Andi tregon më në fund a është i fejuar jashtë programit?! - Përputhen

16. okt. 2020
807 493 Ogledi

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • slworlds.info/net/0KC0oMOmnoXUjtY/video

  Oznek OfficialOznek OfficialPred 33 minutami
 • .⁵perp7uthen

  Artan KlosiArtan KlosiPred uro
 • Nese mendosi se Shqipja duhet te largohet nga emisioni, ju lutem firmosni kete peticion. chng.it/G8TvVYKgRS

  Mia LeoniMia LeoniPred uro
 • Andi mashtrus

  leonora noraleonora noraPred 3 urami
 • O gabel prerje gabeli ke

  Besmir KoboçiBesmir KoboçiPred 4 urami
 • Tea qeka byth levizme kalama do te gjith dali kush dali ta mare

  vilma mecjavilma mecjaPred 10 urami
 • Po në shqipëri janë bërë burdello fare thonin për të huajt po janë bërë me keq🤐

  Luis GamerLuis GamerPred 15 urami
 • Falenderime Te Perzemerta Per Ju Miq te mi. Jane Shume Urime Dhe Ne Pamundesi Per Te kthyer Falenderime Individuale, ju uroj te gjithve shendet,jete dhe lumturi. Zoti bekofte cdo dite tuajen.🙏❤ Perzemersisht Andi!

  Andi shehiAndi shehiPred 22 urami
 • Falenderime Te Perzemerta Per Ju Miq te mi. Jane Shume Urime Dhe Ne Pamundesi Per Te kthyer Falenderime Individuale, ju uroj te gjithve shendet,jete dhe lumturi. Zoti bekofte cdo dite tuajen.🙏❤ Perzemersisht Andi!

  Andi shehiAndi shehiPred 22 urami
 • Falenderime Te Perzemerta Per Ju Miq te mi. Jane Shume Urime Dhe Ne Pamundesi Per Te kthyer Falenderime Individuale, ju uroj te gjithve shendet,jete dhe lumturi. Zoti bekofte cdo dite tuajen.🙏❤ Perzemersisht Andi!

  Andi shehiAndi shehiPred 22 urami
 • Falenderime Te Perzemerta Per Ju Miq te mi. Jane Shume Urime Dhe Ne Pamundesi Per Te kthyer Falenderime Individuale, ju uroj te gjithve shendet,jete dhe lumturi. Zoti bekofte cdo dite tuajen.🙏❤ Perzemersisht Andi!

  Andi shehiAndi shehiPred 22 urami
 • Po qa ishte ajo "mjau" nga shqipja hahahahahha

  florinda qenajflorinda qenajPred 23 urami
 • slworlds.info/net/u5WymZeHhXzEg7w/video subscrbe please

  Gresi ArapajGresi ArapajPred 23 urami
 • slworlds.info/net/u5WymZeHhXzEg7w/video

  Gresi ArapajGresi ArapajPred 23 urami
 • slworlds.info/net/u5WymZeHhXzEg7w/video

  Gresi ArapajGresi ArapajPred 23 urami
 • Cdo dit e me shum emisioni po behet me fallco olsa te vraft zoti qe po i ben lemsh skenaret

  MM DiMM DiPred dnevom
 • Andi je djal gjigant te uroj suksese dhe rrespekt.

  Kacakuu kacakuuKacakuu kacakuuPred dnevom
 • Andi duket si zhigolo 🤣😅😂

  sanja kacihasanja kacihaPred dnevom
 • Andi me kujton shume Enon vjet ne perputhen qe dukej aq i mir e simpatik ne fillim e pastaj nxorri veshet se kush ishte

  AdliaAdliaPred dnevom
 • Prezantuesja eshte kukulla e atij emisjoni...

