Ana e parë kthehet në Për’Puthen dhe i vë zjarrin - Përputhen, 12 Shkurt 2021

12. feb. 2021
1 493 669 Ogledi

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • 21:16

  LEONA ShqipeLEONA ShqipePred 5 dnevi
 • Duhet te denohet kush e shpiku ket emisjon ,duhet ta kini frig Zotin eshte turp per rinin e sodit

  Huaweip9lite P9liteHuaweip9lite P9litePred 10 dnevi
 • 09

  Elton SeraElton SeraPred 11 dnevi
 • From "Perputhen" to "Porno" qr

  Armend MisiniArmend MisiniPred 13 dnevi
 • E moj ana qa na sjelle kejt te kqijat

  Chacha BexChacha BexPred 13 dnevi
 • Po melisa ka dalur nga perputhja🥺

  Chacha BexChacha BexPred 13 dnevi
 • Shko anej nga erdhe o arsim se na Dole i dhim 🤣🤣

  Andi TironAndi TironPred 13 dnevi
 • Sa vari k esht kjo sindi

  Andi TironAndi TironPred 13 dnevi
 • Sindi si Gerrnet e cpuar.

  Daniel AliajDaniel AliajPred 14 dnevi
 • Arjanit i ka hyre shum ne zemer Ana sepse e mbron ne cdo rastt

  nieooj gotoynieooj gotoyPred 14 dnevi
 • Budallik🤔🤔☠☠

  Artur MaksutajArtur MaksutajPred 14 dnevi
 • He mo Elvis mbulle gojen.Se je shume egoist dhe flet vetem se Ana ty dhe pothuajse te gjitheve su jep me shume kofidenca ne takime nga çduhen. I thon nje fjale shpirtin e paster e pasqyron nje fytyr e bukur. E ti prandaj je keshtu se je shume tinzar.

  Elida ZykajElida ZykajPred 15 dnevi
 • kam ardh me pa vetem kur flet Juli. Dini ku jane fragmentet, qe ti evitoj tjert

  GravitOnGravitOnPred 15 dnevi
  • Nuk kam par njerez me paragjykues se juve E keni par puntaten ku lexojnr komentet e publikut dhe diksuh si puna juaj i kishte përmendur anes1 babain dhe ajo mes loteve t

   nieooj gotoynieooj gotoyPred 14 dnevi
 • Ana sonte i con paracetamol Andit esht e sigurt😂😂😂😂

  sehhi vootysehhi vootyPred 16 dnevi
 • ore , mesoni te mikloni , e morret vesh?

  Meri ThomaMeri ThomaPred 16 dnevi
 • Shume e shpifur je moj Ana kafol dridhesh dridhen gishtrinjet goja shtramnohet per buz mo spo flasim katastrof femer kakauuuu

  Florije BarutiFlorije BarutiPred 16 dnevi
 • Like kush ka ardhur vetem per julin

  DHIMITER NEXHADHIMITER NEXHAPred 16 dnevi
 • E humba kete puntat e fika direkt sapo e pash kush e drjetonte

  Game TvGame TvPred 17 dnevi
  • u

   sehhi vootysehhi vootyPred 16 dnevi
 • Rip atdheu 🤣🤣😂

  LeartzLeartzPred 17 dnevi
 • Ana qe ishte e ndershme me te gjith burrat e botes hahahha

  Mery AnnaMery AnnaPred 17 dnevi
 • Ruspija Ruspije vdes shume e thjesht . Ujku qimen nderron zakonin se harron kshuqe per te interesuar call 1800 - call ket gjene.😂 LUM BABA PER TY MOJ SPO JA LE SHPIRTIN REHAT ! Kur ke vllezer ti? Leshko thuj jo vllezer asnji vlla sdo ta pranonte nji gje te tille sidomos mbasi moren vesh Turnin tend te nates ne National television ... 👏🏻 ca mban ky dhe !

