Antonela shtrihet në takim, Princi rikthehet, Juli ngec keq… - Përputhen, 2 Prill 2021

2. apr. 2021
1 198 357 Ogledi

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • Bora na hape barkun me mbrojtjen e k...

  yasio boloyasio boloPred 2 urami
 • Ofendohet cdo femer kur degjojne zerin e Antoneles

  bcvbb hyuibcvbb hyuiPred 21 uro
 • Antonela si shtrige bashk me saren e jasminen 😡😡

  Ola MiraOla MiraPred dnevom
 • Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌

  eioshen boboieioshen boboiPred dnevom
  • ofendime pa lidhje...ksaj I think barazi gjinore ju

   yasio boloyasio boloPred 2 urami
 • ky princi doli shume i shpifur

  HelenHelenPred 2 dnevi
  • Antonela 🐕🐕 hum hum

   bcvbb hyuibcvbb hyuiPred 21 uro
 • 🤣🤣🤣🤣 Antonela i thot Princit,ta kem nje femi si ti futem ne dhe,me mirë te kem si Princi nje femie,se sa nje si Antonela dhe Sarà

  vbddfy euuytvbddfy euuytPred 2 dnevi
 • Antonela : kush je ti Princ Ariani: Princ shum po gabon......WTF. edhe Ariani hyni ne skenarin e Olses?!!!

  asioe kiouasioe kiouPred 3 dnevi
  • nigjojn mu martua kurr 🙈🙈

   eioshen boboieioshen boboiPred dnevom
 • Oooiiiiiii Ky takimi i ketyre talaneve me kujton ate kengen , Kur me vjen burri nga stani kur me vjen ....

  Elvira IsufiElvira IsufiPred 3 dnevi
 • Thuj mor trap uli kamt se....

  Ndoc MetushajNdoc MetushajPred 3 dnevi
  • Cdo emision 🤮🤮🤮🤮me ket Antonelen

   vbddfy euuytvbddfy euuytPred 2 dnevi
 • W

  Fahim fazliFahim fazliPred 3 dnevi
  • Mevlani Ma ne Fund e ka zgjeth mate miren 🔥🔥🔥Ledijana je 🌟🌟🌟

   asioe kiouasioe kiouPred 3 dnevi
 • Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌

  dcoog anmldcoog anmlPred 4 dnevi
 • Qfar femre kjo antonela sdi si e lejojn kshtu me bertit

  Bajrami LeonoraBajrami LeonoraPred 4 dnevi
 • eshte turp nga kto femra ti nenqmoni djemt po skeni faj ke i gjetur femije

  Xheladin EleziXheladin EleziPred 4 dnevi
 • me kso femrash eshte turp te dalesh femra qka kan mbetur skan le gje pa ber tani vin aty japin mend ju mashkuj sheni mashkuj po pedera

  Xheladin EleziXheladin EleziPred 4 dnevi
  • Si e pyti direkt juli:"O BLERIM JE XHELOZ PER ANTONELEN"?

   dcoog anmldcoog anmlPred 4 dnevi
 • Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌

  ceerw butyceerw butyPred 4 dnevi
 • Antonela femia yte do behet kshtu si ti e Nena jote qe po qeshin tan bota me juve t Jeni turpi i botes

  no nameno namePred 4 dnevi
 • Omg qfar femra shumtune.nuk e lojn ni mashkell me.fol.mu shpreh e kta veq bla bla bravo princ se i kerkove falje edhe pse ata ty tkan ofendu respekt

  Antigona CirkolliAntigona CirkolliPred 5 dnevi
 • Qe momentin e par qe e kam par imangjinoj si mund të ishte ta njihja ne Perputhen at mashkull. Erinian je vertet tipi mashkullit qe dua ta kem ne krah.

