Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )

27. mar. 2021
6 631 636 Ogledi

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Maniak i dhimbjes
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiDhimbje
► fole.fanlink.to/FifiManiak
Fifi on IG :
instagram.com/fifi.official.fr
Written by : Fifi
Produced by : Celik Lipa SbsMusicEnt
Mix&Master : Bini Diez
Executive Producer : Jetmir Agaj & Fifi
#Fifi #ONIMA #Maniakidhimbjes

Komentarjev
 • Kann das jemand auf deutsch übersetzen ? 😩🥺

  Jessica RusJessica RusPred 3 urami
 • 🔥🔥🔥

  Y.M Beatss 2Y.M Beatss 2Pred 4 urami
 • Suuuuper je artiste ne cdo kuptim te fjales.

  Fabjola ZeqajFabjola ZeqajPred 7 urami
 • Behet nami per kengetaret nga perputhen por harrojn se ka kengetar me talent te vretet,qe ja vlen ti degjosh

  Majlinda NikaMajlinda NikaPred 10 urami
 • 😢😢😢😢😢😢😢

  Nori BerishaNori BerishaPred 12 urami
 • Mu me pelqen shum nga minuta 2:49

  Blerim MazrekuBlerim MazrekuPred 20 urami
 • Fifi 🙌😍

  xaEnoxaEnoPred dnevom
 • Fifi+Fatjon=❤️

  eligerta sadjaeligerta sadjaPred dnevom
 • Super keng

  Klodiana AnaKlodiana AnaPred dnevom
 • 😍😍😍

  Anisa GashiAnisa GashiPred dnevom
 • Ca na bere me ket keng fifiiiii kenga ma e mir shqip qe kam ndegju dikur ❤️

  Lavdrim ArifiLavdrim ArifiPred 2 dnevi
 • Doli ky psikopati qe bertiste si hajvan... I pelqen vetja pff

  Elio NardiElio NardiPred 2 dnevi
 • 😎😎😎

  Melina MitroMelina MitroPred 3 dnevi
 • Na flliqt gjuhën shqipe tu fut fjal italisht frengjisht. « paroli ska ndrru « ta qifsha parolin e nanes

  shqip tarshqip tarPred 3 dnevi
 • Hemoj piprke

  Nuriet IsufajNuriet IsufajPred 3 dnevi
 • LOVE

  Play roblox Roblox PlayPlay roblox Roblox PlayPred 3 dnevi
 • @andivrapi

  Bella BellaBella BellaPred 3 dnevi
 • Super këngë! Du hast wunderschöne Stimme Fifi. Videoklipi me Fationin super.

  JoniJoniPred 3 dnevi
 • 🙏🏼🙏🏼

  Lossy AbaziLossy AbaziPred 3 dnevi
 • Fatjoni 👑

  Blerina PjetriBlerina PjetriPred 4 dnevi
  • Ma e bukura keng

   Answer MeAnswer MePred dnevom
 • Kjo keng me.ben te ndjehem.i gjall ta qarkullon gjakun si tornado neper vena

  Naser DalipiNaser DalipiPred 4 dnevi
 • 🤗🌟❤❤✌

  Jonida RushitiJonida RushitiPred 4 dnevi
 • Baby muuu eldi

  Emanuela ZaimiEmanuela ZaimiPred 5 dnevi
 • Kjo nuk ish keng ajo do te shesi mend se ish me fatjon

  Ona TopiOna TopiPred 5 dnevi
 • me kte fatjonin mos ta kishe ber klipin do ishte nje perl nga vajte e gjete aman😅😅

  Emiliano DukaEmiliano DukaPred 5 dnevi
 • Fifi😍

  like 27like 27Pred 5 dnevi
 • Super artiste 🙏🏻🙏🏻☝️

  Noni LondonNoni LondonPred 5 dnevi
 • Nje keng perfect,, pa efekt droge,, armesh dhe injorantash qe na shpifen muziken shqipe...

