Puthje, premtime dhe refuzime, ja çfarë ndodh sot në Për’puthen - Përputhen, 17 Shkurt 2021

17. feb. 2021
1 162 651 Ogledi

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • ARSIMI DJAL SHUM I MIR

  Seli SeliSeli SeliPred 7 dnevi
 • ANA MA E BUKURA.JE DHE.E MORALSHME ME TE GJITHA

  Seli SeliSeli SeliPred 7 dnevi
 • Vajti ne origjin ky E nisi si mir po si vajti gjate Se i thon dordha die ne dardh Ose per ata qe se kuptoj tenxhereja gjen kapakun

  Elida ZykajElida ZykajPred 11 dnevi
 • Po pse s mar like une?

  Aulona VuniqiAulona VuniqiPred 11 dnevi
 • KOSOV GËZUAR DITLINDJEN.♥️🇦🇱

  alida flusalida flusPred 11 dnevi
 • yasemina merre andin se po pershtatni shum si engjuj

  Laura IdriziLaura IdriziPred 12 dnevi
 • Sipas femrave ne kete emision : Real life - Boy to girl : do you want to be my girlfriend? Girl : yes, but I want to see you with a another girl before My sick mind : threesome?!! Ps: they are so fucking stupid

  Clash KingsClash KingsPred 12 dnevi
 • aventurat e tij

  hoiy vinosahoiy vinosaPred 12 dnevi
  • Duam JULIN ne emisjon!!!!!!

   alida flusalida flusPred 11 dnevi
 • Ajo muzika gjate takimit te Arsimit dhe Anes njesoj si ato muzikat neper ballo me princesha. Gjithsesi Arsimi me duket shum djal I mir edhe simpatik esht

  Saida GohanSaida GohanPred 12 dnevi
 • O te mjer ktheni more julin o ju befsha gropen he !

  sokin jonsokin jonPred 13 dnevi
  • WOW,po kjo Bora sle njeri te folë,sqarohet.🤮🤮🤮🤮

   hoiy vinosahoiy vinosaPred 12 dnevi
 • A mundet ta pin femijet mbi pesh aca wuane'kush mund tme keth pergjigje ju lutem

  ALBI KOCI FILE TEMAALBI KOCI FILE TEMAPred 13 dnevi
 • E

  ꧁orges꧂꧁orges꧂Pred 13 dnevi
 • Bravo andi rrespect !

  Albioni BossiAlbioni BossiPred 14 dnevi
  • dhon fam Vk fake dashni asnji si rruhet me u perputh

   sokin jonsokin jonPred 13 dnevi
 • Jasmini sdi a e vëreni që është pikërisht si ajo fjala gacë e mbuluar, di të ja luaj lojën djemve

  Leotrim BytyçiLeotrim BytyçiPred 14 dnevi
 • perputhjet

  Festim FestimFestim FestimPred 14 dnevi
 • Kete dite ka qene pavarsia e kosoves dhe bores as nuk ju kujtua ta thoshte e lere me te bente ndonje gje per respekt te pavarsise

  Elea MustafaElea MustafaPred 14 dnevi
 • O arsim ik mos humb koh se sje ti per ato vajza po ku te vie ato te kujdeset ne vikend per djalin tend po ik mos le te tallen sikur me muratin .

  Idriz QerkeziIdriz QerkeziPred 15 dnevi
 • Pokymoroja me malok puke nuk dimefol

  Zamira AmelZamira AmelPred 15 dnevi
 • Hfg

  Marisa HariziMarisa HariziPred 15 dnevi
 • Kush esht qe sindi tr dali esht kottt🤮🤮🤮🤮🤮

  Kriss KristulaKriss KristulaPred 15 dnevi
 • Duam JULIN ne emisjon!!!!!!

  Leutrim LeutrimLeutrim LeutrimPred 15 dnevi
 • 47:00 GJUM TE EMBEL ZOTRI ATDHEU 😂😂😂😂😂

  Ar MiAr MiPred 15 dnevi
 • Ooooooooooo Atdhe oooooo Djali me Bob Yll djal 😍😍😍😍

  Victoria VictoriaVictoria VictoriaPred 15 dnevi
 • WOW,po kjo Bora sle njeri te folë,sqarohet.🤮🤮🤮🤮

  Arsim FazlijiArsim FazlijiPred 15 dnevi
 • Kam ardhur nga ZHHHvicra Ana duke menduar se eshte planet nvete: aq larg shikohemi ne

  gig stargig starPred 15 dnevi
 • Jasmina: Hobi im eshte kenga po sdi te kendoj

  Leda JoriLeda JoriPred 15 dnevi
 • Kjo porputhja arsyja qe ka shum klikime esht se gjith shqiptaret me gjith venet e botes skan nga ikin myll ne shpi cdo gjo myll sa te hapen asnji ska me I pa emision vet me te dhon fam Vk fake dashni asnji si rruhet me u perputh

