Arjani përballet me Sindin, për situatat e forta mes tyre.Zbuloni çiftin e ri të deklaruar-Përputhen

3. maj. 2021
1 027 204 Ogledi

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • P

  Klajdi VarfajKlajdi VarfajPred uro
 • 23 Minuta Arjani dhe sindi katastrof shum gjat sikur me qen keto konkurrent ball per ball

  ToNi-07ToNi-07Pred 2 urami
 • Po kjo sindi borxh e paska mar kte kostumin si gogol bostani🤣🤣

  Joni SenejaJoni SenejaPred 5 urami
 • Aq kalama eshte Sindi saqe vetem kur tregoj fabulen Ariani ateher pushoi🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂

  Mikea MikiMikea MikiPred 7 urami
 • 1:00:18 Sara ka turp?????? 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 Sara ka turp te puthi njeriun qe ka zgjedhur?!!!!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Sara ka turp te puthi!!!!!!!??? Sara paska turp te puthi njeriu qe vet eshte deklaruar!!!! Kush i beson ketij cifti, eshte i verber!!! 🤣🤣🤣

  Eni BabeniEni BabeniPred 9 urami
 • 39:24 ua cfare mashtruese budallacka!!!!! Kjo me verte sheh aze qe do dhe jeton ne realitetin e saj!!! Qe ajo per cdo gje ska faj apo nuk eshte ashtu sic ja thojne te tjerët!! Kush e ka pare, qe Sindi iu afrua gilianit per te puthur dhe jo giliani laraskes

  Eni BabeniEni BabeniPred 10 urami
 • qfare kerkon Mevlani prape ketu

  Lorenci ShkodraLorenci ShkodraPred 17 urami
 • Ti je ketu sepse pe nje vidjo ne tik tok😂

  Armando BosiArmando BosiPred 17 urami
 • Oh sindi ule pak zerin 'kam qene shum e qet' oh kqyre pak veten sindi... po ti a ki pak respekt e ner moj sindi flet me 1 moshatar si mun te jet babai yt dhe nuk e len te flet dhe te mbaroj ariani fjalen mendsi. Ku je tash dhe qka ke arritur e ki bere me veten tende me ket charakteri sjelljet e tua e fjalet e tua mos shko tu munu ti lan faj njerzit te tjer e lej kto sjelljet e fjalt tua te tilla se ste kuke per emission po qka u ktheve..ariani eshte opinionist edhe nuk offendon njerz aty ppr e jep 1 mendim te vetin se e ka at dityr sindi po vet te tha ariani mos i merr personalisht po prap spo kuptojshe...kqyr iher veten tende dhe pastaj fol per gabimet e tjerve dhe 1x me paragjiku skina drejt as 1 sepse veq zoti e ka at drejt..

  Linda AvdijaLinda AvdijaPred 17 urami
 • Sindi paska vesh kostumin e Arianit Pss o Sindi ti je ajo qe bullizon e ofendon tjeret i poshtron e ulta mu ihet te ul tjeret je shum e pa sinqert

  smile foryousmile foryouPred 19 urami
 • Arjani ka perul Sindin qe nga fillimi kshtu qe juka hap rrugen gjithve aty ta ofenfojn te gjoren 😢

  Anduena PaqaniAnduena PaqaniPred 19 urami
 • Sindi e TROPPO SCEMA, deve bere ancora latte

  klajdi pashajklajdi pashajPred 19 urami
 • Sindi ktu ka te drejt. Arjani eshte shume objektiv po shpeshhere i kalon pak limitet.

  être femmeêtre femmePred 20 urami
 • Arjani esht super opinionist

  Diana AllkushiDiana AllkushiPred 21 uro
 • Arjani esht njeshi shum i mencur

  Diana AllkushiDiana AllkushiPred 21 uro
 • Sa e paedukuar dhe me fal e trashe eshte kjo , mungese e theksuar inteligjence 🤮🤮🤮

  Dinejda BrinjaDinejda BrinjaPred 21 uro
 • Sindi si bur me pallto buri ke vesh moj goc

  Zamira AmelZamira AmelPred 22 urami
 • Moj sara moj bacell

  Zamira AmelZamira AmelPred 22 urami
 • Moj sindi po si bure je veshmoj goc si arjani dukesh

  Zamira AmelZamira AmelPred 22 urami
 • Shyqyr si nuk qenkam un pjes e ati emisioni 🙄

  Bledar BletaBledar BletaPred 22 urami
 • Sindi ka nje crregullim mendor qe quhet paranoid schizophrenia. njerezit e tille kan manine e persekutimit nga te gjithe. fatkeqsisht shum njerez ne shqiperi jane te demtuar menderisht... Ne kemi nevoj per psikolloge ne kete vend...

