Melisa - Leje ( Official Video )

29. apr. 2021
3 281 166 Ogledi

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Komentarjev
 • slworlds.info/net/sobZmsqYaoTNrbg/video

  Artian AbdiuArtian AbdiuPred 4 minutami
 • Kjo këngë si një diss ndaj teas😂

  ꕥఌ Rovena ఌꕥꕥఌ Rovena ఌꕥPred 48 minutami
 • melisa ndez zjarr me kengen e saj melisa meriton te degjohet sepse kenga e saj ka nje aritjet te madhe brenda nje dite 1M

  Melisa LleshiMelisa LleshiPred uro
  • 👋

   Melisa LleshiMelisa LleshiPred uro
  • si thoni

   Melisa LleshiMelisa LleshiPred uro
 • my baby ✨❤️

  Melisa LleshiMelisa LleshiPred uro
 • Ja ku doli. E dinim. Dalin per fame dhe pastaj na behen kengetare. As nuk meret parasysh a ka ndonje ze te bukur apo jo. Po varja se tani ka dal autotune dhe behet i bukur zeri. Sa ka rene niveli I muzikes Shqiptare.

  edona bajramiedona bajramiPred uro
 • Kshtu kangen mir e ka ba brravo ama me andin mes vet sha ke ba

  arber krasniqiarber krasniqiPred uro
 • Hala #1 ne maqedonii 😍😍😍

  Kercova 6250Kercova 6250Pred 3 urami
 • Tallni trapin po 16 trending ne itali mas nje jave QR 😂

  Daa RmesDaa RmesPred 3 urami
 • Bravo melisa sukse

  Uesli KolaveriUesli KolaveriPred 3 urami
 • Wow ... Beautyfull ...Also ich habe ,tuerke ich versteh nenenea ,setuk du muss tun mehr ,mehr,mehr ,ohne dumme dorsten verstanden ...😅😁😅😁...ohne quatch jetzt ... Alles anderes war nur @#$%& .Was ist das albanisch ???.. oder in dieser region ??? Kein ahnung ....Aber ich finde es gut ...Sehr gute stimme ,gute sound a la afrobeat/latino beat ...decende music video ... Die frau ist Hammer ... Top ... Hat sofort einen erlliche like verdient ... Hat ohrwurm potenzial ...Das koennte ein Hit in Deutschland werden ,...Man wurede leicht ,die erste saetze,mid lipsingen und wenn es zu torsten kommt laut mitschreien ...😁😅😁😅,ohne das man die richtige bedeutung kennt ...Hat auch fun potenzial ...👍👍👍 ...She is a Star ...Congratulation...

  Nonew WorldorderNonew WorldorderPred 4 urami
 • I love you so much🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍😘😘😘😘💋💌💘💝💖💗💓💞💕💟❣❤🧡💛💚💙💜

  Lediona AziziLediona AziziPred 4 urami
 • Sa kollaj eshte te behesh sot kengetar..Gjynah per Artistet tane qe kane studiuar .

  tila capotila capoPred 4 urami
 • O yllaaaaaaa shkoni shumë drita😍😍😍😍👑👑👑👑👆

  Emily BerberiEmily BerberiPred 5 urami
 • Bravo melisa te dua shum❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💓

  Edona NezirajEdona NezirajPred 5 urami
 • Quite in muzik the re se po te mira pi qer😻😻😻😻

  Vlera TrepcaVlera TrepcaPred 5 urami
 • Melisa je yll vazhdo keshtu🥰🥰🥰🥰🥰

  Arianit BraciArianit BraciPred 6 urami
 • Shum shum mir Melisa & Andi veq vazhdoni kshtu ♡♡♡

  mobishop nexhamobishop nexhaPred 6 urami
 • Talent 0% , Shkoll t'muzikes 0% edhe po bana une kengtar phiii ku po shkon kjo bot mor jao

  Qendrim KabashiQendrim KabashiPred 6 urami
 • esht e vjedhme 🤣 kush e gjen origjinalen

  Henri StafaHenri StafaPred 6 urami
 • Keng shumme mire

  Elvana GashiElvana GashiPred 7 urami
 • Melisa mos u merr me and in

  Lortin JonuziLortin JonuziPred 7 urami
 • Il😀

  Adi ShtaroAdi ShtaroPred 7 urami
 • Qr ka marr ma shum views se kanga e matos Audi

  Lorenco LorencoLorenco LorencoPred 8 urami
 • Nrm qe me andin do shkoj ajo po ne te verter do fatjonin✌️✌️

  FF KINGFF KINGPred 8 urami
 • Pac fatin e kurves...nuk e kam then kot..bravo

  Em ShackEm ShackPred 8 urami
 • O e drogume kjo

  Gucci ManeGucci ManePred 8 urami
 • E paske qar

  Tani RabiaTani RabiaPred 8 urami
 • Nuk I kuptoj dote keta njerez qe ofendojne.mos keni inat po nuk ju pelqen Melisa nuk ka problem fare nuk e degjoni.