  Denis LondonDenis LondonPred 15 dnevi
 • Arsim e ana shum shkojn

  convict convictconvict convictPred 15 dnevi
 • Zhvicrra i madh je arsim

  convict convictconvict convictPred 15 dnevi
 • Kjo Sara ka then ke kenga me DON PHENOMIN "nuk ta jap shansin edhe me pas lekt e dubait" edhe vje ju jep shansin ktyne laskarave te perputhen 🤦‍♂️ KU PO SHKON KJO BOT NUK E DIN ASNJERI🤦‍♂️🤦‍♂️

  Keng ShqipKeng ShqipPred 15 dnevi
 • Per vec mevlanit ,te tjeret jan per fustan...sduhesh te ynin ne emisjon pa julin ..yyyyyy turp

  Albany AkakakaAlbany AkakakaPred 15 dnevi
 • O produkcion qensh ,juli ku eshte tju vi turp

  Albany AkakakaAlbany AkakakaPred 15 dnevi
 • Kti erlindit i erdh goja sa hoqi syzet mduket ja hoqi virxherin sindi E filloj tu fluturu

  Elvis PrendiElvis PrendiPred 15 dnevi
 • Jasmima ana i pjyet ca do jo familje dua karierer me fal ca di te besh ngre kembet shumir sjam per burr thjesht per kariere

  Jorge MartinJorge MartinPred 15 dnevi
 • Ca I ka keto kapucat kjo jasmina

  Radhames PepinRadhames PepinPred 15 dnevi
 • Moj sindi shko le emisionin moj shushk

  enea free fireenea free firePred 15 dnevi
 • PO SI MORE NUK NA URUAT ASNI GJA PER KOSOVEN ?

  Labinot UNITED STATES OF ALBANIALabinot UNITED STATES OF ALBANIAPred 15 dnevi
 • O Antonela shko puno neper autostradat e italis se na i shpife ekranin.

  Olgert YzoOlgert YzoPred 15 dnevi
 • Kjo Ana a i ka fry prap buzet a mduket mua. Na e shpifi.

  arki fetarAarki fetarAPred 15 dnevi
 • Pse nuk e kuptoj se pse ka njerz qe e urrejn Mevlanin...

  EmiEmoEmiEmoPred 15 dnevi
  • Nuk e kupton sepse nuk e ke ndjek mir emisionin ose e ke ndjek kto javet e fundit per her te par..

   Manchester UnitedManchester UnitedPred 15 dnevi
 • Ky legeni i ka hup ne mend 8 kile

  Reger ShpatiReger ShpatiPred 15 dnevi
 • slworlds.infoicJ8flogClE

  Perputhen LivePerputhen LivePred 15 dnevi
 • ciao Rinian sei stupendo..bellisimo🙋‍♀️

  Lola KrekaLola KrekaPred 15 dnevi
 • Hajd se ta them un ty , Riniani 😂

  Djana TushaDjana TushaPred 15 dnevi
 • Shum shumm shummm i dobet ki nga Maqedonia na ka prezentu shum keq. Nuk e din te shkretat se ka djem Maqedonia dmth Shqiptar te Maqedonis qe kto do i kerkonin per ter jeten haha

  VVPred 15 dnevi
 • Ti djali nga mk pse ja fut kot morekrejt shoqnin ekom mga Maqedonia por hiq sjan të prapambetur secili ma integrum se tjetri a ti po ti paske ngelur mbrapa sdike as dy fjal me i lidh 😂

  M KM KPred 15 dnevi
 • Zvicra katund eshte

  Vital GjinajVital GjinajPred 15 dnevi
 • Ana thote me dhēmb me djeg por me kruhet

  Vital GjinajVital GjinajPred 15 dnevi
 • Sa veta duan qe te largohet sindi👇👇👇👇

  Fifa mobile 20Fifa mobile 20Pred 15 dnevi
 • Se paskeni kap 1 milionshin sot akoma 16:41🤦‍♂️😂

  besart durakubesart durakuPred 15 dnevi
 • jen ber gazi botes ore vetem per fam dhe po tallni trapin me meshkujt

  Davidoff667kingDavidoff667kingPred 15 dnevi
 • Arsimi shum djal i qet i mir po' si duket i vjen mbare ta shprehe te foluren e vet dmth dialekti korqoves fol mor djal mes ki merak se aty asnja so ma Mir se ti👍

