Atdheu rikthehet në program, përballet me Antonelën. Njihuni me surprizën - Përputhen, 5 Prill 2021

5. apr. 2021
1 245 548 Ogledi

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • Po mire kjo sikur beri be shpirtin e te jatit qe Atdheu e kishte puthur me zor!!!!!Sot thote qe e pelqen dhe e ka dashur edhe kjo puthjen.Me duket se nuk mbaka mend cfare thote (bet qe ben)Une o dal nga ketu me Mevlan Shaben o ska!!!!!Pffffff.Kur ke dashur Atdheun perse doje te percaje Ledjanen me Mevlanin.Nuk e arsyetoj dot,Skam fjale.Nuk mund te te ofendoj sepse nuk ma le edukata qe kam ta bej.Por mjer kujt do ti biesh ne dere.Ketu qe te njofti nje njerezi e ter veshtire te gjesh nje partner jete.Kush do te afrohet thjesht per kalim kohe kan per ta ber.Me kte qe ke ber ne perputhen ja ke hapur gropen vet vetes.

  Adele AdeleAdele AdelePred 10 urami
 • Aplicacionin futeni ke shpella e julit edhe te gocave qe bojn reklam hajduta..

  Longwide _WowLongwide _WowPred 13 urami
 • Jeni shume te mir😍

  Shqiponje RamaShqiponje RamaPred 14 urami
 • Ti me gjith Blerimovskin hani sate doni lloq blerimovski burekgjija edhe.ti zhabar hupni tutje

  Muja CurriMuja CurriPred 20 urami
 • Um vjen shum e shum mir qe u pajtuan Antonela me Atdheun bravo.ska hjeshi pa Atdheun dhe Antonelen Respekt 👍🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

  Muja CurriMuja CurriPred 20 urami
 • erdh luani i sindit

  NRG_Mario11 NRG_Mario11NRG_Mario11 NRG_Mario11Pred dnevom
 • Pash Zotin myllja ket ket gojen e madhe Antoneles kur thot jam nga Milano po hik moj qenke prej Milano ti nderkohe qe je 22 vjec e Ke shku ne itali 14 vjec dmth le te bejme nje llogari te thjeshte 22-14= 8 dmth e dashur Antonel ke jetu me shum ne Albania ne nje fshat te vogel te hum te shkodres sesa pretendon qe je nga Milano. By the way qe thua je nga Milano pa na trego njeher e Ke pashaporten Italjane 🤣🤣🤣 te rrofte shqiptarja e dashur Antonel keshtu qe boll me filma se na hape barkun 🤥🤢🤮 Arjan Konomi si shum shpejt i kap keto gjana por do ishte mire tja plasish ne fytyr njehere e mire ket gje kesaj zonjushes 😫

  My Girls My LifeMy Girls My LifePred dnevom
 • Urime nga Norvegjia

  arber lekaarber lekaPred 2 dnevi
 • Kjo bora si Detektiv i kupton njerzit shume shpejte

  Rama BajramRama BajramPred 2 dnevi
 • Addhe je ma i miri

  Aleksander DrenovaAleksander DrenovaPred 2 dnevi
 • Sa gjynah mvje per ket Antonelen pz.

  Lori LorelaLori LorelaPred 2 dnevi
 • Ditemi voi se questo non è un falso programma. Tutto organizzato nei minimi dettagli. Antonella è veramente una femmina squallida. Ma secondo voi dopo tutto quello che si sono detti, come si fa a passarci sopra così!!! Persone senza valore è completamente false, che non hanno un po’ di umiltà, solo per diventare un po’ famosi... E poi dicono che gli albanesi danno un certo peso alle parole... Secondo la mia opinione in questo programma si devono un po’ tutti vergognare prima di tutto perché fanno proprio schifo... Andate a cagare 😂...