  ElaS ** ElaSElaS ** ElaSPred 17 dnevi
 • Edhe arjanin ne byth

  Emil BobiEmil BobiPred 18 dnevi
 • Jam 62 vjece dhe jetoj ne Amerike. E kam ndjekur kete emisjon regullisht. Ne fillim me pelqente shume dhe me terhiqte ta shikoja perdit. Por tani ky emisisjon eshte kthyher ne nje degjenerim sidomos me kete qe beri Ana. Keto jan per klube nate jo per te perputhur. Ju lutemi, nga e keni mare kete Anen? Nga klubet e nates? Duam nje emisjon te rregult!! 2- Sindi me ate zerin e cjerr, eshte nje vajze shume e perdal dhe e mbulon veten sikur nuk ka eksperence. NA E PERSHTIRET EMISJONIN BASHk ME SINDIN DHE ANEN. DJEMT JAN SHUME TE MIRE DHE TE RREGULLT. VEC TE LUTEM, MERNI VAJZA TE MIRA QE PREZANTOJNE VAJZAT SHQIPTARE.

  Drita VDrita VPred 18 dnevi
 • 0:21 Ana prezantuese🤦‍♂️😂 Uroj mos tju hsjfkeidhkekebfj😂

  Mario TodaroMario TodaroPred 18 dnevi
 • Kur kerceu andi flutrat ne stomak jaseminit edhe antoneles 😂😂🦋

  Hitet ShqiptareHitet ShqiptarePred 18 dnevi
 • Kemi bere nje Parody me titull "le te put*en" Kush deshrion pak argetim me shume, le te shikoje ne videon ne kanalin tone :) love you! :)

  Barcaleta ShqipBarcaleta ShqipPred 18 dnevi
 • Ana ♥️🦁 mos i degjo njerzit paragjykues sepse skane pune tjeter. Vazhdo me lirine tende.Bej cfare te te thot zemra sepse pun si prish njeriu🦁♥️ Le t vazhdojnë te flasin sa te duan 😉♥️

  Justina YmerajJustina YmerajPred 18 dnevi
 • flfhjiri y el k

  Wilson BatzWilson BatzPred 18 dnevi
 • Nuk kam par njerez me paragjykues se juve E keni par puntaten ku lexojnr komentet e publikut dhe diksuh si puna juaj i kishte përmendur anes1 babain dhe ajo mes loteve tha qe e kishte humbur ate Nuk e kuptoj si mund te jeni kaq paragjykues pa ditur te vertetat e nje njeriu. Ajo mund te jet robi me i poshter po juve c ju hyn ne pune O zot i madh Jemi ne Vitin 2021 dhe akomaaaa ka paragjykime dhe nuk ka liri për secilin njeri . Po jemi ne shekullin 21 dhe ne vitin 2021 o njerez nuk e besoj dot qe ska demokraci dhe liri!

  Justina YmerajJustina YmerajPred 18 dnevi
 • Pse ndalet muzika gjithmone ne youtube

  bajram behlulibajram behluliPred 18 dnevi
 • Ky program nuk dot te quhet”perputhen” por Pregaditje per seks😂

  Kasandra GjokajKasandra GjokajPred 18 dnevi
 • u

  dardan dautidardan dautiPred 18 dnevi
 • 🤷‍♂️

  dardan dautidardan dautiPred 18 dnevi
 • Lokos i kan then nja dy Kommentar je i zgjuar. Dhe Lokos i duken vetja me i zgjuar dhe se Arjani. Degjoj e ti i thot Sindit se pastaj ja them un atij

  gazmir llakajgazmir llakajPred 18 dnevi
 • ANA ka nje intuit te fort, nuk e thot kot ate gje per Rinianin, ja lem kohes ?

  DonLeo KokaDonLeo KokaPred 18 dnevi
 • Ana e 2 do nje mashkull dominat me plot kuptimin e fjales nje BURRE, nje tip te pjekur serioz inteligjent qe ti ket syte mendjen zemren vetem per Ana dhe jo per femra tjera, ta bej te ndjehet femer , ndersa keta tipa ne studio sjane tipat e Ana e 2. Shif Ana e 2 i thote nje parfum qe ndjehesh dukesh me Burre , ky tjetri thote me Sexy hahahahaha burre me sexy nuk eshte njesoj e ska lidhje hahahaha.

  DebianDebianPred 18 dnevi
 • Kete Ana e 1 e keni fut me ngrejt numrin e teleshikuesve sepse ju ka ren numri teleshikuesve, duke bere keto shfaqe tilla qe sjane te pershtatshme per kete format.

