Gold AG - Tornado

19. nov. 2020
560 597 Ogledi

goldag.fanlink.to/Tornado
@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
@Gold AG - Tornado
Connect with Gold AG
Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | instagram.com/arianagushi/

#GoldAg #ONIMA #Tornado

Komentarjev
 • Arian Agushi

  Avdirraman EbibiAvdirraman EbibiPred 11 urami
  • Gold AG boosi

   Avdirraman EbibiAvdirraman EbibiPred 11 urami
 • 😗❤🇦🇱

  Hidajete MuhaxheriHidajete MuhaxheriPred dnevom
 • 🇹🇷🇽🇰🇺🇸🇦🇱👍👍🇺🇸👌👌

  Avdullah BytyqiAvdullah BytyqiPred 2 dnevi
 • TE LUMT

  Fone DoctorFone DoctorPred 3 dnevi
 • cfare klloshari o Zot

  Dardania Sacra - KosovaDardania Sacra - KosovaPred 6 dnevi
 • 😘😘

  Gzim AlboGzim AlboPred 9 dnevi
 • Legjenda GOLD ag pershendetje nga MATEÇI

  berat mateçiberat mateçiPred 14 dnevi
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Ervis zeneliErvis zeneliPred 15 dnevi
 • Respekt per gold ag

  Naser DaniNaser DaniPred 23 dnevi
 • bravo be boss

  shpend memishishpend memishiPred 24 dnevi
  • të lumt

   shpend memishishpend memishiPred 24 dnevi
 • 💓💓💓💗💗💗🤍🤍💝

  Naser DaniNaser DaniPred 25 dnevi
 • One kam i malesheves

  Alton GashiAlton GashiPred 26 dnevi
 • slworlds.info/net/0WKvidNqfIa9ctI/video BROTHERS SHQIPERI KOSOVE

  Best MusicBest MusicPred 29 dnevi
 • slworlds.info/net/x563p8Z7rYamgNo/video VIDEO E TMERRSHME : FEMIJET SHQIPTAR T’MASAKRUAR NGA TERORISTAT SERB. SHPERNDAJENI

  Dardanët Info 08Dardanët Info 08Pred mesecem
 • 👍👍👍👍🕊🕊🕊🕊🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇨🇵🇨🇵🇨🇵🇨🇵🙏🙏🙏🙏

  ema onuziema onuziPred mesecem
 • 🏑🏑

  Diart PanxhaDiart PanxhaPred mesecem
 • Te lutem meso shqip,shume shpesh pe perdor gjuhen jevg ( Turk )

  Grep i MajtëGrep i MajtëPred mesecem
 • Zoti të bekoftë, i madhi m,bi të mëdhenjtë Arian Agushi ❤ e 🇦🇱në ç'do këngë tënde e gjejmë çdo cep të Shqipërisë.........

  Genci BarciGenci BarciPred mesecem
 • Qaj Qe e jep dislike asht shka i shkines e lyp mi ja Kall krejt familjen hallal Gold ag Qe Pi nderron deshmort

  shkumbin killashkumbin killaPred mesecem
 • Te kendoft zemra 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Roland TerbunjaRoland TerbunjaPred mesecem
 • Ai sen sban ky goldi

  Baki KrasniqiBaki KrasniqiPred mesecem
 • 👍

  Shpend'S💫MusicChannelShpend'S💫MusicChannelPred mesecem
 • ❤❤❤❤🙏🙏🙏

  Kleida MarkuKleida MarkuPred mesecem
 • Lum po ban NANA po i qeshin syt o pashazotin djalin per ket dit e kam rrit O TY TE LUMTE GOJA Respekte nga Mirdita

  Prendi BujarPrendi BujarPred mesecem
 • Bravo Goldi RRespekt per ty 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌟🌟🌟🌟🌟🙏🙏

  Bahrija KrasniqiBahrija KrasniqiPred mesecem
 • Ti po e kallxon psikopatine dhe qrregullimin tend mendor e shpirtror kur po mundohesh me e emitu arab shpellarin. Allahi lejlekum sallam e fatimeja jahrabi te rreft pidh kres ne xhenet e muhamuttt pedofili kar bythve vlla mutlimon se ke vujt shume per dinin islam..😂 Ps. T'fala granimit, ftyrav t'pastra pellazgjike qe jav derdhi yogurtin made in *Kosovoooooo krejt ftyres edhe nëper cîca. Robt ti qifsha hahahahahh.🤣🖕🏻