  Fation AgarajFation AgarajPred 2 dnevi
 • Kush mendon qe aplikaconi mos te jet me pages

  Kristina SabriuKristina SabriuPred 2 dnevi
 • Juli qe vjedh bakllavan I modh esht 🤣🤣

  Dark FireDark FirePred 2 dnevi
 • Falcifikim emisoni!

  nora noranora noraPred 2 dnevi
 • Antonela - Bukuria vjen nga natyra nga Eddi's bio care 😂😂😂😂😂

  xhina 007xhina 007Pred 2 dnevi
 • Na e ka shpif kjo Antonela.....

  Silvio DuroSilvio DuroPred 2 dnevi
 • Antonela atdhe jan qir perdit jan fallco komplet

  MarshallMarshallPred 2 dnevi
 • Antonela bashk me mamin i gjeni puntoret ? Me sa e keni cuar cmimin tani qe u bet “vipe”

  MarshallMarshallPred 2 dnevi
 • Arjan me pelqeve me ne fund po mbron cunat por prap prap i mbrojte cik gocat ste rihet ty ato jan llumi shqiperis e tha mir ai djali e di gjith shqiperia ca kurvash jan ato mos beni kot jini pak real

  MarshallMarshallPred 2 dnevi
 • Si kthehet atdheu 2 Million klikime

  Rama BajramRama BajramPred 3 dnevi
 • Shoqyr nuk paska zgjat shum takimi se paska pas mej dal flaka mevlanit ahahahah

  Xona XonaXona XonaPred 3 dnevi
 • OLSA E KA MONTU NIHER U GRINDEN TASH KISHE PO QESHIN PO PUTHEN ATDHEU PA.PIK INAT

  Seli SeliSeli SeliPred 3 dnevi
 • O Atdhe te kan bere si Joker ...te perdorin sa her ju duhesh👌 ne fund ke me dal i perulur siq dole ate dite me Locon🙃

  Alba AAlba APred 3 dnevi
 • Antonela + Melisa + Ana 1 + Tea = Gaca te mbuluara ...

  Alba AAlba APred 3 dnevi
 • Antonela Femra maa Ee flliqur ..!!

  Beta lenaBeta lenaPred 3 dnevi
 • Shume i bajatshem bre

  Arbenita LekaArbenita LekaPred 3 dnevi
 • FATKEQESI..ME PAS ANTONELEN..NE QYTET..FEMRA MA DEBILE SKA MBOT..STRIPTISTE TEK ALKATRAZI NE LEZH..DEGJENERIMI..ME GJITH MAMIN E VET.TMERRI KOMBIT.KJO KARAKURVE.NUK MERITON RRESPEKT..DEGJENERIM.IMAGHINO OSHT PUTH ME NJA 10 VETA NE EMISION..

  Glejdi VeseliGlejdi VeseliPred 3 dnevi
 • 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

  Aaron Kastriot IseniAaron Kastriot IseniPred 3 dnevi
 • Fort ta lun lojen o vlla a po e she sa te thot ashtu e sa keshtu ik o vlla ik

  Valon ZymberiValon ZymberiPred 3 dnevi
 • O Atdhe o vlla ik prej asaj aktore se ta kall lumin ajo

  Valon ZymberiValon ZymberiPred 3 dnevi
 • Aristela pleaseeeeee mos na zhgenje edhe ti ne fund 🙏🙏🙏🙏,,,, e vetmja goce me koken plote atje,,, ato treshja e shemtuar me kujtojn perrallen e Alisenjefit 😂😂😂😂 dhe tre motrave thuthuqe qe kishin ngele ne dere 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂,,, na rane veshet qetesi nga sindi,,,, filluan sorrat, qe vetem " memedheu " " atdhe" Mund ti pranoj 😂😂😂😂, ti duroj, tju gjeje ilacin 😂😂😂😂🤮🤮🤮

  OSI MoellerOSI MoellerPred 3 dnevi
 • zhdukeni antonelen nga programi

  Rand SesiRand SesiPred 3 dnevi
 • Rinian je shume i mire bravooo

  shy_wolf 01shy_wolf 01Pred 3 dnevi
 • Tani te paguajm edhe lek se duehet me ju paguj Leket e takimeve ktyre.

