pse ?!?! Te gjithe me dukeni pa sense. Bora: "ti je ne kete program qe duet te shfaqish te gjitha, pse atehere je ne kete program?!" Kjo seshte arsye per te mbajt kamerat hapur duke u thene konkurrentve qe jane te fikur. Sepse jane ne program dhe ju duhet ti genjeni se kur jan kamerat te hapura?!! Aspak.

  S. FS. FPred 9 dnevi
  • @FRENKI DURI edi e thash ne menyr sarkastike😜

   S. FS. FPred 7 urami
  • @S. F ishte shaka😂

   FRENKI DURIFRENKI DURIPred 8 urami
  • @FRENKI DURI shum i ngadalshem qenke

   S. FS. FPred 8 urami
  • Mu desh 1 ore me e lexu

   FRENKI DURIFRENKI DURIPred 8 urami
 • Loko je shum djal i mir po me ato tatua edhe ne qaf ke be naj shpife dhe nuk e di si mundet nje vajz te jetoj me ty me gjith ato tatua qe shum pak tka mbet nga ngjyra e lekures tende e me shum tatu ke!!!!! 🤮🤮🤮

  saliji merxhansaliji merxhanPred 18 dnevi
 • Mos bini ne provokim te Bores se Bora e ben qellimisht kte qe don te ju fus ne sherr te zieni aty se ska lezet pa zenka.por ju mbane veten aty mos u ndikoni nga Bora hmmmm se ne nga jasht shum me mir po i shofim se cfar po ndodh aty .!!

  saliji merxhansaliji merxhanPred 18 dnevi
 • O Andi nuk thuet kjo po Ana ne emer thuaj

  saliji merxhansaliji merxhanPred 18 dnevi
 • Is this a fact or not a fact, please reply to our comment

  فرص عمل في شركةsuccfactory التجارةعملةالdagcoinفرص عمل في شركةsuccfactory التجارةعملةالdagcoinPred 18 dnevi
 • هلا هاذا حقيقة ام ليسا حقيقة نرجو ارد علي تعليقتنا من فضلكم

  فرص عمل في شركةsuccfactory التجارةعملةالdagcoinفرص عمل في شركةsuccfactory التجارةعملةالdagcoinPred 18 dnevi
 • 8:33 Ca bejn keta budallenj? Vin aty dhe debatojne me ze te larte si shimpanze ne mes te xhungles. Njeriu ndryshon nga kafsha se njeriu perdor llogjiken. Ketyre llogjika u mungon.

  ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAXToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAXPred 22 dnevi
 • Fak jkkhi uftdue hjggj

  Halili SkenderHalili SkenderPred 24 dnevi
 • Persendetje jam Murati ,ki eshte kanali im zyrtar. Jam turk por dij pak sqip te fol Me beni subscribe ose abonues ne qoft se mundesh.❤️ Me kesilloni nese bej ndonji gabim ne emision duke folur. 👍❤️

  Fation KuqariFation KuqariPred 24 dnevi
 • Sa e bukur prezantusia bellissima

  nusha gjokanusha gjokaPred 26 dnevi
 • W1vxq13errttqwdfghjkkkazzxc vvbnn nassssdfghgxyujjjjkjkjbsccccgcccd ytn gthuuoopzaz vbbbnnnmaccvhbnkll1asxcfghhjjjkkkkofghjkkkllppppxcvbn. H.c bnnnnnbbbbbbbbbnnnmmmqyqqywywyesy@ysyxydshswywy8we88eidisisdisissisiooddxnxnnnch++×

  Kevi DemaKevi DemaPred 26 dnevi
 • kercenuar te dale nga programi siq dhe e larguan..

  qopoy dnonqopoy dnonPred 26 dnevi
 • Nuk Jeni Per Ket Program ju Edhe 100 Vite ju Duhet Me prit

  Sokol ShalaSokol ShalaPred 27 dnevi
 • Normal qe klikimet u duhen juve, ehhh me det zotit me det bot copash njerzit

  Lulzim MajaLulzim MajaPred 27 dnevi
 • ju mirpresim

  Perputhen Te NePerputhen Te NePred 29 dnevi
  • Hic mb

   qopoy dnonqopoy dnonPred 26 dnevi
 • TURP vetem TURP...