  The Black Rat InnThe Black Rat InnPred 23 urami
 • Tham se shpetuam nga sorra por kjo rrikthehet si macja e zeze. kur do zhduket kjo se na e shpifi komplet?? vetem budallenjt dalin me kete se tani e njohen te gjithe...

  The Black Rat InnThe Black Rat InnPred 23 urami
 • Sindi mos e kerko fajin tek Arjani por tek vetvetja,dhe leni mrapa disa ngritje zanit edhe t padrejta.

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.Pred 23 urami
 • Sindi je vetem nje gerdhenje molle asgje tjeter. Kot femer

  Bali BajraBali BajraPred 23 urami
 • Sara edhe Giliani qaq falqo po doken asht ma mir me lan krejt pff e heca videon prej takimit per mos ta par shum falqo

  Geli GeliGeli GeliPred 23 urami
 • Ledjana a ka alergi ne buset a pse ju kan bër kaq te shumtuar

  Geli GeliGeli GeliPred 23 urami
 • Sindi e ka me te drejt Arjan Konomi e ka largua Muratin prej Sindi, vet Arjan Konomi i tha Muratit ishalla te hapen syt e di qka ben

  Geli GeliGeli GeliPred dnevom
 • Po mire more Arjan kaq poshte re ,po kjo eshte fendurrine fare ,ajo s ka as moshen as kulturen dhe as horizontin e duhur per te biseduar me ty ,

  Vlora. VloraVlora. VloraPred dnevom
 • Ik mos sindi Larask se mi solle zorret ne fyt,mjer ajo shpija jote cer goce po rrit

  Alessio MazzolaAlessio MazzolaPred dnevom
 • Kur them qe meshkujt shkojne pas ordineres e kam fjalen pikerisht per kto tipet si Sara...

  Alesia NAlesia NPred dnevom
 • 26:00 u be laraska te shtyj karrigen ashtu, femer injorante qe behet viktime kot me kot... Te jem une si Arjani se perfill fare kete larasken... Hic fare mos ta komentoj

  Eni BabeniEni BabeniPred dnevom
 • Sindi kontrollohet nga familja saj . Kjo nuk ka tru ne koke vete !

  Claudio HysiClaudio HysiPred dnevom
  • Fiks

   Eni BabeniEni BabeniPred dnevom
 • Ore ka qe ne fillim qe ju them !! Ore nxirreni jashte kte Sindin !! Nxirreni se paska fluturu !! 20 vjec kritikon opinionistin !! Imagjino !! Sa ne siklet jan cunat kur dalin ne takim !!

  Ervin KacoliErvin KacoliPred dnevom
 • Haahhhahaha arijan ktheja disin

  BLERON BUSHIBLERON BUSHIPred dnevom
 • Uuuuu sindi dis arijanit

  BLERON BUSHIBLERON BUSHIPred dnevom
 • qiftiiii me fallcooo qe kam paar nojheeeerr

  zzap sszzap ssPred dnevom
 • Bravo Sindi👏🏽👏🏽

  D ShD ShPred dnevom
  • 🤢🤢🤢

   Eni BabeniEni BabeniPred dnevom
 • Sara eshte deklaruar vetem per te bere ndonje bashkpunim me nojzin sepse per gelijanin jo ajo e ka vetem per te bere diqka me nojzin🙄😔🤣

  Duran AdiliDuran AdiliPred dnevom
 • uhh cfare njeri i lodhshem Sara..

  rajoni katerrajoni katerPred dnevom
 • qka vjen shpejt shpejt shkonnnnnn!!!

  Engel DinëEngel DinëPred dnevom
 • Nese fallso do ishte njeri do ishte sara

  Ada AdaAda AdaPred dnevom
 • Ky asht dashuru i shkreti. Me kry ne qaf te saj,si ndahet. Ajo as se rrun hiq,se skenar e ka

  Vin ÖrnVin ÖrnPred dnevom
 • Sindi show

  Kacurri LinzaKacurri LinzaPred dnevom
 • Sindi eshte bullizuese

  Kacurri LinzaKacurri LinzaPred dnevom
 • PO BABA SINDIT ESHTE PRONAR I PROGRAMIT

  Kacurri LinzaKacurri LinzaPred dnevom
 • Arian kur ste kuptojne mos fol,kur ste NDIGJOJNE mos fol...