  Kopshti TpagjeturveKopshti TpagjeturvePred mesecem
 • ELSEID

  Kefsere ZejneliKefsere ZejneliPred mesecem
 • E

  Albion KryeziuAlbion KryeziuPred mesecem
 • Damn bro, now THAT'S music

  Basil II MakedonasBasil II MakedonasPred mesecem
 • Bravo

  Bukurije IseniBukurije IseniPred mesecem
  • Ti po e kallxon psikopatine dhe qrregullimin tend mendor e shpirtror kur po mundohesh me e emitu arab shpellarin. Allahi lejlekum sallam e fatimeja jahrabi te rreft pidh kres ne xhenet e muhamuttt pedofili kar bythve vlla mutlimon se ke vujt shume per dinin islam..😂 Ps. T'fala granimit, ftyrav t'pastra pellazgjike qe jav derdhi yogurtin made in *Kosovoooooo krejt ftyres edhe nëper cîca. Robt ti qifsha hahahahahh.🤣🖕🏻

   Kopshti TpagjeturveKopshti TpagjeturvePred mesecem
 • 👌🇲🇷🇵🇰🇹🇷🇧🇦🇦🇱🇲🇰🌹🐰

  Mesa MesaMesa MesaPred mesecem
  • 🇦🇱🇽🇰🇦🇱☝

   Duro 03Duro 03Pred mesecem
 • Ty or djal ska TORNADO qe te ndal, Bravoooo

  wnnalis cioovwnnalis cioovPred mesecem
  • Ti po e kallxon psikopatine dhe qrregullimin tend mendor e shpirtror kur po mundohesh me e emitu arab shpellarin. Allahi lejlekum sallam e fatimeja jahrabi te rreft pidh kres ne xhenet e muhamuttt pedofili kar bythve vlla mutlimon se ke vujt shume per dinin islam..😂 Ps. T'fala granimit, ftyrav t'pastra pellazgjike qe jav derdhi yogurtin made in *Kosovoooooo krejt ftyres edhe nëper cîca. Robt ti qifsha hahahahahh.🤣🖕🏻

   Kopshti TpagjeturveKopshti TpagjeturvePred mesecem
 • Bravo

  Ibrahim PintolliIbrahim PintolliPred mesecem
  • Ti po e kallxon psikopatine dhe qrregullimin tend mendor e shpirtror kur po mundohesh me e emitu arab shpellarin. Allahi lejlekum sallam e fatimeja jahrabi te rreft pidh kres ne xhenet e muhamuttt pedofili kar bythve vlla mutlimon se ke vujt shume per dinin islam..😂 Ps. T'fala granimit, ftyrav t'pastra pellazgjike qe jav derdhi yogurtin made in *Kosovoooooo krejt ftyres edhe nëper cîca. Robt ti qifsha hahahahahh.🤣🖕🏻

   Kopshti TpagjeturveKopshti TpagjeturvePred mesecem
 • Inshallah del naj kengetar qe ja knon naj muzik legjendes "Gold ages"

  bilinas minibilinas miniPred mesecem
  • Ti po e kallxon psikopatine dhe qrregullimin tend mendor e shpirtror kur po mundohesh me e emitu arab shpellarin. Allahi lejlekum sallam e fatimeja jahrabi te rreft pidh kres ne xhenet e muhamuttt pedofili kar bythve vlla mutlimon se ke vujt shume per dinin islam..😂 Ps. T'fala granimit, ftyrav t'pastra pellazgjike qe jav derdhi yogurtin made in *Kosovoooooo krejt ftyres edhe nëper cîca. Robt ti qifsha hahahahahh.🤣🖕🏻

   Kopshti TpagjeturveKopshti TpagjeturvePred mesecem
  • Yay I really wanted to see this yay

   wnnalis cioovwnnalis cioovPred mesecem
 • Kungtar me zemer te bardh gjith mon tpaqum te kendoft zemra gjith mon dojm shum te rujt zoti ty dhe familjen tande 🇦🇱👍💎🙏

  Ni BNi BPred mesecem
  • Ti po e kallxon psikopatine dhe qrregullimin tend mendor e shpirtror kur po mundohesh me e emitu arab shpellarin. Allahi lejlekum sallam e fatimeja jahrabi te rreft pidh kres ne xhenet e muhamuttt pedofili kar bythve vlla mutlimon se ke vujt shume per dinin islam..😂 Ps. T'fala granimit, ftyrav t'pastra pellazgjike qe jav derdhi yogurtin made in *Kosovoooooo krejt ftyres edhe nëper cîca. Robt ti qifsha hahahahahh.🤣🖕🏻

