E papreçedentë;Ana e parë braktis studion pasi i jep një shuplakë Fatjonit-Përputhen, 20 Nëntor 2020

20. nov. 2020
1 789 899 Ogledi

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • Olsa:bora boll i thuaj anaes se mbaroi koha Bora: ana skemi koh do te vazhdojme diten tjeter Ana:slap Olsa: o bora e dhjem kemi dhe 6 min😂

  Orea NaciOrea NaciPred 14 urami
 • Sa me mungojnë keto takime te fatjonit dhe melises😢❤👄

  kida kidaakida kidaaPred dnevom
 • Bravo fatjon tju afrohet meshkujv tjer e pastaj me ty ska bravooo

  Audi SokolAudi SokolPred dnevom
 • BRAVO ANA 1

  orik rexhepiorik rexhepiPred 2 dnevi
 • Wmsnsn

  Ejup RamadaniEjup RamadaniPred 10 dnevi
 • Is there in Arabic?

  mnoor al_mnoor al_Pred 11 dnevi
 • Ana nga nje here duket si burr

  Emilio RamoEmilio RamoPred 11 dnevi
 • Te lumt ana

  Roni BabaRoni BabaPred 12 dnevi
 • obabooo

  Amr RAmr RPred 13 dnevi
 • Nope

  Jisoo BlackpinkJisoo BlackpinkPred 14 dnevi
 • Ky komentatori ne shumicen e rasteve mua me duket si shume i pallogjikshem ku ekini gjetur shume anprofecional

  Katerina KristoKaterina KristoPred 14 dnevi
 • ana 1 eshte dreqq

  valona nezirivalona neziriPred 15 dnevi
 • Ne njeren an me merziti takimi por edhe ne anen tjeter mir ishte ta shihte ana se si eshte ledhatimi

  wassaw waswassaw wasPred 16 dnevi
 • Bora ma e mira.

  Min YoongiMin YoongiPred 17 dnevi
 • Ky i ben reklamë lokalit, atë e perdor..

  Gjovalin KolaGjovalin KolaPred 18 dnevi
 • Sidocoftë, drejtuesja e programit ua ha arrat të gjitha gocava..

  Gjovalin KolaGjovalin KolaPred 18 dnevi
 • Shum e vertet, njerzit qe prekun femren ne ftyr, jan njerz qe sdin te flirtojn me nji vajz, esht shum pa vend, ka vende ball qe te kriosh nje afirmitet, thjesht fillon nga perkedhelja e durve

  kashi albankashi albanPred 19 dnevi
 • Pershendetje ky eshte kanali im i youtubet. Subscribe ju lutem ❤

  LedjanaLedjanaPred 21 dnevom
 • Mos kaj bora nese zvje ana vje zvje pse akuzon fationin.a eshte program perputhen njofje

  Sami BojaxhiuSami BojaxhiuPred 22 dnevi
 • Mos i lodhni se Fatjoni e ka nje dhe se ka treguar

  Azra XhekaAzra XhekaPred 23 dnevi
 • Ti je doktoresha 😂😂😂

  pashe Rinapashe RinaPred 24 dnevi
 • Ana qihej me arjonin bente xhelozen per fationjn

  eda Edaeda EdaPred 25 dnevi
 • O

  Nard CakaNard CakaPred 26 dnevi
 • Kush esht ktu mbas deletes dhe pasi bora mesoi permendesh reklamen e açai one 👇

  Nearda QosjaNearda QosjaPred 26 dnevi
 • Beni #Subscribe per me shume video te Perputhen

  ShowBizShowBizPred 26 dnevi
 • fatjon melisa ❤️❤️❤️❤️❤️

  Plamy Ilaz 130Plamy Ilaz 130Pred 28 dnevi
 • Ana godet Fatjonin Fatjoni ne fillim :😃😆😂 Fatjoni pas pak : ☹😤😡