  Edi SrEdi SrPred dnevom
 • Une mendoj Andi eshte nje djale i drejte e i sinqerte ato shkrimet jo te mira jane aq banale e te ndyra qe jane ne shoqerine e kalbur shqiptare

  GEZIM HGEZIM HPred dnevom
 • mir shum i sinqert un jam 100& fanse e arjonit tashme

  oiuet souiuoiuet souiuPred dnevom
 • Skandali i rradhes ne perputhen slworlds.info/net/znvTmaOmpZKpiZM/video

  S'Perputhen TVS'Perputhen TVPred dnevom
 • Tea te kam thene dhe te them qe je e bukur, e sincert, ekomunikueshme, e sjellshme, edhe njehere, je fantastike.

  Vivid S8Vivid S8Pred dnevom
 • Qa jan kto budadheqe.po te ishte i lidhur ju mendoni se do e lejonte ajo femer te vinte aty e te dilte me vajza te tjera.prz ju vajza qe jeni aty do e lejonit te dashurin tuaj te dal me te tjera.besoj jo

  Sergey SargsyanSergey SargsyanPred 2 dnevi
  • qe u merzit.

   oiuet souiuoiuet souiuPred dnevom
 • O njerez mos i shihni me se jan skenare te gjitha. Ms ka hidhni qyrret ktyre

  hello peoplehello peoplePred 2 dnevi
 • I vetmi vend ku e kaluara quhet e shkuar pra duhet harruar. Nëse njerëzit me preçedentë penalë i kemi në parlament s'do të thotë që duhen duartrokitur,stimuluar dhe adhuruar

  Bigboom ShakaloomBigboom ShakaloomPred 2 dnevi
 • i love his laugh

  Rock girlRock girlPred 2 dnevi
 • I Shqipe ce ke ber ate koke ashtu moj vajz🤣🤣🤣

  Alondra KumanakuAlondra KumanakuPred 2 dnevi
 • Tea mos e shit trupin tek Arjoni 😂😂

  Martin 13Martin 13Pred 3 dnevi
 • Cpune ke ti ku i ka prish ai lekt e ca ka bo ai ne jeten e vet polic je qe pyet???

  SHQIPe_ TUBeSHQIPe_ TUBePred 3 dnevi
 • Subscribed for Me

  Ozan AleaOzan AleaPred 3 dnevi
  • slworlds.info/net/0KC0oMOmnoXUjtY/video

   Rock girlRock girlPred 2 dnevi
 • Po çar dreqin ju duhet sa lek ka prish ai ..nuk kuptoj llogjikën tuaj .......

  fjorda Dervishifjorda DervishiPred 3 dnevi
 • Please me beni pak subscribe

  Informacione per vipat shqiptare e te huajInformacione per vipat shqiptare e te huajPred 3 dnevi
 • Vec kti tipi nuk i besohet, bën si filozof po ësht Aktor i lezetshem për ata/o ce sja kapin tipin cë ka !!

  Bujar MyzyrajBujar MyzyrajPred 3 dnevi
 • Hahahha shqipja rri si pulne lagur qe ti bin ne sy andit dhe i thot arjonit qe bravo takimi i mir dhe bravo per dhurat ajo ishte e para i teas ne fillimt te emisionit qe une nuk prnoj dhurata tni i thot skgje swpsw dhurat esht ao shipja eht nke dhelper dinke ajo sa nuk pellcet mezi e mabn o shqipe nuk i hap ato kummla ne do te besh andin per vete ps enuk the ti pra qe e le andin pergjym e le arbim le kte le ate apo do ti qe te mresh mdin oj dhi e keqe shtrig je ti

  Adriana DyrmishiAdriana DyrmishiPred 3 dnevi
 • Do kisha pas ma shum respekt tkishte thon i kam pas bo me drog se sa ishin leket e mamit e tbabit ...

  No surnameNo surnamePred 3 dnevi
 • Andi eshte 1 ❤❤❤❤❤❤♥️♥️♥️

  Xhoi HoxhaXhoi HoxhaPred 3 dnevi
 • Mua me duket sikur e ka hap vet namin ky me keto lajme portale per tu bere vip i rendesishem e sikur po e sulmojne.

  DebianDebianPred 3 dnevi
 • ANDI, Po si i bere ato leke jashte shtetit, se te tjeret jane me bisnese jashte pune djerse nuk harxhojne leke sic thua ti ? Sa genjen ky aman hahahah nxirr pretekstin e mamase qe u merzit.

