Ana braktis “Përputhen”, ja çfarë ndodhi pas episodit të kaluar - Përputhen, 23 Nëntor 2020

23. nov. 2020
1 022 223 Ogledi

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Jonida BallaJonida BallaPred 21 uro
 • 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

  Jonida BallaJonida BallaPred 21 uro
 • 💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍

  Jonida BallaJonida BallaPred 21 uro
 • 🇦🇱🇦🇱💐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Jonida BallaJonida BallaPred 21 uro
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Jonida BallaJonida BallaPred 21 uro
 • h er h f htuty I ry ju ry hty ht the hthgh uryt jtu hty htyt htyt h th yt hty hty htyt htyt htyt htyt hty htyt hty hty jtu hty hty htuty bfhf hty jyu

  Jonida BallaJonida BallaPred 21 uro
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Jonida BallaJonida BallaPred 2 dnevi
 • Kdjeg k er ❤️jrjt nrjt jry ntjt nrury ntjt nrjr nrjr jruy I er utut ❤️jeury jrur nrjr nrjr jrjt Jr ❤️keh nrjr n er Jr nrjr jry jryr nrury ntjt jry ❤️key 🇦🇱👌👌👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😎😎😎😎😎😎😎😎💍💍💍💍💍💍💍💍

  Jonida BallaJonida BallaPred 2 dnevi
 • 90

  Kaltrina SeferiKaltrina SeferiPred 8 dnevi
 • Asnji sban per shoqe jetet aty, gjitha llapazane si gabelet

  kashi albankashi albanPred 12 dnevi
 • Melisa je shum e mir

  Adenada HilaAdenada HilaPred 20 dnevi
 • Melisa je ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  Ersa KercukuErsa KercukuPred 24 dnevi
 • Po pse Ben kshu mom Ana

  Ersa KercukuErsa KercukuPred 24 dnevi
 • Dua te jap 10 like per Melisen Melisa je yll💋💋💋💋💋💋

  Ersa KercukuErsa KercukuPred 24 dnevi
 • ♥️♥️♥️♥️♥️Melisa

  Ersa KercukuErsa KercukuPred 24 dnevi
 • Ky Mevlani ngjan shume me aktorin e klanifornis Visianin

  Clirim ShahiniClirim ShahiniPred mesecem
 • Ana Si kalama

  J.h KJ.h KPred mesecem
 • Ooķkkmk

  Idris LustigIdris LustigPred mesecem
 • tea ma e bukura dhe ma e edukuara shum e mirë ❤️

  Melisa HamzaMelisa HamzaPred mesecem
 • Sindi mevlan me duken cift ibukur sedi sa mund pershtaten ❤❤❤

  ALBI KOCI FILE TEMAALBI KOCI FILE TEMAPred mesecem
 • Prsh nga London. Ftjoni eshte nder djemt më me pa vler ne te gjithe.. Nje person qe I kushton shume rendesi vetes eshte zero po ama zero..!!! Vlersimet duhen marr nga te tjert jo te vlersosh veten..ndersa per Shqipen qe ishte aq rraciste per biseksualet apo gey duhet te ishte ktu ne London dhe te shikonte kudo perfondonte me ato ofendime. Do shkonte direkt nga studio ne burg.. Nk kam asgje personale me SHQIPEN po cdo njeri ne jete ben zgjidhjet e veta ne sjemi askushi te gjykojm asnje.. Per gocat TEA je thjesht nje e mrekullushme.

  Don ArturoDon ArturoPred mesecem
 • mevlani = super idiot

  Phaik 00Phaik 00Pred mesecem
 • Nuk m'beson kerkush, qe kurgjo nuk kuptova, se secili fol pa nal. 🤣

  JillsoflyJillsoflyPred mesecem
 • a eshte ndokush qe ngjon kto dhe her mas here thot pirdh pirdh etjer etjer.

  lal shpellarilal shpellariPred mesecem
 • Qa osht me juve...po a nuk esht kjo programi te ket takime te trymshme

  Monica RMonica RPred mesecem
 • Po qa osht kjo teater qe ska ardh ana...kujt pi han 🤣⚠️⚠️

  Monica RMonica RPred mesecem
 • Melisa ka zevendsu Shqipen

  Guana 28Guana 28Pred mesecem
 • Kjo Melisa me duket mua, apo eshte thuthuqe

  Smart InvestingSmart InvestingPred mesecem
 • Un mendoj qe i kam rene ne qafe shm Shqipes

  Albi olaAlbi olaPred mesecem
 • Kush shan eshte i sham e i shkatruar.