  Vitori ZeneliVitori ZeneliPred mesecem
 • Per fine fatjoni Melissa perfudone

  Avdulla MileAvdulla MilePred mesecem
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋💋💋🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Bala LazimeBala LazimePred mesecem
 • Hehe u r ur hryt huey hty u r ur hryt jtut h er yt h er yt htyt h er u jry h er yt h er ur u r ur jtu u r ur h er yt htyt ht hty u r ur hryt jtut jtut jury it jtut h th yt htyt htyt jry jrur jtur k er ur jrur h r ur u r jtu h jtuty k er u je

  Bala LazimeBala LazimePred mesecem
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋💋💋🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄💐💐💐💐💐💐💐💐

  Bala LazimeBala LazimePred mesecem
 • Hdhf jry jrur hryt h th yt htyt h er yt htyt htyt ❤️❤️

  Bala LazimeBala LazimePred mesecem
 • un si kisha vesh gje melises i kisha zhvesh dhe gjerat e tjera :P

  RudiComRudiComPred mesecem
 • Te le.pirg

  kristjana Tutakristjana TutaPred mesecem
 • Alla sa e ke doren mi navash ti me navash ua kjo te bjeri njehere ai

  kristjana Tutakristjana TutaPred mesecem
 • Ana e par MOS te rikthehet jo ne emision po fare ne ssnj kanal te televzorit eshte nje vajz PA voler

  Rudina BashaRudina BashaPred mesecem
 • Melisa je e kopletuar kuse fatjoni shum i pa pjekur.

  Kim. RoniiKim. RoniiPred mesecem
 • Godet Ana ktu tu dasht me ba gjeloz arjonin pastaj ju mbush arjonit kupa 🤛🏽🤛🏽🤛🏽 Deri diten e hene dhe pastaj foli arjoni Bravo

  Alberina PajazitiAlberina PajazitiPred mesecem
 • cohu o enver se u prish rinia,imagjinoni cfare familje te shendoshe do kene keto tipa

  genti jonuzigenti jonuziPred mesecem
 • Ana ana

  Dylber KastratiDylber KastratiPred mesecem
 • 2020🤮🤢🤧😪

  Valentina RamaValentina RamaPred mesecem
 • Shum sjellje e keqe ndaj fatjonit nuk lejohet ne asnje vend te boter te japesh shuplakë per lojra melisa vajze e cilter dhe e hapur respekt per Melisen

  Entela VeloEntela VeloPred mesecem
 • fatjoni qfar pepuethsmerie ka zor qe mundet ta gjej ndokush

  ff kriminalff kriminalPred mesecem
 • Kjo Ana sa e shpifur o Man 🤮

  Valbona GruberValbona GruberPred mesecem
 • emision me i bukur ne bote

  Dini AliuDini AliuPred mesecem
 • Kush i nxjerr keta emisione plerash , ca leshin i duhen shqiptareve keto karica

  Ilir KadrijaIlir KadrijaPred mesecem
 • Nobody (ANA ECEN TAK TAK TAK TAK) Ana:Shkllak Fationi:he he he he he

  Jetmir ZhabariJetmir ZhabariPred mesecem
 • Andi asht gjigandi aty bravo andi je i papam

  Armando BrojajArmando BrojajPred mesecem
 • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  Bala LazimeBala LazimePred mesecem
 • 🤩🤩😍😍♥️♥️😀😀👙👙🤩🤩♥️♥️💐💐

  Bala LazimeBala LazimePred mesecem
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩👰👰👰👰👰👰👰👰💍💍💍💍💍💍💍💍👙👙👙👙👙👙👙👙💐💐💐💐💐💐💐💐♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😀😀😀😀😀😀😀😀

  Bala LazimeBala LazimePred mesecem
 • 😍😍😍🤩🤩👨‍✈️🏆❤️🕌🌹🌹👍💍🕴️🩱👗👗👑👑💕🥼🥼🥼🥼👰💐💐♥️♥️♥️👨‍👩‍👦👨‍👩‍👦👨‍👩‍👦👨‍👩‍👦👍🌹🌹🕌🕌❤️🏆👨‍✈️🤩🤩😍😍😍🎂🎂🎂👗👗🩱😀😀💋🌹🌹👍👨‍👩‍👦👠❣️🌁🏅🏅💕🥼🥼🥼💐♥️💐