  Meri MeriMeri MeriPred 3 dnevi
 • Kjo Antonela sillet si me e pas privatizu te gjith programin. Edhe kjo Bora qe i mban krah, Arjani qe se kundershton etj etj. Kjo qe sillet di gore . Femer me antipatike dhe fallso ska ktu

  Anjeza KalajAnjeza KalajPred 3 dnevi
 • Po ke shikon me inaat ky t...pi

  stefan gergistefan gergiPred 3 dnevi
 • Xhdo, xhithsesi , pelçimi.. Antoneles se shkrete si pik e pare i duhet nje abetare....

  Anjeza KalajAnjeza KalajPred 3 dnevi
 • Atdhe por kjo të thot të vdekt familja ok cfar legeni që je familjen e gjun për antonel që nuk ja vlen

  Boss DenarooBoss DenarooPred 3 dnevi
 • Ooo Atdhe, Thiuuu ti e ha atë që e ban nga mrapa😲

  flora g.flora g.Pred 3 dnevi
 • Sa

  pranvera mustafarajpranvera mustafarajPred 3 dnevi
 • Jan ba tamam si kshilli i ndrikullave kjo treshe

  Florinda TomaFlorinda TomaPred 3 dnevi
 • Jemi shum mzor per ato

  Shpresa OnuziShpresa OnuziPred 3 dnevi
 • Shum mka pelqy Antonela po gabim pasna vlersu

  Me HejMe HejPred 3 dnevi
 • Duhet beshty antonela

  Desaldo KasaDesaldo KasaPred 3 dnevi
 • Binjaket revoltohen kulmii, binjaket jan dyftyrsha e per secilen ftyre kan nga 10 ftyra!

  Jordana GjokaJordana GjokaPred 3 dnevi
 • sa min zgjati ky takim tani?!

  Jordana GjokaJordana GjokaPred 3 dnevi
 • NJERZ KJO LEDIANA KA NJE AFATIZIM NESE NUK E PRANON MEVLANIN MA SHPEJT DOT I KTHEHET DIKUSH NE STUDIO DHE DOT JA QET GJITHA TE VERTETAT SE I FEJUARI VET ESHTE NU BURG NE ITALI ERI DIN GJITHA TE VERTEAT E SAJA KUSH MUNDET TRANSMETU EN PERPUTHEN DIREKT KETE MESAZH LETI DEL FTYRA E LEDIANES.

  Selam MualejkumSelam MualejkumPred 3 dnevi
 • opa

  Treshi KrasniqiTreshi KrasniqiPred 3 dnevi
 • Ska nga tja mbaj Antonella dhe ben rolin e Aktores prap

  Sefer SerjanajSefer SerjanajPred 3 dnevi
 • Ishalla perputhen ca t'them.Ama mbon pershtypje si njeriu e shet karakterin e vet per pak fam

  Erisa AmlaErisa AmlaPred 3 dnevi
 • Ishalla perputhen ca t'them

  Drita KarrukaDrita KarrukaPred 3 dnevi
 • murat e dheve qetash

  Baad GirlBaad GirlPred 3 dnevi
 • keto kane per te dale te gjithe single 😅🤔🤔

  Ana CelaAna CelaPred 3 dnevi
 • Na hapen barkun jo kjo e mir jo ajo e mir,, ajo qe del aty per burre ska asnje dallim njera nga tjetra, thjesht ca dalin hapur e ca fshihen se varet si e kane mentalitetin e vendit ku jane rrit..po per te qene te mira aty ska..

  daniel shkozadaniel shkozaPred 3 dnevi
 • ALLAHU AKBAR

  Elmedin MehmediElmedin MehmediPred 3 dnevi
 • Inshallah krejt du vdekin

  Elmedin MehmediElmedin MehmediPred 3 dnevi
 • Ishallah krejt du vdesni

  Elmedin MehmediElmedin MehmediPred 3 dnevi
 • A ju qr aaa,, emision fallco ,, skeni faj ju kemi faj ne qe skemi gje ne dore dhe te mbyllet emisioni,, antonelaa phuuuu , femra me e degjeneruar qe ekziston

  Aurel & EnxhiAurel & EnxhiPred 3 dnevi
 • Kurr se kisha prit qet sen pi Atdheut , KURR !!!