  Kacurri LinzaKacurri LinzaPred dnevom
 • MJERE AI QE DO TE JETOJ ME KETE

  Kacurri LinzaKacurri LinzaPred dnevom
 • RARE ESHTE MAFJOZE DO TE TE LERE NE KREVAT DHE DO VERE ME TE TJERE

  Pito KotaPito KotaPred dnevom
 • Sendi nuk gen dot bure dhe kruet me arjanin

  Pito KotaPito KotaPred dnevom
 • Arjani pse u Ule me ete debile

  Pito KotaPito KotaPred dnevom
 • Aktore,por Sindi eshte duke,marre experience, sepse ne shtepi, nuk, E ka.. Njerzit mendojne se familje kane experience te te mesojne. Sindi duhet te jete sportive, ofenduse,bullizuese,poshtruese, Sindi nuk pranon fajin e VETE

  Kacurri LinzaKacurri LinzaPred dnevom
  • Sindi sditi ti pergjigjej Arjanit, ajo ishte si ato kasetat e regjistruara, qe eshte regjistruar ne shtepi, dhe ketu gjeti momentin dhe u shtyp butoni ae Arjanit nuk i pergjigj. Mbase e ben javes tjerët

   Eni BabeniEni BabeniPred dnevom
 • Sindi 👎👎👎👎👎👎👎👎

  Arlinda PergjokaArlinda PergjokaPred dnevom
 • Edhe pse nuk me ka plq kurr e nuk em plq kurr per arrogancet qe ka olti curri por kta idjoter do kishin dasht oltin mej vur en fre jo arjanit qe esht teper i “uret “ per kta ,,,, sinqerisht esht vert8 humbje kohe ti shohesh kta mostra ,, kta Jan kap njerin rrahe per tjetrin,,,,, pa pike vlere mun te them e shesin shpirtin djallit shum lire sa te uritur per fame ,,, dhe pa mend en koke qe Jan ,,,, zot na fal qe akoma vashdoj ti shof por Kur ske cfar te shohesh dhe thjesht kalim kohe ,,,, por nuk percjellin as nje vler per edukim apo asgje thjesht tregojn nje dhoj dhumi qe shoqeria shqiptare Po perjeton,,,,, nje brez vert8 i zymt,,,,, e tmerrshme dhe fatkeqsi e kombit!!!

  Angjelin PllumajAngjelin PllumajPred dnevom
 • Jam me Sindin!

  Gilbert KasnijaGilbert KasnijaPred dnevom
 • Vetem mua ma shpif kjo sara apo ka dhe te tjer🙈

  Rosa 444Rosa 444Pred dnevom
 • E vetmja gje e vertet ne kete show eshte debati shum i nxehte Sindi dhe Arjan 👍👍🤣🤣

  Mirije KayisMirije KayisPred dnevom
 • Duke qe vtm ndjenj ska aty ne taking 😏😒

  Roza Roza30Roza Roza30Pred dnevom
 • Gelian budallliiiii preja e radhes 😒

  Roza Roza30Roza Roza30Pred dnevom
 • Sindi ja fut kot ,, ik rri ne shtepi

  keni krasniqikeni krasniqiPred dnevom
 • Rrespekt per te madhin e shqiptaris Arjan Konomi 🙌🌟🙌

  keni krasniqikeni krasniqiPred dnevom
 • Rrespekt per Arjan Konomin !🙌🌟🙌

  keni krasniqikeni krasniqiPred dnevom
 • Haha Sindi kafsh shtepiake,,, e le fajtor Arjanin pse nuk di te jav lyp djemve

  keni krasniqikeni krasniqiPred dnevom
 • Ne cdo moment qe ka folur sindi sonte ka shume te drejt ne aspekt me Arjanin! (Ps kam shume respekt per Arjanin, por sjam aspak dakord me komentet qe ben per sindin). Kurse nje gje qe sme pelqen te Sindi eshte menyra se si e ruante si gome rezerv muratin kur kishte locon ne studio sepse ne realitet sindi pelqente vetem Locon. Kur iku loco u zhyt te murati po shume vone

  erion leoerion leoPred dnevom
 • Boooo po mjaft moj sindi se na hape zorret e barkut me gjith veshiken.Po kush eshte ai rob perendie qe te duron ??? Ke nevoje per psikolog moj vajze se ke probleme shume te renda s'ta ka as Arjani as cunat .