  Olsi KumeOlsi KumePred mesecem
 • 😂😂

  Chacha BexChacha BexPred mesecem
 • Gezuar nuse, po Po shoku mbaje me shkume.

  Taulant ShehajTaulant ShehajPred mesecem
 • Sa e shanin Ledianen kur hyri ne perputhen? Duket femra qe ruan dinjitetin e saj. Forza Mevlan

  seeni gztyseeni gztyPred mesecem
 • Nuk e di pse po duke par situaten e Ledjanes mu mbushen syt me lot, se di a jam e vetmja..

  oiuet souiuoiuet souiuPred mesecem
 • Hahahaahha ma i miri asht fatjoni. Edhe ma bos asht fatjoni😂💪💪👍👏

  Pjerin StenajPjerin StenajPred mesecem
 • Ju bej thirrje te gjith Meshkujve, te largohen nga Melisa,se do te bien te gjith preh e saj.

  Atdhe PaçariziAtdhe PaçariziPred mesecem
  • Apsolutisht, apsolutisht, apsolutisht, apsolutisht , apsolutisht..

   seeni gztyseeni gztyPred mesecem
 • Iko o Eri mo u kruj me Fatjonin se mos te fut naj grusht te te lej ne gjendje kome terjeten tende ke ardhur ktu per t bo t fortin ti mund t'a besh t fortin me tjert por me Fatjonin jo se Fatjoni t hap kafken like nqs mendoni si un

  FF KINGSFF KINGSPred mesecem
  • Bora je Person shumë negativ. Mund të kesh fytyrë të lezetshme por injoranca dhe negativiteti jot të prish çdo gjo.

   oiuet souiuoiuet souiuPred mesecem
 • Kto jan gjith vk kan dal me.gjet dashur ne emisi9n dhe hojn si tfort rob oa lidhje

  Ino DurresIno DurresPred mesecem
 • Hajde bejm te ter follow Ledjanes per inat te terve😑

  kolim jonekolim jonePred mesecem
 • Hifmb vbzk

  Fati KadriFati KadriPred mesecem
  • Hit ämbzco

   Fati KadriFati KadriPred mesecem
  • Hifmb hvcp

   Fati KadriFati KadriPred mesecem
  • Hifmbuvc

   Fati KadriFati KadriPred mesecem
  • Hit mb vvza

   Fati KadriFati KadriPred mesecem
  • Hifmb k

   Fati KadriFati KadriPred mesecem
 • Hifmb akizcd

  Fati KadriFati KadriPred mesecem
 • Hombti vcza

  Fati KadriFati KadriPred mesecem
  • Mos esht edhe kjo bora per te gjetur burr aty se ashtu esht mesuar

   kolim jonekolim jonePred mesecem
 • Hit mb vcah

  Fati KadriFati KadriPred mesecem
 • Hic mb

  Fati KadriFati KadriPred mesecem
 • Si thot noizy llapa llapa llapa

  easy ieasy iPred mesecem
 • Bravo fation

  Zulfije ZhakuZulfije ZhakuPred mesecem
 • O kasolle ku na mblodhe...

  Elkier DuleElkier DulePred mesecem
 • Moderatorja shum sexy

  Urim M.Urim M.Pred mesecem
 • Masi u largu fationi🦁 u dhi emisjoni

  ERINI PubgmERINI PubgmPred mesecem
 • jeni emision i flliq prandaj...

  Marjus drizaMarjus drizaPred mesecem
 • Apsolutisht, apsolutisht, apsolutisht, apsolutisht , apsolutisht..

  Elira HadergjonajElira HadergjonajPred mesecem
 • Bora je Person shumë negativ. Mund të kesh fytyrë të lezetshme por injoranca dhe negativiteti jot të prish çdo gjo.

  Bolia FopsBolia FopsPred mesecem
  • Hera. E pare qe shikoj nje pjes te ktij lesh emisioni pa kuptim 😂😂😂

   dueeh nyyudueeh nyyuPred mesecem
 • Ledjana nuk eshte vetvetja aty per mua eshte 00 dhe melisa 00

  Eduart HasaniEduart HasaniPred mesecem
 • slworlds.info/net/vaLgpaJ5fIW3i6w/video Tea e lidhur me Beart Rexhepi ⬆️ Faktet

  Beauty tips !Beauty tips !Pred mesecem
 • BREZ PROSTITUCIONIDHE IDJOTESH...SHOQERIA NE KRIZE...