  Lek TomaLek TomaPred mesecem
 • Per zotin ka qen hera par per mu qe se kam pa takimin tamom nga fillimi deri nfund me vjen zor ahahaha mo takim i sikletshem.kjo sindi po vdes per icik burr.

  Giorgia GioelGiorgia GioelPred mesecem
 • MEVLANI 👏🏻👏🏻👏🏻

  DËFRIM DYRMISHIDËFRIM DYRMISHIPred mesecem
 • Opo ja jepni njiher fjalen Atij deputetit mbrapa fatjonit se i ngeli dora si nklas tpar, po sa gjynaf po me shum mvjen keq per ato tshpis qe thon ktij lolos ton sja varin fare

  SaraciSaraciPred mesecem
 • Kjo Ana ka nevoje urgjentisht per Psikolog!

  Sabit IsakajSabit IsakajPred mesecem
 • Jena lodh me kto tipa jepu fjal dhe te tjerve, tjetri la lesht me 🙋🏻‍♂️ gjith emisionin. Shumica shkojn per fam krejt fake.

  Arti AkArti AkPred mesecem
 • Poget ja kan nis me jau lu qikave qitash kta 🤪🤪🤪🤪🤪

  Bleon KrBleon KrPred mesecem
 • Zeri i Sindit sikur ka fry balonin me helium !

  Qamm FejQamm FejPred mesecem
 • Ana2 aty eshte me e miiiiiraaaa.. O melisa po bie shume poshte o zemeeeer po fillon te mos dish se ku je😂😂🤦🏻‍♀️

  Brunilda BushatiBrunilda BushatiPred mesecem
 • Sindi nga truri shkon shum me Arjonin

  Lavdrim LimiLavdrim LimiPred mesecem
 • Kjo melisa u be si shqipja

  Alban FisnikuAlban FisnikuPred mesecem
 • Sindi del ne takim me Mevlanin Nderkohe Fatjoni : Sindi ngeli perseri e virgjer ne kte pjes

  Klaudio OsmaniKlaudio OsmaniPred mesecem
 • Melisa tipik karakurve. kjo nuk eshte vajze qe shikon karakterin e partnerit por organin gjenital 😅

  Alpha UçkAlpha UçkPred mesecem
 • Uaa ça takimi 🤦‍♀️o Fatjon ....sdi ca te them .....ti te le pa fjale me inteligjencen tende ....

  Egla KertalliEgla KertalliPred mesecem
 • Ky Mevlani esht idiot komplet 😂 munges respekti totale, tjet Sindi si tjet nuk trajtohet nje femer, arrogant, duke u tall, se di dmth

  Ovveerrr MOvveerrr MPred mesecem
 • jam e vetmja qe pash pudren tek bluzja mevlanit 😂

  makeup aestheticmakeup aestheticPred mesecem
 • Sa mir ja ke bo oj Anna I love you

  elsa elona twinselsa elona twinsPred mesecem
 • Mos e detyroni mare djalin,me dasht Anen ai spe don me,kjo Bora sdurohettt

  Lutoo LutoooLutoo LutoooPred mesecem
 • Mevlani rri dëgjon debatin e gocave Fatjoni: I like your cut g Mevlan Minuti 26:19 😂

  Frida frFrida frPred mesecem
 • Akoma se ke par luaneshen e Sindit ti Melvan hahaha 😆

  Kristjano KasaKristjano KasaPred mesecem
 • Ana është shumë mirë mos u brengosni hiq Klm 🙏👏

  Hamide GovoriHamide GovoriPred mesecem
 • o fatjon o barbon

  Zef LekaZef LekaPred mesecem
 • Ana dote vi keni shq Dhe dot ju bej nje supriz Ken ta shq.💕❤Ana ❤❤

  Aida aAida aPred mesecem
 • O fatjon je deshtak ne jetë nëse i hedh syte edhe nje here asaj femre

  Dangerous EndriDangerous EndriPred mesecem
 • I madh fare ky andi pz .