  LINNDA AGAJLINNDA AGAJPred dnevom
 • Sindi e ka kuptuar qe po nuk foli do fitoj zemren e publikut, tani po mundohet me I nxjerr te gjithe keq duke u viktimizuar

  Advanced MumAdvanced MumPred dnevom
 • Sara sa fake je o zot 🙈

  Eneida BesimiEneida BesimiPred dnevom
 • Sara e do Noizyn

  Rexhe SylejmaniRexhe SylejmaniPred dnevom
 • Sindi na ke peshtiros fjalen "ofendim". Aman mos e permend me! Je bere e bajatshme!

  Maverick 77Maverick 77Pred dnevom
 • Boll keq folke Arjoni su merrke vesh ama qyky geljani spo merret vesh hiqq shka po thot ma zi se Arjoni 🤦‍♂️

  gjenson gjenssongjenson gjenssonPred dnevom
 • Sipas kesaj qe kam pare un ne kte emision deri tani dua te rradhis personat me negativ dhe me mashtrus qe askush sdo donte ti kishte ne shtepi apo ne shoqeri: Ana1, Melisa, Andi, Tea, Atdheu, Sara, Antonela. Te pakten per mua keto jane me te spikaturit deri tani. Sidomos Melisa Andi Tea jane kampionet. Njerez fallco komplet!

  Maverick 77Maverick 77Pred dnevom
 • A jan zën Antonela dhe Sara apo me duket mua?!

  Besam ShabaniBesam ShabaniPred dnevom
 • Arjani thote: un jam me i madh, edhe dhe po te godita ma prano. Se per "edukim" e kam "drurin".

  MihailaMihailaPred dnevom
 • Bravo Sindi bravo 👏👏👏

  Armela MelaArmela MelaPred dnevom
 • Sa pa ndjenja kjo Sara akull e ftoft. As hasmin mos e pafsha pa ndjenja si kjo se boll fatkeqsi duhet me kon

  erza T.erza T.Pred dnevom
 • Bora te hyptë vetja në qejf thone shkodranet

  E. M.E. M.Pred dnevom
 • Sindi ti duhet te ikesh. Ma shpif! Hipokrite dhe injoranca jote shume e rrezikshme .

  E. M.E. M.Pred dnevom
 • Dojn me qel klluq mevli e lediana, sdojn me livrit vendit 😂

  erza T.erza T.Pred dnevom
 • Ti je nje moderatore shume e pasjellshme

  E. M.E. M.Pred dnevom
 • Kur ka fain gomari cben ropi I bi e perplas samarin sepse ketu sindi zdi cfar te boj se humbi muratin edhe ne vend ta reegulloj punen me muratin del e fajson arjanin te ka ik treni moj goc nuk e kap dot mo po gris bileten dhe prit trenin e radhes😏

  Gch VbGch VbPred dnevom
 • Shume femer e ndyre kjo Sara 🤮🤮

  Adriana KrasniqiAdriana KrasniqiPred dnevom
 • Sara: sundo dhe përçai Çezari nderkoh duke u perpelitur te varri

  Kevin AgastraKevin AgastraPred dnevom
 • Ariani e ka me kte kuptim qe sindi hap syt shiko mos u lidh me djemt e gabuar se sindi e ka mendjen ne djemt e gabuar nuk ja thot dot troc sindit bravo arian po te meson si prind moj qoreeeee ok ai kur ti se kupton ai nga nervat te ofendon 🤦‍♀️🤔😡

  ΑΛΕΞΟΥΛΑ ΑΛΕΚΣΑΝΔΡΑΑΛΕΞΟΥΛΑ ΑΛΕΚΣΑΝΔΡΑPred dnevom
 • 👍

  RTSH ShqipRTSH ShqipPred dnevom
 • Sindi meqe qenke ofenduar kaq shume me kritikat e Arjanit (fjale te drejta) se ke harruar ofendimet e renda qe ke bere ti...meqe je ofenduar shume here atehere pse nuk e braktis emisionin ?...po te isha une ne vendin tend do e kisha bere...apo je nje femer shume e pafytyre dhe pa karakter saqe pranon akoma te qendrosh aty dhe na ben si vajze me seder....une per vete kam lemeri kur te shoh.

  Master BoyMaster BoyPred dnevom
 • Arjani ska then asgje ti ke ofenduar dueshe te ikesh se je pa edukat pa be kulture flete si femer rugace te isham une do te zbojam nga emisjoni o rugace ca ri akoma ti Sindi ske respekte per asnji je egoiste ike ca ri

  MONIKA KOSMONIKA KOSPred dnevom
 • fiks 4 minuta ishin... :) :) :) Arjan formatohu (gjithsesi) se kjo vajze edhe pse shum me e vogel se Ju edhe pse me ngarkese emocionale me te madhe se Ju, perseri foli shume qarte dhe shume sakte. Per pozicionin qe ke dhe formimin intelektual dhe psikologjik, mendoj se mungoi ndjesa Juaj qe me veprimet dhe theniet, ke ndikuar qe ajo vajze prindesh ka perjetuar ato ndjesi, qofte edhe pse mbase gabimisht. Ke edhe nje rol ne fund te fundit ne kete emision, pertej trafikut te mendimeve reciproke apo thash e them -it...