  DebianDebianPred 18 dnevi
 • Ana e 2 ne nje shoqeri mashkull femer lind pelqimi simpatia pastaj pelqimi mrapa kur ka perputhje karakteresh lind dashuria, kshuqe nese 1 person jeton duke bere llogarite me zemer si puna jote do ngelesh vetem ne jete, ose do perfundosh sa me njeri e sa me tjetrin pa shku deri ne fund me asnjerin sepse njeriu ben ate qe ndjen nuk ben llogari e nuk rrin duke dyshu e duke shfaq mos besim sa here.

  DebianDebianPred 18 dnevi
 • Nje trendafil i kuq ne dore teksa thua jam besnike e bjen nje petal i saj tregon qe po thua nje genjeshter, kur bje nje petale teksa shprehesh tregon dhimbje merzitje nga ana e lules nje zhgenjim.

  DebianDebianPred 19 dnevi
 • Emisioni perputhen eshte Ber Strip!!!

  Sy KaltriSy KaltriPred 19 dnevi
 • Sindi ka mar kot prr prr prr

  Ylli VelsulaYlli VelsulaPred 19 dnevi
 • Pershendetje miq! Ky eshte kanali im i SLworlds. Ju lutem me beni "subscribe". Shume faleminderit per mbeshtetjen.

  Sara MalajSara MalajPred 19 dnevi
 • ncncnc ..

  Wild SkatWild SkatPred 19 dnevi
 • O Sindi virgjeresha dhe ti tallesh e ben loje me te gjithe po me duket se do perfundosh murgeshe me kte karakter qe ke.

  Bruna RotaruBruna RotaruPred 19 dnevi
 • Po mir qe eshte mbush emisjoni me bushtra po qenkan dhe meshkuj legena,,,fundurrunat 🤮🤮🤮🤮🤮

  Nida CanaiNida CanaiPred 19 dnevi
 • Drejtojen bushtrat emisjonet 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Nida CanaiNida CanaiPred 19 dnevi
 • Olsa ka sjell Melisen edhe Anen per arsye te ket apet shikueshmeri programi i tyne per shkak te fansave te Melises edhe Anes 😊

  Alberina KamberajAlberina KamberajPred 19 dnevi
 • Po ca termeti je ti an se ska rob mo te shemtut

  Fabio BastariFabio BastariPred 19 dnevi
 • 3 gjera jane te sigurta ne kete jete 1. Vdekja 2. Taksat 3. Mevlanit ska zot qe i gje gru nket format

  John TravoltaJohn TravoltaPred 19 dnevi
 • ShiqpGaming

  Drilon MustafaDrilon MustafaPred 19 dnevi
 • Strip e bon perputhen

  Dimitris KapouranisDimitris KapouranisPred 19 dnevi
 • Po ikni more se kejt rena ikan kto dalin me secilin mashkull dhe fol per s*** skeni frik zotin femra yndyre dil nga perputhen ana kinse dul per ta operu hunen sa njerz fallco qe jan 🤮🤮🤮🤮

  Ensar ensarEnsar ensarPred 19 dnevi
 • Neqofte se ti e kundershton zotin konomi ne mendim ai hidhet ne sulm dhe do qe ta vere poshte personin qe ka mendim te kundert me te zoti konomi ti duhet te pranosh me qetesi mendimet e te tjereve dhe jo te sulesh si i mare me shpate ne dore le peeshtypje shume te keqe per te gjithe ata qe te shikojne ty figura tende del shume e ulet ne ekran shume keq

  Katerina KristoKaterina KristoPred 19 dnevi
 • Bravo Eri

  Ana GeciAna GeciPred 19 dnevi
 • Shqiptarët e Malit të Zi ndjekin Arjanin;këshillat e batutat e tij nga respekti për të jo se na pëlqen formati i emisionit.E kuptojmë se çdo gjë është fallco dhe me skenar, nuk besojmë asnjë lëvizje tuajën, përkundrazi mendoj se ju keqpërdorni popullin shqiptar duke iu shitur "reality show" fallco🤷🏻‍♀️

  Diana SinishtajDiana SinishtajPred 19 dnevi
 • OLSA JA KA MARRE ROLIN E BASHKISE. MBLEDH DHE RICIKLON MBETURINAT E SHQIPTARISE. VETEM ME NJE NDRYSHIM. BASHKIJA NE FUND I DJEG MBETURINAT NDERSA OLSA I RICIKLON DHE I PROMOVON NE TELEVIZION.