  Bala LazimeBala LazimePred mesecem
 • Ξςξς βδηδ ήδη Κέιτ δεν μεξρ βρητ βρητ μεξρ μεξρ βρητ νρξ ξρη νρη νρη ντητ μεξρ μεξρ με ξευ βρητ βεγ βεγ βρητ νρξ βρητ νρξ βρητ βρητ βρητ βρητ ξευυ ντητ μεξρ μεη μεη μεξρ μεξρ Ν ε ηρ βρητ μεξρ μεξρ Ν Ρ Η ντητ Ν ευ ηρ βρητ με βρητ βρητ μεξρ μεη μέρη μεξρ μεξρ μεξρ

  Bala LazimeBala LazimePred mesecem
 • Μανέ μεξρ μεξρ μεξρ βρητ μεξρ μεξρ βρητ μεξρ μεξρ βρητ βρητ μεξρ μεξρ βρητ μεξρ κδιρ νδηρυ βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ βεγ ήρθε ντητ 👰😀💐♥️🤩😍👙🎁🎂🕌🌹💋😀👨‍✈️🏆❤️👑👗🩱👨‍✈️🏆❤️👑👗🩱🕴️💍👍💕🏅🌁❣️👠👨‍👩‍👦

  Bala LazimeBala LazimePred mesecem
 • Shum gjera ka per te diskutuar me fationin ama tu u q* me arjon abetaren ne shtrat haha

  Pajtim UzairiPajtim UzairiPred mesecem
 • Fation is man lmfaooo i love him Anna is corn ball. Lol

  ally CAally CAPred mesecem
 • Hahahah o ana ty te duket vetja intelligente po ti je shume xheloze e do vete ti e naqe ke hunden e madhe flet budalliqe e se pranon faktin qe e pelqen e qe je xheloze uau shikoje veten po exploson

  Zarba KishtaZarba KishtaPred mesecem
 • 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💐💐💐💐💐💐💐💐💋💋💋💋💋💋💋💋💐💐💐💐💐💐💐💐👨‍✈️👨‍✈️👨‍✈️👨‍✈️👨‍✈️👨‍✈️👨‍✈️👨‍✈️😍😍😍😍😍😍😍😍👰👰👰👰👰👰👰👰👙👙👙👙👙👙👙👙💍💍💍💍💍💍💍💍💕💕💕💕💕💕💕💕🌁🌁🌁🌁🌁🌁🌁🌁💋💋💋💋💋💋💋💋🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕴️🕴️🕴️🕴️🕴️🕴️🕴️🕴️

  Bala LazimeBala LazimePred mesecem
 • Ξςξς βδηδ βδηδ βρητ ήδη ήδη ξεξτ βρητ νρ ξευ βρητ βρητ βρητ τ ξευ βρητ βρητ ξρτ ξρη ξευ βρητ βρητ βρητ βρητ ξρτ βεγ βρητ νρ βρητ βρητ βρητ μεξρ μισή και μιας ξςη ξευ ξευ ξευ ξςη ξςξε ξευ ξςη ξςη ξςξε ξεξτ ξευ ξευ μεη μεη ξρη θείε ξευ ξεξτ ξρη ξευ ξςη ξευ μεξρ βρητ ξευ με