  S.BS.BPred 15 dnevi
 • Kush është i interesuar për punë online nga shtëpia me shkruani në Whatsapp 067 692 2571

  Evelin MustaEvelin MustaPred 15 dnevi
 • slworlds.info/net/r3vSssZ8o2DMgJs/video

  E LE LPred 15 dnevi
 • Juli mir ben tmes kthehet sepse kto vjaza skan interes per Julin kto dojn astallar x5

  Gèzime NurediniGèzime NurediniPred 15 dnevi
 • Rinian je yll nga te gjitha anët!!!❤❤❤

  Eneida GjekaEneida GjekaPred 15 dnevi
 • O zot si rri Ana si ato kukullat e porcelanit ne kohen e leshit 😂😂....

  Learn to FlyLearn to FlyPred 15 dnevi
 • E Moin Ana te duket vetja si hopa hopa ne aspekt sje kerkushi

  Tina TinaTina TinaPred 15 dnevi
 • Ç'paska qen ky Riani😂😂

  rezartamiyyrezartamiyyPred 15 dnevi
 • Subscribe

  Perputhen PrimePerputhen PrimePred 15 dnevi
 • Kjo Ana,_ duket qe don nje djale qe jeton jashta Shqiprise..!

  Drita DragajDrita DragajPred 15 dnevi
  • @Manchester United Ana nuk eshte se ka mar dhurata, krejt vajzat tjera ma shume ,(keng,lule , arausha,)

   Drita DragajDrita DragajPred 15 dnevi
  • Kjo don nje djal qe i bon dhurata cdo takim

   Manchester UnitedManchester UnitedPred 15 dnevi
 • qyshe moe soshte probleme putheja puthejen duheshe te bejshe vetem ati personi qedone tamarre perjetburre ose nuse krejte nerregull apo te puthejet gabim keni vajzave dhe djeme ve per dy palet duhet temendojne melarge jo ume puthi dhe e putha ne jemi SHQIPTARE large perendimite jemi keshtu pebehen punet sikure nje fjal deti ube kose fare 🖐

  Hyrije AzemiHyrije AzemiPred 15 dnevi
 • Oooo qikjo jasemina si Mac bash e keqe pa as nje te mir si sorra kjo edhe ajo kudra tjeter. Sindi shum besheretka 🤮🤮🤮🤮🤮

  Une Jam unUne Jam unPred 15 dnevi
 • JULI LIKE SINDI COMMENT

  GalaxyCookie UwUGalaxyCookie UwUPred 15 dnevi
 • Takim shummmmmmm I merzitshem🤮🤮🤮🤮🤮

  Jusilda KucaJusilda KucaPred 15 dnevi
 • Jan mbledh nje tuf baxhella xhaja qe ka lidh nje corape per fyti dhe esht perveluar me shum se djemt me boren putan

  Nar HoxhaNar HoxhaPred 15 dnevi
 • Shum mr qe keni fol vtm per julin ai duhet te kthehet !!!!! Ne cdo pjesë per te do fls !!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ... Ktheni julin!!!!❤️💋

  Fier FierFier FierPred 15 dnevi
 • Kuku vetullat e jasminit 🤣🤣🤣 ma te bukura duken Te Rinianit 🤣

  Lule LuleLule LulePred 15 dnevi
 • Antonela ende gjallë 😂

  Xhem LamaXhem LamaPred 15 dnevi
 • Po vaji i borshit ska per te na ardhur me:)

  The Black Rat InnThe Black Rat InnPred 15 dnevi
 • Kjo e qeshura e anes te streson.o zot.

  Ina InaaIna InaaPred 15 dnevi
 • Riniani tip legeni duket qe 10 km larg

  Stop TheBullshitStop TheBullshitPred 15 dnevi
 • Kijo kijo kijo andi

  shaqiri fitimshaqiri fitimPred 15 dnevi
 • Jemi kaq Kosovar qe ju shikojm dhe nuk moret mundin te na uroni Festen ton te Pavaresise 🇽🇰 a nuk jemi ne vellezer dhe motra🤔

  Mergimtare KastratiMergimtare KastratiPred 15 dnevi
  • @Elizaa Elizaa ekan dite kur transmetohet te pakten

   Mergimtare KastratiMergimtare KastratiPred 15 dnevi
  • Po nuk osht gjiru dje puntata tani kan harru

   xonna Tirollixonna TirolliPred 15 dnevi
  • Ka qen xhiruar ni dit para se te transmetohet Edhe ju nuk jeni kosovar por shqiptart e kosoves

   Elizaa ElizaaElizaa ElizaaPred 15 dnevi
 • Bora: para se te shfaqim takimin doja tju rikujtoja per Aca- Une: Skiipppp

  Era AsllaniEra AsllaniPred 15 dnevi
 • Hahah kjo Jasmine esht katastrrof fare Hajde karroc me guzhinjeta hajde Dy llafe nuk di Ça thot pa lidhje fare

  D TD TPred 15 dnevi
 • Kurvlliku me shkoll

  X xxX xxPred 15 dnevi
 • Ana pse nuk i beson askujt . Të lutem si mos i besojsh asnjeher askujt ske me gjet bur kur.

