2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)

27. mar. 2021
5 566 688 Ogledi

Lyrics 2TON
Prod by Nego
Video : n’Pik Creative
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1OdMuiNA6JV7hxbJA1SwQw
iTunes: music.apple.com/us/album/ftyra-jote-single/1560617860?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FTYRAJOTE

Komentarjev
 • Kengetar shum I Mir bravo

  hedllo hellowhedllo hellowPred 3 urami
 • shiko me poshte

  Klea VeshiKlea VeshiPred 3 urami
  • zoti ju ruajt

   Klea VeshiKlea VeshiPred 3 urami
 • Man nuk me pelqen 2toni por kete kenge e ka bere te bukur

  Fier JonFier JonPred 4 urami
 • I am listening from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️

  Raju aroraRaju aroraPred 8 urami
 • 💋💋❤❤❤❤

  Fidan ColjajFidan ColjajPred 10 urami
 • Kengtari me i dobt

  Valmir DalloshiValmir DalloshiPred 11 urami
 • Shkon dy toni te menaxheri me ba kang menagjeri: qka me tbo dy ton 2 toni: si gjeth babush 🤣🤣🤣

  Arsim GashiArsim GashiPred 12 urami
 • Se ftyra jote jote jote em tranoji🥺❤️ E deri ne fund ksaj bote bote bote me ty shkoj.🙌🏻❤️

  Emily AnEmily AnPred 12 urami
 • my idol💜💜

  Valzim GashiValzim GashiPred 14 urami
 • Sa e bukur kenga

  FF TOXICFF TOXICPred dnevom
 • Paska ardh ne Shkoder per t bere videoklipin.

  DURO SDURO SPred dnevom
 • 1:47 😍😍

  B AB APred dnevom
  • o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

   Emily AnEmily AnPred 12 urami
 • kingi i muzikes 👑👑👑

  ARTUR BUCIARTUR BUCIPred dnevom
  • Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyPred dnevom
 • ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  Laureta BerishaLaureta BerishaPred dnevom
 • Me pelqen emri dhe kenga jote😗😍😍😗😗😗

  suela bunjakusuela bunjakuPred dnevom
 • Ooose

  Mondi PalloshiMondi PalloshiPred dnevom
 • Super kengtar

  Merita LleshiMerita LleshiPred dnevom
 • 💎❣️E&S❣️💎

  *Stella**Stella*Pred 2 dnevi
 • 👌👍

  Nasi BrahimajNasi BrahimajPred 2 dnevi
 • slworlds.info/net/yZO4pppneaG8bqw/video Mevli dhe Juli - Dashnia, per te mos u humbur...

  Perputhen PikantPerputhen PikantPred 2 dnevi
 • Sluskeo

  AAPred 2 dnevi
  • kenga ime prill 2021

   soinu foigsoinu foigPred dnevom
 • Meda

  AAPred 2 dnevi
 • slworlds.info/wiki/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg

  lyrics_K1DAlyrics_K1DAPred 2 dnevi
  • Si gjithmon hit

   soinu foigsoinu foigPred dnevom
 • Il me déçoit vraiment jamais 2ton , la chanson est vraiment au top comme d'habitude 🥳🥳🥳🥳🥳

  Ask to seduce MissAsk to seduce MissPred 2 dnevi
 • Kenga e bukur

  Nadi HoxhaNadi HoxhaPred 2 dnevi
  • slworlds.info/wiki/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg

   lyrics_K1DAlyrics_K1DAPred 2 dnevi
 • o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

  Eldi FejzaEldi FejzaPred 2 dnevi
 • Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

  SHAIP cucllaSHAIP cucllaPred 2 dnevi
  • slworlds.info/wiki/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg

   lyrics_K1DAlyrics_K1DAPred 2 dnevi
 • 🇵🇰♥️🇦🇱☝🏽

  Moe KaanMoe KaanPred 2 dnevi
 • Të gjitha këngët i ke të Përkryera.

  Shkurt MuratiShkurt MuratiPred 3 dnevi
 • O zot si eshte ajo vajza qe kercen 😍😍😍😍😋😋

  Xheni XheniXheni XheniPred 3 dnevi
 • Konga e mir veq clipi palidhje. Sdin njeri a po kqyr videoclip a por**

  Ms. IMs. IPred 3 dnevi
 • kush e digjon ne 2021

  Klea VeshiKlea VeshiPred 3 dnevi
 • 👍❤❤🇺🇦

  Oksana HaydeyOksana HaydeyPred 3 dnevi
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Vladimit EshjaVladimit EshjaPred 3 dnevi
 • Smyr

