Edhe kjo duhej; Mevlani në takim me Ledjanën, fton në kërcim Antonelën - Përputhen, 16 Shkurt 2021

16. feb. 2021
1 269 501 Ogledi

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • Nga ato duhet te ruhesh Arjan qe hiqen si te turpeshme

  Esma ZaimiEsma ZaimiPred 6 urami
 • Po humbe ate idjoten pune e madhe

  Esma ZaimiEsma ZaimiPred 6 urami
 • Mevlan me e mire eshte Antonela eshte vajze e cilter.

  Zelihe ZeneliZelihe ZeneliPred 14 urami
 • O mevlan mos dy nuse ledjanen e ke te mir mos le nam

  Oliver JuliaOliver JuliaPred dnevom
 • Mlevan duhet zgjedhur dhe tr dal

  Seli SeliSeli SeliPred dnevom
 • Jeni nje cifr ideal

  elton lamielton lamiPred dnevom
 • Ca ka jasmina sikur ka dal nga spitali😱😨

  Maria MariandociMaria MariandociPred 2 dnevi
 • Juli 🤴

  Sh . BajramiSh . BajramiPred 4 dnevi
 • Otligat ju marrshi te dyve mevlanit ledjanes

  adrian zockeradrian zockerPred 4 dnevi
 • Ska djal me origjinal se juli .. ketheni shpejt julinnnn...dhe hiqeni za na keto pacavuret.

  titit kikiktitit kikikPred 5 dnevi
 • Sa shkojne mevlani dhe lediana❤❤ kurse antonela eshte dhi 😤sepse ajo nderhyn ne çdo fjale qe thote lediana

  perparim rreshkaperparim rreshkaPred 6 dnevi
 • Jaaaaaaaaaa😙😙

  Feride MemetiFeride MemetiPred 8 dnevi
 • Po thuj moj lediana.mevlanit se eke xhan....🤣🤣🤣🤣

  Feride MemetiFeride MemetiPred 8 dnevi
 • Auu antonela shum je bo femer bajate e pa durushme po mbylle pak oj vajz

  Ismal BerishaIsmal BerishaPred 9 dnevi
 • Antonela je femer e peshtire! K*********

  VALENTINA PRiFTIVALENTINA PRiFTIPred 9 dnevi
 • Kjo Antonela ngeli duke e bullizuar Ledianen ,se bashku me kete qypin Erin. Pra Antonela derdhi lot krikodili per te jatin po me sa duket i ngjet komplet atij njeriu qe i ka nxjere nenen nga shtepija. Ti vije turp. Faji eshte iBores dhe Arjanit. Lediana eshte vajze e urte. Antonela ka ardhurte shesi ato qe si shet me dot ne Milano. Turp te kesh... !

  VALENTINA PRiFTIVALENTINA PRiFTIPred 9 dnevi
 • O mevlan mediana te do

  demir imerajdemir imerajPred 9 dnevi
 • Nje urim per ciftin me te ndjekur ne emision mevlilediaaan po te dali prap ne takim te 4 besoj do thyjne cdo rekord😉😉😉😊

  Xhuliano CiliXhuliano CiliPred 10 dnevi
 • Kjo ledian ishte qe nuk i perqafonte djemt njeri e merr hopa tjetrin e puth ne faqe sa shpejt jepen vajzat vin si te ndershme pas nje jave hopa tjetri ne krah permbahu moj lediana mos shiko antonelen se nuk e ke kulturen e saj

  Guten AsenovaGuten AsenovaPred 10 dnevi
 • Pezulluan Julin!!!??? Hajt mirupafshim tani komentues. Shifena kur te kthehet Juli!!!!

  abbsnn coseabbsnn cosePred 11 dnevi
 • Mevlan me vjen keq per ty se ti nuk. di ta besh per vette Lediana Perse ze ne goje Antonelen kur perpara syve ke Ledianen ( direkt provokim) Aftesi komunikuese e nivelitr te ulet Nuk ka perspektive me Ledianen. Lediana eshte e pjekur dhe e zgjuar

  Omi OmiOmi OmiPred 11 dnevi
 • Antonela suflere e NEVERITSHME Pa personalitet👎👎👎 Ka ka ka e ko ko ko