  Georgo AleksandrisGeorgo AleksandrisPred 19 dnevi
 • slworlds.info/net/3mOoa6iIoGmUb84/video

  Mevlan LedianaMevlan LedianaPred 19 dnevi
 • Emision rruspijesh. Degjenerim komplet. Mjer per rinine shqiptare. Ju rafte korona e ju cofte ne zjarr xhehnemi.

  Mira TarkaMira TarkaPred 19 dnevi
 • Un po e shikoj emisionin vtm per Julin pz

  lana klamalana klamaPred 19 dnevi
 • ore jeni mire me kte emision leshi ju po ty moj ana ste vjen turp qe zhvishesh ne mes te emisionit o te dhjefsha emisionin tuaj emision leshi

  Arjanu MucoArjanu MucoPred 19 dnevi
 • qysh maspari trupi masnej karakteri o PAPAK

  Lis BinakuLis BinakuPred 19 dnevi
 • E keni kethyer ne bordello ket emisjon pu pu Car behet

  Cuka GjergjiCuka GjergjiPred 19 dnevi
 • Per video ne Anglisht kaloni nga kanali jone 🔥🔥🔥

  English TeachingEnglish TeachingPred 19 dnevi
 • "gjenerata" e pjell nga horrat e pashkolle dhe ata qe kane perfituar ne jeten e te tjereve qe kur filluan karrierat e tyre... Femijt e tyre sot te jerojn ne boten e imagjinates dhe e vetmja gje qe vleresojne jane gjerat materiale ( lodrat) ... kush e kush ka me te shtrenjten .... botwn digitale..... Dhe kane harruarr cdo te thote te jesh njeri! Te dashurosh pa kufi, do te thote me te vertete PA KUFI... Por ngaqe jeni rritur duke pare youtube,duke lozur super Mario e pare drama TV nga 20 vjet .....keni harruar se "C'FAR" jeni. KENI HARRUAR FYTYREN E MOTRES DHE VLLAUT (duke qene aq prane

  L.kL.kPred 19 dnevi
 • 😳😳

  Soena KojoSoena KojoPred 19 dnevi
 • Sindi merd

  Etleva NdrojakuEtleva NdrojakuPred 19 dnevi
 • O sindi uli sto puppa se e rimani ke studia in virgjiresha ke veshet ignorante dhelper

  Etleva NdrojakuEtleva NdrojakuPred 19 dnevi
 • Andi 🤩

  Etleva NdrojakuEtleva NdrojakuPred 19 dnevi
 • Srrishin dot pa e sjell bushtrren n emisjon

  Albanian Soldier!Albanian Soldier!Pred 19 dnevi
 • O Ana or trru peshk sa mir te loco Te shkoj jeta me dyshyme ty or çizme drruni Po ne jet asi gjoje nuk i dihet o idjote po nuk sakrifikove po more inicjativa je zerro

  D TD TPred 19 dnevi
 • RENIANI e pelqen Anen se i ngjason me vajzat ruse,se ato kane nnje sjellje prej princeshash,lule mos me prek.

  zef ramazef ramaPred 19 dnevi
 • Prind kan harru qysh fmija edukohet🤦‍♂️🤦‍♂️😩

  Niti 18Niti 18Pred 19 dnevi
 • Po ju vendoset ne prajm se nuk do bullizohen me te tjeret

  Biram DamllaBiram DamllaPred 19 dnevi
 • 39:00 te shpija

  MusaraMusaraPred 19 dnevi
 • Ana me pelqen si personazh, por si ka mundesi qe merrni dike qe ka thyer rregullat e atij Emisioni ? Ajo u largua nga emisioni sepse theu rregullat dhe ju e merrni prape duke dhene kete mesazh tek njerzit, qe edhe pse dikush thyen rregullat ( ligjet ) prap mund te kthehet dhe te beje emision pa pike problemi. A nuk ju ben kjo si emision pa shtylle kurrizore ?

  opinion.mendim JETA JOTEopinion.mendim JETA JOTEPred 19 dnevi
 • Por un kam kuptuar gjithashtu qe Olsa do ta shkaterroje si program sepse un kuptova ne nje emision ne kosov kur tha qe kan tentuar te ma marin drejtimin e e perputhen .. dhe jam i sigurt qe ajo e shikon se vitin tjeter nuk e drejtoje dhe prandaj ben te pamunderen qe te beje gjitheshka fake vetem per klikime per nje kohe te shkurter dhe ta shfrytezoje maksimum derisa publiku ta kuptoje qe jan mashtrrime dhe mos ta shikoje me...kjo eshte qellimi i asaj...pastaj do ju thot merreni se eshte i juaji.