  Leni XhurajLeni XhurajPred mesecem
 • Sa kot kjo Sindi edhe sja u ka haberin hic meshkujve edhe ka pretendime. Nuk din as vet ca kerkon tamam tamam

  Marípaz MonnierMarípaz MonnierPred mesecem
 • Melisa femer shume vulgare

  Nila MarkuNila MarkuPred mesecem
 • Marisi: nice guys always finish last should've known that

  niko neckaniko neckaPred mesecem
 • Lale kto komentet mshtojn jeten

  niko neckaniko neckaPred mesecem
 • Qa veshje kjo virgjeresha😂😂😂😂

  Ami MiAmi MiPred mesecem
 • Nuk edi pse por dua qe Melissa dhe Fatjoni tjen bashk🥰🥰

  jessyjessyPred mesecem
 • Shyqyr qe s'qenka Ana sot o zot na rane veshet ne qetesi , femer llapazane nuk i mbyllej goja duke futur nderhyre kudo

  Kasper KasperKasper KasperPred mesecem
 • E ana me beartin pse jan ledhatuar ana xheloze 😴😴😒

  nsn erollnsn erollPred mesecem
 • Ok ky emision ka shikime po esht nje emision show ja ben mu...

  Mandi OfficialMandi OfficialPred mesecem
 • Fatjoni as nje here se ka pasur Anen ne plan te pare , se kuptoj pse ka ky detyrim ose shpjegim ndaj asaj .Ana vet u fut ne kete mesele deri kur tha do ndyshoj per te 🤦🏻‍♀️

  fatma Halilifatma HaliliPred mesecem
 • ajo sindi ecen sikur e ka mren

  your girlyour girlPred mesecem
 • Iku Fjorela dhe e la pasardhesin,,Mevlani e maroj komplet ata😂😂😂

  ledion hoxhaledion hoxhaPred mesecem
 • Kjo puna e Fatjonit me Anen mduket sikur ata familjet kur djali don diken tjeter ( si ne ket rast melisa ) por familja e Fatjonit nuk e don ( si Arjani , Bora dhe Olsa ) dhe dojn me ja rras Anen 😂

  Resmina BicakuResmina BicakuPred mesecem
 • antipati x10

  your girlyour girlPred mesecem
 • Sa genjeshtar qe je more Fatjon. Mbete duke e justifikuar veten. Ti u solle njesoj si eshte sjelle Ana ne takimet e saj.

  Ekaterini PapadopoulosEkaterini PapadopoulosPred mesecem
 • po si nuk e sheh veten kjo si Trans duket ‘ i duket vetja kush e di se ca , gjdo sekond nuk di sen tj pos ti prek flokt her para her mbrapa ‘ shikone kur ecen si mashkull malok 😂’qr vk

  D KD KPred mesecem
 • Une mendoj se Ana 2 ju kthye Melises sepse u be xheloze per te.Ngaqe ne episodin e kaluar,Andi tha”Me pelqevi Melisa se tha qe nuk u ndje mire” dhe hoqi “dore” nga deklarata qe kishte bere per te mos dale kurre me Melisen 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤔🤔

  Mom Of 1Mom Of 1Pred mesecem
 • Katunari me komplet sportiv ajo me mini , e qj

  Eridiol KajaEridiol KajaPred mesecem
 • Pse te martuar ishin ATO,po ja futi kot spinaqi😂😂😂

  sabina hemasabina hemaPred mesecem
 • O mevlan nqs do te suprizosh nje femer puthe pa e pytur ajo eshte e bukura po ske faj se je nga kavaja 😂😂😂

  Brikens ShpuzaBrikens ShpuzaPred mesecem
 • Bertet ana bertet melisa Kujt tja haj cicat tpares

  mxc vargasmxc vargasPred mesecem
 • kjo ana 2 ca i ka kto sy kshu si qorre

  Ester TVEster TVPred mesecem
 • Ky qenka i virgjer pervete 😂 a kerkohet puthja m 😂 hiqeni nga programi 🤦🏻‍♂️😂😂

  blero vrapiblero vrapiPred mesecem
 • ky Mevlani is the most annoying man qe kam pare ndonjehere. sa rob i bezdisshem o zot. jo se e kam qef Sindin shume, por goca e shkrete s'ka faj.