  Shaban QosjaShaban QosjaPred mesecem
  • sa i shpifun eri, mashkull kot

   Bolia FopsBolia FopsPred mesecem
 • LOCO definitivisht mashkulli me me klas aty

  sannio komisannio komiPred mesecem
 • Mos esht edhe kjo bora per te gjetur burr aty se ashtu esht mesuar

  Emilia EmiEmilia EmiPred mesecem
 • slworlds.info/net/tZzVrJOLjoyXgrQ/video

  Fredi GogoliFredi GogoliPred mesecem
 • slworlds.info/net/wJPej9GBjn6qkdY/video&feature=share&fbclid=IwAR0g68JLuNQPHGJlwGBLSIFb_-kzPwmhoTDlPiBqaDax-3P_T_KmFP7imtk

  Fredi GogoliFredi GogoliPred mesecem
 • qe te puthen e lepihen me te gnithe

  bilij pdanbilij pdanPred mesecem
 • Ma be se po ju kap qaj addheu po ju prish krejt

  Donat MaliqiDonat MaliqiPred mesecem
  • LOCO definitivisht mashkulli me me klas aty

   sannio komisannio komiPred mesecem
 • Juve ju kisha shti krejtve ne Macin te qeve far e fliqt ishit kan

  V MV MPred mesecem
 • Titulli po thot "Fationi perplaset me djalin e ri" ky djali i ri koka moshatar me mixhen tem...

  Rrah GegjaRrah GegjaPred mesecem
 • !

  Kujtim ShabaniKujtim ShabaniPred mesecem
 • Shume hipokrite Bora, pse nuk i kerkove falje Ledjanes per sjelljen tende harbute kur te vjen kaq keq👎

  dueeh nyyudueeh nyyuPred mesecem
  • qe te puthen e lepihen me te gnithe

   bilij pdanbilij pdanPred mesecem
 • Hera. E pare qe shikoj nje pjes te ktij lesh emisioni pa kuptim 😂😂😂

  djal toplanedjal toplanePred mesecem
 • gogolat noshat!!!

  Jack Rabbit ProductionsJack Rabbit ProductionsPred mesecem
 • Po' ku bahet ne shqiperi ky lloj programi ,injoranza shqipetare esht e pafundme,,shyqyr qe nuk i shikon bota ,,lan kokrren e namit ,🥂

  Alex KorgAlex KorgPred mesecem
  • paske hy gabim ktu! Sjan cuna kto qe ke perball po jan vajza 😂😂

   dueeh nyyudueeh nyyuPred mesecem
 • Ore qa tipash kan gjet ledjanen e urte e hidhen kto vajzat baxhelle tjera , i vini anash kesaj ledjanes ju tjerat

  Elidon JakuElidon JakuPred mesecem
 • sa i shpifun eri, mashkull kot

  El maEl maPred mesecem
 • Ledjana ka qene e bullizuar nga shumica aty , poashtu me vjen shum keq kur tregoji se kur kishte takimin me mevlanin kur ishte ne pjesen e dyt dhe kishte syzet 3d ne sy stafi po e shtynin mevlanin ta puthte ledjanen pa pelqimin e saje . Un per vete kisha hequr melisen nga emisioni pa me dridhur syri

  oi boioi boiPred mesecem
 • 1ri a 10 bisnese,hahahahahahah.sa trap,femije b....

  fame shalafame shalaPred mesecem
 • Amon qe ne puntaten e peste te emisjonit e kom thon hiqeni ate te degjeneruarin fatjonin nga emisioni sepse ai eshte mashkull injorant

  Aneta LicaAneta LicaPred mesecem
 • Ni like per mbeshtetjen e Ledijanes!

  bssni touirbssni touirPred mesecem
 • Por ku i fituat 200 milion klikime o mashtrusa se nuk fitohen ne HOLLYWOOD dhe ne cmimet OSKAR.Jeni bere si bucet e POLITIKES, mashtrusa, qelbesira se po shkatarroni shume cifte, dhe familje. Jeni pislliku i TIRANES, si staf bashke me ato te ndershmet e PRIME qe skan len kastraveca pa thyer. TURP TURP TURP.Emision pa kulture.Mos harroni qe kemi femije dhe nuse, nane e babe e tje. Fare e keqe.

