Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes

16. okt. 2020
737 878 Ogledi

fanlink.to/BylbyliTropojes
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

@Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
Connect with Gold AG
Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | instagram.com/arianagushi/

Komentarjev
 • Brravo vlla kjo keng i shkon fatmir haklajt dhe trropojanve qe ben luft per kosoven

  Ani AniAni AniPred 18 minutami
 • Si doni me pa kangen ë Re t'Goldit hajdeni në Kanalin tem zyrtar Gzim Rexhepi edhe degjoheni para se me dal 🇦🇱❤ Ju dua shum fansat ë Gold AG's! 😍😘❤

  hoiy vinosahoiy vinosaPred 36 minutami
 • ✊✊✊🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✊✊✊

  Tommy GojcajTommy GojcajPred uro
 • goldo ag ❤ 🇦🇱

  Sedat KelmendiSedat KelmendiPred uro
 • DAVA GJERGJI ikona e muzikes gege . emer i gdhendur perfekt ne memorien e shqiptareve anembane . resp.

  mateo Danamateo DanaPred uro
  • Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

   hoiy vinosahoiy vinosaPred 36 minutami
 • MÜZİK GÜZEL BRAVO KOSOVA

  Murad KurteriçMurad KurteriçPred uro
 • O Gold ftyren ta qifsha o majmun

  Google KontoGoogle KontoPred 2 urami
 • #LAVDI Bylbyl Breçani.

  CEMO SHKUPICEMO SHKUPIPred 2 urami
 • Shuuuuum shum bukur te lumt dava por dhe kti ku ka knua me ty ini yjet e kombit ..zemrat e shqipes..ma bukur nuk ka kashkon ...❤👌😇

  Ermelinda LajcajErmelinda LajcajPred 2 urami
 • Kenga shqipe ta vlon gjakun 👍👏

  Mobiles Samsunga10sMobiles Samsunga10sPred 3 urami
 • Myte

  Igli MijaIgli MijaPred 3 urami
 • Shume kenge e bukur, respekt per te dy kengetaret tane te dashur qe na dhurojne dhe na bejne krenare duke u kenduar trimave

  Mario JanoMario JanoPred 3 urami
 • Kshtu ekemi pas adet ne shqipteret brez pas brezi

  sevdail sevdailsevdail sevdailPred 4 urami
 • Si gjithmone the best.👌👌👌👌☝️

  M-M markuM-M markuPred 4 urami
 • Respekt gold je ylli shqiptaris Respekt 👍👍

  Hoti BujarHoti BujarPred 5 urami
 • Na bo naj kong per matianet,burrelin.

  erlis 24erlis 24Pred 6 urami
 • 😚🥰💎

  ema onuziema onuziPred 8 urami
 • ✌💎

  ema onuziema onuziPred 8 urami
 • ,

  Alberi GashiAlberi GashiPred 8 urami
 • Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Besa PlakuBesa PlakuPred 8 urami
 • Sa bukur.ju lumte goja o yje.👏👏👏👏👏👏👏👏

  Ηλ.ελζ ελεζΗλ.ελζ ελεζPred 9 urami
 • Zoti i rujt te gjithe shqiptart.

  vasil marashivasil marashiPred 14 urami
 • Ju LUMT goja RRESPEKT

  selimi fadilselimi fadilPred 14 urami
 • Flm gold qe ke respektu zonjen Dava gjergji ajo eshte e zonje e madhe respect per te dy zoti e bekoft kombin shqiptar

  Deti.EDeti.EPred 20 urami
 • Pershendetje Speciale per Tropojen Malsin e gjakoves

  dutoiu hourdutoiu hourPred 22 urami
  • 🇦🇱✌️

   misuyy fongmisuyy fongPred 13 urami
 • Shum e bukur kenga Bravo👏

  Luljeta GjeloshgjokajLuljeta GjeloshgjokajPred 22 urami
  • Shum bukur👍

   misuyy fongmisuyy fongPred 13 urami
 • 🇦🇱❤❤❤

  Valentina VValentina VPred 22 urami
 • Superrrrrrrrrr

  te preferuar totate preferuar totaPred 23 urami
  • udhheq ket shqiptari

   dutoiu hourdutoiu hourPred 22 urami
 • Goldi si gjithmon👍

  Muli TimeMuli TimePred dnevom
 • O gold aga mir ike vnu flokt edhe ti ne turki bravo