  Arsenis DomiasArsenis DomiasPred 8 urami
 • Warum ist das andere Lied davor gelöscht?

  franziska lfranziska lPred 9 urami
 • ❤️❤️😍

  Manjola XhemollariManjola XhemollariPred 9 urami
 • Ate qe ke dasht leje leje .... Une:sdu pse ca do mbesh 😏😏 Melisa:kadale kadale ma merr zemren... Une:une ty kurre hallah alla 😵😵

  jennie_are_rosiejennie_are_rosiePred 9 urami
 • Bravo melisa shum bukr

  Blerina DedaBlerina DedaPred 10 urami
 • Nuk e di o njerez pse je aq negativa kush nuk eshte fut ne muzik sot e jo Melissa qe te pakten edhte Copa e yllit 'dihet boterisht e' '😊🙃

  esmeralda gecajesmeralda gecajPred 10 urami
 • O zemer sa e mir ke1♥️❤🥰🍒🌏

  Lumturi BardhajLumturi BardhajPred 10 urami
 • Me pelqen shume

  Ida KurtiIda KurtiPred 10 urami
 • Te lumte

  Ida KurtiIda KurtiPred 10 urami
 • Shum yll kenga

  JONIDA HOXHAJONIDA HOXHAPred 10 urami
 • Kot qe hyre ne Perputhen me mire tu beje balerine

  Mon BalliuMon BalliuPred 10 urami
 • Bravo

  Mon BalliuMon BalliuPred 10 urami
 • Njesh je o melisa

  Mon BalliuMon BalliuPred 10 urami
 • MELISSA🥰🥰🤩

  Alexandra ZeneliAlexandra ZeneliPred 11 urami
 • Super keg brava Melissa ❤️

  Blerina HodoBlerina HodoPred 11 urami
 • Wow! Beautiful! Great music! 😁👍👍👍

  McZerrillMcZerrillPred 12 urami
 • Ku met kaanga ,,U kry’‘ sun pe gjej mo? HAHA

  Ardita JhArdita JhPred 12 urami
 • Melis marre more e budallme

  Shqipron MuqaShqipron MuqaPred 12 urami
 • Fatjoni kishte te drejt nuk e dinim se është mashtruse perme koka budallic mashtruse

  Shqipron MuqaShqipron MuqaPred 12 urami
 • Shumë bukur është këngae e melisës

  Bledi AvdiuBledi AvdiuPred 12 urami
 • Waw! Sekondi 2.25 me beri qudi pra!!Hahahah mendoja as Fationi u bë gjeloz se te perputhen bente original Fationi si Eri.Oo Melisa je yllo,po lere Fationi!!Me dëgjo

  Arbeta UjkajArbeta UjkajPred 13 urami
 • Melisa te lumt goja je e para per mua💘💘

  Elvira MehmetajElvira MehmetajPred 13 urami
 • O melisa ta hansha zemren je shum biq bye

  Anita MaliqiAnita MaliqiPred 13 urami
 • Melisa 👑

  Gjikiqen QamqungGjikiqen QamqungPred 13 urami
 • VERY GOOD MELISSA

  sandri elmazajsandri elmazajPred 14 urami
 • Sorry Melissa this song is bullshit

  Toni aziziToni aziziPred 14 urami
 • 😘😘😘😘

  Romeo ZenuniRomeo ZenuniPred 15 urami
 • Sa kenge pa lidhje 😂😂😂

  Lumturi ZollumiLumturi ZollumiPred 15 urami
 • Fatjon te la more Andin shokun tend

  Seldi SeldiSeldi SeldiPred 16 urami
 • Is melisa from albania ?

  dualipafansdualipafansPred 16 urami
 • vk ku ka arrit niveli muzikes,,i qr ka ngel pa bo kong vetem Bora Zemani dhe Altin Basha

  ss ssss ssPred 17 urami
 • kush se pati fare mendjen te kenga dhe teksti po po prisnin qe te dilte Andi 😂😂

  fouoii gyhhfouoii gyhhPred 17 urami
 • Ne prpthen te gjithe bejne loje .AKTRIM .Vetem Tea u sulmuar

  anxhela agoanxhela agoPred 17 urami
 • Oj moj Melisa takimet tuaja me Mevlanin Fatjonin Atdheun qe i ke be je shkri krejt i ke puth je shkalavit je ferku mos gjenjen haptas me ne fund u fute ke Andi e pa qe sta futin ato qe i permenda poashtu fytura jote e tregonte ketegjest po pse vrapove pas Fatjonit se i nxore syt nga vendi kur te refuzoj Fatjoni poashtu me Mevlanin ame atdheun sta bajti sjemi budallaj se e kemi par me vemendje e prrfive dhe mamin po edhe kjo dashuria gjeja dashuri vec per Andin vec per kengen asghe tjeter cili mashkull de duron me i be gjithato budallalliqe po ik pash zotin se prodram ishe e treta tash mbas programit duash ta ritish famen po ske ze per keng po cfar kenge tu dhen lele sise shef veten pa kuptim kenga o zot na rujt nuk eshte keng kjo ik se na gerdite

  R KR KPred 17 urami
 • O zot lesho nje meteor

  D12 IllusionD12 IllusionPred 17 urami
  • 👑Tayna like 💋melisa koment

   fouoii gyhhfouoii gyhhPred 17 urami
 • Sa kott pr😝😝😝

  Sokol MarkopoSokol MarkopoPred 18 urami
 • I kujton kujt kenga e era istrefit bomb bomb??apo vec mu?