  Omi OmiOmi OmiPred 11 dnevi
 • Mevlani dmth e dmth e nuk thot asgje👎👎

  Omi OmiOmi OmiPred 11 dnevi
  • Daljet nga studioja 😬 kur jn takimet kto kerkojn tjera studio me kercim 😬😤 ariani i modh "her Luan e her Mace " mevlo daje menjen😂😉

   abbsnn coseabbsnn cosePred 11 dnevi
 • Iteligjena ne gojen Antoneles qe di vetem te kakaris🤣🤣🤣🤣🤣

  Omi OmiOmi OmiPred 11 dnevi
 • Sa te gjej sindi burr aty n studio juli i ka ren 5 her botes verdall me kemb

  doliio volaydoliio volayPred 12 dnevi
 • nshhdhd

  ahagbs hwhsgsahagbs hwhsgsPred 12 dnevi
 • Mevlani e kerkoi fjalen xhan dhe nuk ia dha mundesine me afrimitet👎👎👎

  Omi OmiOmi OmiPred 12 dnevi
 • Sa e shpifur je o Antonel😱😱😱😱😱

  Omi OmiOmi OmiPred 12 dnevi
  • Kthim per julin e largim per llafazanen.

   doliio volaydoliio volayPred 12 dnevi
 • Sulltan Mevlani dhe dy sulltaneshat e tij 😂😂

  Saida GohanSaida GohanPred 12 dnevi
 • Uaaa sa qetsi sa bukur qe te pakten ne kete puntate nuk pash fytyren dhe nuk degjova zerin e Sindit.

  Saida GohanSaida GohanPred 12 dnevi
 • Nuk e kuptoj ket mevlan bulaqin ne trasnsmetimin e takimit me. Ledjanen e fton at gjirafen e keqe te kercej palidhje si femij

  Lami LamyLami LamyPred 12 dnevi
 • Jdjdjjrhbdhhrhj3jjrnebbrhhd❤😅❤❤❤

  Petrit AliajPetrit AliajPred 12 dnevi
 • Aman kur t arrij edhe Mevlani tluaj me dy femra

  Nozg PapaNozg PapaPred 13 dnevi
 • Pika teraft antonela kudro lej njerzit leta jetojn jeten lediana💗 Mevlan 😱antonela uqorrofdh kudero

  Haxhi KastratiHaxhi KastratiPred 13 dnevi
 • Lediana telutem mos ban loj me erin per inat te antoneeles mos elsho mevlanin ajo putanja ka ardh met prish pun telutem lediana

  Haxhi KastratiHaxhi KastratiPred 13 dnevi
 • Me sa bast Eri e do Ledianen . Si e digjoni ju Erin : jo ashtu jo keshtu Si e digjoj une : nje keng bebesh vetem bla bla blaaa bla bla blaaaaaaaaaa Kush mendon keshtu like 👇👇👇

  Inelda TushaInelda TushaPred 13 dnevi
 • sindi esht femra qe ofendon me shum aty ...me negative😠😠juli e meriton te kthehet☺sindi Jo Se na e shpifi😠😠😠😠sindi uroj qe mossssssss kthehesh me ne emisionnn

  yuoop nokeyuoop nokePred 13 dnevi
 • Daljet nga studioja 😬 kur jn takimet kto kerkojn tjera studio me kercim 😬😤 ariani i modh "her Luan e her Mace " mevlo daje menjen😂😉

  Aterda AterdaAterda AterdaPred 13 dnevi
 • Juli nk duhet te dali te dali sindi se ajo hiqesh kush edi ca edinte veten ajo

  Orgito HamzoOrgito HamzoPred 13 dnevi
 • Kush mendon se Ledjana eshte me e mir se sa Antonela! 👇

  PETRITPETRITPred 13 dnevi
  • Sa te gjej sindi burr aty n studio juli i ka ren 5 her botes verdall me kemb

   yuoop nokeyuoop nokePred 13 dnevi
 • sidomos kjo qe ka yr ime bobobbobbbooooooo ma mir kishit futur ujkun e cerrikut

  Denis free ffDenis free ffPred 13 dnevi
 • sa veta mendojne qe sindi duhet ti kerkoje falje julit like

  hasan xhepahasan xhepaPred 13 dnevi
 • Kthim per julin e largim per llafazanen.