  Bala LazimeBala LazimePred mesecem
 • Μεξρ 🤩🤩

  Bala LazimeBala LazimePred mesecem
 • 🤩🤩

  Bala LazimeBala LazimePred mesecem
 • Κάθε μεξρ μισή ξευ ξευ ξςξε ξςη ξςη ξευ ξευ ξςη ξρη ξςη ξευ με ξευ ξευ ξςη ξςη ξευ ξευ ξςξε μεξρ μεη ξευ ξευ ξρη ξευ ξεξτ μεη ξευ ξεξτ ξεξτ ξρη ξευ ξευ μεη μεη μεη ξεξτ ξευ μεη ξευ ξεξτ μεη μεη μεη μεη ξευ ξευ ξεξτ ξευ ξεξτ ξευ ξευ ξευ ξευ ξευ ξευ κρίνε ξευ ξεξτ ξευ ξευ μεη μεη μεη ξευ ξςη ξευ τη με ξςη ξςη ξςη με 💋💋💋💋💋💋💋💋💍💍💍💍💍💍💍💍💕💕💕💕💕💕💕💕🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🕴️🕴️🕴️🕴️🕴️🕴️🕴️🕴️💐💐💐💐💐💐💐💐♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️👙👙👙👙👙👙👙👙👰👰👰👰👰👰👰👰🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂😍😍😍😍😍😍😍😍😀😀😀😀😀😀😀😀🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

  Bala LazimeBala LazimePred mesecem
 • 😂😂😂😂😂 ajo prekje esht ne gjith boten 😂😂😂😂😂😂

  Klaudi AaliuKlaudi AaliuPred mesecem
 • Melisa ana

  AFRIM RAMADANIAFRIM RAMADANIPred mesecem
 • Tetua shummmmmm😘😘😘😘😘😘😘😘😆

  AFRIM RAMADANIAFRIM RAMADANIPred mesecem
 • Fationi me melisen jan ne ket takim pa fassd 100% real dhe te afert qeshje pozitivitet..ky esht mendimi im

  Luan SeferiLuan SeferiPred mesecem
 • Turp te kete Ana per kete qe i beri Fatjonit 😒😒😒😒😒😒😒😒

  Hiro KokoHiro KokoPred mesecem
 • Sa e paedukate Ana, e pasjellshme, sjellje femijerore

  Tinka TinkaTinka TinkaPred mesecem
 • bjeri erdhi koha te rrihen djemt nga vajzat

  kanceri kasapvekanceri kasapvePred mesecem
 • Ana: Bora a mund ta lexoj romanin? Olsa nkufje: jo tani Ana se I kapem 1M sonte, ta trastmetojm t henen qe tkapim 1M tjeter

  bocoy noiubocoy noiuPred mesecem
 • Fation me duket se nuk je realist

  Servis CelularServis CelularPred mesecem
 • 🎶🎵Jo nuk dua ta pranoojjj ta pranoooj Po po e pranoj: mua takimi sotem me pelqeu 🤷‍♀️🤭😅

  kolim jonekolim jonePred mesecem
  • përjashtuar nga emisioni jo me te durojnë romanet pa pikë lidhje nga celulari I saj javët ne vazhdim....

   bocoy noiubocoy noiuPred mesecem
 • Ariani osht shum gabim ktu. Me prek ne kok , hund , ball etj. Femrat jasht e kishin mar si shaka. Jo me ik si tha ariani

  Qazim BryliQazim BryliPred mesecem
  • Fatjoni e meritoi ja beri mire

   bocoy noiubocoy noiuPred mesecem
 • 49:18 Nigga what, if the roles were reversed he'd be in jail, the double standard is so unintelligent.

  Poor BoiPoor BoiPred mesecem
 • Sa e shemtuar kjo Ana mor lal

  Poor BoiPoor BoiPred mesecem
  • Qfar durimi keni ooooo njerz kap gjuje direkt oo vlla

   kolim jonekolim jonePred mesecem
 • Bora duket sikur do me e pallu vet fatjonin

  Pellumb LamcePellumb LamcePred mesecem
 • Fatjon hallall plako bish pate te drejt qe the ske konkurenc kur shikon kta tarak e tjer aty duhet me ardh vet aty me pat pak gar 😀😀

  Pellumb LamcePellumb LamcePred mesecem
 • Hahahahah 🤣🤣

  Ramona ZulfijaRamona ZulfijaPred mesecem
 • I kaloi ishi

  Kledi DeliuKledi DeliuPred mesecem
 • Shumë të drejtë ka Fatjoni . Ana po t'a kishte pëlqyer aq shumë Fatjonin nuk i merte çunat me radh dhe u vinte ngjitur . Por do shikonte m tepër Fatjonin dhe do respektonte disi ato që Fatjoni nuk pranon . Kur e pëlqeje aq shumë mundohesh tja fitoje zemrën m shum.