  Meti HasaniMeti HasaniPred 3 dnevi
 • Ca skenari o zot U pajtun kto dy periher u harrun tgjitha e u fut 🤮

  Black BlackBlack BlackPred 3 dnevi
 • E beri 1milion shikime 🤣🤣🤣🤣🤣

  Elsa MarkuElsa MarkuPred 3 dnevi
 • Turli

  diemme marketdiemme marketPred 3 dnevi
 • Qa rq atdheu I paftyre

  leo onleo onPred 3 dnevi
 • Mos e merr atedhe antonelen te lutem

  Halit ZhugolliHalit ZhugolliPred 3 dnevi
 • Weeee per shpirt te babit ne vorr po po po ca bohet kshu mo oooooo femer e ndyr o femer pobkarakter mashtruse 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮si nuk te vjen pak zor qe permend baben tend

  Yuli MandriYuli MandriPred 3 dnevi
 • Varikarset e perputhen

  19 9819 98Pred 4 dnevi
 • Sipas ksaj qe shfaq antonela i bie qe edhe po te ishte perputhur ktu me dike ajo do vazhdonte ti mbetej peng edhe nje takim me atdheun, kshtu qe po to ishte real do u largonte me daljen e atdheut perndryshe qendrimi i saj ketu thjesht do te thot loje sepse me cillin do te bashkohet mendja do i rrinte per nje puthje tjeter me atdheun thjesht do ti tradhtone cillin do partner tjeter.

  Erlind MustafaErlind MustafaPred 4 dnevi
 • jam kurioz me dit pse e shkarkun aplikacionin konkurentet .. apo qe tshohin veten sa bukur aktrojne harrova

  range roverrange roverPred 4 dnevi
 • a di sa mplas mu per perputhen qe tshkarkoj edhe aplikacionin e tze memorie ntel .. nuk e di kush mund tjet aj njeri i cmendur qe tshpenzoj lek me pa skenaret e Olses degjenerume ... ato lek me mir i ja per te varferit 🤮

  range roverrange roverPred 4 dnevi
 • Antonela e atdheu do e bejne perputhen lomsh

  Rama BajramRama BajramPred 4 dnevi
 • Femr ma e prisht se anto nela ska o zot shpetoj mevli nga ajo

  Asani AsanAsani AsanPred 4 dnevi
 • Ku cfar cifti i mire

  Rama BajramRama BajramPred 4 dnevi
 • Zeri Ledijanes edhe te bakllava qe mori juli ndegjoet ri e qet Antones zdo jesish pa heng

  Gostivar GvGostivar GvPred 4 dnevi
 • Sindi akoma aty sot e pash qe kur ja mbylli gojen arjani dhe juli sflet me ajo👋👋

  Joker 29Joker 29Pred 4 dnevi
 • Gja pa ba spo lan femrat per pak fam

  Piter HasiPiter HasiPred 4 dnevi
 • Antonella e flliqte

  Suada LaniSuada LaniPred 4 dnevi
 • Antonela femer pa vler kerkon aty ti gjykoj te gjith ndac djemet dhe vajzat se ajo nuk do asnje aty i ka te gjitha lojra me mir te dali se esht ber shum e neveritshme 💩

  Klevis shehaKlevis shehaPred 4 dnevi
 • Juli me tel mbrapsh bhahahahaha

  Elchapo. ffElchapo. ffPred 4 dnevi
 • Ajo osht një djall

  Muhamet LutolliMuhamet LutolliPred 4 dnevi
 • Nuk duket te kthehet atdhu ne program tu bej lutje te gjith shqiptarve mos e shikoni ma kit program fallco dhe mashtrus jeni njerz pa moral ne shqipri e fliqet kete shoqeri me kosovarin qe ben si trim ktu te me te ikin me vrap nga shqiprija

  Fatmir PajaFatmir PajaPred 4 dnevi
 • Bora i ke humb piket si prezanruese me kte program , lepirese olses dhe ben lojen gjat gjith kohes sikur nuk e di se cfare Po ndodh... Te mungon nje gje shum e rendesishme per nje prezantuese qe eshte spontaniteti ... gjithsesi sa per reklamat mire je...