  Lulzim GashiLulzim GashiPred dnevom
 • shabsnçela

  Ramiz BibaRamiz BibaPred dnevom
 • Ju kendoft zemra

  Artan GegaArtan GegaPred dnevom
 • Nji KOMB 🇦🇱 🇽🇰 Nji GJAK

  DJ Skifter MistreciDJ Skifter MistreciPred dnevom
 • Respekt per te dyt këngëtart jeni te Mrekullushem 👏👏👏👏👏👏

  Xhevdet GashiXhevdet GashiPred dnevom
 • Ty të qofët hallall gjir i nanës.Të këndofët zemra gjithë jetën

  Osman RuçiOsman RuçiPred dnevom
 • Si ky djal lindin rrall.1 ne nje shekull

  Agim KopaniAgim KopaniPred dnevom
 • Une di qe Dave Gjergji eshte Pukjane🤔🤷‍♀️😏?!

  Lili KarfiaLili KarfiaPred dnevom
 • O kosov zemer te kam

  viola olaviola olaPred dnevom
 • Un jam nga Lekbibaj, Zona Nikaj - Mertur Hajde like giith Tropojant e tan Shqiptart ktu 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤🌹!

  bodoy euirbodoy euirPred dnevom
  • Pershendetje or vlla nga mergimi mertur guri gjakova

   t.v. 45t.v. 45Pred 3 urami
 • Shum bukur👍

  shpetim sinanishpetim sinaniPred dnevom
 • 🇦🇱✌️

  Vlore HajdariVlore HajdariPred dnevom
 • Ju kendofte zemra shum bukur keni kendu per Kosoven

  Alfred kolaAlfred kolaPred dnevom
 • Lavdi deshmorve, juve ju lumt per ket kang kaq prekse, populli shqiptar gjithmon kadit mi mbrojt trojet e veta po udhheqsat tradhtar po e kthejn vendin permas, spo ka kush me udhheq ket shqiptari

  Me HejMe HejPred dnevom
  • Respekt per. Juve te dyt legjenda hallall buka Edhe uj te kosoves juqoft..

   bodoy euirbodoy euirPred dnevom
 • Ju kendoft zemra ,dy zera te mrekullueshem🌹🌹

  JueltaNoel JueltaNoelJueltaNoel JueltaNoelPred dnevom
 • Zoti te dhente jete se je PATRIOT o djale

  Juliana BakouJuliana BakouPred dnevom
 • Pa za te bukur kan vashat dhe burrat e Tropjes e Hasit. Rroft e qoft pergjithemon Shqiptarija dhe UÇK-ja. Ju pershendes nga zemra e Shqiptaris Kosov 🇦🇱👍🇽🇰

  Aty KetuAty KetuPred dnevom
 • Love love me

  lenc skuralenc skuraPred dnevom
 • Prshndetje nag Tetova

  Misim ShabaniMisim ShabaniPred dnevom
 • djemt tropojan te fjales e te pushkes 🇦🇱

  Gledi DushkuGledi DushkuPred dnevom
 • slworlds.info/net/zXnZe7JojXvIpM4/video kiçe llomotit ..

  Valona Citty.007Valona Citty.007Pred dnevom
 • xhennet firdeus ne ahiret !

  mnika volimnika voliPred dnevom
 • Dy Legjenda me ni Klip 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Engjell isakuEngjell isakuPred dnevom
 • Lll o

  Jana krener Johana kenerJana krener Johana kenerPred dnevom
 • Respekt 🇦🇱🇽🇰🇧🇪

  hikmete bajraliuhikmete bajraliuPred dnevom
 • Hallall se gjithmon #1👑🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  Fatmir DervishajFatmir DervishajPred dnevom
  • Çfarë Zeri ka Dava bravo ju lumte

   mnika volimnika voliPred dnevom
 • Respekt per. Juve te dyt legjenda hallall buka Edhe uj te kosoves juqoft..

  Avni HalilajAvni HalilajPred 2 dnevi
 • Bravo ju rujt zoti

  Enver DemaliaEnver DemaliaPred 2 dnevi
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪

  butti fdftbutti fdftPred 2 dnevi
 • Ju lumt zeri legjendat shqipetare🤚

  Petrit BajrajPetrit BajrajPred 2 dnevi
 • Bravo!!!!