  Morena CurriMorena CurriPred 18 urami
 • Melisa gjithë këtë këngë e ka bërë vetëm për ANDIN

  Enio BerdicaEnio BerdicaPred 19 urami
 • Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.

  edcvgftyu tgbhujiedcvgftyu tgbhujiPred 19 urami
 • Kari karri!! Ha ha

  Edison PapalekaEdison PapalekaPred 19 urami
 • I come from #tiktok

  Alba KingAlba KingPred 19 urami
 • ❤️❤️

  Liridon hali Liridon haliliLiridon hali Liridon haliliPred 20 urami
 • Sikur knon sabri fejzullau

  Neritan IbrahimiNeritan IbrahimiPred 20 urami
 • Ik moj dhiu anej

  Enxhi BallaEnxhi BallaPred 21 uro
 • Kenga dhe çift i mire

  Elona MuciciElona MuciciPred dnevom
  • Po de po

   Alban KrasniqiAlban KrasniqiPred dnevom
 • Spo ju hec 😆 Adelina Big Mama Ermali Zafina Dil te dera Coco edhe Blero Gezuar 2017

  Bere KSMSBere KSMSPred dnevom
 • Qia robt diten e par qe doli kenga u futa ta degjoje u bona kaps Kismet do shof perputhen e lirohem pak sidomos kur fol antonela dhjes lirshem

  Koli KurbinKoli KurbinPred dnevom
 • Hani kara ju populli ksaj hallall i qoft qe tallin bythen me ju

  SaYa BeatZSaYa BeatZPred dnevom
 • Je me e mira 💘

  Vanesa CangaVanesa CangaPred dnevom
 • 👑Tayna like 💋melisa koment

  Ina LediIna LediPred dnevom
 • Qyyyyqjaaa o Melisa e more ate qe doje mi 🙄🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Marsela MarselaMarsela MarselaPred dnevom
 • Supe melisa 👍👍❤😚 Bravo

  Loris PujaLoris PujaPred dnevom
 • Keta tallen b..... me publikun ishin te lidhur para se te hynin ne emisjon

  E BE BPred dnevom
 • Diva e Shqipris😍❤💋😘💖🔥👑😚💕

  DeniDeniPred dnevom
 • O yll

  elo shkembielo shkembiPred dnevom
 • 😇😇😇😇😘😍😍😍💕💕💕😇💖💖💋

  Arjesa BrahimiArjesa BrahimiPred dnevom
 • super keng

  Diorni BimeDiorni BimePred dnevom
 • Molto djeale djeale vibes

  Ervina AlijajErvina AlijajPred dnevom
 • Te Dua melisen je shum e bukur te Dua shum

  Hazbije LokiHazbije LokiPred dnevom
 • Muzika tjera me te bukura shum Jan te bukura shum e E Dua melisen se eshte shum e bukur

  Hazbije LokiHazbije LokiPred dnevom
 • Kush vje pas teje teje teje

  14K FOTIS14K FOTISPred dnevom
 • Ban ala tjera

  Hazbije LokiHazbije LokiPred dnevom
 • Shum

  Hazbije LokiHazbije LokiPred dnevom
 • Shum e bukur qenka muzikq

  Hazbije LokiHazbije LokiPred dnevom
 • Super

  Loni RexhepiLoni RexhepiPred dnevom
 • Suksese Melis

  Er AlEr AlPred dnevom
 • Rap qira ku isht ne takim me meter rrishi

  Dardan GjoniDardan GjoniPred dnevom
 • Kenge e bukur

  Migela MetohuMigela MetohuPred dnevom
 • Love melissa😍😍❤💓💖❤❤❤

  Loni LorisaLoni LorisaPred dnevom
 • 💏💏💏💏💏💏💏💏

  FIQIFI BAJAFIQIFI BAJAPred dnevom
 • O melisa do me besh nje keng me emrin tim fjorela. Se je shume e bukur 😇💖💞

  Giana MecajGiana MecajPred dnevom
 • ⚠️⚠️⚠️

  senadfikajsenadfikajPred dnevom
 • Jan si🌟🌟🌟🌟 seni sevijurum

  Artan FierArtan FierPred dnevom
SLworlds