  Denis TahoDenis TahoPred mesecem
 • Melisa je shum xinxare

  Enver BegaEnver BegaPred mesecem
 • Oeri nuk je ne Protesta aty

  Enver BegaEnver BegaPred mesecem
  • Ky Tipi Si jezusi flet ja qr?

   bssni touirbssni touirPred mesecem
 • Degjenerim

  Brigen MuchajBrigen MuchajPred mesecem
 • mut jeni ber

  max mayermax mayerPred mesecem
 • Fatjoni ka te drejt👊

  Ardit UkaArdit UkaPred mesecem
 • Nuk ju vie turp se ne qfar situate keni arritur me keto emisjone degjeneruse per rinin tone. jeni ber sikur gabelt ju ka mbetur vetem qe te dilni lakuriq neper emisjone te ketilla.

  armend krasniqiarmend krasniqiPred mesecem
 • Bora IK!

  Kralb OzKralb OzPred mesecem
 • Pejan edhe Real nuk shkon o vlla! Ky Ardi i Pejes , ka jashtzakonisht probleme me vetveten. Edhe nese ke pas pune me Ardit Cuni , masi veq ke qene ne ditlindjen e tij, ateher paske hy gabim ktu! Sjan cuna kto qe ke perball po jan vajza 😂😂

  Kralb OzKralb OzPred mesecem
 • Emisjonin i kurvave dhe djemte po' kenaqen me bushtera a Kane familje keto femera??

  Lili AdamoLili AdamoPred mesecem
 • Kush I tha ketyre cunave se ktu Jane femrat qe kane me sukses?!!!! dhe kta si tutore qe Jane zihen...

  Arion LondonArion LondonPred mesecem
 • mevlan je njeshi v

  lukas grekulukas grekuPred mesecem
 • E kam

  Ardian IsufajArdian IsufajPred mesecem
 • ❤💙💛💚🌟💛🌟💛🌟💗🙇‍♀️💝🖤😚🎂😚💕💗😘💛💕🎂

  Ardian IsufajArdian IsufajPred mesecem
 • Mir mir krejt qysh osht mima urime edhe juve se jam 5a and development of the only thing that matters of the most popular and a few weeks ago I 9th to the only one who is a good thing to the only thing that matters is a good idea

  Ardian IsufajArdian IsufajPred mesecem
 • Sfghshegshdgdjhdhd

  Ardian IsufajArdian IsufajPred mesecem
 • Ky edi shumë idiot, fakti pse i kundërshton dikujtë në ato që bën, ose ose në situata të ndryshme siç krijohen aty në studio situata të nxehta , është Normale që të përfundojn disa gjera në ofendime, pooor është edhe më normale që të kërkosh falje. Melisa e para bëri mir që kërkoi falje, edhe bravo i qoft se kjo tregon që ajo ka taman shpirt njeriu, që i hellë t'gjitha më një anë edhe di të kërkojë falje. Ndersa siç bën bla bla bla ky edi i bie që edhe kur e ke gabim mos të kërkosh falje por ti mbahesh budallikut edhe inadit tënd.... Pffffffff kur mbajn si të mençur edhe ca tipa si puna e këtij edit 😏

  Leda BeqirajLeda BeqirajPred mesecem
 • Ky Tipi Si jezusi flet ja qr?

  Ani AdemiAni AdemiPred mesecem
  • Si jezusi si muhamedi se mjekrra kan pas dhe muhamedi allla 🤣

   Elidon JakuElidon JakuPred mesecem
 • bravo fatjon je super cun bravo vlla brav

  Isa AliajIsa AliajPred mesecem
 • Sorry se besoj asnjeri nga ne komentuesit nuk deshiron te schprehet ne menyre vullgare. Por disa ta imponojne qe te shprehesh ne menyren me te keqe te mundshme. Kjo Melisa total injorante.