   Kopshti TpagjeturveKopshti TpagjeturvePred mesecem
  • 🥰😍🤩😇😀😃😂🥳😎💖💗💓💞💕💟❣💋💌💘💝❤🧡💛💚💙💜🖤🖤🤎❤🖤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

   sokin jonsokin jonPred mesecem
 • O te lumte goja ty

  Defrim RociDefrim RociPred mesecem
  • @sokin jon ti po e kallxon psikopatine dhe qrregullimin tend mendor e shpirtror kur po mundohesh me e emitu arab shpellarin. Allahi lejlekum sallam e fatimeja jahrabi te rreft pidh kres ne xhenet e muhamuttt pedofili kar bythve vlla mutlimon se ke vujt shume per dinin islam..😂 Ps. T'fala granimit, ftyrav t'pastra pellazgjike qe jav derdhi yogurtin made in *Kosovoooooo krejt ftyres edhe nëper cîca. Robt ti qifsha hahahahahh.🤣🖕🏻

   Kopshti TpagjeturveKopshti TpagjeturvePred mesecem
  • Zemra te knoft tan jeten kjosh me jet

   sokin jonsokin jonPred mesecem
 • You are star brother,Te ruajt zoti and all the best in your life my brother ,Po na ben te qajme me keto keng 🙏🏻

  Fredi MamoFredi MamoPred mesecem
  • Ti po e kallxon psikopatine dhe qrregullimin tend mendor e shpirtror kur po mundohesh me e emitu arab shpellarin. Allahi lejlekum sallam e fatimeja jahrabi te rreft pidh kres ne xhenet e muhamuttt pedofili kar bythve vlla mutlimon se ke vujt shume per dinin islam..😂 Ps. T'fala granimit, ftyrav t'pastra pellazgjike qe jav derdhi yogurtin made in *Kosovoooooo krejt ftyres edhe nëper cîca. Robt ti qifsha hahahahahh.🤣🖕🏻

   Kopshti TpagjeturveKopshti TpagjeturvePred mesecem
 • 💂‍♂️💂‍♂️💂‍♂️💂‍♂️💂‍♂️💂‍♂️

  Ajet MorinaAjet MorinaPred mesecem
  • Respek 🇽🇰🇦🇱

   bilinas minibilinas miniPred mesecem
 • 👏🏻👏🏻👏🏻

  Lavdie MazrrekuLavdie MazrrekuPred mesecem
 • Xhenetin firdeus Zoti ju tregoj shqiptareve kur serbet menduan se I vran Zoti ju shperbleft Gold

  Ana liaAna liaPred mesecem
 • 🇦🇱🇽🇰🇪🇺

  Klisi VeshtiKlisi VeshtiPred mesecem
 • 🇳🇱🇦🇱

  Shqiptar AShqiptar APred mesecem
  • 🇦🇱🇽🇰🇦🇱☝

   Duro 03Duro 03Pred mesecem
 • Keto keng te bejne tia nisesh luften dhe 1000 viet. Jam nga jugu i shiperis po do ta clirojme dhe presheven

  Florjan HoxhaFlorjan HoxhaPred mesecem
 • GJITHMONË KRAH TJEMI ME RESPEKT NGA MALISHEVA ALBOZ MAZREKU🤜👊💪

  miko foinmiko foinPred mesecem
 • Te pershendes nga tirona nipi skenderbeut dhe dhe trimi i gardes te Isa boletinit vazhdo kurr mos i ndal genget tuaja atdhedashur

  Maik MaikMaik MaikPred mesecem
 • Bravo Gold Aga shum kenge e bukur ZOTI te rut 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏👏👍👍👍💯💯💯

  dolita windodolita windoPred mesecem
 • Zemra te knoft tan jeten kjosh me jet

  Luigj dushajLuigj dushajPred mesecem
 • 🥰😍🤩😇😀😃😂🥳😎💖💗💓💞💕💟❣💋💌💘💝❤🧡💛💚💙💜🖤🖤🤎❤🖤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  Giorgina LekajGiorgina LekajPred mesecem
  • Ultara Nacionalistat Shqiptar. 👇

   dolita windodolita windoPred mesecem
 • Bravo vlla ❤🇦🇱❤🇦🇱!!