  Flamur MarashiFlamur MarashiPred 6 dnevi
 • jhiui379

  Albona HaziriAlbona HaziriPred 6 dnevi
 • Super muzik @fatjon kuqari 😍🥰🥰🥰🥳🥳🥳@fifi

  Caje NikaCaje NikaPred 6 dnevi
 • I zot cfar zeriii te duaa😍😘😘😘😗😗🤗😫

  Almedina BeqiriAlmedina BeqiriPred 6 dnevi
 • ❤️😢

  Kledio demucajKledio demucajPred 6 dnevi
 • Shum guapa

  Dashamiri DashamiriDashamiri DashamiriPred 6 dnevi
 • 😍😍😘🙏🙏💜💜💖💖

  Gjina KuzhniniGjina KuzhniniPred 7 dnevi
 • shum prekese😥😥😥😥kush e gjen veten te kjo kenge😘

  zijuiy wttuyzijuiy wttuyPred 7 dnevi
 • Seher schön ❤️🇩🇪🇩🇪

  idaet hysaidaet hysaPred 8 dnevi
 • Fifiii per qisi kangsh je Queen 🎉🎉🎉❤️

  Fati FatiFati FatiPred 8 dnevi
 • prape e gjei vetene duke mendu pere te shume here ne dite dhe pse kane ike kaa shku 15 vite prape vuje shume 😭😭😭😢😢😢😔😔😔

  Klei kleiKlei kleiPred 8 dnevi
  • 💔😯😭😔😧😩

   Klei kleiKlei kleiPred 8 dnevi
 • Ke ga superrr..po kete byth q per cfar e ke mar ne klip🙄🙄

  Jshsjsh JsbsbdbJshsjsh JsbsbdbPred 9 dnevi
  • Zoti kujdest për ty🙏🙏🙏👨‍❤️‍👨💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨

   bowen voowybowen voowyPred 8 dnevi
 • like nese ju pelqen fifi 💕 💕💕

  Ilenia NdreuIlenia NdreuPred 9 dnevi
  • 😭😭😭😭😭😓😓😓

   bowen voowybowen voowyPred 8 dnevi
 • 👌👌👌👌👌

  Maria SadikuMaria SadikuPred 10 dnevi
  • 😭😭😭😭😭😓😓😓

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyPred 7 dnevi
 • You need to go in Eurovision ♥️♥️♥️

  Esc Shadow!Esc Shadow!Pred 10 dnevi
 • Nuk kalon dite pa e degjuar 10 here kte kenge qe diten kur eshte publikuar.

  opzz xsinopzz xsinPred 10 dnevi
  • Melody 💜

   mikin liroumikin lirouPred 9 dnevi
 • 2:8 ➡️ hotgirls.to ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1619438726

  Thala SubashThala SubashPred 10 dnevi
  • Tlutna Ma shum kenge shqip/gjermanisht 😍❤️

   JoannaJoannaPred 9 dnevi
 • Provojeni me volumin n max duke ec me makine . Esht perle

  Klajdi MuratiKlajdi MuratiPred 11 dnevi
  • Artiste e madhe e pa konkurrencë 👍👍

   JoannaJoannaPred 9 dnevi
 • Fifi je mbreteresh😍si gjithemon dhuron emocion ateher kur kemi me shume nevoje per tingujt e muzikes tende urimeeeee maniak

  niduoe streniduoe strePred 11 dnevi
  • Hajde se edhe ti na lodhe me kto kong

   opzz xsinopzz xsinPred 10 dnevi
 • I cant stop listening to this 🥺🤍

  Samanta LushiSamanta LushiPred 12 dnevi
  • Mfal per shprehjen fif I ke qi ropt me kte keng BRAVOOO 💙💙💙

   mikin liroumikin lirouPred 9 dnevi
 • bravooooooooo❤❤❤❤

  JoannaJoannaPred 12 dnevi
 • ca historie kjo kange te lumte fifi

  Altin QafaAltin QafaPred 12 dnevi
 • Fifi eshte nje kengetare qe shpjegon ne nota muzike ate qe shume njerez nuk e shpjegojne dot me fjale. Kuptimin ne Teresi te fjales dashuri dhe si ndihet me shpirt ajo. Dhe Fatjoni i pershtatet shume.