  Shauka HodanShauka HodanPred 13 dnevi
 • Pse kesh mevlani shum idiot mas nej idhnohesh me ledianen

  Haxhi KastratiHaxhi KastratiPred 14 dnevi
 • Bora po le ledianen let fol bllla blla po naemira mareale esht

  Haxhi KastratiHaxhi KastratiPred 14 dnevi
 • Mevlan fol per ledianen ket laviren emore ne kercim mare te koft kur sisha dal tisha nevend te ledianes

  Haxhi KastratiHaxhi KastratiPred 14 dnevi
  • A very powerful video

   Shauka HodanShauka HodanPred 13 dnevi
 • ledjana nuk e ka mendjen as te mevlani as te eri, te kush mund ta kete valle???

  endroendroPred 14 dnevi
 • Na hoqën truri këto femra më të lozur me flokët

  Alketa MetushiAlketa MetushiPred 14 dnevi
 • Kp

  MANJOLA COBANIMANJOLA COBANIPred 14 dnevi
 • Mevlan, e prishe takimin tend qe bere me Ledjanen, shume keq qe ti perqafon dhe puth Antonelen. Kujdes bej zgjedhjen e duhur , se do te kushtoj shume. Perputhu me Ledjanen, kjo eshte zgjedhje e duhur. Ledjanen e ke per vehte dhe jo per te tjeret.

  Arqile PipaArqile PipaPred 14 dnevi
 • Antonela eshte super me mevlanin jo ajo korba qe eshte veshur me te zeza ajo

  Hoxhaj AgustinoHoxhaj AgustinoPred 14 dnevi
 • 🤣🤣🤣🤣🤣o sa per te qeshur kjo eshte super pergjigje per qenin bravo mevlan 🤣🤣🤣

  Hoxhaj AgustinoHoxhaj AgustinoPred 14 dnevi
 • O mevlan o mavri je ne meste te dy zjare🤣🤣🤣🤣

  Hoxhaj AgustinoHoxhaj AgustinoPred 14 dnevi
 • Sa te gjej sindi burr aty n studio juli i ka ren 5 her botes verdall me kemb

  wnnalis cioovwnnalis cioovPred 14 dnevi
 • a e verejt reagimin e Ledianes kur thot Mevlani qe hajde perhajr paska pas kamen e hajrit Antonela

  Xheme BerishaXheme BerishaPred 14 dnevi
 • 🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍❤❤

  Mina StasiMina StasiPred 14 dnevi
 • Aman ket antonelen largone prej emisioni femer e gomes qe nuk e fshin vijen e kimikut

  Mentor KastratiMentor KastratiPred 15 dnevi
  • Bora thuaj atedheut mos kalo nga fushkruja se esht zone e nxet

   wnnalis cioovwnnalis cioovPred 14 dnevi
 • Ju lutem mbilljani gonen Antoneles se nuk durohet gjithmon flet 😡😠😤

  ASH yotuberASH yotuberPred 15 dnevi
 • Fli bebi gjum fli ule koken.

  Ketty AndreiKetty AndreiPred 15 dnevi
 • Cift. Koti pz

  Ketty AndreiKetty AndreiPred 15 dnevi
 • Tamon si xhirafa antonela

  Ketty AndreiKetty AndreiPred 15 dnevi
 • 🥰🥰🥰😇🥰🥰

  Lendita jasharajLendita jasharajPred 15 dnevi
 • 👍👏👏

  MC ZiciMC ZiciPred 15 dnevi
 • Pelqimi i Ledijanes eshte shume i vertet

  Zeide RufatiZeide RufatiPred 15 dnevi
 • Mevlani i paska qr tu pi 😂😂

  kristian ndokakristian ndokaPred 15 dnevi
 • Mevlani i paska qr tu pi 😂😂

  kristian ndokakristian ndokaPred 15 dnevi
 • Ledijana shprehu pëlqimin para se Antonela te ishte ne emision...

  Zeide RufatiZeide RufatiPred 15 dnevi
 • sa shummm shkojn mevlani me ledianen mevlani esht shumm i lumtur kur esht me ledianen edhe lediana esht shumm e lumtur kur esht me mevlanin vetem se mevlani pak nuk esht shummm i sjellshem me ledianen ne studio sikur e nenqmon ndera ku jan ne takim jan shummm po shumm te mir ❤️❤️❤️❤️❤️

  Blerim ZogajBlerim ZogajPred 15 dnevi
 • ✅✅

  gilan 06 gilan 06gilan 06 gilan 06Pred 15 dnevi
 • O mevlan po na thuaj a e do ledianen apo antonelen me ledianen shkon me shum😊

  Selatin XhakaSelatin XhakaPred 15 dnevi
 • Le te kthehet sindi ju lutem 😔😔

  Selatin XhakaSelatin XhakaPred 15 dnevi
 • Bora thuaj atedheut mos kalo nga fushkruja se esht zone e nxet