  Gashi NoarGashi NoarPred 3 dnevi
 • Si gjithmon hit

  Juljan TufaJuljan TufaPred 3 dnevi
 • kenga ime prill 2021

  Elinda KelmendiElinda KelmendiPred 3 dnevi
 • 😍😍😍😍😍

  Izabela KolliIzabela KolliPred 3 dnevi
 • 😍😍😍😍

  Bleana BejajBleana BejajPred 3 dnevi
 • Raja Yoga është një sistem i lashtë i meditimit dhe mirëkuptimit shpirtëror. Kjo na mundëson të kthehemi në një gjendje të paqes së brendshme, fuqisë personale dhe vetëvlerësimit përmes rindezjes së cilësive dhe virtyteve origjinale të shpirtit. Ai siguron shumë përgjigje për pyetjet e lashta në lidhje me identitetin dhe qëllimin tonë dhe hap një rrugë për paqen e vërtetë të mendjes dhe një gjendje natyrore të lumturisë. Raja Yoga ju jep një kuptim të qartë shpirtëror të vetvetes, ju ndihmon të ri-zbuloni dhe përdorni cilësitë pozitive tashmë të fshehura brenda jush. Ju ndihmon të krijoni qëndrime të reja dhe të zhvilloni përgjigje të reja. Si çdo aftësi, kjo kërkon praktikë. Duke bërë një meditim të vogël çdo ditë, ai shpejt bëhet një zakon i natyrshëm dhe i lehtë, i cili ju shpërblen bujarisht për përpjekjen që përfshin. Luaj Video Meditimi Raja Yoga është një teknikë me sy të hapur që mund të përdoret nga kushdo, kudo. Nëse doni të mësoni se si të relaksoheni, duhet të jeni më të përqendruar dhe krijues ose po kërkoni ndriçim personal, Meditimi Raja Yoga mund të plotësojë secilën prej atyre nevojave. Ju lutemi vizitoni qendrën tuaj më të afërt të Brahmakumaris ose www.brahmakumaris.com

  SHANMUGHA DASAN KannolySHANMUGHA DASAN KannolyPred 3 dnevi
 • Bravo ....

  Aurel PrecaAurel PrecaPred 3 dnevi
 • 🔥🌹🔥

  ami lami lPred 3 dnevi
 • Valla shum I Mir je bre respekt 💋☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✅✅✅✅✅

  Djdjdjsj dhvsvshsDjdjdjsj dhvsvshsPred 4 dnevi
 • Kenge shume e bukur me pelqen shume 😜😘

  Aurel PrecaAurel PrecaPred 4 dnevi
 • Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )...

  hip hop Raphip hop RapPred 4 dnevi
  • Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

   minij hooiminij hooiPred 4 dnevi
 • 🦅🦅🦅🦅🦅🦅

  DATSE OFFICIELDATSE OFFICIELPred 4 dnevi
 • Se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh syt e mir zemren e but per ty naten po rri qut qut veq ti zemren ma ke zbut zbut si syt ka me trujt ki mu kon me mu e disha disha ment veq te ti un i kisha kisha ku ishe ti une isha isha per ty me tjera nuk rrisha rrisha tkom lazdru ty ty tkom lazdru ti po bon bon bon qka nuk du 2x se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh kur jom gabim thuma me ndrru per ty duhna sdu me tpa me quna tani me pas pun na sdihet qysh vjen puna mos me gabu runa diqka kur ti e bon mi mshel syt nuk muna ti mke bo per veti zor si un me gjet ti njo si une baby njo si ti lady du me kan i vetmi krejt qa ki ti jepmi krejt qa kom ti jepi ti jepi ti je ndryshe she syri jem veq ty tsheh tsheh merri merri krejt ti qe qe asnjo te une mos e le se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh

  Serdi DokuSerdi DokuPred 4 dnevi
 • Super kengetar je 2 ton 👏👏👏🥰🥰

  Bleona XhilajBleona XhilajPred 4 dnevi
 • 0

  claire t.claire t.Pred 4 dnevi
 • 😍

  Arjeta R.Arjeta R.Pred 4 dnevi
 • My song

  teodor Bidateodor BidaPred 4 dnevi
 • slworlds.info/net/25u-hMSvgKfYr7Q/video

  teodor Bidateodor BidaPred 4 dnevi
 • 0 y qqll

  Suzana NeziriSuzana NeziriPred 4 dnevi
 • Cdo kenge e jotia eshte perfekt bravo 😎

  PAULIN MEDHAPAULIN MEDHAPred 4 dnevi
 • Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

  JoannaJoannaPred 4 dnevi
 • Sa mir musica 🥰🥰🥰

  Reyhan KurisReyhan KurisPred 5 dnevi
 • Wow🦋💙💜

  lejla Hamitilejla HamitiPred 5 dnevi
 • Super kng

  Jurgen TrojerJurgen TrojerPred 5 dnevi
 • 🇦🇫 Likes your songs🤙

  HSB MYLHSB MYLPred 5 dnevi
  • Wich language do you speak joanna? I cant read IT🙈

   HSB MYLHSB MYLPred 4 dnevi
  • Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