  ermenisa fekaermenisa fekaPred 12 dnevi
  • @niduoe stre po edhe nuk behet monotone ne ato 6 min perkundrazi. Une e vleresoj shume tekstin muziken zerin dhe interpretimin e saj

   ermenisa fekaermenisa fekaPred 9 dnevi
  • 6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

   niduoe streniduoe strePred 11 dnevi
 • 6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

  minij hooiminij hooiPred 13 dnevi
 • Super

  Silva AgalliuSilva AgalliuPred 13 dnevi
 • 😭😭😭😭😭😓😓😓

  Elsa GjergjajElsa GjergjajPred 14 dnevi
 • Zoti kujdest për ty🙏🙏🙏👨‍❤️‍👨💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨

  firo friofiro frioPred 14 dnevi
 • Pershendetje te gjithve🌹🍒🍒🌹🍒🌹🍒 Nje lajm per fifin! Vajza ime esht 5 vjet e thot FIFI ESHT APP MA TALENTURA NE MUZIK 😋😋😋

  firo friofiro frioPred 14 dnevi
 • Mfal per shprehjen fif I ke qi ropt me kte keng BRAVOOO 💙💙💙

  Gennn GeniiiGennn GeniiiPred 14 dnevi
  • @denisa lazi yes bro 😂😂😂😂

   Gennn GeniiiGennn GeniiiPred 2 dnevi
  • Komplimenti me i mire qe mund te vij nga nje shqiptar 🤣🤣🤣🤣🤣

   denisa lazidenisa laziPred 2 dnevi
  • Fatjoni fliste per melisen shkon me andin po ky me ke shkon me fifin

   Ylber Bajrami.uafjjtuftrfe4Ylber Bajrami.uafjjtuftrfe4Pred 4 dnevi
  • Kjo nuk eshte nje këngë por filmi i cdo njeriu ne kete jete🇦🇱🇦🇱❤️

   minij hooiminij hooiPred 13 dnevi
 • Melody 💜

  Alessandra AlessandraAlessandra AlessandraPred 14 dnevi
 • Artiste e madhe e pa konkurrencë 👍👍

  ArianitArianitPred 14 dnevi
 • Tlutna Ma shum kenge shqip/gjermanisht 😍❤️

  Blenda LiyanaBlenda LiyanaPred 14 dnevi
 • Hajde se edhe ti na lodhe me kto kong

  Egzon BegolliEgzon BegolliPred 15 dnevi
 • Shum bukur fifi bravo 💜💙😘😍😍😍😍😘😍😀👍👍😘

  Klea KleaKlea KleaPred 15 dnevi
 • Superrr

  Mario RamaMario RamaPred 15 dnevi
 • •PASHA FRYMEN E DASHNIS TKOM DASHT😔☺

  ema elenaema elenaPred 15 dnevi
 • Most beautiful voice ever ❤️❤️❤️much greetings from Croatia

  إيلي و أحمد في ألمانياإيلي و أحمد في ألمانياPred 16 dnevi
 • Super këngë, super videoklip 🤗 Duhet me ju pa të dyve në ndonjë film tani.

  Ama M.Ama M.Pred 16 dnevi
 • English translation please🙏🏼♥️

  Lee LeeLee LeePred 16 dnevi
 • Fationi super aktor fifi ⭐⭐⭐

  Buqe camiBuqe camiPred 16 dnevi
 • Brrrrraaaaaaa brrrrrrrooooo boooommm paska bo me qit lied/musik respeckt legenda ksaj berufe 😊😊

  Beniss BenissBeniss BenissPred 16 dnevi
 • Ksi her me falni per fans te Fifit amo cy shum val val kjo kang jo ni nivel qe duhet me shku pre fillim Me ni kang sikur jan 3 zhanre .

  Gold MobileGold MobilePred 17 dnevi
 • Jeni sh te mir te dy jeni super 💫💫💫💫

  Sara SaraSara SaraPred 17 dnevi
 • 👏👏 legjendare je fifi 👌

  cosanostra albaniacosanostra albaniaPred 17 dnevi
 • Bravo kjo eshte arritja e madhe e suksesit krenar e gjith Shqiperia 🇦🇱 Per ty FIFI 🤍💙

  bofooit gojobofooit gojoPred 17 dnevi
  • I always get excited when I see a video from you when I'm scrolling ???