  Gzim BrahajGzim BrahajPred 2 dnevi
 • Evvv Dava gjergji zanin pushk e paska edhe po I shkojka i lumt🤘

  Toni MontanaToni MontanaPred 2 dnevi
 • Te lumt goha oer kosov e shipni

  Sefer LimjaSefer LimjaPred 2 dnevi
  • ❤️❤️❤️❤️❤️

   butti fdftbutti fdftPred 2 dnevi
 • Bravo super bravo

  Erisa BesmirErisa BesmirPred 2 dnevi
 • Je mir de

  IB BOISIB BOISPred 2 dnevi
 • Genug shum eh mir ju lumt

  Shukrije BashaShukrije BashaPred 2 dnevi
 • Une vendosa nji Kanè me ja shkrue kesaje Mèretreshe edhe Gold AG qe ne deshrofeshi te kendoje se bashku Ose me Vèazrite Leshi. Ne qofese kam ndoni gabi e permison se une 70 vjeqaer ne gurbet xhsye e germave tashe po mi hane gomari. O Moj Liri e Daredanis O Moje Kosovè e Daredanis,u bèrè shtetè pasè Lirisè. O Fèlamur me shum Nishane nepèr Shekuj kurrè su ndale,nèper burxhe e kosoves shumè Valove. Fèlakè e kuqe si Ret e Zeza e tè Skuqera si Lotè e Gjak nè Kosove. Fèllad i bukur nè atè Kosove e ne Shqipri fryne stuhija pèr knaqèsi. Valone Fèlamuri i Pnvènvarès Qyshè nè kohen e Liris sè Darèdanis. E Dham Besen e Shqiptarisè Qyshè nè kohen e Liresè. Tè gjith Kosova tek te Vari i Pajazit me lidhe besen vèllau me vèlla pèr sato jeta mos me u nda. Pèr kèt tokè tè shejtè kur mos me u nda vèllau me vèlla ,si Krishter e Mislimon jemi Vèllazèr te tan Komèb e nji Qendrim. Zoti e Bekofèt ket Komèb Shqiptarè. Kete e kashkrue nji i lindure Llapè e i Riture ne Prishtinè. Une jetoje ne gurbte 28 vite. Une jame 70 vjeqaere. Emri imi asht ky. Jusuf Visoka Fetahu nga dijasepora e ranèd.Ju pereshendese qe te merni ket kange edhe te me shkrue ju mbretreshe qe e muertè.

  DARDANET ILIRETDARDANET ILIRETPred 2 dnevi
 • Bravo. 2 🌟🌟👏👏

  Nexharije EmerllahuNexharije EmerllahuPred 2 dnevi
 • SHUME BUKUUUUUR....👏👏👏 GOLD AG ❤⭐😘

  Anila MizaAnila MizaPred 2 dnevi
 • Çfarë Zeri ka Dava bravo ju lumte

  UNITED STATES OF ALBANIAUNITED STATES OF ALBANIAPred 2 dnevi
 • Ju lumtë!

  Far.Far.Pred 2 dnevi
 • Ju lumt goja shume bukur, knofshi gjithmone,

  Besa BesaBesa BesaPred 2 dnevi
 • Like Për Tropojen LIKE Per Golf Ag

  KLEVI GAMINGKLEVI GAMINGPred 2 dnevi
 • Rrespekt Dava Gjergji 💥💥💥💥👌👌👌🇧🇪🇧🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱 ju pershendes nga Gjermania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Dava MayDava MayPred 2 dnevi
 • Ok

  Dani MustafaDani MustafaPred 2 dnevi
 • Me lot ne sy e percolla qe ne fjalet e para kete kenge... Si bije e ati vendi perulem para gjakut qe u flijua per liri...

  erinda Hasanierinda HasaniPred 2 dnevi
 • ❤️❤️❤️❤️❤️

  Arblin HaxhiuArblin HaxhiuPred 2 dnevi
 • zemra ju knoft gjithmo o bylbyla

  Abaz MorinaAbaz MorinaPred 2 dnevi
 • Bravo Goldi se shum emir kanga rrespek per ty Ni RRespekt shkon per Nana tane 🤗

  Bahrija KrasniqiBahrija KrasniqiPred 2 dnevi
 • Sum sum mir zoti mašala bilj bilj miru pav sa Kosov nona ime gold bosljak Makedonija 🇲🇰🇲🇰🇧🇦🇦🇱🇹🇷🇵🇰🇲🇷🎯♠️♣️

  Mesa MesaMesa MesaPred 2 dnevi
 • Kam pas Respekt per ty Dava Gjergji por turp per ty me ba kenge me kete shkja-magjupin goldin. Per deshmorin qe po i kendon lavdi i qofte.

