NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

16. apr. 2021
4 187 828 Ogledi

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Komentarjev
 • kingg is backk 🇦🇱💨🦁

  Nike hottNike hottPred 36 minutami
 • respekt krenar dibra per ty rigels rajku ❤️💪👑

  Gaming StarGaming StarPred uro
 • ONLY KING OF ALBANIA 🇦🇱 🙌 👏

  Teddy lunaaTeddy lunaaPred 3 urami
 • Nice bars I know this is Albanian

  Kevish playzKevish playzPred 4 urami
 • Sa like shkoin per O.T.R👆👌👑

  BIG BRUDA.15BIG BRUDA.15Pred 5 urami
 • SKOM SHOK PO KAM KAMPIONA OTR NA NJEF GJITH BOTA A TE KUJTOHET 09 PREMTIMET NUK ISHIN TE KOTE

  ENTONI Hoxha FFENTONI Hoxha FFPred 6 urami
 • 👌👌👌👌👌👌👌👌👌😍😍😍😍😍

  Genti BossiGenti BossiPred 6 urami
 • brrrrŕrrrrrrrrrrrrrrŕrrrrrrrrrrrrravo bos je ma i miri bro

  Ersi KushiErsi KushiPred 6 urami
 • 👍

  Transport mallrash brenda dhe jashte shtetitTransport mallrash brenda dhe jashte shtetitPred 7 urami
 • 🔥🔥🔥super otr

  Fabian RociFabian RociPred 11 urami
 • ❤❤😍😍🔥🔥

  selime ibraselime ibraPred 11 urami
 • Edhe mu nbank ma kerkoj numrin 🤔

  Menduh SinaniMenduh SinaniPred 11 urami
  • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   FF JoelFF JoelPred 11 urami
 • I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

  Emily AnEmily AnPred 15 urami
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Nueli &MhsF Nantes FranceNueli &MhsF Nantes FrancePred 21 uro
 • 🙏🏻

  Michaela Hunyadi GMXMichaela Hunyadi GMXPred 22 urami
 • Noizy is the best 👌 Albanian Rapper 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  ber bsber bsPred dnevom
 • Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it

  Jusilda RizajJusilda RizajPred dnevom
  • OTR

   Emily AnEmily AnPred 15 urami
 • Sa ngjovo ket keng kapa hetshode

  Leon BojniLeon BojniPred dnevom
 • NOIZY FT TAYNA FT MOZZIK HIT ISH DAL KUSH MENON KSHTU LIKE

  Lumnije HasaniLumnije HasaniPred dnevom
 • Brothers

  Michele Di iorioMichele Di iorioPred dnevom
 • 🕯️🙏🏼🇮🇹

  Michele Di iorioMichele Di iorioPred dnevom
 • Super keng

  Xhemi KrishtiXhemi KrishtiPred dnevom
 • 2 WEEKS 4M VIEWS

  Lumnije HasaniLumnije HasaniPred dnevom
 • te qifsha fisin ne goj noizy fisqiri🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕reper gay

  XrK_ DarkXrK_ DarkPred dnevom
  • Ik mor varikars

   Makishti MakishtiMakishti MakishtiPred 12 urami
 • Uneserviatytvrsj

  Po JoniPo JoniPred dnevom
 • Ku i kam Dibranet?? 😏🔥🔥🔥🔥

  Bashkim HallulliBashkim HallulliPred dnevom
 • 👑👌

  roland perkolaroland perkolaPred dnevom
 • 👑👑👑

  roland perkolaroland perkolaPred dnevom
 • 👑👑👑

  roland perkolaroland perkolaPred dnevom
 • OTR

  roland perkolaroland perkolaPred dnevom
 • Noizy 👑

  roland perkolaroland perkolaPred dnevom
 • 👑

  roland perkolaroland perkolaPred dnevom
 • 👑✌️👌

  roland perkolaroland perkolaPred dnevom
 • 👑👑🤯👌👌✌️

  roland perkolaroland perkolaPred dnevom
 • 👑🤯

  roland perkolaroland perkolaPred dnevom
 • 🤯👑👑🤯

  roland perkolaroland perkolaPred dnevom
 • 👑👌🤯

  roland perkolaroland perkolaPred dnevom
 • 👑

  roland perkolaroland perkolaPred dnevom
 • Otr

  roland perkolaroland perkolaPred dnevom
 • Otr

  roland perkolaroland perkolaPred dnevom
 • Otr

  roland perkolaroland perkolaPred dnevom
 • SUPER BEJ NJE DIS MATO LALES TANI

  EMILAJNO ManellariEMILAJNO ManellariPred dnevom
 • super kANg kush eshte me mu like

  LORI FF YTLORI FF YTPred dnevom
 • 🌷🌷❤️❤️😉😉😉

  Bini OfficialBini OfficialPred dnevom
 • OTR LIKE

  Igli RamaIgli RamaPred dnevom
 • boss

  Enver MurtatiEnver MurtatiPred dnevom
 • uzas za kur ne ja biva pesnava

  MarnoxMarnoxPred dnevom
 • Wallah das ist der Onkel von meinem Freund…

  Luca HirschLuca HirschPred dnevom
 • King

  Albania AlbaniaAlbania AlbaniaPred 2 dnevi
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  afrim beqiri`afrim beqiri`Pred 2 dnevi
 • Bravo cuni lagjes

  Durresi DurresiDurresi DurresiPred 2 dnevi
 • noizy

  Lonii SaqipiLonii SaqipiPred 2 dnevi
 • zinjo

  Lonii SaqipiLonii SaqipiPred 2 dnevi
 • Më rëngjethet mishi zhdo her që e degjoj kët këng,noizy je i madh!!

  leo leoleo leoPred 2 dnevi
 • 👌👌👑🤯👌

  roland perkolaroland perkolaPred 2 dnevi
 • 👑👑

  roland perkolaroland perkolaPred 2 dnevi
 • OTR BRO king

  Kleard NikolliKleard NikolliPred 2 dnevi
 • Noizy fineeeem feat !!!!