  Flower PinkFlower PinkPred 5 dnevi
  • O Sara PSE hype ke ai benzi posht pallatit je shum e ndyr

   ceerw butyceerw butyPred 4 dnevi
 • Kur bon edhe kjo Sara si vajze me parime Po edhe ky budall qe dja plas ne ftyr ato qe ja din gjithkush e njeh dmth vajzat Ofendojn pa kriter kurse meshkujt duhet me due ofendime pa lidhje...ksaj I think barazi gjinore ju

  illyrian bloodillyrian bloodPred 5 dnevi
 • Antonela 🐕🐕 hum hum

  Dava MayDava MayPred 5 dnevi
 • Kur nolli tu pa ket program dhe nij se u hap dera futen fmija mren i nrroj shpejt kanal tv se per zoten me pa djemt e ri kyt. llum femnash atu pa pik karakter kam frig. se nuk nigjojn mu martua kurr 🙈🙈

  Valentina MalajValentina MalajPred 5 dnevi
 • Po ik moj Sara se buce me patent je.. Kurse ti Antonella nuk ban kurr pjes e Shkodranes e mas i thuj kujt ma se na e digjenerove Shkodren 🤮🤮🤮🤮

  Esmerald PrendiEsmerald PrendiPred 5 dnevi
 • Cdo emision 🤮🤮🤮🤮me ket Antonelen

  Xhino VloraXhino VloraPred 5 dnevi
 • Mevlani Ma ne Fund e ka zgjeth mate miren 🔥🔥🔥Ledijana je 🌟🌟🌟

  Albion BajraAlbion BajraPred 5 dnevi
 • Antonelen sduhet me thir me ne emer. Nga sot e tutje duhet me therit Mute 💩💩💩💩💩💩

  Linda AliLinda AliPred 5 dnevi
 • Tamam prostitut Antonela, me at veshje ne pik nik, turp femer pa edukate. Sdi ky Riniani pse e ul veten me ket flliqsir🤮

  Linda AliLinda AliPred 5 dnevi
 • E vetja gje qe dua mos e krahasoni kte Antonelen Saren dhe Jasminen me femrat shqiptare.

  Arba&Noer VangjeliArba&Noer VangjeliPred 5 dnevi
 • Si e pyti direkt juli:"O BLERIM JE XHELOZ PER ANTONELEN"?

  『B4K』 LEADER『B4K』 LEADERPred 5 dnevi
 • „Kaq thash une dhe e lem me kaq“ moderatore ma low skom pa hala 💀💀💀 plus shpesh e ngatrron rolin e opinionistes me t’moderatores 😶 thirreni Anen me prezantu serish pls 🤌🏼 P.s eliminoni reklamat „autentike“ humba pesh me acay one, cudi si i gjej tgjitha te perla shop I keni bo krejt kandidatet aktor💀💀💀💀 Veq Arjanin e kem real aty

  A. CabanaA. CabanaPred 5 dnevi
 • 27:45 jan knoq kameramanet tu pa breket e antoneles 🤣

  Dark FireDark FirePred 5 dnevi
 • O Sara PSE hype ke ai benzi posht pallatit je shum e ndyr

  Mimo MilanoMimo MilanoPred 5 dnevi
 • Antonela je personi me fake n perputhen dyfytyreshe e pa bes she dinke

  Mimo MilanoMimo MilanoPred 5 dnevi
 • Hiqja mikrofonin antoneles ms I jepni vemendje person fake .Dhe ms e ngrij zerin sje KTU diskotek apo Ku shkon tii

  Mimo MilanoMimo MilanoPred 5 dnevi
 • Oles vetem fshesa I mungon...🧹🧙

  Anairda XhebraAnairda XhebraPred 5 dnevi
 • 1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕

  Enejda XhatufaEnejda XhatufaPred 5 dnevi
 • Nese femrat shqiptare jane si kta 🤬😩un do marr ndonje kineze🤣

  Filan FistekuFilan FistekuPred 5 dnevi
 • ka dal delja me kullot bari ne livadh

  zyhrije shalazyhrije shalaPred 6 dnevi
 • Me ne fund bën diferencimin!!! Ledianën e ulën me posht antoneles⤵️🪑 ku emisjon tashmë drejtohet nga Antonela dhe Mami vet🧻🧻🤮🤮 ata mundohen ta nxjerrin sa me mir. Arjani po humb pik👎

  Ledi SherbiLedi SherbiPred 6 dnevi
 • Po ketyre te 3-jave pse I cuksi ofendimi I princit dhe princi duhet te ri te degjoj ato qe e ofendoin turp produksioni qe i lejon ato te flasin ashtu ai sorrat

  Eleni HakarepiEleni HakarepiPred 6 dnevi
 • Rimani desh me puth por Antonela nuk u attore🤩