  DebianDebianPred 3 dnevi
 • Faleminderit miq per mbeshtetjen 💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video

  Ana BebaAna BebaPred 3 dnevi
 • s

  Alban DeliqiAlban DeliqiPred 3 dnevi
 • Kta qe e shtyn kur fol ariani bone like komentin 😂😂

  no nameno namePred 3 dnevi
 • Arjani: Ta sulëm Shqipen Shqipja: Mjau... 🤣

  kolim jonekolim jonePred 3 dnevi
 • pse kaq shume xhelozi ne mes te djemve por edhe te vejzat ne fund te fundit gjith duhet te dalin me njeri tjetrin dhe ne fund te vendoset kush me kan shkon me se miri

  nerduan agushinerduan agushiPred 3 dnevi
 • slworlds.info/net/0KC0oMOmnoXUjtY/video

  InKing Tattoo OfficialInKing Tattoo OfficialPred 3 dnevi
 • Po graciano qenka akoma aty ai nuk ka vajt ne hotelvsot

  Ela ElaEla ElaPred 3 dnevi
 • Ca ka ndodhur me shqipen qe e ka mbyll bucennn

  Ela ElaEla ElaPred 3 dnevi
  • Mos te ishte Shqipja nuk do ta shikoja "Perputhen"

   kolim jonekolim jonePred 3 dnevi
 • Justifikimet me te bukura: Keshtu me erdhi! Keshtu e ndjeva!

  Xheni PerdodaXheni PerdodaPred 3 dnevi
 • Brravoo 😅

  Mariglen mujaMariglen mujaPred 4 dnevi
 • Tea qesh kot

  Samsung A2coreSamsung A2corePred 4 dnevi
 • Ti po ti Arjon ti te shkrin

  Samsung A2coreSamsung A2corePred 4 dnevi
 • Me padurim prisja ta shikoja sezonin 2 te perputhem . pasi mbaroj sezon 1 por tani nuk shikohet si me par pasi ktu nuk po dihet a kan ardh te perputhem apo te mos perputhem , cfar eshte kjo , sikur jan duke gjiruar ndonje film aksion. jeni pak modest mendoni per cfar jeni aty .

  Tina TinaTina TinaPred 4 dnevi
 • Me duket qe Fjorelen e ka rrahur babai pasi qe ne fillim me zor e kishin sjell ketu e me pas ajo ka syt te enjtur per kete nuk vie 😂😂😂

  ALFA SALFA SPred 4 dnevi
 • Andi duket qe esht nji person me dy ftyra. ..tani duket. ..fillimisht te gjith menduam qe esht djali perfekt per Tean por realisht esht kaq pak para Teas. ..un sdua te jet afer asaj sepse thjesht nuk i afrohet fare si nivel. .. (Andi) Nuk fliste shume, dhe ne mendonim se esht i zgjuar, i pjekur por me te vertet ai u perpekje mos te tregojn karakterin real qe ka qe qenka skandal. ...mu mvjen keq realisht per emisjonet qe percjellin kta lloj tipash. ..esht e qart qe ai ose e ka perdorur ate gocen per interes dukeqene se nuk i pelqejn te shendoshtat, ose nese realisht ai vlerson karakterin. ..pse refuzoj te shkuaren dhe tha qe sdo u lidhej me pak fjal me nje te till? Kto tregojn shume per Andin si person. ..kaq po them. ..

  JuliJuliPred 4 dnevi
  • Dhe dicka tjeter 😂....te gjithe po komentojn per Andin ashtu sic bera dhe un haha por a mund te komentojm takimin sa mir shkoj? Un e shijova shume. ..mendoj qe do shkonin. ..