  Alma SopiAlma SopiPred mesecem
 • Aman moj bora do me patjeter ne sherr sepse ajo tha ne pergjithesi per vajzat edhe jo se vecoi sindin edhe melisen

  Kadi BiçakuKadi BiçakuPred mesecem
 • Ti fatjon budallaii qe berttet si idjott andi ndetkoo nuse gzuar hahahahahhaha😘😘💋💋❤❤

  doruntina racidoruntina raciPred mesecem
 • Lediana goce e persosur Me e bukura aty Ja mer te gjithave Ato e kan inat

  Astrit AhmetajAstrit AhmetajPred mesecem
 • Sa te shpifun qe jeni o zot,po sjeni per emisjone.

  Arjana ElezajArjana ElezajPred mesecem
 • Bravo Arjan , mire jua bere me Instagramin . E vertete eshte. E kan mendjen vec per reklama per asgje tjeter

  Chris chrisChris chrisPred mesecem
 • 👇Kush eshte per largimin e Bores?

  Elma SadikuElma SadikuPred mesecem
 • Po ku e pranon burri shqiptar te thote kjo e lashe te me shikonte ose e zgjodha si do reagonte tjetri kur te me shofe me tjetrin eh none none 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

  Esmeralda DeliallisiEsmeralda DeliallisiPred mesecem
 • Ana si ylli detit ku te ngeci 😂😂😂a qene i pelqen amerika

  Esmeralda DeliallisiEsmeralda DeliallisiPred mesecem
 • Erdhi sa per te treguar pussyn

  Sajmir cerriSajmir cerriPred mesecem
 • Fationi eshte nje luan por fationoi nuk u desht te largohet sepse pa at nuk shikohet emisioni

  BeLiii EbibiBeLiii EbibiPred mesecem
 • Pash njat zot mbydheni kete emision pa vler .veç per like .per shikem kot kot kot kot kot kot kot kot kot kot dhe vetem kot

  Anton KrueveciAnton KrueveciPred mesecem
 • Sherri I femrave !!

  L. BerishajL. BerishajPred mesecem
 • Oerbisha ja bare mir fatjonit jmbylle gojn

  mario Gionimario GioniPred mesecem
 • Bravo arjan ke te drejte u ka hipur vetja shume ne qef dhe e para eshte Tea ose me sakt andi.Ata moren ate qe deshen dhe tani nese i ve re as nuk marin pjes ne debate nuk flasin.

  Gatime ShtepieGatime ShtepiePred mesecem
 • Bora mos mekupotosh keq se kometat emija jan pa dyshime se ti je shum bokoroshe dhe pontore se vajza jeme shum eshikon per puthet

  Skender KopiliSkender KopiliPred mesecem
 • 47:04 kush e vuri re qe Tea dhe Sindi nuk jane ne studio

  peaceuli 2002peaceuli 2002Pred mesecem
 • Dhe sa per 'pse ri kot Tea' 'Tea ka ndrishuar hiqni Tean' ore a nuk ishit ju ato qe per nje episod u pezullua tea e kerkonit dhe tani qe e shkreta shprehu nje mendim sepse normal njerz jemi! Jo gjith kan te njejtin mendim shpirti im!!! Tani gjith jo po e ka ndrishu fama, pse ca te keqe ka, eshte e bukur, i ka humb ca kile qe i kishte teper, eshte inteligjente, di ku te flas dhe ku te mos flas!!! Ju nese e keni kaq inat thjesht mos e shikoni.

  Suhejla littlesunshin3Suhejla littlesunshin3Pred mesecem
 • Ore ca jan kto njerz qe nuk kuptojn fare?! Lediana e dashur ti mund te jesh vajza me e mir, me e cilter, por kur ke bo aplikimin a e kishe par me pare programin? Siq jan filmuar Ana; Melisa; apo cdo kush jasht kamarave, ashtu ndodhi edhe me ty por jo ti perqafo Mevlin jasht kameres a para kameres thuaj un 'nuk i dua perqafimet' dhe pastaj kur e shikon se je ne xhirime bo 'viktimen" un nuk kam asgje kunder teje por del pak bllof zemra ime.

  Suhejla littlesunshin3Suhejla littlesunshin3Pred mesecem
SLworlds