  Mariana RistaniMariana RistaniPred mesecem
 • Nese fajoni vazhdon me ket ritem me melisen do behet me femij jo pas 3 viteve por pas 9 muajve😂😂😂

  soiung toiuesoiung toiuePred mesecem
 • 0

  PM OLTI me33PM OLTI me33Pred mesecem
 • Ana 1 je yll

  Kejt HitajKejt HitajPred mesecem
 • gjynah ana be🥺

  Melisa HamzaMelisa HamzaPred mesecem
  • Kjo Ana Si Xhisiela Maloku

   soiung toiuesoiung toiuePred mesecem
 • Ana e pare ose ana plake kokre kudres

  Art MozartArt MozartPred mesecem
 • Fatjoni e meritoi ja beri mire

  Fahrije ZeqirajFahrije ZeqirajPred mesecem
 • Po si ka mundesi që asnjeri ne atë studio nuk tha asgjë kur ajo ja fut ne shpullë dhe te gjithë e justifikojnë që është e lënduar...Po ta kishte bërë ne nje shtet tjetër do e kishin përjashtuar nga emisioni jo me te durojnë romanet pa pikë lidhje nga celulari I saj javët ne vazhdim....

  suelina suelinasuelina suelinaPred mesecem
 • As 😂😂😂😂😂😂

  Arben ThanasiArben ThanasiPred mesecem
 • Ky ishte takimi me super qe une kam pare bravoo le te cicirojn zogjte tjere 🇦🇱

  Bujar BallaBujar BallaPred mesecem
 • Qfar durimi keni ooooo njerz kap gjuje direkt oo vlla

  Gazibaba texas bandaGazibaba texas bandaPred mesecem
 • I wish i can understand what they talk

  Wissal MokhtariWissal MokhtariPred mesecem
 • Ju kujtoj fjalet e ish te dashurit qe ja kish folur te njetat fjalet si fatjonit edhe kjo ishte arsyje pse kjo reagonte kshtu jom shumm e bindur .

  Bardha PllanaBardha PllanaPred mesecem
 • Andi nga aktor eshte ber regjizor,meson te tjeret si te aktrojn hahahahahahha bravo andi m'pelqevi!

  seiom jvonyseiom jvonyPred mesecem
 • Emisjon Kurvash🤦👎

  Cimi ArifajCimi ArifajPred mesecem
 • Bravo

  Erjon BroshkaErjon BroshkaPred mesecem
 • Bravo shyqyr o Melise qe tregove si behet per vehte nje djal. Rrini ngrohni vezet ju tjerat

  doire aintudoire aintuPred mesecem
  • dhe B - po sillej sic sillej Ana. Nese Ana kerkon tolerance ndaj sjelljeve te tilla ndoshta duhet te shikoje si ndjehet tjetri kur e vendosen ne ate pozicion. Gjths nga te gjithe me

   seiom jvonyseiom jvonyPred mesecem
 • O ana o zombi

  mushkonja __almushkonja __alPred mesecem
 • Sa marketing te vdekur qe beniii, kot fare

  Weak GamerWeak GamerPred mesecem
 • Kjo Ana Si Xhisiela Maloku

  twentyten pilotstwentyten pilotsPred mesecem
  • @doire aintu mos fol me buke ne goje se ketej nga fundi ste marr vesh

   twentyten pilotstwentyten pilotsPred mesecem
  • Kjo Ana vdes per Fationin edhe sdi si tju ofrohet per ta prek e gjuan shpulle vetem.per ta prekur po mos mu bej kishe un se Fationi eshte yll djale larg na ty

   doire aintudoire aintuPred mesecem
 • Asigjo spo marim vesh ashtu si flisni ju me zhurm flet njeri hyn tjetri🤮🤮🤮🤮🤮😂😂🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Anita KlaraAnita KlaraPred mesecem
SLworlds