  Rim KadiuRim KadiuPred 15 dnevi
 • 28:42 po i vlerson karakterin goces🤣🤣🤣🤣

  Enea HoxhaEnea HoxhaPred 15 dnevi
 • Per faj ni qikes ka dal melisa

  Feride MorinaFeride MorinaPred 15 dnevi
 • Mevlani don ledianen e ben per Te xhelozu ledianen ket kercim

  Esla PersonalEsla PersonalPred 15 dnevi
 • Edhe femra me e ulet meriton te respektohet nese I thua vetes burre, po ku ka burra me aman e aq me pak ai mevlani, ah medet per ne qe ju shohim, se ju keni dal nga rruga zotit me kohe 😧👎👎👎

  ella .kella .kPred 15 dnevi
 • mojjj antonela sa neveri sjell aty zhdukuu mi

  Balle KatorriBalle KatorriPred 15 dnevi
 • E paskan largu Julianin a ? kot fare . nga nje kompliment qe dha te largohet shum palidhje

  Begu BegolliBegu BegolliPred 15 dnevi
 • Shum te bukur shpresoj te jeni bashk

  Cani MakolliCani MakolliPred 15 dnevi
 • Pse antonela duhet te flasi sa mbaron takimi like kush mendon kshu

  alisa guacialisa guaciPred 15 dnevi
 • Kjo antonela shume e keqe na acaron

  alisa guacialisa guaciPred 15 dnevi
 • po kjo Antonella duket qe tallet me mevlanin

  nertila carkanjinertila carkanjiPred 15 dnevi
 • Mevlani je Nr . 1

  Adrian Peja 03Adrian Peja 03Pred 15 dnevi
 • Mos more mevlan se ke me met vetëm as ledjanën as antonelën pastaj ke me met veq me letrën në dorë🤣🤣🤣

  Xhejlan MusliXhejlan MusliPred 15 dnevi
 • Sa mire keni bere qe e keni heq vajin ekstra te virgjer 😂😂😂 6 muaj ne program ajo edhe prap e virgjer ngeli 😂😂 ...ashtu ka per te ngele deri 40 vjec ajo 🤣😂

  Dritan HekuraniDritan HekuraniPred 15 dnevi
 • mos u zini me ledianen se eshte me e mir se ju mos e merzisni lediana mos ja ver veshin te tjereve ok

  Only mobile 07Only mobile 07Pred 15 dnevi
 • Të kthehet Juli të ikë Sindi është llafazane ajo

  Astrit CelaAstrit CelaPred 15 dnevi
 • Lediana me antonelen kan nji te mir se zenken e kan me te qeshur.

  blerim carjablerim carjaPred 15 dnevi
 • Lediana esht shum e trashe e papjekur

  negisa neginegisa negiPred 16 dnevi
 • Mevlani ma imadhi je aty

  Xhevair EminiXhevair EminiPred 16 dnevi
 • Ana eshte si drakula

  Silvester PanxhiSilvester PanxhiPred 16 dnevi
 • Nese juli nuk kthehet veq do ju shaj si top chenel se kshu me mashtrime ju kan ik krejt artistat jeni stacioni me kot ce egzistoni

  Andrit GjutaAndrit GjutaPred 16 dnevi
 • Mevlani❤️Ledijana

  Terrnoc BujanocTerrnoc BujanocPred 16 dnevi
 • lediana per ty mendon me shum veq don qe tja shprehesh dashurin edhe jasht vetjes qe e don mevlanin shum

  Xheme BerishaXheme BerishaPred 16 dnevi
 • Like kush do t ja q* ropet Sindit ? 😂

  Gucci KosovoGucci KosovoPred 16 dnevi
 • Ja e kupton kjo avokatia ime 😂😂😂😂😂

  Alpha UçkAlpha UçkPred 16 dnevi
 • Ore mevlan ti hangren lekt e gjermanis e kta po pallohen me tjer o burr ik

  Booss SteineBooss SteinePred 16 dnevi
 • Ky doktori flet shum kot

  los biglos bigPred 16 dnevi
 • E urej zërin e borës ufff😤😤

  Zejnep IbraimiZejnep IbraimiPred 16 dnevi
 • Po ti je naive moj pis e Italis ,askush nuk te mer ty po lujn ktejt ajgare me ty !!!!

  Sofie SelimiSofie SelimiPred 16 dnevi
SLworlds