  Monda Delija PjetriMonda Delija PjetriPred 6 dnevi
 • Brava Antonela je rregjina e perputhjes🤩❤️🇦🇱❤️🤩

  Monda Delija PjetriMonda Delija PjetriPred 6 dnevi
 • Te vjen natyrshem nuk asht than

  Monda Delija PjetriMonda Delija PjetriPred 6 dnevi
 • 🤭🧐🤔🤔🤔🤔

  Monda Delija PjetriMonda Delija PjetriPred 6 dnevi
 • 🤩🤩🤩🤣🤣

  Monda Delija PjetriMonda Delija PjetriPred 6 dnevi
 • Bukur takimi Antonela asht regjine🤩❤️❤️👑👒

  Monda Delija PjetriMonda Delija PjetriPred 6 dnevi
 • Antonella 🤩❤️👏👏

  Monda Delija PjetriMonda Delija PjetriPred 6 dnevi
 • 🤩❤️❤️👏🏅🏅🏅je kinge

  Monda Delija PjetriMonda Delija PjetriPred 6 dnevi
 • Edhe ai tjeri si sidhet nuk interesin kujt basta paragjykime

  Monda Delija PjetriMonda Delija PjetriPred 6 dnevi
 • Hera private nuk inerson kujt edhe ofendim

  Monda Delija PjetriMonda Delija PjetriPred 6 dnevi
 • Bravo Antonella 👏👏👏🏅🏅🏅🏅🏅

  Monda Delija PjetriMonda Delija PjetriPred 6 dnevi
 • Perjashtim nga lediana, kto te tjera duke perfshi dhe boren do betem se do rrija pa martu dhe sdo mirrja asnjeren.

  Cunami CunamiCunami CunamiPred 6 dnevi
 • Kjo Antonela tmerr 🤮

  voca Merivoca MeriPred 6 dnevi
 • Arjan dhe Bora reflektoni pak se po mundohi ti mbroni me cdo kusht ato 3 laviret aty, apo olsa ju paguan per t’ma qare trapin neve.

  Butrint FetoshiButrint FetoshiPred 6 dnevi
 • Megjithese jam I bindur qe ai emision ka skenar prap se prap vazhdoj dhe e ndjek cdo dite. Kush mendon si un te bej like

  John TylerJohn TylerPred 6 dnevi
 • Kush e kapi Arian konomi qe thot.(katunaret e zones )

  XhakuXhakuPred 6 dnevi
 • Kjo Antonela eshte zgaravine

  Klaudia XhahoKlaudia XhahoPred 6 dnevi
 • O Bora na e shpife duke dhon mendime.Lexo reklamat dhe lej Arjanin te foli

  John TylerJohn TylerPred 6 dnevi
 • Bundrrat nga sara antonela jasmina kur zihen kot bejn kot sikur mbrojn njera tj se i preket interesi sepse fiks jan materialiste bushtra pranojeni se do ju duan me shum.po te tregoni fytyren tuaj te vertet lejini skenaret bushtra

  anonymous 2020anonymous 2020Pred 6 dnevi
 • Boboooo si sorrat ne kor bejn

  Anjeza KalajAnjeza KalajPred 6 dnevi
 • Kurvat.E Perputhen

  Leo leoLeo leoPred 6 dnevi
 • 24:26 ?!!!

  Betim GashiBetim GashiPred 6 dnevi
 • Si mund ti permendesh nje femre te kaluaren materjaliste kur ajo te thot zhikolo nje fjal tjeter asht me e pershtatshme k...

  Mark GjiniMark GjiniPred 6 dnevi
 • Kur u bën këto kuçkat të ngrenë zërin dhe të bëjn si të ofenduara, këto janë fundi i shoqërisë janë llumi 👎👎👎

  ErvinErvinPred 6 dnevi
 • Kur flet antonela per t drejtat e femres , dhe sara per materializmin . Dhe ky Riniani qe ecen sikur ka dhje n brek . Ndaloje ket mut globiiiiii.