  Valentin StanajValentin StanajPred dnevom
 • Kushe e mere Sindin ajo ska cipe ska edukate ne Rumani qe ka qen ajo eshte kote shkolle nuk ta ka fajin Arjani ta ka fajin goja qe je pa po kulture egoiste

  MONIKA KOSMONIKA KOSPred dnevom
 • O sindi sa e neveritshme se je.ku ke fytyr te perballesh me Arjan Konomi. Femer injirante

  Elvisa KalajElvisa KalajPred dnevom
 • Vtm mua me duket si i met ky geliani qe do perkthys kur flet?

  Enkeleid KociEnkeleid KociPred dnevom
 • Sa person negativ Arjani po perdore dinakerine qe ta nxjerri perseri keq Sindin .

  J JJ JPred dnevom
 • More Arjan ti i ke thane disa here Muratit pse del me Sindin, Murati eshte djale i mire se meriton Sindi , si mundet murati me dale me nje vajze si Sindi. Ke thane si dalin djemt me Sindin qe ka kete sjedhje kete shperthim, me ironi ke thane e kush ka qefe te dali me Sindin. Arjani ka ndiku shume ne opinioni qe kane djemt aty ne studio dhe publiku jashte per Sindin. Je shume fajtore dhe ske asnje justifikim per ca ke ba ndaj nje vajze kaq te re dhe pa eksperience. Sa per vajzat e tjera jane mesu me tipat si ty dhe ja kane marre doren . Se bullista e ofendues si ty ne femrat i ndeshim cdo dite duhet shume dinakeri me ja dale me persona te neveritshem si ti.

  J JJ JPred dnevom
 • Bravo Arjan. Je njeri shume I drejte. Ti sindi je zero me bishte.

  keti ketiketi ketiPred dnevom
 • Arjani eshte shume aktor dhe manipulues aspak korrekt. Turp cfare traume i ka shkaktu Sindit ne ate emision.

  J JJ JPred dnevom
 • Bravo Sindiii, arjani esht shum Negativ, ishte pikerisht ai qe ofendon te dhe thonte sdi ca do bej murati me ty etj...

  Silvia KontiSilvia KontiPred dnevom
 • Z. Arjan nuk je me per ate pozicion pune e ke tepruar jashtzakonisht shume me Sindin. E keni bollizu , ofendu vazhdimisht Sindin . Sindi nje vajze inteligjente e cilter dhe e ndjeshme .

  J JJ JPred dnevom
 • Kush mendon se sindi ja kang fut kot..., 👇🏻

  Anton GiulioAnton GiulioPred dnevom
 • Jam shume i habitur ,Arjani eshte i nderuar nga te gjitha aspektet e analizes ,por une po habitem pse nuk e kuptojne dhe ta vleresojne mundesine nje komplet injorante deri ne palce dhe ne gen sa shikoj,sepse kjo doli me e zgjuar se bill gates apo elon musk ,hajde injoranter qysh i jepni rendesi kesaj,edhe ti bora mebdova se kishe pak llogjike por dhe ti paske pak gen nga sindi ,kullufa ,e felliqet ket programin bashke me olsen,ame vehet vone per ju dhe programin ,por me vjen keq qe po vini ne pozita njerez qe jane shume lart ne horizont ,kalofshit mire kush i kupton mire biseden e arjanit ,kalofshin mire gjithashtu ato qe nuk e kuptojn biseden dhe u them rrini aty ne at disnivel sepse sado te mundoheni te hiqeni si te zgjuar. e keni ne gen ,rrofshin sa me shume njerez te tille sepse shqiperia ka nevoje per injoranter 👍🙂

  NewWorldNewWorldPred dnevom
 • Oj nane qa i ka ftyra antineles o zot boll e ka ftyren si njeri shpelle po gash qanka ba si njeriu ujk 😂😂😂

  Amar AmarAmar AmarPred dnevom
 • Mir ja beri sindi arjanit 👏

  eraeraPred dnevom
 • Sindi krkoj falj arjan konom vetm pr te mirn tand e ka

  Mhill DedaMhill DedaPred dnevom
SLworlds