  Landi CurriLandi CurriPred 19 dnevi
 • Kjo Sindi pse si bon kurre thonjt amon se ma shpif si burre i ka

  Alma SulaAlma SulaPred 19 dnevi
 • Me sa kam kuptuar dhe po shikoj eshte nje emision shume fake sepse stafi qe e drejton eshte shume por shume fake...e kan ber si telenovel...ato nuk jan aspak shoqeria shqiptare ...Tani e kuptuan shqiptaret se ju po beni telenovela per te mar klikime dhe sa me shum lek...

  Landi CurriLandi CurriPred 19 dnevi
 • 18:23 qysh ja mshelka syt qikes mos me pa 😂😂😂😂

  13urrim !!13urrim !!Pred 19 dnevi
 • 😄

  pranvera mustafarajpranvera mustafarajPred 19 dnevi
 • U kthyestripistja top cenell mori fund emlsion me i gjeneruar per rinin

  Lavdije KadiuLavdije KadiuPred 19 dnevi
 • Me mire e ktheni programin ne agjensi reklamash,se ne perputhie nuk e keni...

  La-zo 17La-zo 17Pred 19 dnevi
 • Ma gjen dikush nr e Anes, se kam nevoj per paracetamol kam simptoma covidi 🙂👍

  BproductionBproductionPred 20 dnevi
 • Kam respekt per arianin por disa her del jasht kontrolli me njerzit me te drejt ne ket emision. Dhe me vjen shume keq qe ato persona disrepektohen ashtu nga nje "opionist"

  Lina BLina BPred 20 dnevi
 • Po ky eri te klipi kallashit

  Hamza BajramiHamza BajramiPred 20 dnevi
 • Ky riniani osht vertet I martuar me fmij ka hy per fame o njerez. Ca aktori osht robqimi

  Anthony De angelisAnthony De angelisPred 20 dnevi
 • Rop cire

  Aldo MuratiAldo MuratiPred 20 dnevi
 • e keni bo mut me ket emision katastrof jeni

  agron Thaqiagron ThaqiPred 20 dnevi
 • nderkoh olsa anes ne kufje ike 300 euro plus shtine me kcy rinjanin

  amir esatiiamir esatiiPred 20 dnevi
 • Po i anashkaloj opinionet e tua.. thjesht jam kurioze..ca preferon m shume..meshkujt apo femrat qe bojn striptiz ..per tju fut ato 2-mij lekshat neper brek mor A.Konomi😩😩

  Dhora HaxhillariDhora HaxhillariPred 20 dnevi
 • Na i shpifiiiiii kjo ana qe vjen e prezanton ktu kot sdi faree🤮🤮🤮

  Bora BBora BPred 20 dnevi
 • 0:58😂😂 Arjani's laugh

  Hamijete JeteHamijete JetePred 20 dnevi
  • 😂 genius

   Julie JLJulie JLPred 15 dnevi
 • Po ky zotria me doket se qenka nje mashkell geij

  Toni HotiToni HotiPred 20 dnevi
 • oj ana Hoxha e ka Rakin. synet ma mir osht 🤣😂😂😂🤣

  The AlbaniaN BllodThe AlbaniaN BllodPred 20 dnevi
 • o ana mbuloj shalet ri si njeri do dukesh me mire se kshtu si bitch 🙄

  milki millkiiimilki millkiiiPred 20 dnevi
 • 😂 vajzat ne perputhen: Per me njoft nje djal duan ta shohin me diken tjeter 😂😂

  fjoralb smakajfjoralb smakajPred 20 dnevi
 • Emisjon kurvelliku eshte ber.

  Leonard GremajLeonard GremajPred 20 dnevi
 • dua shum te dij sa e ka rrogen ariani qe rri akoma duron kta.

  Klara KKlara KPred 20 dnevi
 • dje dhe sot ,rikthimi i kurvave

  Jesica Jey Pes Ps4Jesica Jey Pes Ps4Pred 20 dnevi
 • Ja dhe Ana 1 qe pyet djalin e ri me interes te madh se eshte gati ti hedhi kthetrat🤦🏼‍♀️

  I am Who i amI am Who i amPred 20 dnevi
SLworlds