  Dory DoryDory DoryPred 4 dnevi
 • Perputhen se shpejti me onlyfans🤦🏻‍♂️

  BerinHQBerinHQPred 4 dnevi
 • Hhahahaaaahaha i moren leket ju eee hahahahaah o lot ca kllounash qe jeni prz

  Ali CelaAli CelaPred 4 dnevi
 • A jua qr juve gjasme o Andi a ma shkarko edhe mu se leku leter juve aaa

  Ali CelaAli CelaPred 4 dnevi
 • Ju mr njerz tshpifun flliqsina kllouna njerzt jan tu vdek pr buk ju sju mjaftojn lekt qe merni nga you tube e atyre kllounave tolses qe u kan shkuar nga 300 k nga 400 followersa doni tia merni njerzvd shpirtin hahahahahhah ikni ndroni orofesjon se lat nam

  Ali CelaAli CelaPred 4 dnevi
 • Shkoni mr ropqima sdini si ti merni lekt njerzve ju pse se bot free

  Ali CelaAli CelaPred 4 dnevi
 • Cfare pafytyresie na e shpifen

  Floreta XhaferriFloreta XhaferriPred 4 dnevi
 • Edhe ftyra e bores e tregon qe dhe ajo e veren kurvllikun e antoneles

  Tara TaraTara TaraPred 4 dnevi
 • Nje televizjon shqiptar jep kete emisjon cfar edukat do mari rinija pe ketyre deghoj per fam car fam do bejn keto BURDELLO kan familje a skane

  dor acearidor aceariPred 4 dnevi
 • 5:01 tbaft mir Soki o Atdhe

  Gentrit GashiGentrit GashiPred 4 dnevi
 • Kush e ndjek kte femer i rente ne pjese nhe femer si kjo😂😂😂😂😂😂

  Esti DragotiEsti DragotiPred 4 dnevi
 • Esht ber femer e peshtir ste vjen ta shohesh me sy

  Esti DragotiEsti DragotiPred 4 dnevi
 • O rob ca skeme kjo skem e han te gjith e kan menduar mire dmth .1olsa e njef atdheun shume kohe me pare 2olsa atdheu antonela skema dmth qe antonela te kethej mendimin te thot qe e bona se e xhelozova gjoja plus per te mar pjes atdheu prape dihet skema/ me pak fjal lume ata shqiptar per kete emision dhe deri ne fund ska shance po shance te dal nje cift i vertet aty te gjitha genjeshta dhe show asgje me tj.🤪😜

  Toni El chapoToni El chapoPred 4 dnevi
 • Jam kurooz juli e hengri te gjithe bakllavan😂😂😂

  Oresti BibollariOresti BibollariPred 4 dnevi
 • Trekendshi I bitchmudeve..Sara Jasemina Antonela....

  Ergest DhimuliErgest DhimuliPred 4 dnevi
 • E kan pas meritu me i rraf mir e ka bo plaku i antoneles

  KIRBIFREEFIREKIRBIFREEFIREPred 4 dnevi
 • Eh ehh ike dhe tii o atdhe 🥲dy lek si paske pas

  Marisa SalkurtiMarisa SalkurtiPred 4 dnevi
 • O zot kulmi!!!😣

  Rina SulkajRina SulkajPred 4 dnevi
 • Sara dhe jasmina kan ardh te luajn me krejt pa edukat femèr pa turppp 🤮🤮

  semira bajramisemira bajramiPred 4 dnevi
SLworlds