  Bina TBina TPred 15 dnevi
 • Ktheni Julin ne studio

  Adi TabakuAdi TabakuPred 15 dnevi
 • Ore se marr vesh pse pezullohet julli qe ne menyr te vet beri nje kompliment dhe te tjeret qe ofendojn e shahen si mos me keq jan aty turp per juve na u ba Sindi shurra te ofendohet mir i ka then Mevlani ate e ka ofendu zoti

  elvis elviselvis elvisPred 15 dnevi
 • Juli 1🔥

  Kreshnik HysenajKreshnik HysenajPred 15 dnevi
 • Juli paty nuk kshyret mo ky emision ti je Kingi ktu mrena👍

  Liridon MehmetiLiridon MehmetiPred 15 dnevi
 • Shqipe ajde sa subscribe i bojm per julin

  M4 teamM4 teamPred 15 dnevi
 • Cfar ka kjo jasemina qe vetem pertypet kur flet

  Ela SuelaEla SuelaPred 15 dnevi
 • Po juli bullizoi pemen e ullirit sepse e krahasoi me nje shkure 😂😂😎🔥

  Niko AdhamiNiko AdhamiPred 15 dnevi
 • Kjo ana shm kerkon ne jeta😑 sedi ca kerkon tek nje mashkull dihet boterisht sdo perputhet aty

  tea hodajtea hodajPred 15 dnevi
  • Ana kerkon nje mashkull qe i ben dhurata cdo takim..

   Manchester UnitedManchester UnitedPred 15 dnevi
 • Ana je me e mira por reani eshte definitely per ju.prandaj afrojumos I ri larg

  Aria XhemoAria XhemoPred 15 dnevi
 • Bravo irnjan super sjellje di si ta besh nje femer per vete

  Ilia Klodjana BlidoIlia Klodjana BlidoPred 15 dnevi
 • 𝕆 𝕓𝕠𝕣𝕒𝕒 𝕛𝕖 𝕪𝕝𝕝 𝕤𝕚 𝕤𝕙𝕡𝕚𝕣𝕥 🤭🤗💘💝💝💖 𝕥𝕖 𝕕𝕦𝕒 𝕤𝕙𝕦𝕞𝕖𝕖𝕖𝕖𝕖𝕖😇😇😍😍🤩🤩

  Denisa MatoshiDenisa MatoshiPred 15 dnevi
 • a ska ardhur sindi aaaa se sja mban se ka frik nga comentet qe e shajne njerzit

  hasan xhepahasan xhepaPred 15 dnevi
 • Eshte me e bukura

  Apostol BaciApostol BaciPred 15 dnevi
 • Une vetem per boren e shikoj programin

  Apostol BaciApostol BaciPred 15 dnevi
 • Jasmin boll u pertype tpakten kur ke takimin dhe do flasesh hiqe camcakezin😏

  Siar AL-UKSiar AL-UKPred 15 dnevi
 • kthejeni julin mer a emisioni koti

  hasan xhepahasan xhepaPred 15 dnevi
 • Dua te kthehet ai djaloshi nga borshi ai është vetvetja dhe nuk shtiret.

  RemingtonRemingtonPred 15 dnevi
 • Ndiqni ne kanalin ton vidjot me te fundit te perputhen

  Perputhen PrimePerputhen PrimePred 15 dnevi
 • Nuk po u kqyrka emisioni pa Tean Andin Fatjonin

  Erlinda AvdylajErlinda AvdylajPred 15 dnevi
 • O Kërçovar mos na ul posht Shtetin ndoshta ty ke mentalitet të kaluar nuk jan të gjith si ty

  Jeton BakijiJeton BakijiPred 15 dnevi
 • O zotttttt sjeni normal more

  paola i.m.r.paola i.m.r.Pred 15 dnevi
 • Jo Antonela jasemina te do ty prane qe tja hash veshin si ja hengret njera tjetres kurMevlani po kendonte me zanen e tij,so mjaft nderhyre kur nuk te takon.

  Aria XhemoAria XhemoPred 15 dnevi
SLworlds