  Shqiponja GjermaniShqiponja GjermaniPred 2 dnevi
 • Mos qaj nona ime vet e rrite trimin un sta koris buken e gjinin te lumt Goja Gold ag

  Arianit LushajArianit LushajPred 2 dnevi
 • I ke kenu nanes se gjith shqiptareve Dardanis ,i ke kenu Historis, te molla e kuqe mir e ke thon

  MonikaMonikaPred 2 dnevi
 • Dy bylbyla me nje keng te mrekullueshme

  Islam GashiIslam GashiPred 2 dnevi
  • Ju kendofte zemra gjithmone jemi nje nen FLAMURIN KUQ E ZI

   misuyy fongmisuyy fongPred 2 dnevi
 • U preft shpirti ne paqe , edhe me Kuranin e madherushem, kush bjen ne lufte per kombin e vet, Shpirti I shkon ne xhent, ishalla Allahu te ka pranue e te ka çue ne xhent, Amin amin, per jet ju qofte kujtimi dhe u kujtofshin herojte e kombit shqiptare,

  Mavlin DemolliMavlin DemolliPred 2 dnevi
  • 🇦🇱 Respekt! Tetovar nga Suedi 🇦🇱

   misuyy fongmisuyy fongPred 2 dnevi
 • Ju kendofte zemra

  zymryt unlusoyzymryt unlusoyPred 2 dnevi
 • bravo!! mashum qesine

  PruricGamingPruricGamingPred 2 dnevi
 • Big up from Kingdom Of Morocco 🇲🇦

  Achraf jdidi DhjAchraf jdidi DhjPred 3 dnevi
 • Ju lumt goja bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱💯💯💯

  Elza HadergjonajElza HadergjonajPred 3 dnevi
 • LAVDI DËSHMORËVE !

  Suat SaqipiSuat SaqipiPred 3 dnevi
 • Respekt

  adhurimi nimonajadhurimi nimonajPred 3 dnevi
 • Luftën e luftëtarët e kosoves i Ka ndihmu sa askush familja Haklaj

  pasion musicpasion musicPred 3 dnevi
  • Hiq ata skan ba sen , tjeter kush prej tropoje ka ndihmu . Atyne veq mediat ja kan rrit emrin

   BIZZY Ent.BIZZY Ent.Pred 2 dnevi
 • E madhe je Dava Gjergji, te lumt

  Albulena Daka SelimiAlbulena Daka SelimiPred 3 dnevi
 • Ju lumte goja Lum nana si te ka rrit more djal Ju bekofte zoti te dyve

  Manushaqe GjuniManushaqe GjuniPred 3 dnevi
 • we Love Tropoja prej Prishtinës

  Habba GshdhHabba GshdhPred 3 dnevi
 • ❤❤❤❤

  Lorena HasbajramiLorena HasbajramiPred 3 dnevi
 • ⭐⭐👌👌👋👋

  Ajshe XheliliAjshe XheliliPred 3 dnevi
  • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

   misuyy fongmisuyy fongPred 3 dnevi
 • 🇦🇱 Respekt! Tetovar nga Suedi 🇦🇱

  AlbinAlbinPred 3 dnevi
  • 🔥

   misuyy fongmisuyy fongPred 3 dnevi
 • Ju kendofte zemra gjithmone jemi nje nen FLAMURIN KUQ E ZI

  Mihane KananiMihane KananiPred 3 dnevi
 • I smur per atdhe

  Ardit LezajArdit LezajPred 3 dnevi
 • Kurre mos guxoni...ma Shqipnin me prek... Se der te Molla e kuqe KEMI ME JU NDJEK...

  Sabi BaliajSabi BaliajPred 3 dnevi
SLworlds