  Abdurahman SadiAbdurahman SadiPred mesecem
  • 🇦🇱🇽🇰🇦🇱☝ prshd Nga Peja

   Duro 03Duro 03Pred mesecem
 • Respek 🇽🇰🇦🇱

  Florian FetahiFlorian FetahiPred mesecem
 • Zoti te bekoft Arjan 🤲♥️

  sokin jonsokin jonPred mesecem
 • AZET & LACKANO FASHION - slworlds.info/net/35u4ataNZaCzjNo/video

  Lackano Online ShopLackano Online ShopPred mesecem
 • Gold AG súper musik👍👍👍👍😎👏

  Raf CamoraRaf CamoraPred mesecem
 • Heuuu me te lumte goja gjithmon na surprizon RESPEKTE

  Florenc MuratiFlorenc MuratiPred mesecem
 • Rrespekte nga Tërnoci madhë

  Jahi Gashi GuritJahi Gashi GuritPred 2 meseci
  • 🇦🇱🇽🇰🇦🇱☝ prshd nga Peja ✌

   Duro 03Duro 03Pred mesecem
  • Te knoft zemra gjithmone Gold G 🇦🇱👏👍

   sokin jonsokin jonPred mesecem
 • Pa femra ne spote pa droga pa budallalleqe Bravo Gold AG je numer 1 ne shqiptari Respekt te perzemert nga tirana Rroft Shqiperia Etnike Shqiperi kosovë Iliridë 👐

  seeriu ciihyseeriu ciihyPred 2 meseci
  • Allahu te shperbleft o me i miri shqiptaris Mashaallah Allahu te bekoft e ti shtoft miresit Amin🤲🤲🤲Lum nena qe te ka e qofshi me jet te gjat Jarabi🤲🤲🤲

   seeriu ciihyseeriu ciihyPred mesecem
 • Dardania zemra e Shqiperise,Kosova eshte Shqiperi.

  AlbgamingAlbgamingPred 2 meseci
  • 🇦🇱🇽🇰🇦🇱☝ respekt

   Duro 03Duro 03Pred mesecem
  • ❤️❤️❤️

   seeriu ciihyseeriu ciihyPred mesecem
 • Ska rendesi tematika kur kenga nuk kendohet ashtu si duhet dhe nga kush duhet!

  DN5 02DN5 02Pred 2 meseci
 • Arian agushi I nderum qofsh qe na e dridh zemren me kenget tona Edukoni bre nena djemt e cikat per atdhe se asnji skemi pervec njeri tjetrit 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Trupja_Hoxha ARIMSEBTrupja_Hoxha ARIMSEBPred 2 meseci
  • Na rrofsh bethen gold kakaa

   seeriu ciihyseeriu ciihyPred 2 meseci
 • Dislike kan boe grupi i berat buzhalles udbasht dhe shkijet 🖕

  Drini 138Drini 138Pred 2 meseci
 • Kur vjen bashkpunimi me Shalianin

  Endrit ShalaEndrit ShalaPred 2 meseci
 • Ultara Nacionalistat Shqiptar. 👇

  M3 M3M3 M3Pred 2 meseci
 • I vetmi djal qe u kendon trimave! Respekt per ty Arian!

  beedsj roiuebeedsj roiuePred 2 meseci
 • nese ju qe jepni dislike per Gold Ag " jeni shqipatre harram u qoafte gjuha shqiper qe keni mesuar" love Gold Ag love Shqiperi love kosove...!

  Everything LiveEverything LivePred 2 meseci
  • kjo po qe ja vlen te shikohet: slworlds.info/net/p2KtmbCof4ykrs4/video

   dueeh nyyudueeh nyyuPred 2 meseci
 • Gold ag bone be tlutem nje kenge per albin kurtin

  ItsAlboItsAlboPred 2 meseci
  • Bravo Gold Pse nuk qet Një Këngë per Strategun E luftes Bekim Berishes ABEJA

   dueeh nyyudueeh nyyuPred 2 meseci
 • Rrespekt

  Lorent IslamiLorent IslamiPred 2 meseci
  • kjo po qe ja vlen te shikohet: slworlds.info/net/p2KtmbCof4ykrs4/video

   beedsj roiuebeedsj roiuePred 2 meseci
 • "O pasha zotin per kete dite djalin e kam rrit" Komandat i pa harruar Qoft kujtimi jot ibrahim mazreku Sot fal ktyre trimave jemi te lire ❤❤❤❤❤❤ I love Albania I love Kosovo baby

  Gentian HysaGentian HysaPred 2 meseci
 • Te knoft zemra gjithmone Gold G 🇦🇱👏👍

  chding zuurechding zuurePred 2 meseci
 • ❤️❤️❤️

  ShqipronShqipronPred 2 meseci
 • Allahu te shperbleft o me i miri shqiptaris Mashaallah Allahu te bekoft e ti shtoft miresit Amin🤲🤲🤲Lum nena qe te ka e qofshi me jet te gjat Jarabi🤲🤲🤲

  huttio srreuhuttio srreuPred 2 meseci
  • Bravo dhe te kendoft ❤ keto keng do zene vend ne historine🇦🇱

   chding zuurechding zuurePred 2 meseci
 • Ku ka shqiptar qe sta don zanin ty 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👏👏👏