   Ptao TomPtao TomPred 15 dnevi
 • 6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

  Ptao TomPtao TomPred 18 dnevi
 • Ai ke la syt a je kthjell o shpirt a je hekuros a je bo gati : kjo pjese esht per ato goca qe jan shum te fiksuar mbas 1 djali qe edhe pse sjan me prap bashk behet merak per te nuk e kuptoj .🤔🤔💔💔

  Ilir DingoIlir DingoPred 18 dnevi
 • slworlds.info/net/0XrFaLqOjIK0a5M/video

  Enea DociEnea DociPred 18 dnevi
 • slworlds.info/net/0XrFaLqOjIK0a5M/video pjesa me e bukur e kenges 💥💥💥💥💣

  Enea DociEnea DociPred 18 dnevi
 • Sa keq qe perfundon kjo kenge.. È degjoj pa limit!!

  eli-elieli-eliPred 18 dnevi
 • Shume super fifi dhe fatjon kingu

  Gladiol BosiGladiol BosiPred 18 dnevi
 • Super bravo fifi dhe fatjoni meritoni me te miret

  Irisa IrisaIrisa IrisaPred 18 dnevi
 • Fifi jeni fenomenale

  Lonik :PLonik :PPred 18 dnevi
 • Fifi Süper e ke kendu😍

  Day LightDay LightPred 18 dnevi
 • Kjo muzik meriton miliona klikime

  Nazmi PolisiNazmi PolisiPred 18 dnevi
 • Don xhoni

  Fabio MorandiniFabio MorandiniPred 19 dnevi
 • Kenge e dhimbjes, interpretim fenomenal ju lumtë 👏👏👏

  Qefi BajramiQefi BajramiPred 19 dnevi
 • O shum keng e bukur teksti muzika krejt fantazi 👍👍👍

  Filloreta SalijajFilloreta SalijajPred 19 dnevi
 • Kjo nuk eshte nje këngë por filmi i cdo njeriu ne kete jete🇦🇱🇦🇱❤️

  Ask to seduce MissAsk to seduce MissPred 19 dnevi
  • 6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

   Ptao TomPtao TomPred 18 dnevi
 • 🧿💋Halla e per ghithmone. ☘️🥷🏻♥️

  GOna BeRiGOna BeRiPred 19 dnevi
 • Kush ka ardh ktu vet me pa Fatjonin ??

  FF ALPHAFF ALPHAPred 20 dnevi
  • Like per Textshkruesen me te mire ne SHQIPTARIIII 🧿❤️

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissPred 19 dnevi
 • Shpirtin ma ke dridh Fif 👑😍😭

  hen kohen koPred 20 dnevi
 • 🥰🥰🥰🥰

  Klau KlaudjaKlau KlaudjaPred 20 dnevi
 • 🇩🇿 I like

  nana missnana missPred 20 dnevi
 • Orelsi

  Arjan MollaArjan MollaPred 21 dnevom
 • I love you fifi your song is so beautiful 😁😁😁

  Valmira MiraValmira MiraPred 21 dnevom
 • 6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hidePred 21 dnevom
 • money money yok,ich bin einfach so,ich sag dir wieso ....ja mannnn rockkk das hausss......die zukunft alle Albaner Fifi styleeeee

  kaffi GgHousekaffi GgHousePred 21 dnevom
 • Shum keng e mire flm

  Arton UkaArton UkaPred 21 dnevom
 • farioni eshte me i miri 🥺

  gerti toskagerti toskaPred 21 dnevom
 • Fifi te dua❤️

  Leudina IslamiLeudina IslamiPred 22 dnevi
 • Super😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  Amanda NdregjoniAmanda NdregjoniPred 22 dnevi
 • uhaaaaaa Queeen offf Queeennnssss FERIZAJ MADE ITTTTT...........FERIZAJ POWERRRR.....KING LORI QUEEN FIFI KINGSSS MOZZIK 2TON ....TRIXXIS HOUSE ROCKSSSS AS HELLL WELCOME TO THE FERIZAJ ISLAND KUSH NAKA INATIN NANIN E BABEN PASHA AGEN ahahahahaahahahaha

  kaffi GgHousekaffi GgHousePred 22 dnevi
SLworlds