  Le LuiLe LuiPred 2 dnevi
 • Respect from Turkiye 🇦🇱🇹🇷

  Efe BERK ARNAVUTEfe BERK ARNAVUTPred 2 dnevi
 • 2024 kush e ngjon hala

  Sherif _rashitiSherif _rashitiPred 2 dnevi
 • Super kenge 🇦🇱💪🏆

  Bujar IdriziBujar IdriziPred 2 dnevi
 • real life bravoo

  Sara ZabërgjaSara ZabërgjaPred 2 dnevi
 • 🤩😘

  Romina DajaRomina DajaPred 2 dnevi
 • sa like për noizy

  ff klejdoff klejdoPred 2 dnevi
 • NOIZY !!! Ke qejf të dëgjosh këngët e tij ! RESPEKT !!!

  aigokeros tavrosaigokeros tavrosPred 2 dnevi
 • GRUPI OTR JAN TE PA VDEKSHEM

  Ili OsmanajIli OsmanajPred 2 dnevi
 • Një menaxherial i përkryer, që si resiston gishti asnjë "gangsteri" për ta klikuar kur sheh prezantimin e videos me foto. 👍 Përshëndetje nga Tetova!

  Gëzim SelamiGëzim SelamiPred 2 dnevi
 • 👏 bravo

  Selman LambajSelman LambajPred 2 dnevi
 • Respect form🇦🇱

  Eneri ZitoEneri ZitoPred 2 dnevi
 • Verse] Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja еrdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot mе fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit

  WHISKY FFWHISKY FFPred 2 dnevi
 • Shum bukur kenga je i madh vlla respekte 👋👍🙏🙏

  Aleksander HamzajAleksander HamzajPred 2 dnevi
 • 👑👑🤯🤯👑

  roland perkolaroland perkolaPred 2 dnevi
 • Otr

  roland perkolaroland perkolaPred 2 dnevi
 • O ylli i botse e ke qare kegen na te gjitha ke ze nojzi🤗🥰😇🤩😁💌

  finemi olafinemi olaPred 2 dnevi
 • Lyrics👇💕 Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it Like 🔥☄

  Greta RusiGreta RusiPred 2 dnevi
 • Un jam nipi dibranit👑👑

  EndiEndiPred 2 dnevi
 • Shum nolt

  Aldo AldiAldo AldiPred 2 dnevi
 • Made Noizy

  Elton KapajElton KapajPred 3 dnevi
 • Kush osht me OTR 👌 🖤🇦🇱🤍

  ALBANIA BLOODALBANIA BLOODPred 3 dnevi
 • 😘👌👌👌👌

  Shuajb VranaShuajb VranaPred 3 dnevi
 • Hup

  Po JoniPo JoniPred 3 dnevi
 • #OTR

  mozzik my worldmozzik my worldPred 3 dnevi
 • Love youuuuuuuu

  cristy zekio1cristy zekio1Pred 3 dnevi
 • Nojzi is the most beautiful singer

  ST DANJELST DANJELPred 3 dnevi
 • Nojzi. Me. I miri

  Ballaban KokaBallaban KokaPred 3 dnevi
 • Bravo. Nojzi

  Ballaban KokaBallaban KokaPred 3 dnevi
 • Kush është me OTR

  Klea Bruci KleaKlea Bruci KleaPred 3 dnevi
 • 👊

  VENOMVENOMPred 3 dnevi
 • 🇦🇱🇦🇱

  Kleart OrgenKleart OrgenPred 3 dnevi
 • This is terrible absolutely shit. OTR for life tho

  Alboz ALBAlboz ALBPred 3 dnevi
 • ❤😏❤

  ARI PROARI PROPred 3 dnevi
 • Super prz

  drama girlidrama girliPred 3 dnevi
 • Te pergezoj per kete kenge noizy je kengetar im i preferuar bravo kenge tamam per jeten qe jetojme

  Xhulian LitosXhulian LitosPred 3 dnevi
 • E lash macen me ndegju dhe kur u ketheva macja ishte be luan 💪🏻 @noizy

  Valmir KepiValmir KepiPred 4 dnevi
 • 👑👑👌🤯

  roland perkolaroland perkolaPred 4 dnevi
 • Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja еrdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot mе fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit

  Kristjan GjetajKristjan GjetajPred 4 dnevi
 • slworlds.info/net/0KidhpmWqaeWsLw/video

  Nikola FejziNikola FejziPred 4 dnevi
 • Geli ne videoclip sara 🤤🤤🤤🤤

  Mirela SoMirela SoPred 4 dnevi
 • uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, vetem flak, vetem me i miri, oh te hangsha noizyn!!!!!!!!!!!!

  Gabry A.V.AGabry A.V.APred 4 dnevi
SLworlds