  Ajslin janiAjslin janiPred 2 meseci
 • Like 5 ore para se me dal kanga Ma i miri n'Shqiptari qai Arian Aga ❤️

  dueeh nyyudueeh nyyuPred 2 meseci
  • Mshefi cicat se marre 🤣🤣🤣

   M3 M3M3 M3Pred 2 meseci
 • Na rrofsh bethen gold kakaa

  Hajzer ThaqiHajzer ThaqiPred 2 meseci
  • Kurgjo e re , krejt njejt kang te vitit 1999

   huttio srreuhuttio srreuPred 2 meseci
 • Respekt ete kendoft zemra ghithmon Po ashtu respekt per Zotriun Alban Kastratin Qe kntriboj per heroin Lavdi Per jet

  Misin ZenunajMisin ZenunajPred 2 meseci
 • kush esht per Goldin 👐🇦🇱🇩🇪🇬🇧🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇺🇸🇬🇧🇩🇪🇦🇱Goldi🤴👐🇽🇰🙋‍♀️🙋‍♂️⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Goldi 🤴👐🇦🇱🇽🇰👐

  Marigona YlliMarigona YlliPred 2 meseci
  • Bosi

   dueeh nyyudueeh nyyuPred 2 meseci
 • Shkijet po vijnë prej 4 anëve, nje siti ARBRI është komand tane...❤️

  Ditrin MuçajDitrin MuçajPred 2 meseci
 • Je kengetar me shum vlera 🇦🇱🇦🇱👋

  Mario GigiMario GigiPred 2 meseci
 • Shum je i pa par lum kosova qe ta ka 🙏🙏

  Ibadete CakolliIbadete CakolliPred 2 meseci
 • Bravo Gold Pse nuk qet Një Këngë per Strategun E luftes Bekim Berishes ABEJA

  Suad IseniSuad IseniPred 2 meseci
 • kjo po qe ja vlen te shikohet: slworlds.info/net/p2KtmbCof4ykrs4/video

  Funny BeeFunny BeePred 2 meseci
 • Dislike i kan bo veq ato qe jan serb... Gold 🥇💪💪

  Miri JetmirMiri JetmirPred 2 meseci
 • Sa e dua këtë artist

  Do RinaDo RinaPred 2 meseci
 • Tlumt goja patriot i madh per kosov edhe per shqipr🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  U Ç KU Ç KPred 2 meseci
 • GOLD AG respect 👍👍💪💪🇦🇱

  Xhemsi DaXhemsi DaPred 2 meseci
 • Bravo dhe te kendoft ❤ keto keng do zene vend ne historine🇦🇱

  Ermal BashaErmal BashaPred 2 meseci
 • Shum i dopt je sinqerisht lidhje lidhje me muzik ski

  ferizaj ferizajferizaj ferizajPred 2 meseci
 • ✨✌️🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Elton Tony SElton Tony SPred 2 meseci
 • Kurgjo e re , krejt njejt kang te vitit 1999

  Fitim AjdiniFitim AjdiniPred 2 meseci
 • Rrofsh sa Malet o Trim i Kti Vendi ❤️

  mrmrs mustafimrmrs mustafiPred 2 meseci
 • Bosi

  fabion sertollifabion sertolliPred 2 meseci
 • 🍺🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇨🇬🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  Eralb MazrekuEralb MazrekuPred 2 meseci
  • 💪💪💪❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤟🎰🎰🎰

   Eralb MazrekuEralb MazrekuPred mesecem
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤👺

  Eralb MazrekuEralb MazrekuPred 2 meseci
 • Zemra tknoft gjithmon

  Taulant LandiTaulant LandiPred 2 meseci
 • Brravo

  Vin VVin VPred 2 meseci
 • I vetmi djal qe u kendon trimave! Respekt per ty Arian!

  Poli CastellanoPoli CastellanoPred 2 meseci
 • hallall te qoft se je numer ni per kenget shqipe

  Fidani hoxhaFidani hoxhaPred 2 meseci
 • bukur kenga, as se njofta fillim mu duk si ushtar isisit

  ROMAN 3ROMAN 3Pred 2 meseci
 • Kur po bon duet ma shum po dhez

  Osman HalimiOsman HalimiPred 2 meseci
 • Nisha 🇦🇱🇦🇱🇱🇷

  Labi TotajLabi TotajPred 2 meseci
 • Nisha 🇦🇱🇦🇱🇱🇷

  Labi TotajLabi TotajPred 2 meseci
SLworlds