  Albanian lifestyleAlbanian lifestylePred 6 dnevi
 • Antonela dhe saraa ikni moj vajza ce na i qavet veshet .. Kur ofendoni ju so problem Kur ju ofendojn ka problem 🖕

  Arieta MehmediArieta MehmediPred 6 dnevi
 • Antonela 🤮🤮 Sara🤮🤮 Jasmine 🤮🤮 un kurre nuk do mendoja se ka femra kaqe te ulta ma mire Llafazane

  Dava MayDava MayPred 6 dnevi
 • O sa turp ashte ule si lope Rrace turp ti je nji femer koti mjer ai qe te merre ty Antonela 👈👎👎👎👎

  Dava MayDava MayPred 6 dnevi
 • O antonela o zhab

  Arjana HysaArjana HysaPred 6 dnevi
 • Mjere ai burre qe do martohet me keto lloje femrash.

  Gjergj DemajGjergj DemajPred 6 dnevi
 • Pushon Sara fillon Jasmina pushon Jasmina fillon Antonela ngelen tu e ven Princin me shpatulla mbas muri. Po bravo atij qe esht me.edukat e ka respekt per femrat

  Saida GohanSaida GohanPred 6 dnevi
 • Riniani asht ⭐😊

  Mira bezeraMira bezeraPred 6 dnevi
 • A e pa zisha ,nena e antoneles qe kishte edukuar disa breza,takimin e vajzes saj qe gjasonte men 🐄 se kij imungonte edukata esht pikrisht vajza e saj pae edukat epa turp fare ,bani mir vajzes tande mlidhi plackat e dilnk jasht programit se lat nam.nan e bij.

  Rukije LjumaRukije LjumaPred 6 dnevi
 • Kjo Antonela la nam.Na e shpifi duke u fryre e duke rraf gjoksin qe si kjo ska.La nam,aq tru-shkulur eshte sa shkon ne fshat me fustan tek.maja e prapanices,madje nje moment iu duken dhe te mbathurat.S'kane piken e kultures keto laraskat,aq fryhen per te qene ne qender te vemendjes sa s'dine te bejne dallimin e veshjeve te pershtatshme per ambjente te ndryshme.Plus se ma mban dhe veten per super te zgjuar,po me cfare i duket vetja e zgjuar kesaj?kjo qe kur ka ardh vetem thote:mylle gojen se as mbylle se thote,odendon njerezit si ti doje qefi,sidomos dhe gocat aty,po kjo.me hiqet dhe si flamurtare per kauzen e femrave dhe ketej i.ka.ofenduar vete ato.keq fare.Ja keto di.Antonela.Kjo.eshte zgjuarsia?Se kemi degjuar kurre te japi nje argument inteligjent dhe te pjekur per tema te ndryshme,apo ta shofim se si artikulohet,po.keshtu shifet zgjuarsia dhe mencuria,jo duke.ngrof karrigen aty ne studio dhe mendjen per te rregulluar floket e per thene sa e bukur jam.Vetem.per tangerllik dhe pwr te ofenduar i del zeri Antoneles,dhe kete ajo e quan zgjuarsi.Po ku ka lodhje kjo.me inteligjencen e me diturine.Stukoheni mire e mire ju te grimit aty Antonelen dhe te gjitha ato laraskat aty dhe fryhen ato pastaj se jane perendeshat e bukurise.Po aman se na hapen barkun keto modele skandaloze qe promovoni.neper media.

  Besa SerjaniBesa SerjaniPred 6 dnevi
 • Sa femer vk kjo antonela e qan rolin e viktimes

  Futja KotFutja KotPred 6 dnevi
 • Bravo arjani

  Xhemal LekaXhemal LekaPred 6 dnevi
 • Kan zgjell livadin per takim taman sikur bagtia, se ashtu jan te dy!

  adnant paliadnant paliPred 6 dnevi
 • Antonela njera nga Femrat me te poshtra ne perputhen

  Ridon MehaniRidon MehaniPred 6 dnevi
 • sa baxhella te gjitha

  ARDI LiveARDI LivePred 6 dnevi
 • Antonela dhe Zara vajzat me te poshtrat duhet te largohen nga progami jan me injorate mjere ata cuna

  Afroditi VrigioniAfroditi VrigioniPred 6 dnevi
 • Princi je flori vllai mos e rruj fabin hiç shok sinqerisht ato janë të rafinuara kshuqe mos ta ndjej hiç fabi për ato je flori çun po ta them si çun dhe un imagjino gocat