  AlienaKikiAlienaKikiPred mesecem
 • Pse mungon Arbri krejt iki nga emisjon krkush nuk jep sjarim se u inik djemt

  ali aliali aliPred mesecem
 • Sna duhet ana më se e pam t gjith qe ka lidhje me Kengtarin Bardhi

  AganAganPred mesecem
 • Sindi :O vlla i dashur Andi : he moj kunat nxire luanin 😂😂😂😂

  Resi KoleciResi KoleciPred mesecem
 • Arjan cani puth Melisen ne zone e lire linku slworlds.info/net/uWPUg9BsfZTbf7A/video

  Perputhen NewsPerputhen NewsPred mesecem
 • Arjan cani puth Melisen ne zone e lire linku slworlds.info/net/uWPUg9BsfZTbf7A/video

  Perputhen NewsPerputhen NewsPred mesecem
 • Melisa a eshef veten e shemtuar edhe cfar lekure tbajatshme ka , se mo qe vun per vemenjde e kuptum melisa debato pak me tru 🖕 Ana 2 bravo👏

  Jehona AsaniJehona AsaniPred mesecem
 • Fatjon mos u bej budalla mos i degjo bora dhe arjani na plasi ne se u merzit ana gomarja ti han mutin melisja esht me e mira je vajza me e ira ashtu si te shajn ty borasi shan arjanin nuk u sha vetem milisa

  Nazmije SulceNazmije SulcePred mesecem
 • Melisa nuk behesh e mire duke ofenduar mevlanin se hedh posht dhe fjalet e tua qe ia kalove shum mire.Ose behu e sinqert trego qe vdes per fatjonin dhe kaq

  Gatime ShtepieGatime ShtepiePred mesecem
 • Mevlani:je icik e vogel o jet

  Vlera SalihuVlera SalihuPred mesecem
 • Je i madh mevlan

  Emanuel HoxholliEmanuel HoxholliPred mesecem
 • kjo ana 2 asht super pjeshk se di a keni verejt

  alb albalb albPred mesecem
 • O fatjon mose

  Nazmije SulceNazmije SulcePred mesecem
 • Vdiqa jo vetem qesh po shkrihem me lote me te madhee a rofshi ju per kaq gallate... Sindi ja fute bkr mevlanit... Ja fute kembet ne nje kepuc.. 😉 Nuk me plq qe ai tha e mbyllim takimin...

  Linda VloreLinda VlorePred mesecem
 • MEVLAN.....JE....NJISH....

  Martina CerratoMartina CerratoPred mesecem
 • Po kjo "virgjeresha" cdo mes programi???

  Me MyselfMe MyselfPred mesecem
 • Ana e kuptoi qe se donte askush prandaj ka ikur .

  Gatime ShtepieGatime ShtepiePred mesecem
 • Kethehu Luaneshe... Lere Luanin te mirret me macet 😂😂Me Pyken Me mire..

  Kungulli AnaKungulli AnaPred mesecem
 • Getat e Sindit kur ishte te takimi , aq te bardha si getat e gjysesh time. Mevlani eshte kaq komik ne takim, sa Nese nuk e zgjedh asnje nga gocat ne takim. Vetem per audience dil ti Bora ose Olsa qe te keni shikueshmeri 😂😂😂

  Valbona KurtiValbona KurtiPred mesecem
 • ateher miq derisa ti vijn valet sindit javen tjeter shkojm ne publicitet

  Dea DeaDea DeaPred mesecem
 • O ana mos u deshpro vazhdo te jesh e fort siq ke qen deri tani kurse fation ti je njeriu me i keq qe kam par postojeni ne monitor kete le ta shoh ana e fort dhe fationi i keq ju lutem postojeni anaaaaaaaaaa😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘💖💖💖💖💖💖

  Anesa SulejmaniAnesa SulejmaniPred mesecem
 • Ket melisen dua ta vras SA shom ja kom inat ore

  Bleona AhmetiBleona AhmetiPred mesecem
 • H

  Desiana GjoziDesiana GjoziPred mesecem
SLworlds