   JuliJuliPred 4 dnevi
 • hahahahhahahaha deka

  Me HaMe HaPred 4 dnevi
 • Arijan Kondomi🤣🤣🤣😝😝😝😝😝

  Me HaMe HaPred 4 dnevi
 • U bo mire me ket varse qe ja mori Arjoni sepse kishe mbetur Tea vetem me ate varsen me rruze 😂 Sido qofte Teas i rri bukur cdo gje

  dallesara cakiqidallesara cakiqiPred 4 dnevi
 • Ikni mor cfar emisioni beni c ju duhet ju jeta private e andit ka ber cka ber cju duhet ju gazetar llafasan se ju shqiptaret skam par lejeni djalin ne jeten e vet

  Eduarta AllkanjariEduarta AllkanjariPred 4 dnevi
 • Jo moj shoqe jo 😂😂si sandri esh ber andi

  Tibeti QepaniTibeti QepaniPred 4 dnevi
 • Mos te ishte Shqipja nuk do ta shikoja "Perputhen"

  Genta KastratiGenta KastratiPred 4 dnevi
 • Po mir keta qe kan precedent penal si i bie duhet te jen jasht komunitetit,a sa raka jeni more

  Milano MilanoMilano MilanoPred 4 dnevi
 • And I esht shum I menqur dhe I zghuar per ju aty ne studio.. Jam me profession psychology dhe e kuptoj te kalueren e tij shum mir dhe te tashmen.. Esht shum I zghuar Andi.....

  Behxhet HaziriBehxhet HaziriPred 4 dnevi
 • Si dhe ti andi

  ergi ferkoergi ferkoPred 4 dnevi
 • Po mir ke bër që ke prishur lekët e tua i kepasur po aty në shqipëri merren me thashetheme pa buk dhe me llafe

  Lucy PashaiLucy PashaiPred 4 dnevi
 • Pse ata që kanë bëe burg nuk do martohen haaaa

  Lucy PashaiLucy PashaiPred 4 dnevi
 • Anen Leshoe ne arre te ta bej pataten 4 kile te dhjefsha bostanin e lushnjes !

  Bektaash nevruz SamarajBektaash nevruz SamarajPred 4 dnevi
 • Hello te gjithve pershendetje ju lutem publiku deshiron qe ju ta dini nuk jeni ne parlament por jeni per tu dashurue ather kur te flet një njeri te gjith duhet ta ndegjojm e jo bla bla bla bla e as njëri nuk kupton flm...♥️

  Behxhet GashiBehxhet GashiPred 4 dnevi
 • Hello teja pytja ime ësht don ta gjejesh një djalosh ti.. A po ndoshta te bëhesh pak e fanshme... por Gracianon e zbuloj një tjeter se ishte Bi... por per Gracianon Respekt ...

  Behxhet GashiBehxhet GashiPred 4 dnevi
 • Qysh palohet kjo Shqipja si nuse shkive🤣🤣🤣🤣🤣🤣thu qe spe njofim pfffffff

  Sahra ShalaSahra ShalaPred 4 dnevi
 • Sa t mir❤❤❤

  kosova kosovakosova kosovaPred 4 dnevi
 • Ore le te ist denoncoj keta njerez qe shpifin

  Dino DemoDino DemoPred 4 dnevi
 • Lumë si Tea, Sa e qetë e kuptueshme e thjeshtë dhe shumë e sinqertë❤️

  Mimoza GashiMimoza GashiPred 4 dnevi
 • Gjeni kush eshte titaniku ne kete emision? . . . . . . . . . . . . Andi, mirpo per dallim prej titanikut ai e fundosi vetveten. Andi me Shqipen eshte real, ai djaloshi i felliqur qe flirton me vajza dhe qe kerkon vemendje. Dhe une qe mendoja qe Andi me Tean ishte vetvetja 🤮🤮

  LaLiga SantanderLaLiga SantanderPred 4 dnevi
 • Bora seshte per prezantim rri me mrrola sikur po i fal gjakun atyre

  Nozg PapaNozg PapaPred 4 dnevi
 • Arioni djal dukat kaq .