  Redi SakoRedi SakoPred 6 dnevi
 • Antonela po ta them drejtën për tu kap kapesh kollaj ti për kte gjë "mbrojtjen e femrave" por sbon kshu Antonella se dim shum gjëra rreth teje dhe kemi prova fakte dhe spo ndjehemi por rri urte aty mos bo gjelin me gabimet e ndonjërit okkkk ul kokën aty dhe sillu mire mos bo viktimen boll me

  Redi SakoRedi SakoPred 6 dnevi
 • Super femrat e perputhene🥰🥰😙😙😙

  orgito muhametajorgito muhametajPred 6 dnevi
 • Kjo Antonela vec pellet. Po mir moj "Zoj" ti qe ben thirrje ne min e 12-te si feministe, harrove sa e ke ofendue ledjanen?! Sa rob i ndyr e i lig je. Mjer ai qe merret me ty, njer ANDI qe merret me Jasminen, e mjer te tjeret qe merren dhe me saren. Nje femer duhet t flas, repliko, por kulturen tregoje. Shife Ledjanen dhe Aristelen, deri tani nuk i kam degju nje here te pellasin si kjo tresha "A,J,S". 🤮 Vec per Followers e solli dhe mamin e vet Antonela. PERPUTHEN +40 e ban vet ajo pastaj. 😒😏🤮

  Marsjana QokajMarsjana QokajPred 6 dnevi
 • Ndryshoni protagonistet aktoret ..Se keta te gjithe 😤😤 Jane bere te shpifur.

  marika banomarika banoPred 6 dnevi
 • Sa e bajatshme kjo vajza re😑🙄

  NobodyNobodyPred 6 dnevi
 • O zot ky Juli 😂

  Filloreta LetaFilloreta LetaPred 6 dnevi
 • rop me fake se ata vksat qe kan hyr aty nuk ka ; olsa super skenar bravo; po kur na ofendojn femrat ne meshkujt pse sthemi a ke vlla ti moj . se ju beni viktimen rop fake tgjith ca jeni aty ;juli mos u shendrro dhe ti si ata aty kaq kisha 🇦🇱

  buggy freelovebuggy freelovePred 6 dnevi
 • W...? Hi I'll Etty

  Aleksander ZakaAleksander ZakaPred 6 dnevi
 • Na knaqe me ato mimika o juli😂

  Xheni VlogsXheni VlogsPred 6 dnevi
 • Nxirreni ket Antonela burrin jasht se nuk e durojm dot pz

  Mario AlbaniaMario AlbaniaPred 6 dnevi
 • Antonela nje femer shum koti karakter zero,nuk i kish nga nanes vet qe e kish nan shum te menqur dhe shum e kulturune

  Dion PoildiDion PoildiPred 6 dnevi
 • Te lumt antonela hullja mutin kti princi nfytyr

  panda ytb2panda ytb2Pred 6 dnevi
 • Nncnc provokuese mjer ai qe te merr per grue me cilin do mashkull shtrihet gjyseme zhveshur e prish vetin sa e bukur qe je moj antoneela me.kto sjellje

  f123 456f123 456Pred 6 dnevi
 • Po bejne reklam qysh duhet te rrin shtrir dy te rinj,,pash zotin,,mua me shume me pelqeu,,qylymi,,Antonela ka ikur per lesh 😂😂😂🤮

  Anna AnnaAnna AnnaPred 6 dnevi
 • Nuk me besohet qe ka femra te kesaij moshe me ket goje kaq te grisur dhe me kete zemer kaq te zeze o zot : po hiqni keto femra kaq te ndyra

  Stela HillikerStela HillikerPred 6 dnevi
 • Antonela u hiqka sikur eshte avokatja e te tjereve ca behet keshtu

  Stela HillikerStela HillikerPred 6 dnevi
 • Bora jo qe e ka trupin si peshk po edhe trunin.

  Mjau KooksMjau KooksPred 6 dnevi
 • Nga Busti e lart kapeni Rinianin Jo nga kembet 😂😂😂🤭

  Ervin KociErvin KociPred 7 dnevi
 • Po mi bora Po femrat kan Te drejt Te shajn meshkujt Jo .

  Ervin KociErvin KociPred 7 dnevi
 • Mo femra Te degjeneruara qe jeni ju ske ku I gjen . Te isha une aty ne studjo dhe Te me pergjigjeni mu ashtu Se ju a rregulloja une . Baxhella nga ato 2 mij lekshet .

  Ervin KociErvin KociPred 7 dnevi
SLworlds