   JoannaJoannaPred 4 dnevi
 • Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

  ema elenaema elenaPred 5 dnevi
 • I vetmi artist Qe kongt e tij muj mi ngu me non e bab Pa pik derti Mes po fol najsen palidhje

  Afrim BugariAfrim BugariPred 5 dnevi
 • Qe 10 vjet e njejta melodi e njejta Tem😂😂😂🤦🏻🤦🏻🤦🏻

  Driton SelmaniDriton SelmaniPred 5 dnevi
 • best ever

  kancelari ermalikancelari ermaliPred 5 dnevi
 • hallo

  Hucaj ElvinHucaj ElvinPred 5 dnevi
 • Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

  opzz xsinopzz xsinPred 5 dnevi
 • m'lujti kjo muzik 🍓✨🎶🤷‍♂️🦋

  Mateo KejsiMateo KejsiPred 5 dnevi
 • Je shum i mire

  Etleva MarkajEtleva MarkajPred 5 dnevi
 • 👏👏👏

  Bealdo DoskuBealdo DoskuPred 5 dnevi
 • Kenga me e bukur

  Xhensilda MydiniXhensilda MydiniPred 5 dnevi
  • Hahah

   Xhensilda MydiniXhensilda MydiniPred 15 urami
  • almir6000000goet

   opzz xsinopzz xsinPred 5 dnevi
 • Te lumt keng e mrekullueshme

  Leo HalilajLeo HalilajPred 6 dnevi
 • ❤❤❤❤❤😍😍😍😍💖💖💖💖🌏🌏🌏🌏🌏💖💖💖💖😘😘😘😘

  Lavdim LavdimLavdim LavdimPred 6 dnevi
 • Si gjithmone superrrr sna zhgenjen me hitet 😀😀😉

  So llSo llPred 6 dnevi
 • Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

  Edmond BullariEdmond BullariPred 6 dnevi
 • Fyreeee,Fyreeeee,Fyreeee 🔥🔥🔥🔥

  N88 SvN88 SvPred 6 dnevi
 • I vetmi qe ka ber karriere me talent 👏👏👑

  The EagleThe EaglePred 6 dnevi
 • Oooo 2ton

  Arianit ImeriArianit ImeriPred 6 dnevi
 • ❤❤❤🥰🥰🥰

  zeqie Zendelizeqie ZendeliPred 6 dnevi
 • Wow sgum mir bravo

  VR VRVR VRPred 6 dnevi
 • Bravo 2ton ti je kengertari im i preferuar😊😊

  Sara DervishiSara DervishiPred 6 dnevi
 • Ky esht njish o lal

  Sara DervishiSara DervishiPred 6 dnevi
 • Shum e bukur 😍😍😍😍😍😍

  Adres EreAdres ErePred 6 dnevi
 • 👍👍💞💘💘💚💛💓❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋👀👀👀

  Lona LLona LPred 6 dnevi
 • almir6000000goet

  Suad BerajSuad BerajPred 6 dnevi
 • Nje artist I merituar

  Ermelinda DhembiErmelinda DhembiPred 6 dnevi
 • Nice 👍 Sehr gut Junge 🎼

  Geni TaciGeni TaciPred 6 dnevi
 • Respect from Poland🇵🇱❤🇦🇱

  bowen voowybowen voowyPred 6 dnevi
 • Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

  its_fjona 17its_fjona 17Pred 6 dnevi
 • ♥♥♥♥♥♥love music

  its_fjona 17its_fjona 17Pred 6 dnevi
 • Fejzbuku

  Amelia BreguAmelia BreguPred 6 dnevi
  • @Eleonora Miljković

   bowen voowybowen voowyPred 6 dnevi
 • ❤❤❤😃😃😘❤

  Gjina KuzhniniGjina KuzhniniPred 6 dnevi
 • Respekt per ty je kegtari ma imiri

  Gjina KuzhniniGjina KuzhniniPred 6 dnevi
 • Sbon nona mo si ky

  Brava BravaBrava BravaPred 7 dnevi
 • 2 ton qe meriton vertet per zerin unik dhe keng qe gjithmon ja vlen ti degjosh bravvvvoooo

  Ermal AllaErmal AllaPred 7 dnevi
 • Alina💕7

  Elmedin memetiElmedin memetiPred 7 dnevi
 • Super hit 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  File KolaFile KolaPred 7 dnevi
  • O

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hidePred 6 dnevi
 • Love muzika super

  Ani PlakuAni PlakuPred 7 dnevi
 • Bravooooooo👌👌👌👌👏👏👏👏👏

  Ermir PerrojErmir PerrojPred 7 dnevi
 • I like albania song but I don't know what he's saying just I can listen😄💁‍♀️🇮🇷

  Aysouda kazemiAysouda kazemiPred 7 dnevi
 • Ta qifsha nanen

  Bekir ShahiniBekir ShahiniPred 7 dnevi
 • Respect from Poland🇵🇱❤🇦🇱

  soinhu foitusoinhu foituPred 7 dnevi
SLworlds