  Nozg PapaNozg PapaPred 4 dnevi
 • A kjo esht shqipja famshme🤦‍♀️

  Xhulja DrobonikuXhulja DrobonikuPred 4 dnevi
 • Sa provokus je o Andi bej kujdes me gocat 😁😁😁😁😁

  Leardi ArdiLeardi ArdiPred 4 dnevi
 • Andi : e vetmja gje qe jam penduar eshte se kam prishur shuma te medha lekesh Bora : ku i siguroje kto te ardhura Andi : nga familja Nobody : phuuuu tqr mos genje

  KING ideasKING ideasPred 4 dnevi
 • Skeni turp ju te produksjonit qe mbani akoma djal te fejuar aty, po dihet qe vec show esht dhe vdiqet per klikime

  Ti SaaTi SaaPred 4 dnevi
 • Ktu per pudhet lek plepi me shqipen

  Dz KsDz KsPred 4 dnevi
 • HUMBJE KOHE ME LLAFET E NJERZVE QE NUK MEREN PER BAZ TE GJITH KEMI TE DREJTE TE GUIDARIM JETEN TON SI DIM VET SI ESHTE ME MIR RESPEKTE ANDI

  Vangjel FrrokuVangjel FrrokuPred 4 dnevi
 • Ooo arjan mos ha mut kot

  Dz KsDz KsPred 4 dnevi
 • O arbri ti je për me dhi o shok

  Vlore VloraVlore VloraPred 4 dnevi
 • Arjonit i uroj fat edhe teas gjithashtu dhe qe duhet me ju pa bashk ju shofim

  Ditjon KryeziuDitjon KryeziuPred 4 dnevi
 • E di qe jam me vones por nuk e kam ndjekur emisjonin ana nuk dua qe te merzitesh por vazhdo dhe mos I degjo ata

  ergi ferkoergi ferkoPred 4 dnevi
 • Jepi drejtim andi je i papar se kshu e duan aty sa më shum aktrim aq më mir ësht

  Vlore VloraVlore VloraPred 5 dnevi
 • Una besoj se andi nuk esht 24 vjec

  Αννα ΜιχαΑννα ΜιχαPred 5 dnevi
 • Arjoni eshte perfekt , tea mos e lesho, se gabon eshte i sinqerte, jo si andi me dy fytra , po ju qjerr maska shpejt,

  sara 1234sara 1234Pred 5 dnevi
 • Mos qaj o shqipe

  Princesha HelenaPrincesha HelenaPred 5 dnevi
 • Faleminderit miq per mbeshtetjen 🍷⭐💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video

  Ana BebaAna BebaPred 5 dnevi
 • O Shqipe do me falesh eee Por sdi cte them ne lidhje me ty

  William LevyWilliam LevyPred 5 dnevi
 • Bixhoz

  Zaian BellunoZaian BellunoPred 5 dnevi
 • Tea, je shume e pjekur!

  Lego Fun WorldLego Fun WorldPred 5 dnevi
 • Ka punu skifter tan kohen

  Sabah BytyciSabah BytyciPred 5 dnevi
 • Si sheh shqipja si gjynafi idiotja po vdes per burr po bon si intersesante

  Kukeli KukeliKukeli KukeliPred 5 dnevi
 • Ana ... Je fantastike

  Vino VinVino VinPred 5 dnevi
 • Ta sulem Shqipen,,,qe Shqipja eshte "qeni" i Arjanit dhe i produksionit,kjo ka qene mese e dukshme,por tani e pohuan me gojen e tyre,,, cfare gafe Arjan,,kujdes se mos te bejne dalje dhe ty nga emisioni... ( p.s ate fjalen qen e kisha ne thonjeza si puna e asaj 🐄...🤣🤣🤣🤣)

  vojsavaramavojsavaramaPred 5 dnevi
 • keta t gjith q komentojn pro Shqipes..jan t gjith ata tipa shpirt lig dhe zemren si shqipja zemer gur..ziliaqar..xhelozi..1000 t zeza q mund tja besh dikujt👿

  hello bitchhello bitchPred 5 dnevi
 • Po kur ska qen I fejuar ky po fotot qe ka dal duke puthur dhe ne krah te tjetres si jan bere???

  Suela BaravaniSuela BaravaniPred 5 dnevi
SLworlds